تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 81

نام تاپيک: ویندوز موبایل 6.5 علیه آیفون نسخه سوم : مقایسه جزء به جزء

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

نه علی جان تمام برنامه هایی که فرمودید هیچ ربطی به AppStore نداره و جدا باید از Cydia بگیریم
    هیچکدوم از اون برنامه هایی که گفتی(به غیر از ام ام اس که اونم تعداد کلشون ۳۰ تا از ۷۰۰۰۰ تا است) تو اپل استور نیست و اون آمار ۷۰۰۰۰ تا برنامه فقط برنامه هاییه که رسما در اپل استور قرار گرفته

وگرنه اگه آمار برنامه های غیر رسمی یا همون سیدیا رو حساب کنید که بدجور اوضاع برای سیمبین و ویندوز قاطی میشه
    چند بار جواب ميدين

ممنون اطلاع نداشتم چون تا به حال از اپل استور خريد نكرده بودم

راستي اپل استور براي اي پي ايران بسته اس ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

بسيار بحث جالب و خوبي شده
    ممنون بخاطر مطالبي كه نوشتين

بعله يعني هيچ!!

ولي دوست من شما به يه موضوع دقت نكردين

وقتي يه گوشي سيمبين يا وين موبايل ميگيري

لازم نيست براي دليوري برنامه نصب كني...براي ام ام اس ورژن آپديت كني...براي فيلمبرداري برنامه نصب كني....براي سند با بلوتوث برنامه نصب كني و.....

يكي از دلايل فروش بالاي اپل استور همين بوده
    خب دوست من شما هم دقت نکردین شاید هم اطلاع ندارین که :

1-دوربین داره آیفون با فیلمبرداری 30 فریم بر ثانیه و 3.2 مگاپیکسل برنامه هم نمی خواد

2-ام ام اس هم میگی باید آپدیت کنی من یه چیزی میگم شما خودت رو حرفم فکر کن ببین شما خودت اگه سیمبین داری که اصلا" آپدیت نمیتونه مفهوم خاصی برات تداعی کنه و اگه وین مو داری آپدیت یعنی باید حداقل یه سالی رو معطل باشی تا آپدیت شه همین وین مو 7 تا حالا شونصد بار عرضش به تاخیر افتاده پس وقتی میگن آپدیت مک بشین و به حال سیستم عامل نفتی خودت گریه کن....(این در واقع از برتری های مک هست نه معایب)

3-در مورد بلوتوث هم آخه اونا قانون کپی رایت سرشون میشه مثل آسیایی ها نیستند که همش دنبال مفت و دغل بازیباشن بلوتوث نداشتن هم بر میگرده به فرهنگ بالای آیفونی ها و هیچ مسئله ای همنداره و تازه با وجود این همه برنامه دیگه مسئله ای نمی مونه که البته شما اگه بری و top app اپل رو ببینی میفهمی که کسی آیفون رو برای این بچه بازی ها نمی خره....

آقا در پایان هم بگم که من خودم اولش سیمبین داشتم و بعد از مدت 2 یا چند ماهی که باهاش کار کردم فهمیدم نهههههههههه خیییییییییر این گوشی واسه ما نیست خیلی پیش پا افتاده و ضعیفه بعد یه مدت همه گفتن برو یه وین مو بخر ما هم رفتیم و یه xperia x1 خریدیم و با سیستم عامل ویندوز 6.1 بعد از 1 ماهی که با 6.1 کار کردم فهمیدم که هنگ کردن داره و سرعتش بالا نیست و یه سری معایب دیگه که بخوام بگم یه کتاب میشه خودش گفتم شاید با نصب 6.5 این مشکلات بر طرف شه ولی بازم نههههههههههه خییییییییییییییر یه سری تغییرات داره نسبت به 6.1 ولی باز همون مشکلات رو داره و باز هم کندی سیستم (با وجود مالتی تسکینگ و cpu 528 و رام 256 ) خلاصه بعد از کار کردن 1 ماهه با وین 6.5 دیدم که نه فایده نداره این قدر ضعیفه که نمیتونم باهاش سر کنم
    و حالا هم که میخوام بعد از این همه تجربه با گوشیهای سیمبین و ویندوز موبایل برم یه ipod touch بگیرم و یه مدت با اون کار کنم و با وجود اینکه نه بلوتوث داره نه سیم کارت میخوره و نه دوربین داره بازم به این گوشیهای ویندوز موبایل و سیمبین ترجیحش میدم چون سیستم عامل مک داره

3. 3 کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

چند بار جواب ميدين
    من وقتی جوابم رو فرستادم دیدم جواب حسین اومده خلاصه شرمنده

نه بازه فقط موقع دانلود یه ارور ۱۰۰۹ میده که شرمنده چیز شکن باید شد

تا حالا وارد اپ استور نشدین؟ بابا نصف عمرتون بر فناس که

5. 2 کاربر از mamad6280 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من وقتی جوابم رو فرستادم دیدم جواب حسین اومده خلاصه شرمنده

نا بازه فقط موقع دانلود یه ارور ۱۰۰۹ میده که شرمنده چیز شکن باید شد

تا حالا وارد اپ استور نشدین؟ بابا نصف عمرتون بر فناس که
    نه بابا شوخي كردم

يه بار خواستم برم تو اپل استور اون اوايل
    كه نوشته بود براي اي پي منطقه شما مجاز نيست

راستي تو ورژن جديد كه ديروز استيو معرفي كرد چيز جديدي هست كه بدرد اين مقايسه بخوره ؟

7. 2 کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آیتونز ماه شده

ماه ماه

خیلی روش کار کردن

خوبی اپل اینه که میشینه یه سال رو یه چیز کار میکنه

البته من هنوز دانلودش نکردم اما همون اپ منیجمنتش رو تو کنفرانس دیدم فوق العادس

نه مشکلل آی پی هم نداره من همین الانم بغلدست فایر فاکسم آیتونز استور بازه

آها شاید برای دانلود از سایت اپل هم گیر بده که آخرین ورژنش رو لینکش تو تاپیک آیفون سینا گذاشته میشه راحت دانلود کرد

9. 3 کاربر از mamad6280 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

نه بابا شوخي كردم

يه بار خواستم برم تو اپل استور اون اوايل
    كه نوشته بود براي اي پي منطقه شما مجاز نيست

راستي تو ورژن جديد كه ديروز استيو معرفي كرد چيز جديدي هست كه بدرد اين مقايسه بخوره ؟
    یه سر بزن تاپیک 3GS...

11. این کاربر از saman65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

میشه چندتا از از برنامه های آیفونو بگین ببینم چیکارا میکنن ؟؟
    جدآ نمیدونم برنامه هاش چی هستن و چجورین ؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خوب یه خوبی بزرگ آیتونز استور اینه که همه چی سر جای خودش مرتب و منظم قرار گرفته

منظورم اینه که دسته بندی شدس

چند تا انتخاب وجود داره میشه بر اساس این که برنامه پولی یا رایگان باشه رفت جلو میشه هم بر اساس کتگوری میشه هم یه راست سرچ کرد

ولی اگه نوع خاصی مد نظر باشه از این گوشه دست چپ نوع برنامه رو انتخاب میکنیم مثلا Game (لیست انواع کتگوری ها تو این عکس معلومه: کتاب. شغل.آموزش. سرگرمی. تجاری. بازی. سلامتی و تناسب. روش زندگی. پزشکی. مسیریابی. اخبار. عکس. مراجع. شبکه های اجتماعی. سفر. برنامه های کاربردی و در نهایت آب و هوا)

حالا بعد از انتخاب بازی دوباره چند تا گزینه هست : تاپ فری. تاپ پید

بعدش وارد صفحه بازی میشیم تا توضیحات و اسکرین شات هاش رو ببینیم:

البته من چند تا بازی رو اسکرین شات گرفتم اینم مثلا یه برنامه کاربردی به عنوان فایل منیجر:

و خیلی برنامه های دیگه (فعلا ۷۰۰۰۰ تا)

لینک دانلود آخرین ورژن آیتونز(ریلیز دیشب):

http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iTunes9/061-6351.20090909.Tza9j/iTunesSetup.exe

اینم دموی اپ استور گردیه امروز
    Last edited by mamad6280; 10-09-2009 at 17:57.

14. 7 کاربر از mamad6280 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

حالا هم که میخوام بعد از این همه تجربه با گوشیهای سیمبین و ویندوز موبایل برم یه ipod touch بگیرم و یه مدت با اون کار کنم و با وجود اینکه نه بلوتوث داره نه سیم کارت میخوره و نه دوربین داره بازم به این گوشیهای ویندوز موبایل و سیمبین ترجیحش میدم چون سیستم عامل مک داره

نمیدونم شما که هنوز مک نگرفتین چطور ازش دفاع میکنین اینجوری. فقط چون اون دو تا دیگه رو داشتین و راضیتون نکره؟

ضمنا همه آدمها شاید مثل دور و بری های شما نباشند که از بلوتوث فقط برای فیلم و فایلهای ... استفاده کنن. پس این برمیگرده به فرهنگ خود آدمها و نه استفاده کنندگان یک سیستم عامل خاص.

موفق باشید.

16. 2 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

نه دوست عزیز
    من درسته که فعلآ iphone و یا ipod touch رو ندارم ولی دوستان دارن و منم باهاش کار کردم و خیلیم خوبه من نمیدونم شما چه جوری دارید این حرفا رو میزنید
    من الان گوشی نوکیا ندارم ولی برو تو بازار 10000000000 گوشی نوکیا با سیستم عامل سیمبین موجود هست
    اگه نمیدونی بدون که من با جاوا(حالا اون که سیستم عامل نیست ) و سیمبین و همچنین سیمبین uiq3 و ویندوز موبایل و مک کار کردم و به اندازه ی موهای سرت هم ازشون چیز میدونم
    ولی فقط خودم گوشی با سیستم عامل مک نداشتم در صورتی که با هم سیستم عامل مک کامپیوتر و هم مک گوشی کار کردم
    کلآ من دوست دارم با تمام سیستم عاملها کار کنم وبهترینشون رو برای کار دائمی انتخاب کنم(و بعد از کار کردن با سیستم عاملهای مختلف فعلآ مک رو پسندیدم هر چند که فعلآ گوشیشو نخریدم سفارش دادم چند روز دیگه میرسه دستم)
    شاید به اندازه ی کسی که همیشه iphone کنارشه با مک کار نکرده باشم ولی همون قدر که باهاش کار کردم خیلی ازش خوشم اومد
    مخصوصآ اینکه برنامه ها رو خیلی روون و بدون مشکل باز میکرد و مثل بقیه نیست 2 تا برنامه و چند تا فایل میریزی روش میمیره تا کاری واست انجام میده و این همه برنامه که داره و بازهایی با این گرافیک واسش هست و کلی امکان دیگه

حالا noisymind عزیز میشه واسه ی من و دوستان بگی که چه جور فهمیدی من با مک کار نکردم؟؟؟؟

ضمنا همه آدمها شاید مثل دور و بری های شما نباشند که از بلوتوث فقط برای فیلم و فایلهای ... استفاده کنن. پس این برمیگرده به فرهنگ خود آدمها و نه استفاده کنندگان یک سیستم عامل خاص.
    در مورد بلوتوث هم من گفتم که به این دلیل که قانون کپی رایت در اونجا به شدت رعایت میشه خود اپل بلوتوث گوشی رو میبنده و گرنه بلوتوث برای هدست که داره
    اینو قانون کپی رایتشون میگه من که نمیگم همین گوشی motrola هم فک کنم اولاش بلوتوث نداشت
    حالا بیاید بعد از multi tasking به بلوتوث گیر بدید
    تازه این مشکلشم (البته به قول شما مشکل) هم توسط برنامه نویسان گرامی حل شد
    ibluetooth
    اینم از این
    حرف دیگه ای نیست؟!!!

سر به زیر و سر بلند باشید
    Last edited by amir_70; 11-09-2009 at 15:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •