تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 112 اولاول ... 95999105106107108109110111112 آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 1118

نام تاپيک: ◄◄ مباحث و مشکلات دیکشنری Babylon بابیلون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال دیگه اگه به اینترنت وصل شم سایت بابیلون برنامه من رو بلاک نمیکنه؟
    احتمال زیاد کرک از کار میفته بهتره از google translate استفاده کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه a1l2i3z4a5h6r7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام بابیلون برام ترجمه متنی انگلیسی به فارسی رو نمیکنه با اینکه دیکشنریش رو هم نصب کردم این ارور رو میده: babylon failed to conect to the server if you are conected to the internet please chek your conection sretting to the configuration
    میشه کمکم کنید؟
    ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال دیگه اگه به اینترنت وصل شم سایت بابیلون برنامه من رو بلاک نمیکنه؟
    شما میتونی با یک فایروال قوی برنامه رو بلوک کنی که به سرور خودش وصل نشه مثل comdo یا انتی ویروس نسخه فایروال دارش مثل eset smart security فقط برای ترجمه کلمه .سوال اولتون این که بابیلون تا اونجا که یادمه فقط کلمه ترجمه میکنه اگر متن بخواین ترجمه کنین این قابلیت فقط در بخش انلاین این نرم افزار هست و باید اورجینالش خریداری شه چون کرکش قابل شناسی هست بهتر از همین google transelte استفاده کنین
    Last edited by a1l2i3z4a5h6r7; 21-12-2014 at 20:54.

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام

چون کلیک راست در ورد کار نمی کنه باید افزونه بابیلون رو ازکار بندازم و ازتنظیمات ورد میرم remove میکنم افزونه بابیللون رو کار روانجام میدم و بعدش کلیک راست منوش فعال میشه اما

اما مشکل اینه که با هر بار ریسترت سیستم با خاموش کردن سیستم باید مجدد افزونه بابللون رو حدف کنم
    یعنی به طور ابدی و همیشگی پاک نمیشه افزونه بابلیون از ورد!!!
    جالب اینکه اگه بخوام سایر افزونه ها مثل end note یا ویراستار یا سایر افزونه ها رو حذف کنم اگه یک بار من ازتنظمیات افزونه ورد remove بزنم دیگه هرگز افزونه اش نمیاد مگه اینکه دستی برم اضافش کنم اما این افزونه بابلیون از روو نمیره هر چی حذف کنم دفعه بعدی که لپ تاپ و خاموش کنم مجدد در ورد میاد !
    حتی بابیلون روی start up هم تنظیم نیست و با بوت ویندوز تنظیم کردم لود نشه اما جالبه که پروسس افزونه اش خودکار اجرا میشه و به ورد مجدد اضافه میشه
    بچه ها راه حلی دارین ک فقط افزونه بابیلون رو برای همشه از ورد غیرفعال کنم؟؟؟؟

پیشاپیش مرسی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    نسخه تحت اندروید بابیلون رو نصب کردم ولی متاسفانه کار نمیکنه . ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. ایا بایستی گلوسوری نصب کنم؟
    از کمک دوستان سپاسگزارم
    پیروز و پاینده باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بچه ها راه حلی دارین ک فقط افزونه بابیلون رو برای همشه از ورد غیرفعال کنم؟؟؟؟
    سلام، اسم فایل BabylonOfficePI.dll رو که تو پوشه Utils هست تغییر بدین، دیگه هرچیم به ورد اصرار کنین نمیاره
    Last edited by IRIMAN; 27-01-2015 at 03:01.

6. این کاربر از IRIMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 931's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    دیکشنری بابیلون رو تازه نصب کردم ولی یه مشکل داره

بعد از یک استفاده کردن ازش صفحش سفید میشه و تا ریستارت شدن کامپیوتر درست نمیشه. حتی اگزیت میکنم دوبتره اجراش میکنم ولی بازم جواب نمیده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    نسخه تحت اندروید بابیلون رو نصب کردم ولی متاسفانه کار نمیکنه . ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. ایا بایستی گلوسوری نصب کنم؟
    از کمک دوستان سپاسگزارم
    پیروز و پاینده باشید
    سلام به نظرم نسخه اندروید بابیلون چندان جالب نیست. من خودم از bluedict برای اندروید استفاده میکنم خیلی بهتره. یه جستجو تو گوگل کنید پیدا میشه

سلام
    دیکشنری بابیلون رو تازه نصب کردم ولی یه مشکل داره

بعد از یک استفاده کردن ازش صفحش سفید میشه و تا ریستارت شدن کامپیوتر درست نمیشه. حتی اگزیت میکنم دوبتره اجراش میکنم ولی بازم جواب نمیده
    سلام اینترنت را موقت قطع کنین برنامه را پاک کنین و دوباره نصب کنین و دسترسیش را به اینترنت قطع کنین
    فکر نکنم دیگه اینطوری بشه
    Last edited by IRIMAN; 05-02-2015 at 16:33.

9. 2 کاربر از IRIMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

11. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

این چه نوع دیکشنری مثل بابیلونه یا بهتره ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این چه نوع دیکشنری مثل بابیلونه یا بهتره ؟
    لینکی که گذاشتم فایل bgl (گلاسری بابیلون) هست که توسط یکی از دوستان ساخته شده.
    دیکشتری اتگلیسی به انگلیسی هست و از روی سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساخته شده.

14. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •