تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: چجوری مودم وایرلس Linksys مدل WAG54G2 رو نصب کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض ICS

شما از طریق هر نوع شبکه ای که دارین میتونین Internet رو از هر کدوم از کامپیوترهای داخل شبکه Share کنید فقط باید از ICS استفاده کنید.
    ساده ترین راه تنظیم رو براتون میزارم :
    رفتن به Propeties مربوط به کارت شبکه کامپیوتر Server ( اونی که از طریق Dial-up به Internet وصله ) و فعال 1- کردن گزینه Allow other network users to connect through this computers internet connection در قسمت Advance
    2 - تغییر DNS و Default gateway در کامپیونر های Client به IP کامپیونر Server
    موفق باشید

2. این کاربر از kaveh-id بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه death_man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Cloud

پيش فرض

سلام دوستان
    من از یک مودم Linksys- cisco مدل WAG54G2 برای ADSl استفاده میکنم.
    میخوام بدونم میشه پوششه Wireless این دستگاه تقویتیت کرد؟
    من از فرکانس 2.7 این دستگاه استفاده میکنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

چرا دستگاههای cisco دکمه خاموش نداره ؟ اصلا نیازی به خاموش کردن هست ؟

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

سلام

چرا دستگاههای cisco دکمه خاموش نداره ؟ اصلا نیازی به خاموش کردن هست ؟
    نه نیازی به خاموش کردن نیست ، وقتی شما از اینترنت استفاده نمیکنی مودم به حالت مصرف کم میره ، و جای نگرانی بابت روشن بودن نیست ، ولی اگه شما نگران این هستی که داغ کنه آخر شب که کامپیوتر رو خاموش میکنی و از برق میکشی 1 ساعتم که خاموش باشه خنک میشه ولی بازم میگم اگه خاموش هم نکردی اشکال نداره ، چون به حالت کم مصرف میره .

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان قیمت این مودم الان چنده؟

داره خودمونی میشه f6rhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوست عزیز شما باید CD مودم رو بگذارید .

1- در اولین پنجره کوچک بازشده زبان انگلیسی را انتخاب کنید

2- در پنجره باز شده روی Start Setup ( گزینه اول ) کلیک کنید

3- در پنجره باز شده زبان انگلیسی را انتخاب کنید و روی دکمه Next کلیک کنید

4- در این پنجره تیک گزینه I Accept را بزنید و روی دکمه Next کلیک کنید

5- در این پنجره تیک گزینه My Region Is Not In This List را بزنید و روی دکمه Next کلیک کنید

6- بعد دستگاه شروع به چک کردن کارت شبکه شما میکند که اگر نصب باشد تیک صحیح کنار 2 گزینه میزند.

7- در پنجره باز شده مطابق شکل مودم را وصل کنید . یعنی کابل Ethernet یا همان Lan و کابل تلفن و در آخر آداپتور برق

8- اگر این مراحل را درست رفته باشید باید یک پنجره باز شده باشد که دارای گزینه های
    VPI : (0-255)=0
    VCI : (0-65535)=35
    Multiplexing : LLC
    و میباشد ، مقادیر پیش فرض مناسب است و کار به آنها نداشته باشید و روی دکمه Next کلیک کنید .
    9- در صفخه بعد روی گزینه PPPoE کلیک کنید ، البته این تنظیمات را باید از ISP خود سوال کنید ولی در اکثر موارد تنظیمات به همین شکلی که من نوشتم است .

10- در صفحه بعد باید User Name و Password که از Isp گرفتید را وارد کنید

11- در پنجره Connection option به تنظیمات کاری نداشته باشید ، محض اطلاع بگم دو گزینه این پنجره یکی برای نامحدود شدن اتصال به اینترنت از نظر زمانی است و یکی هم برای Idle Time یا همان زمان بیکاری میباشد که بیشتر بدرد کسانی میخورد که اینترنت آنها زمانی است نه حجمی . اگر تا اینجای کار را درست آمده باشید بعد از کلیک کردن روی دکمه Next نباید با پیغام No Internet Connection Detect روبرو بشید .

12- پنجره بعدی برای تغییر پسوورد Gateway است که پیش فرض آن admin میباشد و پیشنهاد میکنم آن را حتما تغییر دهید .

13- در پنجره بعد باید یک نام برای شبکه بی سیم خود یا همان SSID بگذارید .

14- در پنجره بعدی گزینه اول یا همان گزینه پیش فرض باید انتخاب باشد ، که حوصله توضیح دادنشو ندارم و بدونید اینو که اگه کارت شبکه بی سیم شما از استاندارد اولین پشتیبانی کنه بهترین امنیت برای شبکه بی سیم است .

15- در صفحه بعد هم که یک گزارش خلاصه از کارهایی که انجم دادید رو بهتون نشون میده که اون رو به صورت یک فایل متنی میتونید ذخیره کنید و فقط روی بعدی کلیک کنید .

16- در صفحه آخر هم به شما تبریک میگه ، البته پس از زدن Next در بعضی از پنجره ها باید صبر کنید تا تنظیمات ذخیره و اعمال شود .

اگر همه کارها به درستی پیش برود باید چراغ Internet و DSL و Wireless و Ethernet 1 و Power روشن باشه بعد برای امتحان یک صفحه اینترنت باز کنید و برای من هم دعا کنید

خوب یک نکته دیگه درباره این مودم اینکه این مودم دکمه خاموش و روشن نداره و برای جلوگیری از داغ شدن آن پس از خاموش کردن کامپیوتر و زدن دکمه پشت پاور دوشاخ محافظ که وسایل کامپیوتر به اون وصل هستند رو بکشید و بعد که دوباره خواستید کامپیوتر رو روشن کنید اول دوشاخ رو بزنید تا برق محافظ برق وصل بشه بعد چند لحظه صبر کنید تا چراغ Power روی مودم به حالت چشمک زن دربیاید بعد کلید پشت پاور را بزنید بعد کامپیوتر را روشن کنید .

به هر کسی که این مودم رو با گارانتی معتبر بگیره اطمینان میدم که یکی از بهترین مودمها رو انتخاب کرده ، البته کسایی هم که مدلهای U.S Robotics 9108 یا 9115 یا 9112 و Asus Am602 یا 604 یا D-link 522 میگیرن ، به ترتیب نام اونها که نوشتم بسیار مدلهای خوبی هستند و من همه اونها رو بررسی کردم و بعضی ها رو داشتم و از اونها راضیم و همه استاندارها رو پشتیبانی میکنن و دارای امکانات امنیتی و مدیریتی تقریبا مساوی هستند .

موفق باشید .
    سلام بچه ها
    من دیروز این مودم رو گرفتم..
    وقتی خواستم سی دی رو نصب کنم از اون قسمت 8 جلوتر نرفت..
    وقتی من کابل تلفن و شبکه و برق رو زدم از اون استپ آخر رد نشد و ارور کانفیگ می داد
    کسی می تونه کمکم کنه؟

داره خودمونی میشه f6rhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من 80 گرفتم

9. این کاربر از f6rhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    wonderland

پيش فرض

من دیروز از پایتخت 72 گرفتم

11. این کاربر از amir_dvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    wonderland

پيش فرض

سلام بچه ها
    من دیروز این مودم رو گرفتم..
    وقتی خواستم سی دی رو نصب کنم از اون قسمت 8 جلوتر نرفت..
    وقتی من کابل تلفن و شبکه و برق رو زدم از اون استپ آخر رد نشد و ارور کانفیگ می داد
    کسی می تونه کمکم کنه؟
    منم همین مشکل رو دارم و فعلا دارم از طریق windows وصل می شم کسی می دونه راه حل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام منم این مودمو دارم و نصبش کردم الان مشکلی که باهاش دارم اینه که طریق کابلش به نت وصل میشه اما از طریق وایرلسش به نت وصل نمیشه ویندوز ویستا هستش

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •