تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: پلاسماي پايونير

داره خودمونی میشه real man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض پلاسماي پايونير

با توجه به اينكه در مورد اكثر برندهاي موجود در بازار تاپيك جداگانه‌اي ايجاد شده فكر مي‌كنم بد نباشه با توجه به كيفيت و اعتبار پايونير هر كس كه اطلاعات يا تجربه‌اي در زمينه پلاسماهاي پايونير داره اينجا مطرح كنه تا دوستاني مثل خود من بتونن استفاده كنن.

2. 2 کاربر از real man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

12 بهترین hdtv تاریخ

بهترین HDTV تاریخ
    اگر فکر میکنید تیتر این خبر یک اغراقه شما یک اشتباه بزرگ مرتکب شدید Pioneer Elite PRO-111FD یک پنل خارق العاده هست که برای اولین بار توانست امتیاز کامل (10) کیفیت تصویر رو بدست بیاره.ممکنه قیمت این تلویزیون خارق العاده گرون باشه ولی اگر شما متولد شدید تا تصاویر متفاوتی رو ببینید و تجربه ای متفاوت از تصویر داشته باشید مطمئن باشید این محصول ارزششو داره.
    ایجاد رنگهای با دقت و تولید رنگ مشکی عمیق کیفیت تصویر خارق العاده این پنل رو تضمین میکنه.طوری که تا به حال در هیچ پنل دیگری این سطح از دقت رنگ و مشکی عمیق دیده نشده.
    وقتی که برای اولین بار پاناسونیک سری TC-PG10 رو در نمایشگاه CES 2009 معرفی کرد ما (Cnet) بی درنگ به این فکر فرو رفتیم که این پنل میتواند جای پایونیر کورو را در لابراتوار ما بگیرد.
    آیا پاناسونیک سری G10 پادشاه جدید تصاویر تحسین برانگیز خواهد بود؟
    پاسخ یک کلمه است , نه. هر چند که این پنل به پایونیر از همیشه بیشتر نزدیک شده ولی تستهای ما نشان داد که همچنان پادشاه بر جای خود ایستاده.

پایونیر به تازگی ساختن HDTV هارو کنار گذاشته ما به درستی علت این مسئله رو نمیدانیم ولی امیدواریم پایونیر روزی مجددا ساخت پنلهای HD رو شروع کنه.اگر شما خواهان پنلی هستید که پادشاه تصاویر تحسین بر انگیز لقب گرفته باید سریعتر اقدام کنید چون باتوجه به تصمیم پایونیر به زودی نسل پادشاه منقرض خواهد شد.
    منبع:
    Cnet
    قیمت پنل 50 اینچی پایونیر کورو در خیابان جمهوری تهران نزدیک به 6 میلیون تومان هست.
    Last edited by *Alucard*; 04-05-2009 at 01:19.

4. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من تنها ضعف پلاسما مصرف ربرق بالاي اونهاست.البته قيمت پايونير هم به نسبت ديگر برندها بالاست.من قبل از اينكه سوني بگيرم ميخواستم اين مدل رو بگيرم.قيمت 2380000
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

طبق توافقی که مابین پاناسونیک و پایونیر صورت گرفته دو کمپانی تصمیم گرفتن که تکنولوژی پایونیر Kuro رو با Neo PDP ترکیب کنن و اون رو در پنلهای جدید پاناسونیک ویرا مورد استفاده قرار بدن گفته شده که اولین پلاسماهای تولید شده از این نسل توسط پاناسونیک در نیمه دوم سال 2009 به بازار عرضه میشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

خیلی وقت بود دوست داشتم با یکی از پنلهای پایونیر کورو که اینقد تو هر سایتی میرم ازش تعریف و تمجید شنیدم یه فیلم ببینم !!بالاخره امشب تجربه تماشای یه فیلم Blue Ray و یه دموی 1080p رو که خودم از اینترنت دانلود کرده بودم با یکی از آخرین مدلهای پنل پایونیر پیدا کردم باید بگم که لقب KING OF EXCELLENT SCREEN واقعا شایستش بود من با هر HDTV که شما فکرشو بکنید فیلم دیدم و ویدئو گیم بازی کردم ولی این یکی واقعا بی نقص ترین پنلی بود که من دیدم.

8. 4 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

پايونيير ديگه پلاسما توليد نميكنه پس اين بحثي كه شما ايجاد كردي كلا بي فايده است....

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

پايونيير ديگه پلاسما توليد نميكنه پس اين بحثي كه شما ايجاد كردي كلا بي فايده است....

با فايده بودن و يا بي فايده بودن اين بحث به افرادي که در اين تاپيک شرکت کردن و از محتویاتش استفاده میکنن و مديريت سايت مربوط ميشه فکر نميکنم به شما ارتباطي داشته باشه.

11. 5 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •