تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 239

نام تاپيک: Left 4 Dead 2

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

سازنده: Valve
    ناشر: Valve
    سری: Left 4 Dead
    پلتفرم: Xbox 360, PC
    تاریخ انتشار:
    آمريكا: November 17, 2009
    اروپا: TBA
    استراليا: TBA
    ژانر: Action
    مود: Single player
    رسانه: UMD, DVD, Blu-Ray, JAR
    درجه: ESRB:Rating Pending

مقدمه
    Valve پارسال با عرضه بازي Left 4 Dead توانست مخاطبان زيادي را به سوي اين بازي بکشد، رضايتمندي گيمرها،گيم پلي عالي و امتيازهاي خوبي که پارسال به اين بازي داده شد،سازندگان بلافاصله ساخت شماره جديد بازي را شروع کردند.Left 4 Dead 2 امسال در E3 2009 در کنفرانس Microsoft معرفي شد که از سورپرايزهاي امسال و E3 بود. به گفته ي IGN شماره جديد بازي ادامه اي براي شماره قبل مي باشد.

خلاصه اي از بازي: L4D2 شامل 5 مود گوناگون ميشود كه coop، survival و versus از نمونه هاي بارز ان است. هر مود 4 بازيباز را ساپورت ميكند. سيستم جديدي نيز براي گيم بلي بازي در نظر گرفته شده كه اطلاعات كاملي از ان در دسترس نيست.
    4 كاراكتر جديد، سلاح هاي جديد، سلاح هاي سرد جديد و ايتم هاي جديد در بازي موجود است.
    در طرف دشمن نيز زامبي و دشمنان جديد وجود دارد و گيم پلي جديدي در بازي قرار دارد كه بازيباز را بيش از پيش به چالش ميكشد
    Left 4 Dead 2 در آمريکاي جنوبي به وقوع مي پيوندد ;افراد گروه با همراهي" The Parish" با گذشتن از رودخانه و رسيدن به شهر New Orleans و درحال راه رفتن در خيابان هاي شهر ناگهان به گروه عظيمي از زامبي ها برخورد مي کنند ...

Left 4 Dead 2 داستان 4 بازمانده با نام هاي Rochelle,Nick,Coach,Ellis را به نمايش مي کشد، Left 4 Dead 2 داراي 5 campaigns خواهد بود که در مقايسه با Left 4 Dead 1 يک campaigns بيشتر است. در Left 4 Dead 2 Campaigns ها مد هاي Versus و Survival را پشتيباني مي کنند،که اين امر در شماره قبلي اعمال نشده بود.
    گيم پلي بازي نسبت به قبل تغيير چنداني پيدا نکرده؛از امکانات جديد گيم پلي اضافه شدن کاراکترهاي جديد و اسلحه هاي جديدي از جمله اره برقي، griddle و سلاح جديدي نيز براي نبردهاي تن به تن مي توان نام برد، البه در تريلر هاي به نمايش در آمده چيزي از اين سلاح ها به نمايش در نيامده پس بايد منتظر تريلري کامل که همه محتويات را به نمايش در بياره باشيم. شما مي توانيد براي کشتن زامبي ها از Uzi با Silencer استفاده کنيد که قابليت جديد بين چهار نوع سلاح قبلي مي باشد،مدل هاي جديد اسلحه به بازي اضافه شده که Rifle و shotgun و گلوله هاي جديد از جلمه گلوله هاي آتش زا را شامل مي شود.

وقتمان کم است اما با اين حال به اخبار خوب مراجعه ميکنيم . اجازه بدهيد به نوعي زامبي جديد اشاره کنيم . حداقل چند نوع زامبي جديد وجود خواهند داشت و در حالي که شرکت Valve در حال حاضر فقط يکي از آنها با نام Charger را معرفي کرده است . Charger طراحي شده است تا با تاکتيک هاي انسانهاي موجود در بازي که وارد اتاق هاي کوچک يا مکان هاي امن داخل بازي ميشوند ، مبارزه کند . هنگام انجام کار از سوي Charger شما وحشت خواهيد کرد زيرا او يک گاو نر بزرگ است . از کلش بخار خارج ميشود و فقط به شما ضربه ميزند . به هر کسي که ضربه بزند آن فرد به زمين ميخورد و براي چند لحظه آسيب ميبيند .

اگر Charger کاراکترهايي که توان حرکت را ندارد گير بياورد مکررا آنها را به زمين ميکوبد و در اين حال تنها راه نجات فرد اينست که کسي به کمک او بيايد . تخريب محيط Charger به اندازه tank نيست اما ميتواند تخريب زيادي به بار بياورد . در حالي که سريع است نميتواند از خود مانور نظامي به نمايش بگذارد . بنابراين شما ميتوانيد مانند مسابقه گاوبازي از او جاخالي بدهيد . بين خودمان بماند ، من چندبار با Charger مواجه شدم و بي آنکه بفهمد به پشت سرش رفتم و يک لحظه به وسيله ي يک زامبي روي زمين افتادم و بعد از آن ديدم که در حال پرواز در هوا هستم (به خاطر ضربه ي Charger ) . وقتي يک هم تيمي در مورد Charger يه شما هشدار ميدهد شما بايد در موقعيتي که هستيد بچرخيد . همچنين زامبي هاي hazmat هم در بازي وجود دارند . اين زامبي ها ويژه نيستند بلکه افرادي هستند که زره hazmat را پوشيده اند . (وقتي که آلوده شدند در مقابل گلوله و آتش اسلحه کمي بيشتر مقاوم شدند ).

منبع
    pc.ign.com/articles/988/988161p2.html

اسكرين شات ها

سايز اصلي از راست به چپ
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    تريلر ها

HD
    کد:
    SD
    کد:

HD
    کد:
    SD
    کد:

HD
    کد:
    SD
    کد:

HD
    کد:
    SD
    کد:

پروفشنال Javadgenral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Hell ;)

پيش فرض

دستت درد نکنه من دارم لحظه شماری برای امدن بازی میکنم ................ کی میاد ؟ چند DVD است ؟

3. این کاربر از Javadgenral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

ممنون بابت تاپیک ! واقعا من با شماره ی قبل شدیدا حال کردم مخصوصا Online ! گرافیک بازی که تغییری نکرده ! بازی برعکس شماره ی قبل که فقط توی شب بود این بار فقط توی روز هستش ! اسلحه ها به روز شدن ! یه مدل ShotGun جدید اضافه شده بود که البته اتوماتیک هم بود ! میشه در بازی گلوله ها رو اتشی کرد البته محدود هستش ! مثلا برای اسلحه ی M4 میشه 50 گلوله ی آتشی داشت ! که با شلیک یه گلوله به طرف زامبی ها اونا آتیش میگیرن و میتونه خیلی به کار بیاد ! در بازی تبر هم وجود خواهد داشت که کاراییه بسیار بالایی داره ! چون اونجوری که من دیدم با هر ضربه یک زامبی رو از پا درمیاورد و این میتونه بسیار کمک کنه در مواقعی که شما با کمبود گلوله مواجه هستید ! این Charger رو هم فکر کنم توی Trailer ها نبود ! فقط یه زامبی جدید دیدم که کله ی اسکلت مانند داشت و یکی از دستاش بلندتر و کلفت تر از اون یکی بود ! البته شاید چون کیفیت Trailer زیاد خوب نبوده نتونستم تشخیص بدم ! ولی چیزی شبیه به گاو نر بزرگ ندیدم ! ولی خب با این توضیحات که با یک ضربه شمارو پرت میکنه میشه مثل همون Tank !

دستت درد نکنه من دارم لحظه شماری برای امدن بازی میکنم ................ کی میاد ؟ چند DVD است ؟
    خوبه تاریخ بازی رو زده 17 نوامبر !

5. 6 کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

دروود.
    راستی اون نارنجک های معروف هستن؟؟
    من که با هاشون خیلی حال میکردم.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

دروود.
    راستی اون نارنجک های معروف هستن؟؟
    من که با هاشون خیلی حال میکردم.
    چرا اتفاقا بودش ولی اون آقاهه که بازی میکرد بلد نبود ازش استفاده کنه ! نارنجک رو انداخت یه جایی که هیچ کدوم از زامبی ها نرفتن دنبالش ! آخر خودش هم Down شد !

پروفشنال Khashayar King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    In the Hell

پيش فرض

با تشکر یک اسکرین شات تقریبا کامل تر از این اسکرین:

ادرس و تصویر کوچک اسکرین شات:

کد:

9. این کاربر از Khashayar King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه layla-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.بهنظر من گرافيك بازي تغيير چنداني نداشته.اميدوارم گيم پلي روان تر واسلحه ها خوب تر شده باشند .ايا شخصيت ها همون شخصيت هاي سري قبل هستند.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

سلام.بهنظر من گرافيك بازي تغيير چنداني نداشته.اميدوارم گيم پلي روان تر واسلحه ها خوب تر شده باشند .ايا شخصيت ها همون شخصيت هاي سري قبل هستند.
    Left 4 Dead 2 داستان 4 بازمانده با نام هاي Rochelle,Nick,Coach,Ellis را به نمايش مي کشد
    پس شخصیت ها به کل عوض شدن ! اسلحه ها هم خوب تر شدن همون طور که توضیح دادم !

12. این کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

ببخشید گرافیکش همچین باحال نیست درسته؟

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این بازی شماره اولش بخش تک نفره اصلا جالب نبود امیدوارم این بخش تک نفره خوبی داشته باشه!!
    بعد واقعا یاد زامبیهای کلاسیک بخیر خیلی باحال بودن بسیار زامبی تر از این زامبی های امروزی بودن!!

15. 3 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •