تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: ظاهر شدن مکرر صفحه آبی (dumping of physical memory)

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آره رمم 2 تا 4 گیگ هست مدل crosair .... وقتی ویندوز 8 میریزم اینجوری میشه و احتمالا رو 64 بیت که از تمام رم استفاده میکنه این مشکل هست .. یکی گفت جای رم هارو عوض کن شاید درست بشه آخه 4 تا شکاف داره.ویندوز 7 64 بیت ریختم امروز تست کنم .. .. سیستمم لبتاب نیست کیس هستش و راحت تعویض میشه .. من این رم هارو تازه گرفتم 1 ماه نمیشه .. چرا باید مشکل داشته باشه آخه ؟؟؟؟؟ ببرم گارانتی تعویض میکنن ؟
    اول با نرم افزار تست بکنم اگه خراب بود ببرم گارانتی ؟
    جعبه رم هارو هم انداختم دور اصلا یادم نمیاد کدوم گارانتی بود
    شما مثل من رویه ویندوز 8 از نوع 64 بیتی امتحان کن به این صورت که ابتدا با یک رم 4 سیستم رو روشن کن و چند ساعتی باهاش کار کن و زیاد ازش کار بکش . اگه مشکل نداشت بدون رمی که الان رو سیستم نیست خرابه و مشکل داره یا با سیستم شما سازگار نیست . نه اگه باز هم اینطوری شد حالا این رم رو در بیار و اون یکی رو امتحان کن . به نو بودن رم ربطی نداره بعضی رم ها یا باسیستم سازگار نیستن یا مشکل دارن ماله من هم نو نو بود و خودم از پک درش آوردم . ولی مشکل داشت . رو چند تا سیستم دیگه هم تست زدم باز هم مشکل داشت .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شما مثل من رویه ویندوز 8 از نوع 64 بیتی امتحان کن به این صورت که ابتدا با یک رم 4 سیستم رو روشن کن و چند ساعتی باهاش کار کن و زیاد ازش کار بکش . اگه مشکل نداشت بدون رمی که الان رو سیستم نیست خرابه و مشکل داره یا با سیستم شما سازگار نیست . نه اگه باز هم اینطوری شد حالا این رم رو در بیار و اون یکی رو امتحان کن . به نو بودن رم ربطی نداره بعضی رم ها یا باسیستم سازگار نیستن یا مشکل دارن ماله من هم نو نو بود و خودم از پک درش آوردم . ولی مشکل داشت . رو چند تا سیستم دیگه هم تست زدم باز هم مشکل داشت .
    جفتش رو بردم گارانتی تحویل دادم .. 5 سال گارانتی داشت ... قرار شده 4 روز دیگه برم بگیرم .. خدایی خیلی ستمه یک هفته نبود خریده بودم ... امیدوارم مشکل از همونا باشه از هاردو اینا نباشه . بعد از یک ساعت کار memory dump میداد .. فقط تو 32 بیت مشکل نداشت .. اونم چون تا 3 گیگ بیشتر نمیشناخت مارکش هم corsair بود

3. این کاربر از arinboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

کار خوبی کردی . میتونی با نرم افزار Memtest86-4.3.6 که از روی بوت اجرا میشه و باید یا از روی فلش بوتش کنی یا رویه سی دی رایت کنی و بوت کنی . هر نوع رمی رو تست کنی فقط یکم زیاد طول میکشه بسته به ظرفیت رم . نه از هارد دیسک نیست مطمئن باش . هارد رو هم با نرم افزار HD.Tune.Pro.5.50 میتونی تست کنی . تو نت بگرد پیدا میکنی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کار خوبی کردی . میتونی با نرم افزار Memtest86-4.3.6 که از روی بوت اجرا میشه و باید یا از روی فلش بوتش کنی یا رویه سی دی رایت کنی و بوت کنی . هر نوع رمی رو تست کنی فقط یکم زیاد طول میکشه بسته به ظرفیت رم . نه از هارد دیسک نیست مطمئن باش . هارد رو هم با نرم افزار HD.Tune.Pro.5.50 میتونی تست کنی . تو نت بگرد پیدا میکنی .

امروز رم رو از گارانتی گرفتم ولی گفتن مشکل نداره ... الان با یه هارد دیگه امتحان کنم ..شاید از هارد باشه .. ...

6. این کاربر از arinboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

شما خودت تست کنی بهتر هستش و مشکل رو زود میفهمی از این نرم افزارها استفاده کردی یا نه ؟ اگه پاور دمه دستت هست یا میتونی یکی تهیه کنی اونم تست کن شاید پاور شما به قدر کافی به سیستم برق نمیرسونه ! در ضمن از یه ویندوز بدون دستکاری و سالم استفاده کن و درایورهای سیستم رو کلا از سایت سازنده بگیر و نصب کن با توجه به نوع ویندوز نصب شده . اگه میتونی بایوس سیستم رو هم از سایت سازنده ( آخرین ورژن) رو بگیر و آپدیت کن . ممکنه رم های شما با سیستم شما سازگار نباشن یعنی رو یه سیستم جواب بدن و رو یه سیستم جواب ندن .

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •