تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 773 اولاول ... 23456789101656106506 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان عزيز توجه كنند : g10 فقط و فقط كيفيت رنگ داره و اصلا به درد كانالهاي تلويزيون ما و حتي بسياري از كانالهاي ماهواره نمي خوره. يعني تصويري كه كيفيت واقعي full hd نداشته باشه در اين تلويزيون علي رغم كنتراست و كيفيت رنگ بالا به شدت تار ديده ميشه. لبه هاي تصوير اشخاص در اين تلويزيون نرم (smooth) نيست و وقتي تلويزيون نگاه مي كنيد (منظور كانالهاي معمولي ) فكر مي كنيد كه تصويركمي شطرنجي شده. تازه من كانالهاي تلويزيون ايران (1 تا 6) را با استفاده از ماهواره در اين تلويزيون ديدم . حالا اگه از آنتن هوايي استفاده كنيد كه ديگه آنقدر اعصاب خرد ميشه كه بايد تلويزيون را خاموش كنيد.
    پس منظور شما اینه g10 گزینه مناسبی نیست.
    با این اوصاف من که حسابی گیج شدم.عده ای به تاکید زیادی به این مدل دارند.....من که موندم چی بگیرم. اگه میخواستم بالای 2.500 هزینه کنم صد درصد z450 سونی میگرفتم اما میخوام تا سقف 1.700 هزینه کنم.آقایون چه بکنیم؟

داره خودمونی میشه mohsen284's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با این اوصاف من که حسابی گیج شدم.عده ای به تاکید زیادی به این مدل دارند.....من که موندم چی بگیرم. اگه میخواستم بالای 2.500 هزینه کنم صد درصد z450 سونی میگرفتم اما میخوام تا سقف 1.700 هزینه کنم.آقایون چه بکنیم؟
    یعنی z450 از x450 بهتره؟!
    من خودم فک میکنم رو کاغذ بعضی مشخصاتش بالاتر باشه ولی خوب خیلی از امکانات رو هم نداره...

تا 1700 و حتی تا 2 تومن هم فقط و فقط g10
    مگه دکور خود تلویزیون خیلی خیلی براتون مهم باشه که سامسونگ گزینه بدی نیست...مثلا b690
    Last edited by mohsen284; 31-10-2009 at 12:34.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

راست میگه دیگه بنده خدا !!!! منم میخوام g10 بگیرم ، یکی میگه خوبه یکی دیگه میگه بده !!! چی کار کنم ؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

یعنی z450 از x450 بهتره؟!
    من خودم فک میکنم رو کاغذ بعضی مشخصاتش بالاتر باشه ولی خوب خیلی از امکانات رو هم نداره...

تا 1700 و حتی تا 2 تومن هم فقط و فقط g10
    مگه دکور خود تلویزیون خیلی خیلی براتون مهم باشه که سامسونگ گزینه بدی نیست...مثلا b690
    مسلما x450 بهتره اما قیمتش هم بیشتره.

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوستان عزيز توجه كنند : g10 فقط و فقط كيفيت رنگ داره و اصلا به درد كانالهاي تلويزيون ما و حتي بسياري از كانالهاي ماهواره نمي خوره. يعني تصويري كه كيفيت واقعي full hd نداشته باشه در اين تلويزيون علي رغم كنتراست و كيفيت رنگ بالا به شدت تار ديده ميشه. لبه هاي تصوير اشخاص در اين تلويزيون نرم (smooth) نيست و وقتي تلويزيون نگاه مي كنيد (منظور كانالهاي معمولي ) فكر مي كنيد كه تصويركمي شطرنجي شده. تازه من كانالهاي تلويزيون ايران (1 تا 6) را با استفاده از ماهواره در اين تلويزيون ديدم . حالا اگه از آنتن هوايي استفاده كنيد كه ديگه آنقدر اعصاب خرد ميشه كه بايد تلويزيون را خاموش كنيد.
    دوست عزیز به نظر من شما یا تصویر تلویزیونهای دیگه رو وقتی سیگنالهای آنالوگ SD پخش میکنن ندیدین یا اینکه کلا این G10 که شما دارین در موردش صحبت میکنید یک مشکلی داشته من به زودی عکس پنلهای G10 رو موقع پخش تصاویر ماهواره و سیگنالهای SD شبکه های داخلی زمانی که با یک آنتن قوی دریافت شده تو تاپیک مربوط به این پنل قرار میدم خودتون قضاوت کنید من خودم دارم هر روز تو یکی از این پنلها که دوستم برای مغازش خریده برنامه های شبکه های داخلی رو نگاه میکنم از فاصله 2 متری هم نگاه میکنم این موردی که شما میگید من ندیدم.

6. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه KAMYK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من دنبال یک تلوزیون 42 اینچ هستم و راستش G10 رو دیدم ولی از ظاهرش خوشم نیومد و کیفیت پلاسمای سامسونگ هم
    بنظرم زیاد جالب نیست. میخواستم بدونم بهترین LCD که من میتونم تو این سایز تا بودجه 3 تومن بخرم چیه که هم کیفیتش خوب باشه و هم ظاهرش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

تو رنج 3 تومان قطعا از سری Z یا X
    که سری X زیباتر هم هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

شما خودت چی داری دوست عزیز
    نظر شما خیلی جالبه چون اصولا برای دیدن FULL HD ال سی دی گزینه بهتریه و برا دیدن تصاویر معمولی پلاسما بهتره حال اینکه نظر شما کاملا عکس این قاعده هستش

10. این کاربر از amirhossein_1976 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه KAMYK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تو رنج 3 تومان قطعا از سری Z یا X
    که سری X زیباتر هم هست.
    یعنی سراغ سامسونگ یا ال جی نرم؟
    وقتی نوشته های بچه رو خوندم دیدم از بعضی از LCD های سامسونگ و LED های ال جی خیلی تعریف میکنن
    برای من در کنار کیفیت، ظاهر و امکانات و آپشنهای جدید تلوزیون هم مهمه .
    اگر مزیتهای سونی را نسبت به سامسونگ و ال جی بگید خیلی عالیه.

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

نظر شما خیلی جالبه چون اصولا برای دیدن FULL HD ال سی دی گزینه بهتریه و برا دیدن تصاویر معمولی پلاسما بهتره حال اینکه نظر شما کاملا عکس این قاعده هستش
    مطمئني چنين قاعده اي وجود داره؟!!
    Last edited by afshin b; 31-10-2009 at 18:49.

13. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •