تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 273 از 773 اولاول ... 173223263269270271272273274275276277283323373 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,721 به 2,730 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

تا 1.5 چی خوبه ؟
    ترجیحا سونی
    Full HD 1080i
    LED

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

13

با سلام خدمت مهدی عزیز
    مهدی جان حالا که حرف از پلاسمای ال جی زدین میخواستم نظرتون رو راجع به یه مدل دیگه از پلاسماهای ال جی بدونم:
    میشه لطف کنین و درمورد PK760 از ال جی بگین؟ از کیفیت تصویر و صداش؟ از مصرف برق و حرارت تولیدیش؟
    از وضعیت Burn-In تو این مدل ؟از کیفیت نمایش سیاهیش؟
    بعدم اگه براتون ممکنه یه مقایسه ای با یکی دو مدل مطرح بازار مثل v20 پاناسونیک بکنین لطفا

معذرت از پرچونگی
    ارادت :
    ناصر
    آقا یه سوال کردیم ها.... یکی تحویل بگیره آخه!!!
    این پلاسمای ال جی دکور خیلی ساده ولی قشنگ و جذابی داره کاش یکی پیدا بشه از عیب ها و مزایاش و .... برامون بگه شاید خرید کردیم
    یعنی هیشکی اینو نداره؟ خط تولیدش خوابیده؟

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

واقعا کسی نیس جواب سوال منو بده؟

سلام به همه دوستان میخواستم بدونم این tv تو ایران هست [URL="http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/panasonic-viera-tc-p50g25/4505-6482_7-33957038.html"]Panasonic Viera TC-P50G25

اگه هست قیمت تهران چنده؟ ضمنا یه tv خوب حدود 1200000 تومان یکم بالا پایین واسه کاربرد خانگی ترجیها پاناسونیک فرقی از نظر تکنولوژِی ساخت واسم نمیکنه چه پلاسما یا lcd یا هر چی فقط تصویر خوب و دلچسب برام مطرح هست والبته دیزاین پنل چی میتونم بگیرم ضمنا سایز 40 یا 42 باشه فقط چون قصد خرید دارم اگه سریع تر راهنمایی کنید ممنون میشم.
    -عزيز gt ها هنوز وارد ايران نشدند
    -در مورد پيشنهاد ميتونيد سراغ d25 برين در پاني

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

تا 1.5 چی خوبه ؟
    ترجیحا سونی
    Full HD 1080i
    LED
    -40ex500 ميتونه بهترين گزينه باشه توي اين رنج قيمتي

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

آقا یه سوال کردیم ها.... یکی تحویل بگیره آخه!!!
    این پلاسمای ال جی دکور خیلی ساده ولی قشنگ و جذابی داره کاش یکی پیدا بشه از عیب ها و مزایاش و .... برامون بگه شاید خرید کردیم
    یعنی هیشکی اینو نداره؟ خط تولیدش خوابیده؟
    -ناصر جان pk ها همونطور كه بارها خدمت دوستان عرض شد جز بهترين ها با توجه به رنج قيمتي خودشون هستند و هميشه جاي خوبي در ليست بهترين hdtv ها و پلاسماها داشتند
    -توي مدل هاي پايين شايد كمي مصرف برق زياد تر و برايتنس پايين تر به چشم بياد
    -در سري هاي بالا مثل pk750 و..واقعا پنل هاي ارزشمندي هستند وتوصيه ميشه به دوستان

4. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

من آخرش تصمیم گرفتم سه بعدی بگیرم ! یعنی خودم که 2 بعدی بیشتر دوست داشتم اما بابام رفت رو مخم گفت یا نگیر یا اگه میگیری یه چیزی بگیر که از تکنولوژی عقب نباشه . ما هم گفتیم بریم سراغ همین vt20 . توی پیدا کردنش مشکلی ندارم . هر وقت بخوام میتونم گیر بیارمش اما من فقط موندم آیا میشه فیلم سه بعدی رو از pc و با hdmi روی پنل پخش کرد و آیا با این روش سه بعدی نشون میده ؟! چون خیلی ها گفته بودند نمیتونند مطالب سه بعدی رو از pc تماشا کنند .

میخواستم بدونم آیا برای دیدن فیلم یا عکس یا ... به صورت سه بعدی حتما باید از bd player استفاده بشه یا با pc هم میشه ؟

ممنون میشم جواب بدید . اگرم کسی vt20 رو داره و تست کرده ممنون میشم تجربش رو بگه . مخصوصا در مقابل c8000 سامسونگ بعد کسایی که vt20 گرفتند آیا توی جعبش عینک بوده ؟! کیفیت عینک پاناسونیک نسبت به سامسونگ چطوره ؟ ...
    -در مورد امكن پخش بله اين قابليت رو داره منتها من هم شنيدم با كارت هاي گرافيك خاصي خروجي بهتري ميتونيد بگيرين
    -در مورد عينك هم گويا built-in هست ودو تا همراهش در جعبه موجود هست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    -در مورد عينك هم اين پست رو ببينيد :

کد:
    و...

کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

salam mikhastam bedunam ba bodje 3 milion led 46(full led) inch che entekhabaii mitonam dashte basham?

moteasefane chize ziadi az tv sar dar nemiaram

lotfan rahnamaii konid

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ضمن عرض تشکر از راهنمائی تون من هر چی در سایت سام سرویس گشتم مدل 37 اینچی فقط C550 هست و C650 با اندازه 37 ندیدم. لطفا راهنمائی کنید.
    با تشکر

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

دوستان بینِ سامسونگ c650 و الجی ld460 و lg lcd660 کدوم بهتره ؟
    در ضمن lg lcd660 میشه ld650 یا ld690 ؟
    Last edited by Majid393; 23-12-2010 at 23:41.

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

-مهرداد جان اگر c6900 side by side با c650 مقايسه كنيد كه يكي از بهترين هاست در lcd ‌ها هم برايتنش بالاتر وهم كنتراست بالاتري رو ميبينيد در c6900
    -همينطور اگر side by side دو مدل ex700 و ex500 رو ببينيد متوجه برايتنس بيشتر پنل هاي led ‌ميشين
    سلام
    با توجه به مطلب ارائه شده آیا c6960 نسبت به c695 انتخاب بهتری است؟
    آیا درست متوجه شدم
    هر دو دارای گیرنده دیجیتال تلویزیونی می باشند ولی اولی از تکنولوژی LED بهره می برد و دومی LCD
    بدون در نظر گرفتن قیمت کیفیت تصاویر SD & HD کدامیک بهتر می باشد؟ در تولید رنگ مشکی کدامیک بهتر عمل می کند؟
    دوست عزیزی که c6900 خریداری کرده بیان نموده که انگار یکی توش هی تصویر رو بین گزینه blur و sharp عوض میکنه که من منظورش را درست متوجه نشدم
    آیا این مشکل در تمامی c6960 وجود دارد؟
    متاسفانه در کشور ما در مغازه نمی شود به درستی متوجه کیفیت تصاویر شد
    من خودم در فروشگاه سامسونگ به فروشنده بارها گفتم که لطفا تصویر شبکه های داخلی را نشان بدهید تا ببینم کیفیت تصاویر چگونه است ولی هیچکدام نشان نمی دهند و می گویند آنتن ندارد؟؟!!!
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم میخواستم بدونم که p50v20r باید ساخت کجا باشه؟ اخه من یکی گرفتم نوشته ساخت سنگاپور ! در ضمن پشتش هم فن نداره.از نمایندگی هم گرفتم باید چیکار کنم؟ در ضمن نمیدونم این چه سایتی هست که بعد از 12 ساعت تا الان پست من نمایس داده نشده واقعا جای تاسف داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

13

-عزيز gt ها هنوز وارد ايران نشدند
    -در مورد پيشنهاد ميتونيد سراغ d25 برين در پاني

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

-40ex500 ميتونه بهترين گزينه باشه توي اين رنج قيمتي

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

-ناصر جان pk ها همونطور كه بارها خدمت دوستان عرض شد جز بهترين ها با توجه به رنج قيمتي خودشون هستند و هميشه جاي خوبي در ليست بهترين hdtv ها و پلاسماها داشتند
    -توي مدل هاي پايين شايد كمي مصرف برق زياد تر و برايتنس پايين تر به چشم بياد
    -در سري هاي بالا مثل pk750 و..واقعا پنل هاي ارزشمندي هستند وتوصيه ميشه به دوستان
    تشکر از اینکه بازم بسرعت جواب گرفتم
    میفرمایین بارها ولی خیلی لابلای پستها گشتم اما کمتر مطلبی راجع به این پنل خوب ولی فراموش شده پیدا کردم
    با اجازه تون میخوام بازم سوال کنم در موردش؛ در مقایسه با V20 حرفی برای گفتن داره؟ کیفیتش به پای اون میرسه؟
    عمق سیاهی؟ اون مساله معروف در مورد پلاسماها که میگن رد تصویر بصورت شبح روی پرده پلاسماها بجامیمونه و اگر اشتباه نکنم بهش میگفتن Burn-In تو این پنل دیده میشه ؟
    این پنل هم جزو Neo-PDP هاست یا فقط پلاسماهای جدید پاناسونیک Neo-PDP هستن؟
    میدونم خیلی سوال میکنم ولی حال منم درک کنین لطفا .تو گرداب عجیبی از بلاتکلیفی تو انتخاب بین سه چهار تا مدل افتادم .دیگه حسابی کلافه شدم گاهی بخودم میگم ایکاش همین اطلاعات ناقص و آشنایی با اینترنت رو نداشتم و مثل خیلیای دیگه ؛ کور و کر میرفتم یه مغازه ای و خیلی راحت یه تلویزیون (که اغلب مغازه دارها برای همچه آدمایی انتخاب میکنن ) میگرفتم و اینهمه دردسر نمیکشیدم
    خودم حالا هیچی شما ها رو هم انداختم تو دردسر و کلافه کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •