تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 773 اولاول ... 34349505152535455565763103153553 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بازم قاطی کردم
    چون یکی گفته سونی فریمش خیلی سریع نیست
    و اون سری 6 سامسونگ بهتره
    ولی باز یکی میگه w550 بهتره

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

من بازم قاطی کردم
    چون یکی گفته سونی فریمش خیلی سریع نیست
    و اون سری 6 سامسونگ بهتره
    ولی باز یکی میگه w550 بهتره
    دوست من...
    به هرتز دستگاه بستگي داره ...وقتي دوتا 100 هرتز هستن ...ديگه اين از اون معني نداره ....

3. این کاربر از titanium_zarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام

دوستان بحث من طرفداری از برند خاصی نیست . فقط جهت اطلاع اینو بگم که کمپانی سونی یکی از معدود برندهایی است که محصولات بسیار حرفه ای در زمینه صدا و تصویر تولید میکند. سیستمهای Broadcastingسونی . میکسرها .دوربینهای حرفه ای و فوق حرفه ای. مونیتورهای سونی و TV ها و و و ... همه و همه در اکثر استودیوها وشبکه های تلویزیونی جهان مورد استفاده قرار میگیرند . حالا تصمیم با شما !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

البته دوستان با مدرک حرف بزنن خیلی بهتره.کی میتونه بگه تو رنج 1 ملیون سونی میتونه با B650 سامسونگ رقابت کنه و بهتره؟؟؟؟مطمئنا با این قیمت سونی حرفی برای گفتن نداره و سامسونگ قاطعانه برندست.عنوان بهترین های سال 2009 و کسب رتبه های عالی خودش بهترین دلیل برای حرفمه.

دوست عزیز به کسب رتبه از سایتها زیاد توجه نکن.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد vt20 خوب همونطور كه توي تاپيكش بررسي كردين توي پلاسماها ميتونه جايگزين خوبي براي پايونر باشه با توجه به مشخصات به روز تر واحتمالا شايد قيمت متعادل تر والبته اميدوارم ايران بياد

---------- Post added at 09:39 AM ---------- Previous post was at 09:35 AM ----------

دوست گلم مشخصاتي كه شما دادين من سوني رو پيشنهاد دادم وگر نه گرينه هاي زيادي هست
    در مورد b650 ‌بايد بگم با توجه به امكاناتي كه داره وهمچنين تصوير فوق العادش گزينه خوبيه
    شما گفتين سام دوست ندارين منم پيشنهاد ندادم
    اگر به امكانات بيشتري نياز دارين مثل يك usb قدرتمند به سام فكر كنيد
    در مورد G10 هم شما مطمئن باشيد پلاسماي خوبي هست اگر تصوير پلاسما رو ميپسنديد
    دوسته عزیز من نمیگم سام دوست ندارم ببین من زیاد به برند توجه نمیکنم به بهتر بودن تو رنج قیمت کار دارم مثلا اگه با 1 تومن میشه یا سام گرفت که از سونی خیلی بهتره خوب سامو میگیرم
    در ضمن usb و اینچ زیاد برام مهم نیست فقط کیفیت تصویر و صدا مهمه
    مثلا اگه سونی یه ذ32 داره که از 40 سام تو همیون قیمت بهتره سونی رو انتخاب میکنم
    من چون در وهله اول برای کنسوله ps3 دارم lcd میخرم پس کیفیت تصویر روشنایی و فریمه تصویر برام مهمه
    و یه چیزی lcd زاویه دید داره یعنی اگه از پایین بهش نگاه کنی نوره صفحه تار میشه ؟

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

دوسته عزیز من نمیگم سام دوست ندارم ببین من زیاد به برند توجه نمیکنم به بهتر بودن تو رنج قیمت کار دارم مثلا اگه با 1 تومن میشه یا سام گرفت که از سونی خیلی بهتره خوب سامو میگیرم
    در ضمن usb و اینچ زیاد برام مهم نیست فقط کیفیت تصویر و صدا مهمه
    مثلا اگه سونی یه ذ32 داره که از 40 سام تو همیون قیمت بهتره سونی رو انتخاب میکنم
    من چون در وهله اول برای کنسوله ps3 دارم lcd میخرم پس کیفیت تصویر روشنایی و فریمه تصویر برام مهمه
    و یه چیزی lcd زاویه دید داره یعنی اگه از پایین بهش نگاه کنی نوره صفحه تار میشه ؟
    fabio ي عزيز با اين اوصاف من 32w550 رو پيشنهاد ميكنم
    من خودم b650 دارم يكي از دوستان هم w550 توي جفتشون ه فوتبال pes بازي كرديم سوني قشنگ تر نشون ميده رنگ ها رو
    هر چند من براي بازي نگرفتم وعلاوه بر تصوير امكانات جانبي هم برام مهم بود و b650 خيلي من و راضي نگه داشته تا حالا
    كه فكر ميكنم با خريد w550 نميتونستم اون امكانات رو داشته باشم

8. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

دوست عزیز به کسب رتبه از سایتها زیاد توجه نکن.
    خوب میشه بگید به چی توجه کنیم؟؟؟؟همه که به تی وی ها دسترسی ندارن که حضوری تست کنن.تا جایی که من میدونم و همه هم قبول دارن یکی از بهترین روش ها رجوع به ریویو های معتبر هست.
    من به شخصه برای چند جنس الکترونیکی به ریویوهای معتبر مراجعه کردم و گرفتم و نهایتا هم راضی بودم و هستم و برای یه دوربین که به حرف ریویو ها گوش ندادم و بدون تحقیق کافی گرفتم الان پشیمانم.

10. 2 کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خیلی فوری
    سلام
    sony ex500 46" ya philips pfl840 47" o کدوم رو بگیرم سونی حدود 1600 و فیلیپس حدود 1900 در بانه

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر کنم هومن سونی رو بگیرم

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

خیلی فوری
    سلام
    sony ex500 46" ya philips pfl840 47" o کدوم رو بگیرم سونی حدود 1600 و فیلیپس حدود 1900 در بانه
    شک نکن که این مدل از فیلیپس نسبت به EX500 تصویر بهتری داره.البته من تجربه دیداری کوچیکی که توی مغازه ها داشتم رو بیان می کنم.بهتره اساتید کامل تر توضیح بدن.

14. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •