تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 18 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 171

نام تاپيک: کلیه بحث ها, پرسش ها و آموزش های مجازی سازی, مخصوصا ماشین (= دستگاه) مجازی

اگه نباشه جاش خالی می مونه geysar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

تمامی مرا حل را بدقت انجام دادم ولی سیستم مهمان اینترنت نداره !
    ایا در سیستم مهمان تنظیماتی وجود نداره ؟ویا خودکار اینترنت میگیره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان می خواستم بدونم می شه یک فایل رو از هارد ماشین واقعی به هارد ماشین مجازی که با استفاده از vwware workstation ساخته شده انتقال داد اگه می شه چطوری؟

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام ...
    درباره VMware Workstation دوتا سوال داشتم ..نمیدونم اینجا جای این سوال هست یا نه به هر حال جای بهتر از اینجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم!!!!!
    1. میشه VMware Workstation رو روی ویندوز xp اجرا کرد و بعدش اقدام به نصب وینوز 7 روی ماشین مجازی نمود؟
    2. اگه نخوام بعد از تعویض ویندوز دوباره مجبور بشم برای نصب ویندوز در ماشین مجازی اقدام کنم ایا راهی هست ؟منظورم اینکه که میشه بکاپ ویندوز مجازی رو برداشت؟تا بعد ازش استفاده کنم اگه اره لطفا بگید چگونه؟ و راه برگردوندنش رو هم بگید.
    3. مشکلات خودمون رو درباره این برنامه کجا باید مطرح کنیم؟همه اموزشها در مورد نحوه نصب و شبکه کردن این برنامه است و توی هیچ سایتی در مورد گزینه های دگر این برنامه توضیحاتی داده نشده...ایا کسی هست که در مورد این برنامه اطلاعات دقیق داشته باشه تا سوالات خودمون رو بپرسیم؟فکر کنم باید یک تاپیک جدید فقط برای این برنامه باید گذاشته بشه!!!!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام دوستان می خواستم بدونم می شه یک فایل رو از هارد ماشین واقعی به هارد ماشین مجازی که با استفاده از vwware workstation ساخته شده انتقال داد اگه می شه چطوری؟
    سلام دوست عزیز بله امکانش هست و میشه ... شما میتونید هر دو ویندوز اصلی و مجازی رو شبکه کنی و این کار رو انجام بدی
    طریقه شبکه کردن رو هم باید از سایت دریافت کنی که زیاد اموزش دادن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شهر خورشید

پيش فرض

سلام.
    موقع نصب VMware Workstation اندازه رم رو مشخص میکنی.مثلا وقتی تعیین میکنی یک گیگ رم برای ماشین مجازی باشه آیا وقتی ماشین مجازی خاموشه و استفاده نمیکنی اون یک گیگ کم میشه یا وقتی ماشین مجازی روشنه کم میشه؟

داره خودمونی میشه HusseinR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام
    آخرین نسخه VMware WorkStation یعنی 9.0.1 رو دانلود کردم و رو ویندوز 8 (32 بیتی) بدون مشکل نصب میشه. اما رو ویندوز 7 ولی 64 بیتی اصلا شروع به نصب نمیکنه و ویندوز پیام میده که نصب متوقف شده و میگه آنلاین مشکل رو چک کن یا ببندمش!
    میشه لطفا بگید مشکل از چیه؟ برای هر دو ویندوز 32 و 64 بیت که فایل نصب تفاوتی نمیکنه.
    سپاس

7. این کاربر از HusseinR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام.... این اتفاق هم دقیقا برای من افتاده....منم ورزن 9 برنامه رو دارم و برای نصب ویندوز 7 و 8 نسخه 64 بیتی مشکل دارم ولی نسخه 32 بیتی این ویندوزها به راحتی نصب میشه.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

سلام ...
    درباره VMware Workstation دوتا سوال داشتم ..نمیدونم اینجا جای این سوال هست یا نه به هر حال جای بهتر از اینجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم!!!!!
    1. میشه VMware Workstation رو روی ویندوز xp اجرا کرد و بعدش اقدام به نصب وینوز 7 روی ماشین مجازی نمود؟
    2. اگه نخوام بعد از تعویض ویندوز دوباره مجبور بشم برای نصب ویندوز در ماشین مجازی اقدام کنم ایا راهی هست ؟منظورم اینکه که میشه بکاپ ویندوز مجازی رو برداشت؟تا بعد ازش استفاده کنم اگه اره لطفا بگید چگونه؟ و راه برگردوندنش رو هم بگید.
    3. مشکلات خودمون رو درباره این برنامه کجا باید مطرح کنیم؟همه اموزشها در مورد نحوه نصب و شبکه کردن این برنامه است و توی هیچ سایتی در مورد گزینه های دگر این برنامه توضیحاتی داده نشده...ایا کسی هست که در مورد این برنامه اطلاعات دقیق داشته باشه تا سوالات خودمون رو بپرسیم؟فکر کنم باید یک تاپیک جدید فقط برای این برنامه باید گذاشته بشه!!!!!!!!!!!!!!!!
    1- باید بشه
    2- VMware Workstation رو نصب ندارم
    در VirtualBox کافیه فایل Virtual Machine و Virtual Hard Disk رو نگه دارید و بعدا Add و Choose کنید
    Import و Export هم هست

سلام.
    موقع نصب VMware Workstation اندازه رم رو مشخص میکنی.مثلا وقتی تعیین میکنی یک گیگ رم برای ماشین مجازی باشه آیا وقتی ماشین مجازی خاموشه و استفاده نمیکنی اون یک گیگ کم میشه یا وقتی ماشین مجازی روشنه کم میشه؟
    معلومه نه
    منابع جز هارد که اونم فضای ذخیره سازی هست فقط وقتی روشنه کم میشه

10. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

منم یه پیغام خطا هنگام نصب ویندوز در این ماشین مجازی دارم، همین که میخواد بره برا نصب این پیغام رو میده

مشکل از چیه؟
    ---------------------------
    این مشکل برمیگرده به تنظیمات Bios لپ تاپ
    شما باید به تنظیمات بوت بایوس رفته و در قسمت System Configuration تیک گزینه Enable VT-x رو بزنین
    البته من در مدل HP این رو امتحان کردم، در مورد لپ تاپ های دیگه اطلاعاتی ندارم

Last edited by Captain; 24-07-2013 at 22:53.

12. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام
    1..من یک فلش بوت دارم که میخام از طریق ماشین مجازی امتحانش کنم....آیا از طریق VMware Workstation میشه فلش بوت رو اجرا کرد؟اگه آره چجوری؟
    2.. میشه کاری کرد که یک usb فقط توی ویندوز مجازی شناسایی بشه و توی ویندوز اصلی شناسایی نشه؟
    Last edited by dvb595959; 23-08-2013 at 12:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •