تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 13 اولاول ... 28910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 123

نام تاپيک: ✔ راهنمایی در مورد رشته حقوق بین الملل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام... من ارشد حقوق بین الملل مجاز شدم.... رتبه 87
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید منو....
    دانشگاه علامه توی زمینه حقوق بین الملل تاپه ولی متاسفانه اموزش محور میگیره.....همینطور شیراز و قم هم به روش قدیمی میگیرن.....(دارالی پایان نامه)واقعا گیج شدم کدوم رو انتخاب کنم
    شیراز.... سطح علمیش توی این سالها خیلی افتضاح شده وهمه استادام متفق القول میگن نزن....
    قم هم که میدونین چطوریه....
    علامه هم اموزش محوره ولی استاداش عالیه.....
    حالا اگه من خودم توی دانشگاه علامه به کمک استادام چند تا مقاله بتونم بنویسم کمبود پبابن نامه نداشتنم رو جبران میکنه برای دکترا و بورس گرفتن از دانشگاههای خارجی....؟

دوستان لطفا سرع جوابم رو بدین فقط 1 روز دیگه وقت دارم....
    بسیار سپاسگزارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من قصد دارم امسال در کنکور ارشد حقوق بین الملل شرکت کنم...لطفا دوستان راهنمایی کنند و اگر امکان دارد تجارب خود را در اختیار من قراردهند. همچنین در مورد فلش کارت لطفا توضیح دهید..با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

با سلام
    ضمن تشکر از شما؛
    در مورد حقوق مدنی کتابهای دکتر شهیدی هم جزو منابع هست یا نه؟
    این منابعی را که معرفی نمودید پیشنهاد خودتان هست؟ آیا سایت سازمان سنجش خودش هم منابع را معرفی می کند؟ چون منابع را در سایت های مختلف متناقض دیدم خواستم بدانم برای پیدا کردن منابع اصلی و واقعی کدام ها را باید ملاک قرار دهم؟

منابع رُمیتونی از دانشگاه تهران بگیری!

---------- Post added at 08:02 AM ---------- Previous post was at 07:59 AM ----------

جواب : سلام دوست عزيز واسه كنكور كه كسي از اين سوالات نمي پرسه اگر حريف هاي شما بيشتر بخونن و شما كمتر خوب نتيجه معلومه البته ويژگي هاي شخصي هم دخيله بستگي داره شما چطور درس بخونيد و چطور ياد بگيريد و چطور بخونيد كه يادتون باشه؟
    به نظر من فلش كارت تهيه كنيد و بخونيد فك كنم اين بهترين راه باشه
    يا علي
    فلش رُ از کجا باید تهیه کنم؟بعد میتونین توضیح بدین چی هست؟شامل چه چیزهایی هست؟

---------- Post added at 08:05 AM ---------- Previous post was at 08:02 AM ----------

بنام خدای رحمان
    دوستان سلام
    فکر میکنم تیر ماه یا مرداد ماه 88 تصمیم به ادامه تحصیل در رشته حقوق (بین الملل یا بشر) گرفتم. رشته کارشناسی بنده از رشته های فنی و غیرمرتبط با حقوق بود ولی به دلیل علاقه به رشته حقوق ، برای قبولی در آن برنامه ریزی کردم. ابتدا شروع به تحقیق در اینترنت و همچنین مشاوره از کسانی که در این رشته قبول شده بودند کردم. به طور تصادفی با این سایت و این مباحث آشنا شده و بدون اینکه در مباحث شرکت کنم از مطالب ارایه شده کمال استفاده را نمودم.
    لازم بود از دوست عزیزم marichka که قبلا فکر کنم اسم دیگه ای داشتند یک دنیا تشکر کنم. راهنماییهای ایشون بسیار مفید و ارزنده بود. انرژی مضاعفی در من ایجاد نمود و شروع به برنامه ریزی و تهیه منابع و فلش کارتها نمودم و از شهریور 88 با توکل به خدا و برنامه ریزی دقیق و تلاش فراوان و راهنمایی این دوست خوب و سایر دوستان هم در کنکور سراسری (رتبه 26) و هم آزاد (رتبه1) قبول شده و هم اکنون دانشجوی رشته حقوق بشر دانشگاه تهران هستم. بنده برای سراسری 6 ماه و آزاد 9 ماه مطال ه کرده و نتیجه دلخواه را گرفتم. مجددا از همه دوستان تشکر میکنم .
    برای ارایه تجربیات ناچیزم به دلیل دینی که به این تایپیک دارم در خدمت دوستان هستم و با کمال میل در صورتی که لایق بدونید انجام ووظیفه خواهم کرد. ایمیل بنده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
    من تازه شروع کردم دارم میخونم برا ارشد بین الملل
    ومیخوام بدونم تمام منابعی که معرفی شده باید خونده بشه و همه کتابهایی که هست رُ باید بگیرم؟
    چه کتاب تستهایی خریدید؟

4. 2 کاربر از helga1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    azarbaijan

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    1- تمام منابع لزوما نیاز نیست ولی منابع مهمی که برای هر عنوان درس معرفی شده حتما باید با برنامه و منظم مطالعه بشه . مثلا برای حقوق بین الملل عمومی چندین منبع از نویسندگان مختلف ارائه گردیده ، که از میان همه آنها کتاب آقای دکتر ضیایی و 2 جزوه دکتر بیگ زاده مهم و بنیادین هستند و بقیه منابع نقش مکمل را دارند.
    2- در خصوص کتبهای تست بیشتر بستگی به سلیقه شخصی خودتون داره و نحوه مطالعه شما. ولی اگر راجع به عنوان درسی خاصی خواستین کتاب تست معرفی خواهم کرد.
    3- و اما راجع به فلش کارت قبلا انتشارات رهپویان شریف در این زمینه فعالیت داشت ولی در حاضر این موسسه اقدام برای چاپ سری جدید ننموده و موجودی ندارند. (چند نفری که معرفی کرده بودم عنوان نمودند)
    4- گروه DLM شرکت جدید و موفقی است که در زمینه فلش کارت فعالیت دارد. البته فلش کارتهای حقوقی این شرکت آماده نشده و شاید اوائل زمستان امسال آماده عرضه گردد.

6. این کاربر از azarsavalan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    1- تمام منابع لزوما نیاز نیست ولی منابع مهمی که برای هر عنوان درس معرفی شده حتما باید با برنامه و منظم مطالعه بشه . مثلا برای حقوق بین الملل عمومی چندین منبع از نویسندگان مختلف ارائه گردیده ، که از میان همه آنها کتاب آقای دکتر ضیایی و 2 جزوه دکتر بیگ زاده مهم و بنیادین هستند و بقیه منابع نقش مکمل را دارند.
    2- در خصوص کتبهای تست بیشتر بستگی به سلیقه شخصی خودتون داره و نحوه مطالعه شما. ولی اگر راجع به عنوان درسی خاصی خواستین کتاب تست معرفی خواهم کرد.
    3- و اما راجع به فلش کارت قبلا انتشارات رهپویان شریف در این زمینه فعالیت داشت ولی در حاضر این موسسه اقدام برای چاپ سری جدید ننموده و موجودی ندارند. (چند نفری که معرفی کرده بودم عنوان نمودند)
    4- گروه DLM شرکت جدید و موفقی است که در زمینه فلش کارت فعالیت دارد. البته فلش کارتهای حقوقی این شرکت آماده نشده و شاید اوائل زمستان امسال آماده عرضه گردد.

دوست عزیز سلام
    میخواستم بدونم بین الملل عمومی رو چند درصد زدین شما؟!
    البته اگه خواستین به صورت ایمیل جواب بدین ممنون میشم به این آدرس جواب بدین :chitsaz.parviz@me.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلام به همه
    آقا ما یه رفیق داشتیم رتبش 30 حقوق بین الملل شد و رتبه 15 حقوق بشر ولی درصداش به طور متوسط 70 بود میگفت فقط 5 ماه خونده ولی باید بلد باشی چی بخونی کنکوری درس خوندن خودش یک هنره!!!!!!!!!!
    نمیدونم کار درستی میکنم یا نه اینم شمارشه 09193575911

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلام به همه
    آقا ما یه رفیق داشتیم رتبش 30 حقوق بین الملل شد و رتبه 15 حقوق بشر ولی درصداش به طور متوسط 70 بود میگفت فقط 5 ماه خونده ولی باید بلد باشی چی بخونی کنکوری درس خوندن خودش یک هنره!!!!!!!!!!
    نمیدونم کار درستی میکنم یا نه اینم شمارشه 09193575911

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    kazakhstan

پيش فرض

با تقدیم سلام! واقعا راهنمائی خوبی در مورد رشته حقق بین الملل، من هم یک رهمائی می خواستم ....من فعلا دانشجو ارشد رشته حقوق بین الملل هستم(master) رشته من پیش از این(bachelor ) حقوق بود( حقوق اسلامی) و از کتاب ها و مناع فارسی استفاده میکردم ..خبلی علاقه مند این رشته هستم و به زبان انگلیسی هم بلد هستم .آلان در یک کشور دیگری درس می خوانم به زبان روسی ...این خیلی برایم سخت هست ، استفاده خیلی کم از درسها می کنم ، از همین خاطر مجبور هستم از منابع فارسی استفاده کنم..لطفا رهنمائی بکنید چگونه می توانم منابع درسی یا دانشگاهی به زبان فارسی پیدا کنم ...میشه راهنمائی بکنید ...میشه از طریق انترنت پیداش کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض کمک می خوام

سلام
    راستش من با این روم زیاد آشنا نیستم اگه میشه درمورد حقوق بین الملل یکم برام توضیح بدید.
    جلایر بهمئی
    اگه میشه به بفرستید
    ممنون
    jalayersar@yahoo.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام

یه سوالی داشتم که شرایط بورسیه تحصیلی حقوق مخصوصا حقوق بین الملل در اروپا و امریکا چجوریه؟ اصلا برای دکترا شانس چقدره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •