تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 73

نام تاپيک: چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدتی بود که سیستم وقتی ماشین روشن بود نویز میداد مخصوصا وقتی گاز میدادی حسابی میرفت رو اعصاب

همه کار کردم rc عوض کردم سیم برق همینتور منفی از خود باطری ولی نشد هر کاری فکرشو کنید کردم درست لحظه ای که داشتم نا امید میشدم بطور اتفاقی متوجه شدم بدنه آمپها آهن ربا شده!!!!!!!!!!!

نصاب احمق ....... باندها رو باز کردم عایق گزاشتم بستم درست شد
    سلام
    باندها رو باز كرديد؟كجاي باند رو عايق گذاشتيد؟كمي توضيح ميفرمائيد. ممنونم.

2. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    اصطلاح کراس آور به چه چیزی گفته میشه و کارش چی هست؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    باندها رو باز كرديد؟كجاي باند رو عايق گذاشتيد؟كمي توضيح ميفرمائيد. ممنونم.
    فاصله قسمت فلزی باندها رو از بدنه ماشین بیشتر کردم . من از موکت استفاده کردم حمید جان

5. این کاربر از dion بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

فاصله قسمت فلزی باندها رو از بدنه ماشین بیشتر کردم . من از موکت استفاده کردم حمید جان
    یعنی شما دور تا دور باند یه تیکه موکت گذاشتید و وسط موکتر رو بریدید برای عبور مگنت و بسکت و باند رو روی اون بستید؟! درسته!

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اصطلاح کراس آور به چه چیزی گفته میشه و کارش چی هست؟
    ممنون
    سلام
    کراس اوور قطعه ای هست شامل یه سری سلف و خازن که بر اساس محاسبات ریاضی و نیاز اسپیکر طراحی و روی برد نسب میشه.
    کار این قطعات تفکیک فرکانسهای مخنتلف و ارسال آنها به اسپیکرهای معین هستش.مثلا کات نمودن فرکانس 100 هرتز به بالاو ارسال آن به ووفر/میدرنج.یا کات نمودن فرکانس 60 به پائین و ارسال اون به ساب ووفرو....
    ممنون.ولی هرچی فکر میکنم رابطه ای بین نویز با بسگت اسپیکر پیدا نمیکنم. به هر حال اینم یه تجربه بود که به تجربیاتم اضافه شد. ممنون از شما

8. 8 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    کراس اوور قطعه ای هست شامل یه سری سلف و خازن که بر اساس محاسبات ریاضی و نیاز اسپیکر طراحی و روی برد نسب میشه.
    کار این قطعات تفکیک فرکانسهای مخنتلف و ارسال آنها به اسپیکرهای معین هستش.مثلا کات نمودن فرکانس 100 هرتز به بالاو ارسال آن به ووفر/میدرنج.یا کات نمودن فرکانس 60 به پائین و ارسال اون به ساب ووفرو....

ممنون.ولی هرچی فکر میکنم رابطه ای بین نویز با بسگت اسپیکر پیدا نمیکنم. به هر حال اینم یه تجربه بود که به تجربیاتم اضافه شد. ممنون از شما
    حمید جان من از سیستم سر در نمیارم زیاد شانسی درستش کردم اینو بگم که وقتی نویز داشت بدنه ماشین و امپ اهن ربا شده بود موکت که گذاشتم دیگه اهن ربا نبود و دیگه تا حالا که اثلا نویز ندارم

10. 4 کاربر از dion بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    این پروسسور که میگن روی پخشهای آلپاین میبندند چی هست و کارش چیه؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه dops dops's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    این پروسسور که میگن روی پخشهای آلپاین میبندند چی هست و کارش چیه؟
    ممنون
    سلام
    پروسسور ساده بخوام بگم دست شما رو واسه تنظیمات باز میذاره متونید صدا رو به دلخواه خودتون بین هرچن تا درایور که دارین پروسس میکنه برای سیستمهای کیفیتی.
    شما میتونید فرکانسا رو به دلخواه خودتون تنظیم کنید یکی از خوبیهای پروسسورها اینه که به پخشهایی که زیاد حرفه ای نیستنم وصل میشه .
    تنها آلپاین نیست audison , jbl هم دارن بدی پروسسورهای آلپاین اینه که فقط با پخش های همین برند هماهنگ میشن!!!

13. 5 کاربر از dops dops بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    پروسسور ساده بخوام بگم دست شما رو واسه تنظیمات باز میذاره متونید صدا رو به دلخواه خودتون بین هرچن تا درایور که دارین پروسس میکنه برای سیستمهای کیفیتی.
    شما میتونید فرکانسا رو به دلخواه خودتون تنظیم کنید یکی از خوبیهای پروسسورها اینه که به پخشهایی که زیاد حرفه ای نیستنم وصل میشه .
    تنها آلپاین نیست audison , jbl هم دارن بدی پروسسورهای آلپاین اینه که فقط با پخش های همین برند هماهنگ میشن!!!
    سلام
    كاملا درسته.
    فقط نكته اي كه داره اينه كه شما اگر پخش ارزون بگيريد ديگه سورس خوب نداري.ضمنا دردسر تنظيم پروسسور بالاس.مثلا Bit 1 آديسان رو بايد با لپ تاپ تنظيم كرد.
    من باشم ميرم يه P99 ميگيرم هم پخش خوب دارم و هم پروسسور كامل و پيشرفته.البته هزينه اون به مراتب بيشتر از پروسسر هست.چون پخش Hi End هست.

15. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dops dops's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    كاملا درسته.
    فقط نكته اي كه داره اينه كه شما اگر پخش ارزون بگيريد ديگه سورس خوب نداري.ضمنا دردسر تنظيم پروسسور بالاس.مثلا Bit 1 آديسان رو بايد با لپ تاپ تنظيم كرد.
    من باشم ميرم يه P99 ميگيرم هم پخش خوب دارم و هم پروسسور كامل و پيشرفته.البته هزينه اون به مراتب بيشتر از پروسسر هست.چون پخش Hi End هست.
    حمید جان جسارتا اکثرا پروسسورها واسه OEM ها طراحی میشن معمولا مثل MS-8 شرکت جی بی ال دقیقا اینو قید کرده...
    تنظیمشم باید صدا شناس باشی تا حدودی تا بتونی بدون لپ تاپم تنظیم کنی....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •