تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 119 از 120 اولاول ... 1969109115116117118119120 آخرآخر
نمايش نتايج 1,181 به 1,190 از 1198

نام تاپيک: کلوپ HTC Touch ViVA

اگه نباشه جاش خالی می مونه pashangi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام
    mac address گوشی رو چطوری باید پیدا کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با سلام
    mac address گوشی رو چطوری باید پیدا کنم؟
    برا چی میخوای.
    Mac Address همون IP آدرسی هست که توی ویندوز استفاده میشه. فقط اونجا اسمش Mac آدرسه. هر چی بخوای میتونی به جاش بنویسی.

اگه بگی برا چه کاری هست شاید بشه کمک کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pashangi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

9

برا چی میخوای.
    Mac Address همون IP آدرسی هست که توی ویندوز استفاده میشه. فقط اونجا اسمش Mac آدرسه. هر چی بخوای میتونی به جاش بنویسی.

اگه بگی برا چه کاری هست شاید بشه کمک کرد.
    توی یه شبکه وایرلس دار چند تا IP و Mac address هست می خواستم ببینم کدم یکی گوشی هستش
    این چند تا IP و Mac address مشخصات دیگری ندارند که بشه گوشی رو شناسایی کرد از برنامه Cisco.Network.Magic.Pro استفاده میکنم گوشی رو خاموش هم می کنم در تعداد IP و Mac address تغییری
    ایجاد نمی شه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تا حالا با این برنامه که گفتی کار نکردم. اگه با خاموش کردن گوشی تغییری ایجاد نمیشه 2 حالت داره:

1. اصلا گوشی وصل نشده به شبکه که آی پی بگیره و شما اونو ببینی
    2. ممکنه وصل شده باشه و تو این زمان که گوشی خاموشه، برنامه ی Cisco از تو History آی پی ها رو نمایش میده. (ممکنه با Refresh حل بشه).

5. این کاربر از Lagon666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام به همه
    من یم ویوا دارم می خوام اینترنت ایرنول یا همراه اول رو از طریق بلوتوث به لب تاب بدم تو رو خدا اگه کسی می ذونه راهنمایی کنه .

بزرگواری کنید ممنون از همه

اگه نباشه جاش خالی می مونه zaza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سرعت گوشي اومده پايين چي كار كنم ؟؟؟ به نظرم گوشي كند شده برنامه اي هم باز نيست روي گوشي چند تا برنامه هم با هم استفاده نمي كنم توي قسمت رم هم استفاده از رم را زده 63 درصد ؟

ببخشيد تازه كارم . چه جوري مي تونم اس ام اس فارسي ارسال و دريافت كنم؟

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سرعت گوشي اومده پايين چي كار كنم ؟؟؟ به نظرم گوشي كند شده برنامه اي هم باز نيست روي گوشي چند تا برنامه هم با هم استفاده نمي كنم توي قسمت رم هم استفاده از رم را زده 63 درصد ؟

ببخشيد تازه كارم . چه جوري مي تونم اس ام اس فارسي ارسال و دريافت كنم؟

سلام.

برای سعت گوشی یک ریست بکنید ببینید درست میشه یا نه.اما برای دریافت اس ام اس فارسی باید یک فارسی ساز نصب کنید و برای ارسالش هم باید یک کیبورد فارسی نصب کنید.تو همین تاپیک بارها معرفی شده سرچ کنید پیدا میکنید.

داره خودمونی میشه G4nd0lf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همه
    من یم ویوا دارم می خوام اینترنت ایرنول یا همراه اول رو از طریق بلوتوث به لب تاب بدم تو رو خدا اگه کسی می ذونه راهنمایی کنه .

بزرگواری کنید ممنون از همه
    سلام (با اجازه از اساتید محترم ) دوست عزیز شما واسه این کار باید چنتا تنظیم رو هم روی لپ تاپ هم گوشی انجام بدی..
    1)اول وارد Setting\connection\bluetooth شوید بعد در سربرگ Devices باید بلوتوث لپ تاپ رو براش تعریف کنی یا همون بشناسونیش.برای این کارم کافیه که بلوتوث لپ تاپتو روشن کنی بعد از همون سربرگ Devices گوشیت گزینه ی add New Device رو بزنی وقتی بلوتوث کامپیوتر رو شنیسایی کرد از شما Next می خواد فقط Next زده و بقیه ی تنظیمات رو عوض نکنید وبعد تنظیمات رو با زدن گزینه ی save ذخیره کنید
    2)حالا باید تنظیمات لپتاپ رو انجام بدید بلوتوث لپ تاپو روشن کنید بعد به آدرس Start \Connect to رفته و روی گزینه ی Bluetooth Network Connection کلیک کنید در پنجره ای که باز می شود روی گزینه ی Add کلیک کنید و تیک My Device Is Set up and Ready To Be Found رو بزارید و بعد Next کنید منتظر بشید تا بلوتوث گوشی رو شناسایی کنه بعد Next رو بزنید . در این قسمت چند Option قابل انتخاب دیده می شود که شما می توانید آز طریق آن برای امنیت بیشتر می توانید رمز بگزارید ..اگر گزینه ی اول یا Choose a passkeyfor me را انتخاب کنید خود سیستم یه رمز به صورت رندوم انتخاب می کند که باید همان رمز را در گوشی خود وارد کنید که به نظر من رو همین گزینه بزارید بهتره...بعد از انتخاب Next کنید و Passkey که روی لپ تاپ مشاهده می کنیدو باید در گوشی هم وارد کنید....(گوشی به شما پیقام ارتباط میده و شما Yes رو بزنید بعد passkey رو وارد کنید)حالا روی لپتاپ Finish رو بزنید .میبینید که در پنجره ی bluetooth در سربرگ access point نام بلوتوث گوشی شما ثبت شده ...شما باید وارد programs گوشی شده بعد وارد برنامه ی Internet Sharing شوید بعد در قسمت PC Connection گزینه ی Bluetooth PAN رو انتخواب کنید و در قسمت Network Connection سرویس دهنده ی خود رو انتخواب کنید که اگه irancell باشه و تنظیمات GPRS رو انجام داده باشید اسمش به صورت پیش فرض Irancell-Internet هست اگرم همراه اوله به صورت پیش فرض MCI-Internet رو انتخواب کنید و بعد گزینه ی Connect رو بزنید .بغد از این کار گزینه ی Connect بلوتوث لپ تاپ هم بزنید تا به اینترنت وصل شید....
    اگه توضیحات کم با نقص داره ببخشید همچنین اگه اساتید نظرات بهتری دارن بیان ککن و مارو ببخشن....
    امیدوارم که وصل شی یا حق
    Last edited by G4nd0lf; 19-09-2010 at 13:53.

10. این کاربر از G4nd0lf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستان سلام
    ویندوز گوشیم پریده دیگه هم بالا نمیاد اگر امکان داره لینک دانلود ویندوزشو برام بزارید.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوستان سلام
    ویندوز گوشیم پریده دیگه هم بالا نمیاد اگر امکان داره لینک دانلود ویندوزشو برام بزارید.
    سلام.

ویندوزتون که نپریده.شما باید هارد ریست کنید منتها باید بدونید که تمام اطلاعات روی مموری داخلی پاک میشه مثا کانتکتها ,اس ام اس و....
    برای اینکار شما در باطری رو بردار که بتونی به دکمه ریست دسترسی داشته باشی.سپس دکمه های قطع و وصل تماس رو با هم بگیر (همزمان)و با قلم دکمه ریست رو بزن.قلم رو بر دار ولی دکمه های قطع و وصل رو نگهدار تا یه پیغام بیاد رو صفحه که میگه این عمل اطلاعاتت رو پاک میکنه برای ادامه دکمه وصل تماس رو بزن.(وقتی پیغام اومد دو دکمه رو ول کن و بعد برای ادامه دکمه وصل تماس رو بزن)

13. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •