تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: درخواست کمک پایه ی ریاضی من خیلی ضعیف هست...

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض درخواست کمک پایه ی ریاضی من خیلی ضعیف هست...

سلام دوستان من دانشجوی کاردانی نرم افزار هستم پایه ی ریاضی من خیلی ضعیفه و به مشکل برخوردم .
    من تمام دروس عمومی و تخصصی را به غیر از ریاضیات پاس میکنم و همین حالا یکسری دروس سخت هم که دیگران توش مشکل دارن را به راحتی پاس کردم ولی توی ریاضیات خیلی مشکل دارم .

من در هنرستان ریاضی را به زور پاس کردم حالا یک راه حل مناسب و کتابی به من معرفی بکنید که بتونم پایه ی خودم را قوی کنم ...

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

پيش فرض

اکثر کتابهایی که در مورد ریاضی تالیف شدن متاسفانه باز هم دانشجوها رو سردرگم می کنن و فاقد کارآیی لازم هستن .
    من پیشنهاد می دم معلم بگیری .

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ریاضیاتتون از کدوم مباحث هست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من این ترم ریاضیات پیش دانشگاهی و ریاضیات عمومی را باید بگذرونم و توشون خیلی اشکال دارم و البته نیمدونم چرا وقتی ریاضیات را میخونم خوب یاد میگیرم ولی سر جلسه ی امتحان انگار که اولین بارم هست دارم این سوالات را میبینم اصلا نمیتونم حلشون کنم خواهشن یک کتاب خوب به من معرفی کنید چون که وقت معلم گرفتن و اینجور چیزها را ندارم ...

دنبال کتاب های لیتهد و توماس هم توی اینترنت خیلی گشتم ولی ترجمش گیرم نیومد لطفا راهنماییم کنید ...

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من این ترم ریاضیات پیش دانشگاهی و ریاضیات عمومی را باید بگذرونم و توشون خیلی اشکال دارم و البته نیمدونم چرا وقتی ریاضیات را میخونم خوب یاد میگیرم ولی سر جلسه ی امتحان انگار که اولین بارم هست دارم این سوالات را میبینم اصلا نمیتونم حلشون کنم خواهشن یک کتاب خوب به من معرفی کنید چون که وقت معلم گرفتن و اینجور چیزها را ندارم ...

دنبال کتاب های لیتهد و توماس هم توی اینترنت خیلی گشتم ولی ترجمش گیرم نیومد لطفا راهنماییم کنید ...

کتابهای توماس و لیتهلد فارسیشون گیر نمییاد الکی نگرد.
    وقتی شما میگی اینقدر ریاضیت ضعیفه باید هزینه کنی و این کتابها رو تهییه کنی (البته هزینه ای هم نیست جلد اول و دوم لیتهلد رو تو انقلاب همه مغازه ها دارن برو به دست دوم فروشها 10 تومن بده بخرشون) و از اون مهمتر با حوصله درسنامه های این کتابها رو بخونی و تمرینهاشون رو حل کنی.
    این هم که میگی سر جلسه که میشینم احساس میکنم برا اولین باره که دارم این طرح سوالها رو میبینم دلیلش اینه که تمرین حل نمیکنی و به چند تا مثالی که استادتون گفته اکتفا میکنی.
    فقط باید حل کنی تا یاد بگیری هر چقدر بیشتر حل کنی بهتر یاد میگیری و از ریاضی بیشتر لذت میبری.
    خیلی از دوست های من ریاضی پیش و عمومی رو با هم توی یه ترم داشتن و پاس کردن. ولی خوب کمی باید بیشتر وقت بزاری.
    موفق باشی

6. 5 کاربر از hts1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت طاهره89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام. نمي دونم چرا من اصلا از كتاباي لیتهد و توماس خوشم نمياد! يعني من اصلا نمي تونم باهاشون ارتباط بگيرم . ولي كتاب رياضي عمومي پيام نور به نظر من به مراتب از اونا بهتر مي تونه كمكتون كنه. هم ساده توضيح داده هم يه عالمه مثال و تمرين داره . اگه حل تمرينش رو هم داشته باشيد كه ميشه نور علي نور.

چه اصراريه ترجمه اش رو پيدا كنيد؟ شما همون لاتين ها رو بخونيد باور كنيد از ترجمه شده ها بهترن! اينو جدي مي گم. يه بار بچه هاي دانشكده مون كتاباي ترجمه شده رو امانت برده بودن مجبور شدم لاتين امانت ببرم. باور كنيد اصلا نيازي به تسلط فوق العاده به انگليسي نداره.

8. 2 کاربر از طاهره89 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

قبل از این که بخواهید کتاب توماس رو بخونید باید کتاب سه جلدی محمود نصیری پیش دانشگاهی رو بخونید که پایتون در مشتق و انتگرال و حد قوی بشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •