تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین پاکت پیسی از نظره شما؟

راي دهنده
103. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • HTC Touch Pro

12 11.65%
  • HTC Touch Diamond

4 3.88%
  • HTC Touch HD

26 25.24%
  • HTC Advantage x7510

3 2.91%
  • I-Mate Ultimate 9502

0 0%
  • SonyEricsson XPERIA X1

30 29.13%
  • Samsung i900 Omnia

28 27.18%
صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 107

نام تاپيک: بهترين پاکت پيسي از نظره شما؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

خب اشغال نیست ولی وقتی Hd و pro هست دیگه کسی به دایموند رای نمیده چون این دو قوی ترند.

با سلامی دوباره

دوستان از من به شما نصیحت هرگز موبایلی نخرید مگر اینکه حتما یه سر به صفحه اش در سایت gsmarena بزنید و از سیر تا پیازِ زندگیش خبر دار بشین .

این سایت خیلی به دردِ کسانی که به هر نحو با موبایل سرو کار دارند میخوره

چه فروشنده ها و چه خریدارانِ موبایل

تو این سایت کاملترین اطلاعات در موردِ همۀ موبایلهایِ دنیا وجود داره . حتی موبایلهایی که هنوز نیومده بازار !!!

چند حسن بزرگ داره این سایت واو ن هم اینه که هر موبایلی رو که در نطر بگیرین ، عدۀ زیادی که اون موبایلها رو دارند نظراتشون رو در موردِ اونها نوشته اند . یعنی عیبهاش و حسنهاش رو .

و دیگه اینکه اگه کسی با موبایلی مشکل داره و اون مشکل رو مطرح کرده باشه ، دیگران بهش راهنمایی میکنند که چطوری اون مشکل رو رفع کنه .

و دیگه اینکه اگه با اصطلاحات موبایلها آشنایی ندارید ، کافیه روی هر کلمه کلیک کنید تا معنیش رو ببینید .

این لینک صفحۀ نظر مردمی هست که دایموند داشتند

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من وقتی اومد بازار نزدیک بود فریب ظاهرِ زیباش رو بخورم و بخرمش اما وقتی مشخصاتش رو در ارنا دیدم پرونده اش رو برای همیشه بستم

این سایت بهترین مشاور برای خرید موبایل هست .

====================================

بنده بعد از خوندن مشخصاتِ تمام پی پی سی های موجود در بازار ، متوجه شدم که هیچ کدوم بی عیب نیست و البته این سیاستِ خود سازندگان موبایل هست تا همیشه مشتری داشته باشند .

به همین دلیل تصمیم گرفتم که دیگه پی پی سی نخرم و صبر کنم تا آااااااااااخرین مدل بیاد بازار !!!!

2. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dampayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

touch pro 2 رو دیدید؟!!!
    عالیه!!
    به نظر من تنها مشکل قبلی زخیم بودنش بود که توی این یکی اون هم رفع شده!!!!
    به نظر من در حال حاظر بهترین pro2 !!!

پروفشنال dampayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

از نظر من pro بهتر از diamond هست!
    100% آرمین جان!!! خیلی واضحه!!!
    نقش کیبرد خیلی مهمه !!! خییییییییلییییییییییییییی !!!!
    من به تاچ پرو رای دادم چون کیبرد داشت وگرنه شاید HD بهتر باشه!!!
    ولی از نظر من کیبرد واقعا یه فاکتور خیلی مهمه

5. این کاربر از dampayi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

با سلامی دوباره

دوستان از من به شما نصیحت هرگز موبایلی نخرید مگر اینکه حتما یه سر به صفحه اش در سایت gsmarena بزنید و از سیر تا پیازِ زندگیش خبر دار بشین .

این سایت خیلی به دردِ کسانی که به هر نحو با موبایل سرو کار دارند میخوره

چه فروشنده ها و چه خریدارانِ موبایل

تو این سایت کاملترین اطلاعات در موردِ همۀ موبایلهایِ دنیا وجود داره . حتی موبایلهایی که هنوز نیومده بازار !!!

چند حسن بزرگ داره این سایت واو ن هم اینه که هر موبایلی رو که در نطر بگیرین ، عدۀ زیادی که اون موبایلها رو دارند نظراتشون رو در موردِ اونها نوشته اند . یعنی عیبهاش و حسنهاش رو .

و دیگه اینکه اگه کسی با موبایلی مشکل داره و اون مشکل رو مطرح کرده باشه ، دیگران بهش راهنمایی میکنند که چطوری اون مشکل رو رفع کنه .

و دیگه اینکه اگه با اصطلاحات موبایلها آشنایی ندارید ، کافیه روی هر کلمه کلیک کنید تا معنیش رو ببینید .

این لینک صفحۀ نظر مردمی هست که دایموند داشتند

کد:
    من وقتی اومد بازار نزدیک بود فریب ظاهرِ زیباش رو بخورم و بخرمش اما وقتی مشخصاتش رو در ارنا دیدم پرونده اش رو برای همیشه بستم

این سایت بهترین مشاور برای خرید موبایل هست .

====================================

بنده بعد از خوندن مشخصاتِ تمام پی پی سی های موجود در بازار ، متوجه شدم که هیچ کدوم بی عیب نیست و البته این سیاستِ خود سازندگان موبایل هست تا همیشه مشتری داشته باشند .

به همین دلیل تصمیم گرفتم که دیگه پی پی سی نخرم و صبر کنم تا آااااااااااخرین مدل بیاد بازار !!!!

سلام.دوست عزیز در مورد حرفه اخره شما که گفتی تا اخرین پاکت پیسی چیزی نمیگیرید باید بگم که علم هیچ وقت ثابت نمیمونه و در حال پیشرف میباشد و امدن بهترین پاکن پیسی در زمانه خودش معنی میده ولی با گذشت زمان بهتر از اون پاکت پیسی تولید میشه..........

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام.دوست عزیز در مورد حرفه اخره شما که گفتی تا اخرین پاکت پیسی چیزی نمیگیرید باید بگم که علم هیچ وقت ثابت نمیمونه و در حال پیشرف میباشد و امدن بهترین پاکن پیسی در زمانه خودش معنی میده ولی با گذشت زمان بهتر از اون پاکت پیسی تولید میشه..........

سلام بر شما

بنده مِن بابِ طنز این رو گفتم چون هر چی بخریم باز یه چیز بهترش بعد از یه مدت میاد بازار

این شرکتها تا شیرۀ مردم رو نکشند راحت نمیشن

موبایلهایی که الان تو بازاره میتونستند 3 سال پیش هم بیارند بازار اما سیاستشون همینه :

تکنولوژی رو خورد خورد وارد بازار کن تا همیشه مشتریهات رو نگه داری .

================================================== =

بفرمایین این هم دو تا پی سی جدید که قراره بیاد بازار

کد:

کد:

خب حالا شما که قصدِ خرید دارین چه کار میکنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان میخرین یا صبر میکنین تا اونها بیاد بازار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته اونهایی که قدرتِ مالیشون خوبه از این بابت غصه ای ندارند . بهترین مدل رو الان میخرند و بعد هم که چیزِ بهتری اومد بازار ، این رو میندازن دور میرند سراغ اون جدیده

اما اونهایی که مبتلا به بیماریِ خطرناکِ ضعف ریال و دلار و دینار هستند ، باید یه چیزی بخرند و سالها ازش استفاده کنند بعد برند سراغ یه چیز جدید تر

سخن در این مورد بسیاره اما به قول معلمِ عربیمون در دورانِ دبیرستان :

در این برهه از زمان ، فٌرجه ضیقه

پس یا حق تا سلامی دیگر

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

ببینید دوستان من اول میگفتم بابا این امنیا چیز دیگس ولی حالا میدونم (با خوندن بررسی های زیاد و مقالات متنوع در مورد hd و omnia و xperia تازه فهمیدم که xperia از همه سره

کی میگه سرعت امنیا و hd از xperia بیشتره ؟؟؟ تو اخرین بررسی که سایت microsoft منتشر کرد که معلوم شد که xperia بیشترین سرعت رو داره و omnia فقط از لحاظ عددی cpu قویتری داره

xperia تقریبآ تمام اینتر فیس های گوشی های htc رو میتونه داشته باشه همچنین اینترفیس touvh viz امنیا رو

محیط xperia که معلومه از هر دو جذاب تره

جالبه که omnia رو اگه بگیرید زیر نور خورشید میفهمید چه افتضاحیه و hd هم که همه میدونن سایز lcd غیر استانداردی داره

در مورد بدنه که گوشی های htc کلآ مشکل دارن پس به xperia گیر ندید

در مورد نصب نرم افزار بهتره که بدونید omnia بیشتر نرم افزارها رو یا نمیخونه یا اگه بخونه full screen اجرا نمیکنه بازی که جای خود دارد

صفحه کلید xperia il هم که یه مزیته نادیده گرفته نشه

اگه تا حالا با پنل های اکسپریا کار کرده باشید حتمآ hd و omnia رو میفروشین

ما موندیم این دوتا نصبت به xperia چی سر دارن نمیدونیم حالا جز دوربین

omnia که اوت میشه htc هم که تمام محبوبیتش به رابط کاربریشه که اونم به یکی از پنلهای xperia تبدیل شد

اگه بخوام ادامه بدم که خودش یه کتاب میشه ولی حوصله تایپ کردن ندارم

فعلآ بای اگه تند رفتم یه کم ببخشید

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

این چیزی که وسط کلیدهای حرکتی اکسپریا هست مثل مال امنیا نوری هست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

این چیزی که وسط کلیدهای حرکتی اکسپریا هست مثل مال امنیا نوری هست ؟
    آره دوست من
    اون کلید وسطی امنیا مثل اکپریاست

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

امنیا و اکسپریا رقابت خوبی با هم دارن.
    ولی به نظره من ایکس1 به علت داشتن کیبرد بهتره.چون خداییش کیبرد یه چیزیه که به کاره همه میاد.
    البته حرفه من نمیتونه درست باشه و فعلن نتایج این دو گوشی را برابر نشون داده.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

ببینید دوستان من اول میگفتم بابا این امنیا چیز دیگس ولی حالا میدونم (با خوندن بررسی های زیاد و مقالات متنوع در مورد hd و omnia و xperia تازه فهمیدم که xperia از همه سره

کی میگه سرعت امنیا و hd از xperia بیشتره ؟؟؟ تو اخرین بررسی که سایت microsoft منتشر کرد که معلوم شد که xperia بیشترین سرعت رو داره و omnia فقط از لحاظ عددی cpu قویتری داره

xperia تقریبآ تمام اینتر فیس های گوشی های htc رو میتونه داشته باشه همچنین اینترفیس touvh viz امنیا رو

محیط xperia که معلومه از هر دو جذاب تره

جالبه که omnia رو اگه بگیرید زیر نور خورشید میفهمید چه افتضاحیه و hd هم که همه میدونن سایز lcd غیر استانداردی داره

در مورد بدنه که گوشی های htc کلآ مشکل دارن پس به xperia گیر ندید

در مورد نصب نرم افزار بهتره که بدونید omnia بیشتر نرم افزارها رو یا نمیخونه یا اگه بخونه full screen اجرا نمیکنه بازی که جای خود دارد

صفحه کلید xperia il هم که یه مزیته نادیده گرفته نشه

اگه تا حالا با پنل های اکسپریا کار کرده باشید حتمآ hd و omnia رو میفروشین

ما موندیم این دوتا نصبت به xperia چی سر دارن نمیدونیم حالا جز دوربین

omnia که اوت میشه htc هم که تمام محبوبیتش به رابط کاربریشه که اونم به یکی از پنلهای xperia تبدیل شد

اگه بخوام ادامه بدم که خودش یه کتاب میشه ولی حوصله تایپ کردن ندارم

فعلآ بای اگه تند رفتم یه کم ببخشید

سلام.

اول اینکه لینک منبع اون خبر رو که فرمودید و من قرمزش میکنم رو بفرمایید. در مورد نور خورشید با اجازه شما امنیا خیلی واضح تر از X1 هست زیر نور مستقیم خورشید.(من هر دو گوشی رو دارم و باهم همزمان مقایسه میکنم)(اگر تهرانید میتونم بیارم گوشیهارو ببینید).
    در مورد سرعت هم نه من که هر کسی با هر جفت این گوشیها کار کرده میدونه که امنیا سرعت بالاتری داره.!!!
    در مورد بدنه کدوم گوشی HTC مثل X1 مشکل داره ؟ترک میخوره؟ در عرض 1ماه رنگ مشگی پشتش به سفید تبدیل میشه و....؟
    در مورد نرم افزار شما یک مورد مثال بزن که رو X1 کار میکنه و رو امنیا یا HD کار نمیکنه.(لطف کنید صحبتهاتون با دلیل و مدرک باشه).(به جز برنامه های مخصوص گوشیها که اگر منظورت اوناست که منم 100 تا برنامه میارم رو این 2تا کار کنه و رو X1 کار نکنه اما این دلیل بر ضعف نرم افزاری X1 نمیشه).
    صفحه کلید X1 بله,واسه خیلیها یک مزیته اما خودش میتونه یک عیب بزرگ هم باشه چون حتما" میدونید گوشیهای فلایپ ,فلت ال سی دی های ضعیفی دارن و با یک فشار یا بازو بسته کردن بی احتیاط ال سی دی شون تعطیل میشه.
    اما در مورد اینکه اگر با X1 کار کرده باشیم امنیا و HD رو میفروشیم,باید عرض کنم من با هر سه تا کارکردم و در حال حاضر امنیا و X1 رو دارم ولی به نظر خودم 680 تومن پول رو دور ریختم و X1 رو خریدم.
    در رابطه با محبوبیت HTC ,این نظر شماست که محبوبیتش به رابط کاربریشه اما همه این فکر رو نمیکنن و باید به عرضتون برسونم که همون HTC بی کیفیت و آشغال اون X1 طلایی رو ساخته.
    در مورد اینکه HD و امنیا چی سر تر دارن یک جی سنسور سرتر دارن که حداقل 200 تومن تو قیمت جلو هستن از X1 و اینکه امنیا یک مموری 16 گیگ داره که نزدیک به 70 تومن سر از X1 هست و یک سی پی یوی قویتر که اینم لازم به توضیح نیست و......
    ضمنا" بازم میگم اگر تهران هستید میتونید قرار بزاری من هر دو گوشی رو که الان دارم میارم باهم مقایسه کنید.
    در آخر هم بگم که من هیچ تعصبی رو هیچ کدوم ندارم و الان هم از هیچ کدوم استفاده نمیکنم فقط اینکه بیدلیل یک صحبتهایی میشه خوب نیست.

شاد و پیروز باشید.

13. 4 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •