تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 120 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1198

نام تاپيک: کلوپ HTC Touch ViVA

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام دوستان من سه هفته است اين گوشي را خريدم،دليوري فعال نميشه،داخل contact چطوري ميشه فقط شماره هاي گوشي را ديد ،براي موبايل فقط 1 شماره داره؟
    سلام.

برید به قسمت اس ام اس وقتی صفحه رو باز کردید برید تو منو (پایین صفحه).از قسمت منو تولز رو و سپس OPTION رو انتخاب کنید رو گزینه تکست مسیج (یا اس ام اس) کلیک کنید تو صفحه بعد تیک گزینه دلیوری رو بزنید.

در آغاز فعالیت mjn17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

سلام.

برید به قسمت اس ام اس وقتی صفحه رو باز کردید برید تو منو (پایین صفحه).از قسمت منو تولز رو و سپس OPTION رو انتخاب کنید رو گزینه تکست مسیج (یا اس ام اس) کلیک کنید تو صفحه بعد تیک گزینه دلیوری رو بزنید.
    مرسي از جواب.ولي دوست خوبم اين گزينه را زده بودام ولي فعال نشد،ببخشيد واسه بقيه سوالام جواب نداريد

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

سلام دوستان،اگه ميشه راهنمايي كنيد چطور ميشه sms ها رو روي فلش مموري سيو كرد

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دسته پرستوهای مهاجر اسم : رضا

پيش فرض

دوستانی که گوشی رو دارن، سامسونگ 7320 رو ترجیح نمیدن؟یه سوال دیگه ، قطعات htc شنیدم مشکل گیر میاد

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

مرسي از جواب.ولي دوست خوبم اين گزينه را زده بودام ولي فعال نشد،ببخشيد واسه بقيه سوالام جواب نداريد

سلام.

برای فعال سازی دلیوری 2 تا راه موجوده من احتمل میدم شما از از گزینه دلیوری زمانی که اس ام اس رو نوشتید استفاده میکنید که فعال نمیشه.اون مسیری که من عرض کردم قبل از باز کردن اس ام اس ها یا نیو اس ام اس هست ینو تست کردید و نشده؟
    اما سوال دومتون شما این فایل یک یلو بایتی رو بگیرید از زیپ خارجش کنید بریزید رو گوشیتون (کل فایل رو کپی کنید تو گوشی )و اجرا کنید با اجرای اول کانتکتهای سیم کارت مخفی شده و با اجرای بعدی اونا هم به کانتکتها اضافه میشه.(هر وقت بخوای کانتکتهای سیم رو داشته باشی یا نداشته باشی یکبار اجراش کن.)اما اینکه برای موبایل فقط یک شماره داره رو متوجه نشدم یعنی چی.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by AryanLand; 05-04-2010 at 19:37. دليل: اضافه نمودن لینک برنامه.

6. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دسته پرستوهای مهاجر اسم : رضا

پيش فرض

در ضمن من الان زنگ زدم به شرکت یاس ،میگه تولیدش discontinue شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام. لطفا راهنمایی کنید.
    چطوری میشه لیست کیبوردهارو به ترتیبی که
    خودم میخوام مرتب کنم ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

سلام.

برای فعال سازی دلیوری 2 تا راه موجوده من احتمل میدم شما از از گزینه دلیوری زمانی که اس ام اس رو نوشتید استفاده میکنید که فعال نمیشه.اون مسیری که من عرض کردم قبل از باز کردن اس ام اس ها یا نیو اس ام اس هست ینو تست کردید و نشده؟
    اما سوال دومتون شما این فایل یک یلو بایتی رو بگیرید از زیپ خارجش کنید بریزید رو گوشیتون (کل فایل رو کپی کنید تو گوشی )و اجرا کنید با اجرای اول کانتکتهای سیم کارت مخفی شده و با اجرای بعدی اونا هم به کانتکتها اضافه میشه.(هر وقت بخوای کانتکتهای سیم رو داشته باشی یا نداشته باشی یکبار اجراش کن.)اما اینکه برای موبایل فقط یک شماره داره رو متوجه نشدم یعنی چی.
    مرسي از جوابتون aryanland جان،مشكل دليوري هل شد،منظورم از شماره موبايل اينكه ميشه براي يك نفر 2 تا شماره موبايل بدي نه اينكه شماره دوم بجاي home يا work سيو كني ٍبعد من اون فايلي كه فرموديد نفهميدم چيه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

دوستان ميشه بهترين نرم افزار واسه contacts بگين،مرسي

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

مرسي از جوابتون aryanland جان،مشكل دليوري هل شد،منظورم از شماره موبايل اينكه ميشه براي يك نفر 2 تا شماره موبايل بدي نه اينكه شماره دوم بجاي home يا work سيو كني ٍبعد من اون فايلي كه فرموديد نفهميدم چيه
    سلام.

شرمنده لینکش رو فراموش کرده بودم بزارم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •