تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 769 از 773 اولاول ... 269669719759765766767768769770771772773 آخرآخر
نمايش نتايج 7,681 به 7,690 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان با بودجه 1500 سایز 40 یا 42 چی پیشنهاد میکنید؟ برای دیدن فیلم و مشاهده کانالهای غیر ملی!! میخوام استفاده کنم و اینکه واسه 3d هزینه کردن خوبه یا نه گیج شدم. اسمارت بودن فکر کنم تو ایران کارایی نداشته باشه اینجور که صفحات رو خوندم خواهش میکنم کمک کنید. فقط سامسونگ نباشه.ممنون
    والا ما که سامسونگ D6600 داریم هم اسمارتش کار می کنه و برنامه هایی مثل فال حافظ، پیش بینی آب و هوا، فرودگاه مهرآباد، ترافیک تهران و بازی و ... روش نصب میشه و هم وب براوزرش کار می کنه و صفحات اینترنت رو باز می کنه. نمی دونم کجا نوشته شده اسمارت تو ایران کارایی نداره؟

2. 2 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خب اگه 3D و اسمارت نمی خوای باشه توی سامسونگ D5550 بگیر و توی ال جی LV35000 بگیر.

توی سامسونگ اگر مدل 3D بگیری حتما اسمارت هم خواهد بود ولی توی ال جی اگر می خوای 3D باشه و اسمارت نباشه LW45000 هست (که البته توی مدل های شما نبود) وگرنه بقیه مدل های 3D ال جی هم اسمارت هست.

اگر هم می خوای اسمارت باشه و 3D نباشه توی سامسونگ D5950 و توی ال جی LV37100 و LV55000 اینجوری هستند (البته تو ال جی LW95000 هم هست و میگن کیفیتش خیلی بالاست).

الباقی مدل هایی که نوشتی هم اسمارت هستند و هم 3D. در آخر به نظرم اگر می خوای سامسونگ بگیری و از بابت امکانات خیال راحت باشه D6960 رو بگیر من خودم 6-7 ماهه این مدل رو دارم و راضی ام.
    سورنا جان حتما" کیفیت تصویر le8300x رو از نزدیک ببین و بعد انتخاب کن .
    موفق باشی
    تو اين مدلهايي كه نوشتين اول Samsung 46D6960 بعدشم 47LW65100 يا اگه يه رده پايين تر بخواي بياي 6940 بعدشم lw57000
    گول تبليغات و شلوغ بازيهاي شارپ رو نخور تو سايتهاي معتبر خبري از اين مدل شارپ نيست اول اون مدل سامسونگ هست بعدش ال جي االبته با توجه به افزايش قيمت سامسونگ فعلا ال جي به صرفه تره
    دو مدل ال جی 47LW65100 و شارپ LC-46LE8300X به دلیل کیفیت تصاویرشون انتخاب های خوبی هستند ، ولی پیشنهاد خودم LE8300X چون از تکنولوژی چهار رنگ کواترون بهره گرفته و پنل ژاپنی داره.
    اولا خيلي خيلي ممنون از دوستاني كه وقت گذاشتن و به سوالات بنده جواب دادن

خب من يه مشكلي كه دارم اينه كه قيمت هيچ كدوم از اين مدلا رو ندارم هر جا هم ميرم با قيمت هديه ميزنن و تو اين تايپيك قيمت ها هم كسي نيست كه جوابم رو بده
    اگر كسي قيمت هر كدوم از اين مدل ها و بدون سينما و هديه ي ديگه اي رو داره ممنون ميشم كه بهم اطلاع بده

از برند JVC پرسيدم كه كسي نبود جوابم رو بده
    ...............
    خب درواقع من خودم خيلي دوست دارم تي وي كه ميخوام بگيرم سايزش بالاي 47 باشه مثلا 50 -52-55 ياهر سايزي كه ميشه
    بودجه بنده واسه خود تي وي حدوداي 2.5 ميليون هستش يا كمتر كه بقيه پولم رو بدم واسه سينما خانگي
    اين مدل شارپي كه ميگيد درسته خيلي خوبه ولي سايزش 46 هست و قيمتش بالاست ..فكر كنم حدوداي 2900 باشه
    كه ديگه اون موقع نميتونم سينما بگيرم
    3D , WiFi , Internet اصلا واسم مهم نيست
    فقط كيفيت تصوير و شفافيت و رنگ هاي زيبا و يا جيغ به قول معروف و سايز بالا و اصلا تو نخ پلاسما و LCD نيستم فقط LED
    حالا يه چندتا گزينه بزاريم جلوم
    اولا تمامي مدل هاي خوب سايز هاي 50 يا بالاتر كه قيمتشون از 1.5 شروع ميشه تا 2.5 باشه يا يه 100-200 تا گرون تر
    و بعدش با سايز 46-47 تو همين بازه قيمت
    از تمامي برند ها يا حداقل ال جي و سامسونگ و شارپ و جي وي سي

اگر اينكار رو واسم بكنيد خداييش خيلي در حقم خوبي كردين و ممنونتون ميشم
    Last edited by Sorena_777; 28-02-2012 at 12:17.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مرسی، آره تو سایت شرکت مادیران هم قبلا اینارو خونده بودم، آخه بستگی داره کی اینارو بگه داداش، اینا نظر یه سایت بیطرف یا یه فرد عادی که بخواد چشمی ببینه نیست، چون با سه رنگ اصلی تمامی رنگها قابل تولیدند.
    این شکلکو ببین، من الآن دارم اینو زرد میبینم تو مانیتور معمولیم، اگه شماهم داری زرد میبینی بدون پیکسل های مانیتورت میتونن رنگ زرد تشکیل بدن، پس نیازی به افزودن یه رنگ زرد جدا به هر پیکسل نیست اصلا.
    حمید جان ماشالا شما با یه icon تونستی یه تکنولوژی شرکت پر عظمتی مثل شارپ رو زیر سوال ببری !!!
    کاش اونا هم قبل از خلق تکنولوژی کواترون از این icon استفاده میکردن تا وقتشون رو الکی هدر ندن !!!
    به نظر من شما یه بار دیگه با دقت مطالب همون سایت مادیران رو که گفتی قبلا" خوندی ، دوباره بخون شاید تونستی یکم شارپ رو تحویل بگیری !!!!

5. 3 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پلاسما

تکنولوژی منسوخ؟؟ جاموندگی تصویر؟؟ عمر کمتر پنل؟؟ باهاش فقط 3 بعدی ببینن؟؟ ژاپنی باشه یا برای جای دیگه یکیه؟؟ من خودم g10 دارم و از نظر طبیعی بودن رنگها و زاویه دید وسیع راضی هستم.گرم کردنش رو قبول دارم ولی چه آسیبی میرسونه؟ ضمنا پول برق رو توی ال سی دی و ال ای دی موقع خرید پرداخت میکنید به فروشنده , توی پلاسما به مرور زمان میدهید به شرکت برق[/QUOTE]

داداش من ناراحت نشو اگه پلاسما خریدی و من میگم منسوخه!
    با اومدن OLED عملا LED و LCD هم تا مدتی دیگه به تکنولوژی های درجه 2 و 3 تبدیل میشن، همونطور که با اومدن LCD در سایزهای بزرگ پلاسما از رونق افتاد و با اومدن LED استقبال از LCD کمتر شد.
    بعضی دوستان فک میکنند اگه یه مدل تلویزیون پلاسما تو یه سایت بعنوان تصویر خوب شناخته شه یعنی پلاسما منسوخ نیست، بزارین یه مثال بزنم:
    میدونیم که هنوز هستن کارخونه هایی که CRT تولید می کنن حتی در ژاپن(عشق ژاپن زیاد داریم اینجا)، اگه تلویزیون CRT تولید بشه با رزولوشن 4مگاپیکسل و به عنوان بهترین تصویر سال هم در تمامی سایتها شناخته بشه خیلی خوبه، اما دلیل نمیشه کسی بگه تکنولوژی CRT بعلت معایبی که داره منسوخ نشده هنوز.
    و کسی که میخواد این محصولو بخره درسته شاید بهترین تصویرو میخره، اما مجبوره با مشکلات زیاد فناوری قدیمی و منسوخ CRT کنار بیاد.
    پلاسما هم معایب خودشو داره که همه میدونن.
    Last edited by hamid_mash; 28-02-2012 at 12:45.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان با بودجه 1500 سایز 40 یا 42 چی پیشنهاد میکنید؟
    با 1600 تومن 40LE700M شارپ که پنلش ژاپنی و full led هست ، گزینه خوبیه .
    مشخصات :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حمید جان ماشالا شما با یه icon تونستی یه تکنولوژی شرکت پر عظمتی مثل شارپ رو زیر سوال ببری !!!
    کاش اونا هم قبل از خلق تکنولوژی کواترون از این icon استفاده میکردن تا وقتشون رو الکی هدر ندن !!!
    به نظر من شما یه بار دیگه با دقت مطالب همون سایت مادیران رو که گفتی قبلا" خوندی ، دوباره بخون شاید تونستی یکم شارپ رو تحویل بگیری !!!!

خیلی باحال بود
    راستی بیاین بعد اسم شرکت پر عظمتی مثل شارپ یه (س) به معنی سلام الله علیهم هم بذاریم،
    سلام خدا بر چش بادمی ها باد.

10. 3 کاربر از hamid_mash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    من ميخواستم راهنمايي كنيد با بودجه 1400 چه تلويزوني بگيرم .
    انتظارات من فقط كيفيت پخش تصاوير.صدا و پخش مستقيم از روي usb و هارد - فول اچ دي
    40 اينچ به بالا
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

11 راهنمایی برای خرید تی وی ال ای دی سامسونگ

سلام دوستان خسته نباشید
    میخواستم برای خرید تی وی ال ای دی 42 سامسونگ راهنمایی کنید؟
    تا 2 میلیون میتونم هزینه کنم! چه مدل هایی رو پیشنهادمیکنید؟
    اگه لینکی ازفروشگاه های اینترنتی هم دارین ممنون میشم قراربدید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اولا خيلي خيلي ممنون از دوستاني كه وقت گذاشتن و به سوالات بنده جواب دادن

خب من يه مشكلي كه دارم اينه كه قيمت هيچ كدوم از اين مدلا رو ندارم هر جا هم ميرم با قيمت هديه ميزنن و تو اين تايپيك قيمت ها هم كسي نيست كه جوابم رو بده
    اگر كسي قيمت هر كدوم از اين مدل ها و بدون سينما و هديه ي ديگه اي رو داره ممنون ميشم كه بهم اطلاع بده

از برند JVC پرسيدم كه كسي نبود جوابم رو بده
    ...............
    خب درواقع من خودم خيلي دوست دارم تي وي كه ميخوام بگيرم سايزش بالاي 47 باشه مثلا 50 -52-55 ياهر سايزي كه ميشه
    بودجه بنده واسه خود تي وي حدوداي 2.5 ميليون هستش يا كمتر كه بقيه پولم رو بدم واسه سينما خانگي
    اين مدل شارپي كه ميگيد درسته خيلي خوبه ولي سايزش 46 هست و قيمتش بالاست ..فكر كنم حدوداي 2900 باشه
    كه ديگه اون موقع نميتونم سينما بگيرم
    3D , WiFi , Internet اصلا واسم مهم نيست
    فقط كيفيت تصوير و شفافيت و رنگ هاي زيبا و يا جيغ به قول معروف و سايز بالا و اصلا تو نخ پلاسما و LCD نيستم فقط LED
    حالا يه چندتا گزينه بزاريم جلوم
    اولا تمامي مدل هاي خوب سايز هاي 50 يا بالاتر كه قيمتشون از 1.5 شروع ميشه تا 2.5 باشه يا يه 100-200 تا گرون تر
    و بعدش با سايز 46-47 تو همين بازه قيمت
    از تمامي برند ها يا حداقل ال جي و سامسونگ و شارپ و جي وي سي

اگر اينكار رو واسم بكنيد خداييش خيلي در حقم خوبي كردين و ممنونتون ميشم
    والا من قیمت های دقیق رو نمی دونم اما بعیده 50 به بالا رو با 2.5 بشه خرید
    بهتره رو همون سایز 46-47 تصمیم بگیری

14. این کاربر از pinokiu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

والا من قیمت های دقیق رو نمی دونم اما بعیده 50 به بالا رو با 2.5 بشه خرید
    بهتره رو همون سایز 46-47 تصمیم بگیری
    يعني يه LED كه هيچ خصوصيت اضافه اي نداشته باشه سايز 50 يا بالاترش پيدا نميشه تا 2.5 يا 2.7 ؟؟

خب اگه اين طوري هستش پس 46-47 هايي كه از 1.5 شروع ميشه رو ميتونيد بهم بگيد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •