تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 13 اولاول ... 78910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 123

نام تاپيک: ✔ راهنمایی در مورد رشته حقوق بین الملل

داره خودمونی میشه sorosh 88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض منابع آزمون کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

سلام خدمت همه دوستان حقوقي دارم، من از اول اين تايپك رو مطالعه كردم، فكر كردم اگر يك مهمان به اين تايپيك وارد بشه با يك سري اطلاعات متضاد برخورد ميگنهف به همين خاطر تصميم گرفتم كه منابع اصلي رشته حقوق بين الملل را در يك تايپيك جداگانه ارائه بدم:

منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته ي حقوق بین الملل

الف: حقوق بين‌الملل عمومي
    1.حقوق بين‌الملل عمومي دكتر محمدرضا ضيائي بيگدلي
    2.حقوق بين‌الملل عمومي دكتر مير عباسي (فقط جلد دوم)
    3.جزوه حقوق بين‌الملل عمومي دكتر ابراهيم بيگ‌زاده
    4.متن منشور ملل متحد
    5.حقوق بين‌الملل عمومي دكتر رضا موسي زاده

ب: حقوق بين‌الملل خصوصي
    1. حقوق بين‌الملل خصوصي دكتر نجاد علي الماسي
    2.حقوق بين‌الملل خصوصي جلد اول دكتر بهشيد ارفع‌نيا
    3.حقوق بين‌الملل خصوصي دكتر محمد نصيري
    4.حقوق بين الملل خصوصي دكتر محمود سلجوقي (دو جلد)

ج: حقوق مدني (قسمت تعهدات)
    1.قانون مدني در نظم حقوقي كنوني (ماده 180 تا 820)
    2.اعمال حقوقي كاتوزيان
    3.وقايع حقوقي كاتوزيان
    4.جزوه حقوق مدني دكتر دروديان استاد دانشگاه تهران
    5.الزامات خارج از قراداد سيد حسين صفايي

ه: حقوق اساسي
    1. حقوق اساسي جمهوري اسلامي ايران دكتر محمد هاشمي جلد يك و دو(با تاكيد در جلد 2)
    2. بايسته‌هاي حقوق اساسي دكتر قاضي شريعت پناهي
    3. متن قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
    4.قانون اساسي در نظم حقوقي كنوني

د: زبان تخصصي به زبان انگليسي
    1. لا تكست
    2. نكات مهم لا تكست
    3.لا ميد سيمپل
    4.زبان عمومي (معمولا كتاب 1100 ورد)

2. 2 کاربر از sorosh 88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه odysseus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض رفع ابهام

با سلام
    ضمن تشکر از شما؛
    در مورد حقوق مدنی کتابهای دکتر شهیدی هم جزو منابع هست یا نه؟
    این منابعی را که معرفی نمودید پیشنهاد خودتان هست؟ آیا سایت سازمان سنجش خودش هم منابع را معرفی می کند؟ چون منابع را در سایت های مختلف متناقض دیدم خواستم بدانم برای پیدا کردن منابع اصلی و واقعی کدام ها را باید ملاک قرار دهم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض جواب: رفع ابهام

سلام
    اين منابع با توجه به مطالعات و تحقيقات خودم مي باشد كه در پست هاي قبلي هم توسط دوستان به صورت پراكنده موجود مي باشد.
    در ضمن كتاب دكتر شهيدي براي كنكور آزاد مناسب است،‌ و براي سراسري منابع معرفي شده كافيست.
    يا علي

5. این کاربر از sorosh 88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران محترم

راستش من دانشجوی ترم سوم زبان انگلیسی کارشناسی هستم ولی بنا به دلایلی میخوام ارشد حقوق بین الملل بخونم!

میخواستم بدونم با توجه به اینکه من خرداد 91 درسم تموم میشه میتونم تو کنکور 91 ارشد شرکت کنم!؟و اینکه کنکور های ارشد همیشه اواخر بهمن برگزار میشه؟طوری که دیدم 90 اواخر بهمن بود!

و با توجه به اینکه اگه اواخر بهمن 91 باشه بیش از 2 سال وقت دارم میخوام بدونم چطوری باید بخونم که بتونم سراسری روزانه قبول شم؟آخه من نه خیلی وقت خالی دارم و نه میخوام با فشار خیلی زیاد درس بخونم واسه همین اگه بخوام از الان شروع کنم خوبه؟و میشه با روزی 2 3 ساعت خوندن مداوم تا موقع کنکور موفق بشم 100%یا باید بیشتر زمان گذاشت؟

اگه بشه یه راهنمایی کامل بکنید واقعا ممنون میشم آخه این موضوع خیلی فکرم رو مشغول کرده و برام حیاتیه!

بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم!

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران محترم

راستش من دانشجوی ترم سوم زبان انگلیسی کارشناسی هستم ولی بنا به دلایلی میخوام ارشد حقوق بین الملل بخونم!

میخواستم بدونم با توجه به اینکه من خرداد 91 درسم تموم میشه میتونم تو کنکور 91 ارشد شرکت کنم!؟و اینکه کنکور های ارشد همیشه اواخر بهمن برگزار میشه؟طوری که دیدم 90 اواخر بهمن بود!

و با توجه به اینکه اگه اواخر بهمن 91 باشه بیش از 2 سال وقت دارم میخوام بدونم چطوری باید بخونم که بتونم سراسری روزانه قبول شم؟آخه من نه خیلی وقت خالی دارم و نه میخوام با فشار خیلی زیاد درس بخونم واسه همین اگه بخوام از الان شروع کنم خوبه؟و میشه با روزی 2 3 ساعت خوندن مداوم تا موقع کنکور موفق بشم 100%یا باید بیشتر زمان گذاشت؟

اگه بشه یه راهنمایی کامل بکنید واقعا ممنون میشم آخه این موضوع خیلی فکرم رو مشغول کرده و برام حیاتیه!

بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم!

جواب : سلام دوست عزيز واسه كنكور كه كسي از اين سوالات نمي پرسه اگر حريف هاي شما بيشتر بخونن و شما كمتر خوب نتيجه معلومه البته ويژگي هاي شخصي هم دخيله بستگي داره شما چطور درس بخونيد و چطور ياد بگيريد و چطور بخونيد كه يادتون باشه؟
    به نظر من فلش كارت تهيه كنيد و بخونيد فك كنم اين بهترين راه باشه
    يا علي

داره خودمونی میشه odysseus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    کتاب A Level And As Level Law جزو منابع هست یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    azarbaijan

پيش فرض

بنام خدای رحمان
    دوستان سلام
    فکر میکنم تیر ماه یا مرداد ماه 88 تصمیم به ادامه تحصیل در رشته حقوق (بین الملل یا بشر) گرفتم. رشته کارشناسی بنده از رشته های فنی و غیرمرتبط با حقوق بود ولی به دلیل علاقه به رشته حقوق ، برای قبولی در آن برنامه ریزی کردم. ابتدا شروع به تحقیق در اینترنت و همچنین مشاوره از کسانی که در این رشته قبول شده بودند کردم. به طور تصادفی با این سایت و این مباحث آشنا شده و بدون اینکه در مباحث شرکت کنم از مطالب ارایه شده کمال استفاده را نمودم.
    لازم بود از دوست عزیزم marichka که قبلا فکر کنم اسم دیگه ای داشتند یک دنیا تشکر کنم. راهنماییهای ایشون بسیار مفید و ارزنده بود. انرژی مضاعفی در من ایجاد نمود و شروع به برنامه ریزی و تهیه منابع و فلش کارتها نمودم و از شهریور 88 با توکل به خدا و برنامه ریزی دقیق و تلاش فراوان و راهنمایی این دوست خوب و سایر دوستان هم در کنکور سراسری (رتبه 26) و هم آزاد (رتبه1) قبول شده و هم اکنون دانشجوی رشته حقوق بشر دانشگاه تهران هستم. بنده برای سراسری 6 ماه و آزاد 9 ماه مطال ه کرده و نتیجه دلخواه را گرفتم. مجددا از همه دوستان تشکر میکنم .
    برای ارایه تجربیات ناچیزم به دلیل دینی که به این تایپیک دارم در خدمت دوستان هستم و با کمال میل در صورتی که لایق بدونید انجام ووظیفه خواهم کرد. ایمیل بنده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    با تشکر از مطالب خوبی که عنوان کردید یه سؤال دارم اینکه منابع معرفی شده ضرورتاً باید خونده بشن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    azarbaijan

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز jwana ajin برای هر عنوان درس منابع و کتب مختلفی از نویسندگان مختلف ارایه شده که در هر عنوان 1 یا 2 کتاب بسیار مهم و اساسی براس پزیرفته شدن هستند. اگر عنوان خاصی مد نظرتان هست بفرمایید تا براتون کتابها و منابع رو بنویسم یا ایمیل کنم. میدوارم موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

زندگی هنگامه فریاد هاست
    سرگذشت و درگذشت یادهاست
    عاشقی فریاد تنها بودن است
    رنج ما تاوان انسان بودن است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •