تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 98

نام تاپيک: معرفیِ کلاهبردارانِ اینترنتی-سایتهایِ خطرناک-برنامه هایِ خطرناک

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض معرفیِ کلاهبردارانِ اینترنتی-سایتهایِ خطرناک-برنامه هایِ خطرناک

سلام دوستانِ عزیز

إن شاء الله که خوب و سلامتین .

این تاپيک رو تقدیم میکنم به همهء کسانی که به خوبی میدونند که استفاده از تجارب دیگران چقدر گرانبها و مهم هست .

تجربه هایی که بعضی وقتها به قیمتِ بسیار گزاف به دست اومده و استفاده از این تجربه ها به طورِ مجاني ، غنیمت هست .

======================
    دوستانِ خوبم ، اینترنت هم مثل دنیای حقیقی که در آن زندگي میکنیم پر از خطر هست و دستِ کم گرفتنِ این خطرها حماقت و نادانی هست . عده ای از مردم ، جان و مالشون رو به خاطر اینترنت از دست دادند

در این تاپيک به معرفی چند چیز میپردازیم :

1 - کلاهبردارانِ اینترنتی
    2 - سایتهایِ خطرناک
    3- پیامهای خطرناک
    4- برنامه ها و فایلهایِ خطرناک

=================
    از همه شما دوستانِ عزيز که در این زمینه ها اطلاعات و تجربیاتی دارین خواهش میکنم که با ما همراه بشین و اطلاعاتِ با ارزشتون رو از دوستانِ خودتون دریغ نکنین چون به قولِ ضرب المثلِ خودمون :
    دوستت بهت میگه :
    من بهت هشدار دادم که مراقب باش اما دشمنت بهت میگه :
    من میخواستم که بهت هشدار بدم اما فکر کردم شاید نیازی نباشه !!!!
    =================================
    دوستانِ عزیز ، بعضي از این اطلاعات از نظر شما ممکنه خیلی عادی و قدیمی و پیش پا افتاده باشه اما فراموش نکنید که هر روز عدۀ زیادی برای اولین بار وارد اینترنت میشن یا هنوز در اول راه هستند و اطلاعاتي که برای شما خیلی پیش پا افتاده هست ، اونها اصلا ازش خبر ندارن و بسیار به جا هست که از الان با این مسائل آشنا بشند تا مثل واکسن و آنتی وایروس اونها رو در برابر این کلاهبردارها و خطرها مقاوم کنه تا فریب نخورند .

========================
    بسم الله بگیم و شروع کنیم .

معرفی یک کلاهبردار اينترنتي :

اگر اصلاً زبانِ انگلیسی بلد نیستین ، لزومی نداره نگرانِ خطرِ این کلاهبردارِ اینترنتی باشین چون اون فقط به زبان انگليسي پیام میفرسته .
    ===================
    سالهاست که یک کلاهبردارِ اینترنتی که خودش رو رُز کریستینا معرفی میکنه ، در اینترنت پیدا شده و تا حالا سر خیلی ها رو کلاه گذاشته و پلیس بین الملليِ اینترپل هم به دنبالش هست.
    من فکر میکردم تا حالا حتماً دستگیر شده اما مدتی پیش یه پیام دریافت کردم در یکی از سایتها که نشون میده هنوز آزاد هست .

قربانیهاش رو از بینِ مردمِ کشورهايی شکار میکنه که رویایِ رفتن به کانادا و امریکا رو در سر میپرورونند.

روشِ کارش به این ترتیب هست :

واردِ سایتهای مختلف میشه خصوصاً سايتهای ازدواج البته فقط سایتهایی که پروفایلها به زبانِ انگلیسی هست چون زبانی غیر از انگلیسی بلد نیست یا شاید هم زبانِ مادریش به دردش نمیخوره در کلاهبرداریش .
    بعد برای قربانيهاش که اهلِ کشورهايي هستند که دوست دارن برند کانادا و امريکا پیام میفرسته .
    پیامش واقعاً وسوسه انگیز هست .
    در پیامش ادعا میکنه که اسمش ROSE CHRISTANA GRAND
    هست و مدیر یا صاحبِ یک هتل در کانادا هست و ادعا میکنه که هتلشون احتیاج به تعداد زیادی زن و مرد کارمند و کارگر برای کار در هتلشون در کانادا و امريکا داره و هتل پول بلیط رو پرداخت میکنه و مسکن رو هم مجاني به شما میده در خودِ هتل !!!
    و ماهیانه 2000 تا 3000 دلار حقوق میده .

بعد که جوابش رو دادین ، ازتون میخواد که فتوکپی پاسپورتتون و مدارک دیگر مثل مدرک تحصيلی رو براش ایمیل کنین و بعد از چند روز ادعا میکنه که شما پذیرفته شدین و کارِ ویزا در حال انجام هست . بعد ازتون میخواد تا مقداری پول براش بفرستین . از 100 دولار تا 2000 دولار !!!
    خیلیها فریبش رو خوردن و پول رو حواله کردند و دیگر هرگز ازش خبری نشده .

به احتمالِ زیاد اینها یک باند هستند که از دو سه کشور افریقایی پیام میفرستند .

مراقب باشین فریبشون رو نخورین .
    این هم چند نمونه از پیامهاش و پیامهای قربانیهاش

TAKE CARE OF one
    internet thief named ROSE CHRISTANA GRAND ( rose manager )July 25 2007 at 4:30 AM
    NET POLICE

DEAR READER,
    YOU HAVE TO TAKE CARE OF AN INTERNET THIEF NAMED ROSE CHRISTANA GRAND .
    SHE ALWAYS POST MESSAGE ABOUT JOB IN HOTEL OMNI HOTEL IN CANADA .
    SHE DOES'NT EXIST AT THIS HOTEL .WE ARE PUT HER HEAD WANTED !
    ROSE MANAGER IS A GROUP OF INTERNET THIEF LOCATED IN CANADA AND AFRICA ( it's a igbos from nigera and swindler from gambia )
    IF YOU HAVE ANY INFORMATION ABOUT HIM PLEASE CONTACT ME FOR NECESSARY TO DO .
    INTERPOOL IS IN HIS SEARSHING .
    THEIR PROPOSAL IS FALSE .THEY JUST WANT TO TAKE MONEY OF YOU .
    SO BE CAREFULL.

Respond to this message
    Author
    Reply
    Ugur Akkurt
    Letter from Rose Christana
    August 1 2005, 5:22 PM

Dear Sir

I have received also a letter from Mrs Rose grand christina or whatever her name is and what I understand is that many other people in turkrey are receiving also mails from her.

I will add here the message text and will go further to see the result.
    Thanks and regards
    Ugur Akkurt

Dear sir/madam

Complements of the day. I Mrs. Rose Christina grand from Canadian hotel kindly need your assistance to get more two to five people with you to assist us as a worker at hotel Canadian I will help to bring you people here In Canada hotel as a tourist. Because of the new Immigration law. Government did not need more migrants again that is why I have to assist on bringing you people in as a tourist. If you will accept to work with me at hotel Canada. I will all so help to process all you document through the Ottawa immigration bureau Canada. That you are visiting Canada as a tourist after processing all your entrée documents at the immigration. The chief immigration officer will sent to you all the necessary document that you all will need to opt end a visa immediately At Canada embassy in you home country with out any question. So that you can come over here and start your job

thanks from hotels staff of canadian hotels

SIGN BY HOTEL CANADIAN

thanks,

manager of canadian hotels,

mrs rose grand christana

Respond to this message
    ansari
    any job
    November 26 2005, 7:08 PM

hai madame,
    I want to come to join your hotel in canada. do you have vacancy there ,please contact

thanking yours
    ansari dubai

Respond to this message
    john
    Interested
    February 8 2006, 2:06 AM

My name is John I am interested in Job with you, i have heard about it from one of my friend where Mrs Christiana Grand sent an mail to him about the job, I don't mind to wash car or any other thing, and i will like to know how it will be,because in the Mrs christiana Grand said that they will pay for the visa and flight. So i will like to hear you soon
    Thanks.

Respond to this message
    martin
    hotel job
    February 15 2006, 7:26 PM

My name is martin I am interested in Job with you, i have heard about it from one of my friend where Mrs Christiana Grand sent an mail to him about the job, I don't mind to wash car or any other thing, and i will like to know how it will be,because in the Mrs christiana Grand said that they will pay for the visa and flight. So i will like to hear you soon
    Thanks.

Respond to this message
    patel chirag babubhai
    urgent reply
    April 23 2006, 4:09 AM

hi john,
    i am chirag patel from india right now your working in omnicity hotel? if you cheated from her so please contact me and give me urgent reply of my mail so we will think what we have to do thank you.

Respond to this message
    saji joy
    regarding rose grand aka jenny brown
    December 5 2006, 11:53 PM

hi.

I received an email from jenny brown offering me a job at ominicity hotel canada.

I think this fraud person previously rose grand has changed her name to jenny brown.

regards
    saji

Respond to this message
    big guy
    Re: regarding rose grand aka jenny brown
    September 5 2007, 2:10 AM

ur r right

Respond to this message
    santosh kamath
    Re: urgent reply
    December 10 2006, 11:44 PM

I am also receiving mail from Rose Grand.
    Plz let me know the authenticity
    Thanks
    Santosh

Respond to this message
    A victim from India
    Rose Christina Grand and Professor Gods power Addison are Cheater
    February 21 2007, 5:35 PM

Hi,
    I recived email from Rose Christina Grand saying ther is job Opeing in hotel Omni montreal in Canada. and she ask moey from me to pay visa fees i did so and paid USD 1808. Now i found that on internet she is fruad and cheating poor ppl around the world. she send me account detail from Gambia to send money.
    following are the detail:

Asian African coordinator Office
    Beneficiary/Account name: COLE .O. AFOLABI
    Account no. 015 - 056 - 048 - 2600
    Bank Swift Code: SCBLGMGM
    Bank Name and Address: Standard Chartered Bank(G)LTD
    Branch: Kairaba Ave. Branch
    No. 8 Ecowas Aveneu
    PO box 259
    BANJUL
    THE GAMBIA.

please do somthing to catch her

================================

معرفي یک کلاهبردارِ اينترنتي :

یه شیاد و کلاهبردار هست که از سادگی عده ای از مردم و طمعِ اونها سوء استفاده میکنه و ایمیلی رو در اختیارِ شما قرار میده و ادعا میکنه که این ایمیل جزئی از موتور جستجوی یاهو یا موتورهايِ جستجوي دیگه هست و اعلام میکنه که اگر دوست دارین پاسوردِ ایمیلِ کسی رو بدست بیارین کافی هست که ایمیلِ اون شخص رو براش ایمیل کنین باضافۀ پاسوردِ ايميلتون !!!! تا در اسرع وقت پاسوردِ طرف رو براتون ارسال کنه .
    اون ایمیل یه چیزی شبیه به این هست :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته آدم باید خیلی ساده لوح باشه که فریبش رو بخوره .

اون ایمیل یک ایمیلِ شخصی هست و متعلق به کلاهبرداری هست که با این کلک شما رو وادار میکنه که پاسوردتون رو دو دستي تقديمش کنین .

با کمی هشیاری میشه پی به شیاد بودن این شخص برد :
    اون چه احتیاجی به پاسوردِ شما داره تا پاسوردِ دیگران رو در اختيارِ شما قرار بده ؟؟؟!!!

شیاد بودن و دروغگو بودن این شخص کاملاً مشخص هست .

مراقب باشین که فریبش رو نخورین و اگر این کار رو انجام دادین ، فوراً پاسوردِ ایمیلتون رو عوض کنین و همیشه از پاسوردِ پیچیده و طولانی استفاده کنین تا پیدا کردنش مشکل باشه .

===================================
    معرفي چند سایتِ خطرناک :

دوستانِ عزیز ، بعضي از سایتها برای اینکه خدماتشون رو در اختيارِ شما قرار بدن از شما ایمیل و پاسوورد میخوان !!!!
    به صورتِ زیر :

email :

password :

با اینکار عدهء زیادی فریب میخورند و ایمیل و پاسوورد ایمیلشون رو دو دستی تقدیمشون میکنند .

گرچه حتی اگر ازشون شکایت هم کنید ، کاری از دستتون بر نمیاد !!!

چون برای عضو شدن لزومی نداره که پاسوردِ ایمیلتون رو بنویسین بلکه تنها کافی هست که ایمیلتون رو بنویسید و یک پاسوورد برای ورود به اون سایت . اما متاسفانه عده ای فریب میخورند و پاسوردِ ایمیلشون رو مینویسند و صاحبان اون سایت هم راحت میشینند و ایمیلهای اعضای سایت رو با پاسووردی که نوشتند چک میکنند و خوب میدونند که خیلیها فریب خورده اند و پاسووردِ ایمیلشون رو نوشتن . و به این ترتیب واردِ ایمیلاشون میشن و اطلاعات به دست میارن یا به عبارت دیگه جاسوسی میکنند و فراموش نکنین که چنین اشخاصی میتونن وارد ایمیل شما بشن و خیلی چیزها رو از زندگی شما بفهمند به اسم شما ایمیل هم ارسال کنند و خدا میدونه این ایمیلها کجا میره و چی مینویسنند در این ایمیلها .

اگر تا حالا به دامِ این سایتها افتادین ، فوراً پاسوردتون رو عوض کنین .

و الابته بهترین کار اینه که یک ایمیل فری درست کنین برای اینجور کارها و از ایمیل اصلیتون استفاده نکنین .

===============================

معرفي یک ایمیلِ خطرناک :

یک دسته از ایمیلهای تبلیغاتیِ خطرناک از طرفِ کلاهبردارانی فرستاده میشه که به شما اطلاع میدن که شما چند صد هزار دلار برنده شدین و کلی هم بهتون تبریک میگن و ادعا میکنن که بایستی خیلی سریع و برایِ جلوگیری از حذفِ اسمتون ، براشون صد دلار ارسال کنین تا ترتیبِ ارسالِ جایزه رو برايِ شما بدن !!!!

هر آدمِ هشیاری این سوال به ذهنش میرسه که :
    چرا اون صد دولار رو از قیمتِ جایزه کم نمیکنن و بقیه اش رو براتون بفرستند ؟؟؟؟!!!!

مراقب باشین که فریب اونها رو نخورین .

این افرادِ خدا نشناس برای بدست آوردنِ پول از هیچ کاری رویگردان نیستند .
    و تا حالا خیلیها فریبشون رو خوردند و براشون پول فرستادند و دیگه ازشون خبری نشده .

===============================

با تشکر از وقتتون

ادامه دارد
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 17-04-2009 at 23:43.

داره خودمونی میشه RapidPc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خوب بود
    اگه درباره خلافکار های اینترنتی ایرانی هم چیزی داری لطف کن پست کن

3. 2 کاربر از RapidPc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

از وقتی که اینترنت راه افتاده ، کلاهبردارها و دزدها و فاسدان و مُفسدان ، راهِ جدیدی برای برقراریِ ارتباط با مردم و قربانیانشون پیدا کردند که حد و مرزی در اون نیست . از همه جايِ دنیا راحت برای همه پیام و فایلهای آلوده و برنامه های مخرّب میفرستند و قربانی میگردند .

تنها راهِ ضربه نخوردن از این خدانشناس ها ، پی بردن به نقشه ها و ترفندها و تاکتیکهاشون هست تا در صورتِ روبرو شدن با اونها بتونیم از پسشون بر بیایم .

================================================== ======

دوست عزیز rapidpc

با تشکر از شما و دیگر دوستان

من به امید خدا سعی میکنم تا جایی که امکان داره اطلاعاتِ مربوط به این شیادانِ از خدا بی خبر رو در این تاپيک جمع کنم تا هر کس که درک کرده که در این دنیا خطراتِ زیادی ما رو تهدید میکنه و درک کرده که باید این خطرها رو شناخت ، از این اطلاعات استفاده کنه و خودش رو تا حدِ امکان در مقابل این خطرها مسلّح کنه با علم و دانش و ابزارهایِ بازدارنده مثل انتی ویروس و فایر وال و غیره .

اما همونطور که گفتم به کمک همۀ کسانی هم که در این زمینه اطلاعات و تجربه دارند احتیاج داریم چون همه چیز را همه کس داند

معرفي یک دسته از سایتهایِ خطرناک :

صاحبان بعضی از سایتهای ازدواج که اشتراکی هستند ، از کلاهبردارانِ قهّارِ بین المللي هستند .
    روشِ کلاهبرداریشون به این ترتیب هست :
    در سایتِ اونها شما تا پول پرداخت نکنین و مشترک نشین ، حقِ ارسال پیام برای دیگران رو ندارین اما میتونین از دیگران که مشترک هستند پیام دریافت کنین .
    در ضمن هر بار که یکی از اعضای سایت ، پروفايل شما رو میبینه هم ایمیلی براتون ارسال میشه تا بدونین که یکی پروفايل شما رو دیده .
    تا اینجای کار ، همه چیز قانونی و درست هست .

کلاهبرداریشون از اینجا شروع میشه .

مثلاً اگر شما مذکر هستین ، پیامهایِ وسوسه انگیزی براتون میفرستند تا شما رو وادار کنند که پول بدین و مشترک بشین تا بتونین جوابِ اون پیامهايِ وسوسه انگيز رو بدین .
    تمامِ پیامهایی که براتون ارسال میشه قلابی هست و از طرف خود صاحبانِ خدانشناس و کلاهبردارِ سایت هست .
    عکسهايی که در این پروفايل های قلابي میذارند همگی نیمه ---- و وسوسه انگیز و فوق العاده زیبا هست و تمام پیامهاشون هم وسوسه انگيزه .
    چند نمونه از پیامهاشون :

سلام عزیزم . من ازت خوشم میاد . با من دوست میشی ؟

وای تو چقدر باحالی .... ایمیل بده با هم چات کنیم

من خیلی تنهام .... یه دوست باحال میخوام

من مطلقه هستم و برای خودم یه آپارتمان دارم . دلت میخواد با من دوست بشی ؟

من الان آن لاین هستم . ایمیل بده عزیزم تا با هم چات کنیم . من ازت خوشم میاد .

من دوست دارم زود ازدواج کنم . شماره تلفون بده تا با هم صحبت کنیم .

من یه دختر ناز و خوشگل هستم . ایمیلت رو بده تا بیشتر با هم آشنا بشیم . من دوستت دارم عزیزم .

من یه دختر FREE هستم . شماره بده تا بهت زنگ بزنم .

من خوشکل و پولدارم . دنبال یه مرد باحال مثل تو میگردم . با من دوست میشی؟

از من خوشت میاد ؟ از هیکل من خوشت میاد ؟ من که ازت خیلی خوشم میاد و دوست دارم باهات ارتباط برقرار کنم . تو چی ؟

بعضی وقتها هم که از جواب ندادنِ شما به پیامهاشون لجشون در میاد و پیامهای توهین آمیز میفرستند تا شما رو عصبانی کنند تا برای جواب دادن به این توهين ها عضو بشین .
    پیامهایی مثل :
    شعور و ادب هم خوب چیزیه . حد اقل جواب سلام من رو میدادی بی ادب .

نکنه تو اصلاً مرد نیستی و این پروفايل الکیه ؟

مگه تو مسلمون نیستی . این همه برات پیام فرستادم . جواب پیام مثل جواب سلام واجبه بی ادب .

بابا یه کلام جوابِ منو بده و راحتم کن . منو میخوای یا نه ؟
    یالا منتظرِ جوابتم .

و پیامهای دیگه که نمیشه مطرحش کرد

=================
    بله دوستان ، اینها فقط مشتی بود نمونهء خروار

اگه دقت کرده باشین همهء این پیامها یه وجهِ مشترک داره .

همهء اونها بدونِ استثناء وسوسه انگيز هست و هیچکدومشون ایمیلش رو ننوشته !!!! در حالی که همه خوب میدونند که در سایتهای اشتراکي ، ممکنه طرفِ مقابل ، مشترک نباشه و نتونه جوابِ پیامِ شما رو بده . در نتیجه شما حتماً یه ایمیل براش میفرستین در پیامتون تا بتونه بدون اینکه مجبوراً پول بده و عضو بشه ، با شما ارتباط برقرار کنه .

کلاهبردار بودنِ این از خدا بی خبرها کاملاً مشخصه اما متاسفانه عده ای از هول هلیم با سر میرن تویِ دیگ و کلی پول میدن و عضو میشن اما جز یه مشت ایمیلِ خیالی چیزی نصیبشون نمیشه .

این دزدانِ از خدا بی خبرِ بی شرم و حیا براشون مهم نیست اصلاً که شما پول بدین تا بتونین جوابِ فحشهاشون رو بدین . تنها چیزی که براشون مهم اینه که شما مشترک بشین . بعدش دیگه باهاتون کاری ندارن . شما هم که دیگه نمیتونین پولتون رو پس بگیرین .

=================== ========================

من هنوز سایتِ ایرانی که اینجوری باشه ندیدم اما احتمالش هست که باشه .

اگه عضو سایتهای اشتراکی میشین ، در پرداخت پول و مشترک شدن جواب دادن به پیامها اصلاً عجله نکنین .
    مدتی صبر کنین و برای اینکه مطمئن بشین کلاهبردار هستند یا نه ، وقتی پیامی دریافت کردین که ایمیل نداده ، روی جایی که نوشته " پاسخ به پیام " کلیک کنین . این کلیک شما رو اتوماتیک میبره به صفح ای که در اون نوشته شده " برايِ پاسخ به این پیام باید عضوِ رسمی بشین "
    بعد رویِ لینک " اشتراک " کلیک کنین و تمام مراحل رو انجام بدین اما الکی !!!
    با این کار ، صاحب سایت اگر کلاهبردار باشه فکر میکنه که شما فریبش رو خوردین و قصدِ خریدن اشتراک رو دارین و شروع میکنه به ارسالِ موجی از پیامهایِ وسوسه انگیز تا شما رو بیشتر وسوسه کنه که زودتر عضو بشین .

اینطوری دستش کاملاً رو میشه و پی به کلاهبردار بودنِ اونها میبرین

بله دوستان این هم یه جور دزديِ مدرنه دیگه .

مراقب باشین که فریب نخورین .

این هم آدرس چند تا از این سایتها که در حقیقت همشون یکی هست !!!!!!! اما چون لو رفتند ، آدرسهای مختلف منتشر میکنند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقت بفرمایین دوستان که همه این لینکها فقط متعلق به دو سایت هست و اولش فقط دو لینک داشتند اما از وقتی که مسئله لو رفته و در بعضی کشورها سایتشون ف ی ل تر شده واسه همین لینکهای دیگه ای هم برای ساتشون معرفی میکنند .

این یه نمونه از ایمیلهایی هست که این روزها برای اعضای سایتشون ارسال میکنند :

You have received an important new message in your [ message inbox. This message may be from another member interested in meeting you.

To read this message please log]

If you live in UAE and the above address is blocked, you can still open the site using the following alternative gateways:

You can also download very reliable ANTI-BLOCKING software at .....

Remember that we will always make sure that you are able to access our sites.

Auto-generated
    e-mail, please do not reply!

حالا اگه دوست داشتین به عنوان یه آقا عضو بشین و ببینین چطور عاشقای سینه چاک و تو دل برو برای شما سر و دست میشکنند و ایمیل میفرستند و کلی بخندید

زندگیتون بی خطر .

هشیاریِ بیشتر و علم و دانش بیشتر = خطراتِ کمتر = زندگیِ کم خطر تر

یا حق

=============================

ادامه دارد ...
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 18-04-2009 at 00:50.

5. 11 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

..........
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 18-04-2009 at 00:47. دليل: تکراری

داره خودمونی میشه ali_703555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    shiraz -Q8

پيش فرض

مرحبا بجه عربا اي ول بجه شيراز مقيم كويت me

آخر فروم باز vahid78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    yazd.php

پيش فرض

سلام ...

مرسی دوست عزیز واقعا استفاده کردیم

منتظر بقیه اش هستیم

فعلا بای ....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون از این همه زحمت و از اینکه تجربیاتتون رو در اختیار دیگران قرار میدین

ولی من در طی این سالهایی که پای اینترنت صرف کردم و هیچ وقت سر کار نرفتم به این دلیل که از چند اصل بنیادی استفاده کردم

1 : به غریبه ها اعتماد نکن

2 : به کسی که حول محور مالی میچرخه ، اعتماد نکن

3 : به دختر های به قول این دوست با تجربه امون free اعتماد نکن

4 : هر کسی رو حد اقل یه بار امتحان کن

همینا رو گوش بگیرید ، بسه ، نیازی به اسم و نشانی هم نیست

این رو هم بگم که تک و توک پیدا میشن که راست میگن ، اما کی بره این همه راهو ؟

10. 7 کاربر از s@leh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه m_maj2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ایران - تهران

پيش فرض

جدیدا ایمیل ها میاد که میگه من پولدارم هستم البته انگلیسی و از فلان کشور باید بیرون بیام با یه مبلغ بسیاز زیاد بعد میگه مشخصات بده تا ما مبلغ رو ارسال کنیم
    جالب اینکه زیاد هم شدن حالا این چه شگردی نمی دونم اما کجا دیدی مفتی بیان به آدم پول بدن اون هم زیاد؟

12. 2 کاربر از m_maj2004 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال p_s_m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    اینجا

10 آلودگی فایل ها در اینترنت - بخش 1

درود به همه دوستان

بالاخره یک مرد پیدا شد و یک مبحث خیلی مهم و ظریف رو مطرح کرد

همونطور که دوستان می دونن من بیشتر در قسمت اورژانس سیستمهای آلوده انجمن فعالیت داشتم

دوستان در مورد کلاهبرداری از راه ایمیل صحبت کردن که البته فکر می کنم بهتره این مباحث رو بعدا مرتب

کنیم و به صورت فایل pdf در بیاریم و عزیزانی که منابع e-book به زبان فارسی در این مورد سراغ دارن

لطفا به همه معرفی کنن.

بخش اول :

حالا من می خوام بحث رو به یک جای مهم بکشونم و اون هم در مورد آلودگی فایلها در اینترنت

هست این مبحث خیلی گسترده هست و من برای شروع از آلودگی در نرم افزارهای مربوط به یاهو

شروع می کنم .

معروفترین و محبوبترین سرویس چت در اینترنت یاهو هست که کاربران ایرانی هم از اون زیاد استفاده

می کنن اولین مورد امنیتی که اینجا مطرح میشه این هست که شما مسنجر یاهو رو از کجا دانلود

می کنید ؟؟

باید بگم که همیشه نرم افزار ها رو از سایت اصلی خودش یا سایتهای معتبر دانلود کنید و به خصوص در

مورد نرم افزار هایی که جنبه استفاده عمومی دارن مثل همین مسنجر یاهو دقت زیادی به خرج بدین .

در خیلی از موارد نفوذ گرها با استفاده از تقییر و آلوده کردن همین مسنجر یاهو و آپلود اون در سایتهای

اشتراک گذاری فایل و اعلام لینک اون در فروم ها به راحتی یک تروجان رو در بین کاربران پخش می کنند.

موضوع بعد نرم افزارهای وابسته به یاهو هست که از جمله اونها میشه به یاهو مولتی مسنجر --

بوترها (booter) -- آیدی میکرها[id maker /bot maker] -- پسورد کرکرها

[password cracker] -- نرم افزارهای ویسی کشی
    در یاهو -- وبکم گربرها و .... ابزارهای

بسیار دیگه ای که برای بوت کردن یا مردم آزاری (!!) در یاهو استفاده میشه.

اگر بخوایم راجع به هر کدوم از این نرم افزارها صحبت کنیم شاید بشه یک کتاب در مورد هر کدوم

نوشت اما به طور کلی اگر از اون دسته افرادی هستید که به بوت کردن مردم در یاهو علاقه

زیادی دارید (!!!) باید خدمتون عرض کنم که طبق تجربه چند ساله من اکثر نرم افزارهای بوت

که به صورت رایگان در اینترنت پخش می شوند به نوعی تروجان یا ویروسهای خطر ناک آلوده هستند

این آلودگی ها معمولا توسط آنتی ویروسها قابل شناسایی نیست و اگر در فرومهای مربوط به بوترها

می بینید که معمولا برای هر نرم افزار یک عکس اسکن از سایت virustotal.com یا سایتهای مشابه

گذاشتن در واقع این اسکن چیزی رو ثابت نمی کنه .

دلیلش هم اینه که معمولا بد افزارهایی که در این بوترها جاسازی میشن مدتها بعد توسط شرکتهای

آنتی ویروس مورد شناسایی قرار می گیرند یعنی زمانی که کار از کار گذشته ...

نکته بعدی اینه که اصولا بوت کردن در یاهو یک کار غیر قانونی هست و نرم افزارهایی که حتی به

صورت پولی برای اینکار فروخته میشن غیر قانونی هستند و هیچ نظارتی روی اونها وجود نداره و

اگر اطلاعات و پسورد های با ارزش شما بر اثر استفاده از این نرم افزار ها به سرقت رفت زیاد

تعجب نکنید ... !

خب تا اینجا رو داشته باشید چون دستام کبود شد ! بزودی بخش دوم رو هم اضافه می کنم

14. 6 کاربر از p_s_m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

مرحبا بجه عربا اي ول بجه شيراز مقيم كويت me

مرحبا بک یا صدیقی العزیز . شکراً جزیلاً علی لطفک و اهتمامک.

سلام به شما دوست عزیز . خیلی ممنون از لطفتون و توجهتون .

سلام ...

مرسی دوست عزیز واقعا استفاده کردیم

منتظر بقیه اش هستیم

فعلا بای ....
    وسلام بر شما دوستِ گرامی . ممنون از لطفتون و توجهتون . چشم قربان إن شاء الله ادامه میدیم به یاریِ خدایِ عزیز و همراهیِ دوستانِ مطلع و با تجربه مثل آقا صالح .

ممنون از این همه زحمت و از اینکه تجربیاتتون رو در اختیار دیگران قرار میدین

ولی من در طی این سالهایی که پای اینترنت صرف کردم و هیچ وقت سر کار نرفتم به این دلیل که از چند اصل بنیادی استفاده کردم

1 : به غریبه ها اعتماد نکن

2 : به کسی که حول محور مالی میچرخه ، اعتماد نکن

3 : به دختر های به قول این دوست با تجربه امون free اعتماد نکن

4 : هر کسی رو حد اقل یه بار امتحان کن

همینا رو گوش بگیرید ، بسه ، نیازی به اسم و نشانی هم نیست

این رو هم بگم که تک و توک پیدا میشن که راست میگن ، اما کی بره این همه راهو ؟

آقا صالح گل . ممنون از شما .

بارک الله به شما .

الحق که به نکاتِ مهمی اشاره کردین . همۀ مشکلات از بی توجهی به همین چیزهایی شروع میشه که شما بیان کردین . چون اصلا معلوم نیست اونورِ خط کیه . پیام میاد که من یه دخترِ خوشکل و نازم و عکسش رو هم میفرسته اما طرف یه مردِ نامردِ بی وجدانِ خدا نشناسِ شیطان صفت هست .

جدیدا ایمیل ها میاد که میگه من پولدارم هستم البته انگلیسی و از فلان کشور باید بیرون بیام با یه مبلغ بسیاز زیاد بعد میگه مشخصات بده تا ما مبلغ رو ارسال کنیم
    جالب اینکه زیاد هم شدن حالا این چه شگردی نمی دونم اما کجا دیدی مفتی بیان به آدم پول بدن اون هم زیاد؟

با سلام و تشکر از شما و مطلبِ بسیار مفیدی که ذکر کردین .

بله دوستِ عزیز این نوع کلاهبردارها دو دسته هستند .

1 - اونهایی که وقتی تماس بگیرین باهاشون برای دریافتِ پول ، از شما مبلغی مطالبه میکنند برای مخارجِ ارسال جایزه .

2 - دستۀ دوم که بسیار خطرناک هستند و هدفی بسیار خطرناک دارند که من الآن خدمتِ شما و بقیۀ دوستان عرض میکنم چیه هدفشون :

معرفی یک کلاهبردار اينترنتي :

این دسته همونطور که دوستِ گرامیمون m_mag2004 گفتند ، پیام میدند که وزیر یا ولیعهد یا فروانروایِ فلان کشور ( اکثراً افریقایی ) هستند وبه علت جنگ یا کودتا قصد خارج کردنِ اموالشون رو از کشور دارند و دنبال یه آدم با اطمینان !!!!!! میگردند .

یا ادعا میکنند که پولدار و ثروتمند هستند و قصدِ سرمایه گذاری در کشور شما رو دارند !!! . یا ادعا میکنند که شما مبلغِ هنگفتی بردین و بعد از شما میخوان که مشخصاتِ کاملتون و شمارۀ حسابتون رو براشون بفرستین سریعاً تا به سرعت پول رو براتون حواله کنند !!!! و هیچ مبلغی هم از شما نمیخوان !!!!!!!

این دسته بسیار خطرناک هستند .

اطلاعات شما و شماره حسابتون در اختیار جعل کنندگانِ کارتهای اعتباری قرار داده میشه و کارتهایی رو با مشخصات شما میسازند و با اسم و مشخصات شما دست به معامله و خرید و فروش و کلاه برداری میزنند .

در حقیقت شخصیت شما رو جعل میکنند و با نام شما دست به دزدی و کلاهبرداری میزنند .

در غرب ، عدۀ زیادی بیچاره شدند به خاطر این مسئله و تا اومدن ثابت کنند که روحشون هم از این اتهامها خبر نداره افتادند زندان و یا بازداشت شدند و با ضمانت آزاد شدند .

مشخصاتتون رو هرگز در نت به کسی ندین .

============================================

با تشکر از وقتتون و توجهتون

ادامه دارد >>>>
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 19-04-2009 at 15:41.

16. 6 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •