تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 115 از 115 اولاول ... 1565105111112113114115
نمايش نتايج 1,141 به 1,146 از 1146

نام تاپيک: رانا ( Rana )

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بچه ها راست و حسینی نظرتون در مورد رانا چیه؟
    امروز یدونه رانا lx ثبت نام کردم
    تو این محدوده ماشین خوبیه؟ به نظرتون رانا بهتره یا سمند و 405 ؟
    منتظر جوابتون هستم

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منتظر جوابتون هستم
    در مجموع فکر میکنم که کیفیت محصولات ایران خودرو داره مرتبا میاد پایین و هرچی جلوتر می ریم پایین تر هم میاد. اما در مورد رانا به نظر من هنوز هم فکر میکنم کیفیتش از بقیه محصولات به خصوص از سمند و 405 بهتر باشه. 405 که اکثر ا میگن ترمزش مشکل اساسی داره و خیلی هل هم باش تصادف کردن و میگن علت همین ضعف ترمز ها هست

نقطه بر عکسش رانا هست که ترمز هاش عالیه و خیلی از مالکینش میگن ترمزش نجاتشان داده خیلی وقتها

من خودم یه رانا 91 دارم که صفر گرفتم و از اول دست خودم بوده. خدایی هیچ مشکلی تا حالا باهاش نداشتم. ( تولیدات جدید رو نمیدونم چطوری) ولی خب اون زمانم که من گرفتم. خیلی ها میگفتن کفیت پایین هست و.... ولی من تا حالا هیچ خرج تعمیری برای این ماشین ندادم. الان مصرفشم تو شهر 8.5 هست.

اما و اما و اما. اساسی ترین مشکل رانا آینه که کوچیکه. اگه بالای سه نفر هستید شاید باهاش به مشکل بخورید. اون اوایل تولید همه امیدوار بودیم که فرقش با 206 اس دی این باشه که کمی جا پاهای عقبش بیشتر بشه ولی اینطور نشد و همچنان مشکل اساسیش کوچک بودنش هست.

من اگه مشکل کوچک بودن رو نداشت. میگفتم برای یه عمر کافیه

ضمن اینکه از قیافه جلوش نترسید. من خودم اون اوایل فکر میکردم جلوش خیلی ضعیف باشه بدنش. به خاطر شکلش. ولی تو این سه سال بارها جلوش رو زدم. هیچی نشده تا حالا. آخرین بار همین دیروز پارک کرده بودم. یه ام وی ام 550 اومد جلوه پارک کنه باسرعت نسبتا بالا یی زد بهم از ماشین درآمدم راننده ام وی ام خانومی بود گفت ببخشید یه لحظه جای ترمز و گاز دادم اشتباهی. ..... ولی خب ماشین چیزی نشد. جلوش به اون ضعیفی های هم که به نظر میاد نیست
    Last edited by sajjad1973; 29-06-2015 at 15:25.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

منتظر جوابتون هستم
    اگه جویای مصرف کم، شتاب بالا، موتور کم صدا، ظاهری جدیدتر هستی قطعا رانا تو رنج 30 تومن بهترین انتخاب میتونه باشه. کلا سیستمش همون 206 هستش با موتور TU5 که تو ایران بنظر من بهترین موتور می باشد!
    ولی اگه دنبال آسایش خاطر از نظر ارزونی لوازم یدکی هستی (سمند و پرشیا و 405 + پراید حتی لوازم یدکیشون تو سوپر مارکت هم گیر میاد!) و ماشینی که همه مکانیک‌ها بتونن ازش سر در بیارن برو دنبال اینا! هرچند ماشین صفر احتمال معیوبات فنی کمتری و در برخی مواقع (بنا به شانس) تا مدت چند سال بجز خرج روغن موتور و ضد یخ خرجی رو دست آدم نمیزاره.
    توصیه من: بچسب به همون رانا و بیخیال این سمند و 405 سال تولد 1988 باش با اون موتورهای عهد بوقشون!!!
    Last edited by DJ POLESTAR; 07-07-2015 at 00:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2019

پيش فرض

سلام عکسی موجود نیس؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس و خبرنگاران از خطوط تولید گروه صنعتی ایران خودرو، مشخص شد که این خودروساز برنامه دارد تا نسخه ای جدید از «رانا پلاس» را عرضه کند.به گزارش عصر ایران به نقل از اسب بخار در حال حاضر رانا پلاس با پیشرانه ۱.۶ لیتری TU5 تولید می شود و ۱۰۵ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر در اختیار راننده می گذارد. جعبه دنده ۵ سرعته دستی هم قدرت را به چرخ های جلوی این خودرو می رساند و همچنان از ساختار فرمان هیدرولیک در این سدان کلاس B استفاده می شود. دو کیسه هوا، ترمزهای دیسکی جلو، تریم داخلی پارچه، کروز کنترل، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، شیشه ها و آینه های برقی و… از جمله امکانات رانا پلاس است.حال با توجه به جزئیات موجود در نمایشگاه داخلی سازی ایران خودرو، مشخص است که این خودروساز برنامه ارتقای دوباره رانا پلاس را در آینده نزدیک دارد. پیش از این هم برخی مدیران ایران خودرو به صورت رسمی اعلام کرده بودند که رانا پلاس تنها در این نسخه تولید نخواهد شد و قرار است تا نمونه های به روزتری از این خودرو به مرحله تولید برسد.رانا پلاس جدید چه ویژگی هایی دارد؟

ایران خودرو می خواهد تا به جای پیشرانه TU5 از پیشرانه EC5 در این خودرو استفاده کند. پیشرانه EC5 در اصل نمونه ارتقا یافته TU5 توسط گروه PSA است که همچنان در محصولات پژو و سیتروئن استفاده می شود. این پیشرانه که برای تولید K132 به داخلی سازی فراتر از ۹۰ درصد رسیده است، می خواهد تا بزودی در زیر کاپوت رانا پلاس قرار بگیرد.پیشرانه ۱.۶ لیتری EC5 قدرتی نزدیک به ۱۱۰ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۰ نیوتن متر تولید می کند. این قوای محرکه دارای زمان بندی هوشمند سوپاپ ها است و از پمپ روغن متغیر در آن استفاده شده است.همچنین در رانا پلاس جدید، جعبه دنده ۶ سرعته دستی به پیشرانه EC5 متصل می شود و قدرت را به چرخ های جلو می رساند. از سویی فرمان کمکی برقی هم جایگزین سیستم هیدرولیک شده و باعث می شود تا حدود ۴ اسب بخار از هدر رفت توان حرکتی جلوگیری شود.در بحث ارتقای امکانات رانا پلاس جدید، حضور آپشن هایی چون دوربین عقب، چراغ روشنایی روز، سقف شیشه ای (پانورامیک ثابت با سایه بان دستی)، ترمز عقب دیسکی، نمایشگر لمسی، رهیاب ماهواره ای، تریم داخلی چرم و پارچه، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه پیشگیری از هرزگردی، سیستم کنترل حرکت در سربالایی و… مطرح شده است.به عبارت ساده تر ایران خودرو سعی دارد تا با عرضه نسخه های جدیدتر و کامل تر رانا پلاس، بازار خودرو را از پژو ۲۰۶ صندوق دار به سمت نمونه ایرانیزه این خودرو بکشاند.در حال حاضر تولید رانا پلاس در ایران خودرو آغاز شده و این خودروساز برنامه دارد تا از اواخر تابستان سال جاری، این سدان کلاس B را به دست خریداران برساند.منبع : عصرایران

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

8

اگه جویای مصرف کم، شتاب بالا، موتور کم صدا، ظاهری جدیدتر هستی قطعا رانا تو رنج 30 تومن بهترین انتخاب میتونه باشه. کلا سیستمش همون 206 هستش با موتور TU5 که تو ایران بنظر من بهترین موتور می باشد!
    ولی اگه دنبال آسایش خاطر از نظر ارزونی لوازم یدکی هستی (سمند و پرشیا و 405 + پراید حتی لوازم یدکیشون تو سوپر مارکت هم گیر میاد!) و ماشینی که همه مکانیک‌ها بتونن ازش سر در بیارن برو دنبال اینا! هرچند ماشین صفر احتمال معیوبات فنی کمتری و در برخی مواقع (بنا به شانس) تا مدت چند سال بجز خرج روغن موتور و ضد یخ خرجی رو دست آدم نمیزاره.
    توصیه من: بچسب به همون رانا و بیخیال این سمند و 405 سال تولد 1988 باش با اون موتورهای عهد بوقشون!!!
    هی عجب بلایی آوردن به سرمون با سماجت و بی تدبیری و جهالت و حماقت دولت مردان و بالا رتبه های حکومت!!! ببین چه قیمتی دادم 5 سال پیش الان ببین وضع چیه! فروغون فروغونه ها فقط یه کوچولو آپشن های دوزاری عهد بوق که 20 سال پیش تو خودروهای حتی میان رده و پایین رده های خارجی بود رو دارن سوار فروغونای جدید میکنن نمونش همین سانروف، کلید تنظیمات و ولوم صوتی روی فرمان، سنسنور دنده عقب و چندتا چیز دیگه که قراره حالا اعمال بشه و مشخص نیست! اما با این قیمت و با این اوضاع جیب مردم که اصلا همخونی نداره! تازه با هزار منت و لیست بخشنامه ها و اطلاعیه های طوماری و قرعه کشی و نکته ها و تذکرات و تهدیدات فراون که نباید پلاک شخصی داشته باشی، اگه تو عضو خانواده دارای خودرو هستی (مدلش مهم نیستا شاید یکی سوار پراید مدل 80 میشه!!!) و از قرعه کشی برنده بشی تا 4 سال محرومی چرا چون طبق قانونمون نرفتی جلو و... عجب اوضاع اسفناک و بغرنجی داریم میگذرونیم!!! یه زمانی با قرعه کشی ماشین مفت میدادن الان با قرعه کشی و گرو کشی و تهدید و قوانین صد من یه غازی دارن قرعه کشی میکنن بعد اگه اسمت در اومد که درصدش خیلی خیلی خیلی کمه 48 ساعت فرصت میدن پول رو واریز حساب مبارکشون کنی بعد ماشینت رو سه الی یک سال بعد تحویل بدن اونم اگه بدن! فکر میکنن میتونن بازار رو کنترل کنن ولی زکی خیال باطل؛ خانه از پایبند ویران است!
    Last edited by DJ POLESTAR; 12-08-2020 at 01:33.

7. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •