تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 88

نام تاپيک: معرفی گوشی LG GD900 Crystal با صفحه کلید شفاف و اینترفیس اس کلاس

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

تروخدا یکمی بی تعصب حرف بزنین. 8510 را حتی نوکیا دارها به قابلیتهاش اعتراف میکنند حالا شما داری می گی که یه مورچه میتونه این شیر را قورت بده!
    درسته ولی خداییش این مورچه خیلی ضایع هست! به نظر من که دوربینش از i8510 بهتره. خیلی از امکاناتش هم به خاطر سیستم عاملش هست. هارد که درست. ولی حداقل تاچ هست که همین برای من خیلی مهمه.

2. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

اين گوشيم وارد بازار جهاني شد...با قيمتي حدود 450 يورو...

4. این کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز apoosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درسته ولی خداییش این مورچه خیلی ضایع هست! به نظر من که دوربینش از i8510 بهتره. خیلی از امکاناتش هم به خاطر سیستم عاملش هست. هارد که درست. ولی حداقل تاچ هست که همین برای من خیلی مهمه.
    من حرفه تخصصیم موبایل است و مقایسه گوشیهای مختلف با هم یکی از کارهامه! خودم هم نوکیا دارم و الکی سنگ سامسونگ را به سینه نمیزنم! من فقط رو قابلیتهایی که دیدم و تجربه کردم حرف میزنم. تو دوربین 8510 بهتر عکس میگیره(از همه 8مگاپیکسلیها ، حتی بهتر از OMNIA HD ) اما دوربین فیلمبرداری رنوار بهتره(8510 کیفیت ضبط صداش خوب نیست!) تاچ هم یک چیز سلیه ای هستش و من مزیت نمیدونمش. خیلیها 8510 میگیرن چون تاچ نیست! یعنی مزیت واسه اونها تاچ نبودن هستش. رنوار در مقابل 8510 شاید بشه گفت هیچی نداره!! رنوار را باید با پیکسون سامسونگ مقایسه کرد نه 8510...

6. این کاربر از apoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

قبوله i8510 بهتره ولی هر شخصی به یه چیز های خاصی احتیاج داره. من گفتم خودم تاچ دوست دارم. من هم خیلی موبایل ها رو مقایسه میکنم مخصوصا دوربین رو. تو عکس رنوار بهتر میگیره. حرف خودم نیست مقایسست! مثل کاری که مقداد عزیز انجام داد. منم از i8510 خیلی خوشم میاد ولی به چند دلیل انتخاب من نیست: 1.سیمبیان 2.قیافه 3. تاچ نبودن

رنوار در مقابل 8510 شاید بشه گفت هیچی نداره!!
    درست نیست! تفاوت عمدشون تو سیستم عامل هست. اینوویت سیستم عامل داره پس سخت افزار خوب براش واجب هست. حافظه داخلی زیاد هم با توجه به اینکه جاوا هست بدیهیه تا 16 هم رم میخوره. دیگه هیچی نداره معذرت میخوام حرف یه ادم مبتدیه چون شما اصلا وای فای و جی پی اس و بقیه ی امکانات رو در نظر نگرفتید. جوری گفتید کسی ندونه فکر میکنه رنوار فقط دوربینه!

8. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اتفاقا منظور من بیشتر رو همون سیستم عامل بود. شما می گی اینوویت سیستم عامل داره پس سخت افزار خوب براش واجب هست. این یعنی اینکه شما میگی من یه مرسدس بنز دارم پس یه موتور با قدرت 300 اسب بخار براش واجب هست و در نقطه مقابل یه پراید است که 70 اسب بخار هم از سرش زیاده!!
    منهم واسه همین گفتم که این دوتا را نباید با هم مقایسه کنیم چون در یک کلاس نیستن! حالا یکی از دوستهامون میگه رنوار میاد 8510 را قورت میده ببین چقدر حرفش توخالیه! اینها همه تعصب هستش
    رنوار مشکلاتی همچون صدا هم داره. اسپیکرهاش خیلی ضعیفن. حتی اکولایزر هم برای موسیقیش نداره! زیر نور آفتاب چیزی از صفحه نمایشش نمیبینی. تو ساپورت فارسی هم کمی مشکل داره
    کیفیت عکس را هم قبول ندارم. من میگم 8510 عکسش بهتره. مقایسه gsmarena هم تو عکس 8510 را بهتر دونسته. اما تو فیلم همچنان رنوار بهتره.
    اما در مقایسه دو تا همکلاس مثلا پیکسون با رنوار در خیلی قسمتها رنوار جلوتره که البته دیگه جای بحث درمورد مقایسه این دوتا اصلا اینجا نیست

10. این کاربر از apoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

حالا یکی از دوستهامون میگه رنوار میاد 8510 را قورت میده ببین چقدر حرفش توخالیه! اینها همه تعصب هستش
    آقا اینو میگید شما! بابا منظوره دوستمون دوربین بود!!!!! حالا شاید قورت دادن یکم زیادی بوده!

مقایسه gsmarena هم تو عکس 8510 را بهتر دونسته.
    جی اس ام هیچ کدوم رو برتر ندوسته! در ضمن با جمع امتیاز رنوار اول میشه حالا بماند که توی اینترنال پراسسینگ به رنوار نامردی شده.
    Last edited by Michael Ropy; 30-07-2009 at 19:05.

12. 2 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کارهای LG کمی عجیب و غریبه! این کریستال با طراحی منحصربفردش را زده. یه دورین 8 هم روش گذاشته اما فرمت فیلمبرداریش 3gp!! هستش. من که سردرنمیارم! LG ادعا میکنه اولین گوشی با قابلیت فیلمبرداری Avi را زده بعدش هرچی پیش میره از Mp4 هم میاد پایینتر و میرسه به 3gp! درست همون کاری که با Viewty2 کرد!

14. این کاربر از apoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

کارهای LG کمی عجیب و غریبه! این کریستال با طراحی منحصربفردش را زده. یه دورین 8 هم روش گذاشته اما فرمت فیلمبرداریش 3gp!! هستش. من که سردرنمیارم! LG ادعا میکنه اولین گوشی با قابلیت فیلمبرداری Avi را زده بعدش هرچی پیش میره از Mp4 هم میاد پایینتر و میرسه به 3gp! درست همون کاری که با Viewty2 کرد!
    البته با اپديت فريمور حل خواهد شد!
    همون جوري كه مشكل صداي ضبط شده در 8910 سامسونگ حل شد!
    يه از كريستال!:
    Last edited by 4870x2; 31-07-2009 at 16:57.

16. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه peyman.2ps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض

اگه بخوام بين اين گوشي و OMNIA HD i8910 سامسونگ يكي رو انتخاب كنم به نظر شما كدوم بهتره؟
    تعصب بيجا مانع كسب است حتي شما دوست عزيز
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

اگه بخوام بين اين گوشي و OMNIA HD i8910 سامسونگ يكي رو انتخاب كنم به نظر شما كدوم بهتره؟
    تعصب بيجا مانع كسب است حتي شما دوست عزيز
    ممنون
    اين دو تا ربطي به هم ندارن!
    اون سيمبينه و اين جاوا
    اين مالتي تاچه ولي 8910 نيست!
    و...........................
    بايد بگي چي ميخواي ازشون!

19. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •