تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: دود زا / اسموک!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام. میشه در روش ساخت بک فایر که میگی روش دومی هست رو برامون بگی؟؟؟لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام. میشه طرز ساخت همین بک فایر دومی رو برام بگی؟؟ لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام
    عضویتتون رو تبرک میگم
    یکی از قوانین این انجمن تایپ فارسی هست
    پس لطفا رعایت کنید
    ممنون
    -----------------------------------------------------
    ژیگلور چیزه بیخودی بود
    من برای این ژیگلور گذاشتم که مایع خود به خود به داخل اگزوز کشیده نشه
    ولی باز فایده نداشت
    الان بهترین کار استفاده از یه شیر یه طرفه هست
    در اولین فرصت عکسش رو براتون میذارم
    سلام لطفا درمورد شیر یک طرفه توضیح بدید

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تاپیک قدیمی هست اما
    می تونید بجای شیر یکطرفه از شیر برقی استفاده کنید فکر نمی کنم خیلی گرون باشه
    اگر در محل نصب و راه ارتباطی بین ظرف و لوله کاری کنید که لوله در بین راه بالاتر از منبع قرار بگیره مشکل خودبخود ریختن آب تا حد زیادی بر طرف می شه بدین سان که لوله ای که از پمپ میاد رو به بالا برده و بعد دوباره به پایین ببرید تا از ریختن خودبخودی جلوگیری کنه درب منبع رو هم کامل ببنید تا فشار هوا کمتر باشه

5. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

داداش من همرو فهمیدم فقط نمیدونم پمپُ چجوری به کیسه وصل کنم اگه میشه راهنمایی کن

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خیلی سال پیش یکی واسه خودم درست کرده بودم .

محتوای مخفی: تصاویر بک اسموک 

لینک تصاویر

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پمپ رو نیازی نیست به کیسه وصل کنید
    ورودی پمپ که از مخزن شیشه پاک کن میاد و خروجی اون رو با یک شیلنگ به لوله مسی متصل میکنید.
    لوله مسی هم در میانه راه اگزوز ، در محلی که هوای خروجی به مقدار کافی در داخل اگزوز داغ شده باشه به اگزوز جوش داده میشه .
    نه باید خیلی نزدیک به موتور باشه و نه خیلی نزدیک خروجی ، در میانه راه اگه صدا خفه کن اگزوز در وسط هست بعد از صداگیر جوش بدهید.
    هرچه دهانه جوش داده شده خروجی مایع به داخل اگزوز کوچکتر باشد و مایع با فشار و یا حالت اسپری به داخل اگزوز پاشیده شود ، عملکرد سیستم بالاتر خواهد رفت.
    البته اگر قطعه یا دهانه بسیار ریزی برای اسپری شدن قرار داده اید ، باید صافی نیز در مسیر قرار دهید که مایع دارای ناخاصی نباشد که دهانه خروجی مایع به اگزوز بسته شود.

مخزن شیشه پاک کن برای این سیستم را میتونید در زیر کاپوت جلو یا صندوق عقب جاسازی کنید .
    در خروجی منبع بهتره یک شیر برقی پژو 405 (موتور 2000) قرار بدین و شیلنگی که به اگزوز میره رو به اون متصل کنید .
    مدار این شیربرقی ها به گونه ای هست که با وصل بودن برق مسدود است و در زمان قطع جریان باز میشود ؛ پس باید در صندلی راننده دکمه فشاری قرار داده شود که با فشردن آن جریان برق شیربرقی قطع شود .
    این موضوع مشکل دیگری را ایجاد میکند و آن این است که بعد از چندسال دائم وصل بودن و کارکرد شیر برقی ؛ این شیر خراب شده و نیاز به تعویض خواهد داشت .
    مشکل دوم هم این است که اگر برق باتری خودرو برای زمان زیادی قطع باشد منبع اگزوز پر از مایع خواهد شد و پس از روشن کردن ، دود زیادی را شاهد خواهید بود .
    درچنین شرایطی نیاز است منبع را خالی کنید .

(من شیر برقی دیگه ای پیدا نکردم که با وصل کردن جریان باز شود و در زمان قطع جریان بطور پیشفرض بسته باشد و با برق خودرو نیز کار کند)
    اگه چنین شیربرقی داشته باشید ، از شر مشکلات بالا راحت خواهید بود.

چند نکته دیگه نیز لازم میدونم بگم .
    اول اینکه اگزوز باید حسابی داغ باشد تا دود مطلوب شما خارج شود ، پس در ابتدای روشن شدن خودرو ، یا زمانی که بدون گاز دادن خودرو با دور موتور پایین روشن است ، شاهد دود نخواهید بود و یا دود بسیار اندک خواهد بود .
    به همین دلیل نیز این سیستم در خودروهایی که موتور قوی تری دارند ، عملکرد بسیار بالاتری خواهد داشت و در خودروهای ضعیف تر ممکن است نتیجه مطلوبی نداشته باشد.

بخاطر استفاده از مایع داخل مخزن اگزوز ممکنه این مخزن در مدت زمان طولانی دچار خوردگی و خرابی بشه . (البته من حدود پنج سال استفاده کردم و مشکلی پیش نیومد)

دود بهتر و غلیظ تر با مایع روغن ترمز بوجود میاد ، اما از ضد یخ هم میشه استفاده کرد.
    تبدیل شدن این مایعات مخصوصا روغن ترمز به بخار ، بخار و دودی تا حدودی سمی ایجاد میکنه و کمی هم دارای بو هست .
    که باید دقت داشته باشید که زیاد استشمام نکنید و شیشه های خودرو در زمان استفاده زیاد بسته باشه .

نکته دیگه هم که فکر نمیکنم لازم به گفتن باشه ، اینه این کار غیرقانونی هست و اگر پلیس ببینه ماشین شما رو توقیف میکنه .
    زیرا برای فرار از دست پلیس ، کور کردن دید و ارتکاب خلاف مورد استفاده داره . (هرچند ممکنه شما برای زیبایی ، رقص یا یک جشن عروسی از اون استفاده کنید. اما علاوه بر مضر بودن دود ، هزینه زیاد برای خرید روغن ترمز و پر کردن مخزن ، همینطور مداوم گاز خالی دادن به ماشین میتونه برای شما مضر باشه)
    Last edited by shaahani; 19-04-2018 at 09:22.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نظر جناب کسری جالبه .
    شما میتونید خروجی پمپ را به یک شیلنگ وصل کنید (شیلنگ در پک و بسته شیشه پاک کن وجود داره) و در نهایت اون شیلنگ هست که به لوله مسی وصل میشه .
    سر دیگه لوله مسی هم که به اگزوز جوش داده شده .
    حالا اگر شیلنگ را در ابتدای مسیر ، بالا ببرید به حدی که از مخزن بالاتر برود و سپس با چسباندن یا گیره یا بست نگه دارنده آنجا قرار داده و بعد از آن به سمت پایین و لوله مسی و اگزوز هدایت کنید ، احتمالا احتیاج به شیر برقی نخواهید داشت .
    اما من چنین چیزی را تست نکردم و در محاسباتم فکر میکنم ، چنین کاری عملی نباشد ، به این دلیل که خروج گازهای پس از احتراق از داخل اگزوز با سرعت انجام شده و در لوله مسی مکش ایجاد میکند .
    همین امر باعث میشود با وجود بالاتر بودن شیلنگ یا لوله از منبع مخزن مایع ، بازهم مکش ایجاد شود
    و در کل شیر برقی لازم خواهد بود . البته شما میتوانید ، ایده بدون شیربرقی را اجرایی کنید و آنرا در سرعت های بالا تست کنید تا اطمینان پیدا کنید که تا زمانی که دکمه را فشار نداده اید ، دودی از اگزوز خارج نشود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام‌داداچ عکسایی که‌فرستادی باز نکردن چرا بنظرت ؟

Sent from my SM-J5007 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

دادا عکسارا نشون نمیده

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •