تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 773 اولاول ... 289101112131415162262112512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

اگه نباشه جاش خالی می مونه greenmidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین دودها

پيش فرض

به نظر شخصی من بین این دو گزینه B690 بهتره ولی باهم به چیزهای دیگه ای بستگی داره مثلا اینکه شما بخواهید با تلویزیون چه کاری انجام بدید؟(DVD,BLUE-RAY,Game,SD,...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mormak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اگه بخوام بدونم نسخه فعلی firmware ال سی دیم چیه چیکار باید بکنم؟ کسی میدونه؟ 32LH70YR
    Last edited by mormak; 05-01-2010 at 14:30. دليل: اشتباه تایپی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mormak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

B690سامسونگ بخر بهتره. من lh70 خریدم پشیمون شدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام

من قصد خرید یه تلویزیون فول اچ دی در حد 37 تا 40 اینچ رو دارم.با وجود اینکه درباره تفاوت lcd و پلاسما مطالعه کردم هنوز نمی دونم کدومشو انتخاب کنم نور خونه ی ما در طول روز زیاده.از طرفی وقتی رفتم بازار به من گفتند سونی ها رو جدیدا تو کیش مونتاژ می کنن.خوب نیست.گفتند سامسونگ هم نخر.مدل lcd g10 پاناسونیک رو با پنل ساخت سنگاپور معرفی کردند و مدل 42py800 پلاسماو مدل TOshiba lv68540 اینچ ساخت لهستان.همچنین گفتند از 42 اینچ به بالا میشه پلاسما و از 42 به پایین lcd قرار داره.مدل های گفته شده USB دارن ؟اصلا ارزش داره به خاطر USB و بلوتوٍث و اتصال بی سیم به کامپیوتر برند دیگه ای بخرم؟؟اصلا lcd بخرم یا پلاسما؟؟؟اینکه ساخت کجا باشه چقدر مهمه؟لطفا من رو راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام
    بنده به تازگی g10 پلاسمای پاناسونیک را گرفتم و از اساتید به خصوص جناب الوکارد و امیر و سایر دوستان شرایط کالیبره کردن تصاویر را برای گرفتن بهترین تصویر از این تلویزیون در منزل قرار دهند
    با تشکر

داره خودمونی میشه vatanema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من امروز رفته بودم واسه خرید یه پاناسونیک 37 سری s.فروشنده خودش تاکید زیادی داشت روی سری x15
    می گفت با وجودیکه این سری اکس پنلش فول اچ دی نیست اما کیفیت تصویرش از سری اس بهتر هست.از نظر قیمت هم کاملا مشابه هستن.واقعا اختلاف این دو تا در چیه؟
    یه مساله دیگه رو هم می گفت که توی تی وی های سایز پایین مثل 32،بحث فول اچ دی بودن زیاد مهم نیست چون پیکسل ها کوچک هستن اما در تی وی های سایز بالا این مساله مهم میشه.
    به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم: اس یا اکس 15

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

من امروز رفته بودم واسه خرید یه پاناسونیک 37 سری s.فروشنده خودش تاکید زیادی داشت روی سری x15
    می گفت با وجودیکه این سری اکس پنلش فول اچ دی نیست اما کیفیت تصویرش از سری اس بهتر هست.از نظر قیمت هم کاملا مشابه هستن.واقعا اختلاف این دو تا در چیه؟
    یه مساله دیگه رو هم می گفت که توی تی وی های سایز پایین مثل 32،بحث فول اچ دی بودن زیاد مهم نیست چون پیکسل ها کوچک هستن اما در تی وی های سایز بالا این مساله مهم میشه.
    به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم: اس یا اکس 15
    در مورد سایز 32 تا حدودی درست هست تشخیص تفاوت بین 1080p و 720p تو سایز 32 اینچ و کمتر فقط از فاصله خیلی نزدیک امکان پذیر از اونجایی که عملا شما هیچ وقت با TV فاصله ای تا اون حد کم نداری میشه گفت به چشم نمیاد در مورد بقیه مطالب خود پاناسونیک کنتراست سری X15 رو بالاتر از سری S اعلام کرده ضمن اینکه ظاهرا X15 پردازشگر 100 هرتزیم داره.

8. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

سلام آقا یه زمانی قرار بود تلویزیون های با تکنولوژی به نام SED بیاد که نسل LCD هارو بکنه پس چی شد ؟ تلویزیون های لیزری چی؟
    همچنین AMOLED ها اینا اصلا تو بازار اوروپا و آمریکا وجود داره؟ یا فقط در حد یه اسمن ما که هرچی منتظر شدیم نیومدن که ببینیم چه جورین؟

داره خودمونی میشه vatanema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان کسی تا حالا از این فروشگاه اینترنتی مورد اعتماد بانیان الکتریک تی وی خریده؟ میشه بهشون اعتماد کرد؟
    من 42 پلاسما سری اس رو قیمت دارم اراک 1 و 280 و چاره دات آی آر میده 1 و 160
    120 تومن ارزون تر از بازار اراک میده.فقط نمی دونم میشه اعتماد کرد به خرید اینترنتی؟

در آغاز فعالیت psy_tnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

14

LG VS SAMSUNG PLASMAکدوم بهتره 42 وقیمت مهم نیست کیفیت و امکاناتش ووو......عالی باشه ؟؟؟پاناسونیک G10 هم با بهترین ال جی وسامسونگ مقایسه کنیم کدوم بهتره ....مرسی از راهنمای کلافه شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •