تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: چگونه بر روی ویستا پنل وردپرس نصب کنیم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mghaffari49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

9 چگونه بر روی ویستا پنل وردپرس نصب کنیم؟

سلام.ببخشید من خیلی تازه کارم.میخواستم ببینم چطوری میشه روی ویستا پنل وردپرس نصب کرد.چون من تو همون مرحله که باید یه کابر جدید بسازیم موندم.لطفا راهنمایی کنید.

آخر فروم باز pedramch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥ اهواز ♥♥♥ وبـســایت: www.pedramch.com

پيش فرض

خوب شما وارد ویستاپنلت میشی..
    بعد گزینه فایل منیجر رو انتخاب میکنی و در مسیر htdocs فایل هاتو آپلود میکنی..
    یه دیتابیس هم میسازی و وردپرس رو نصب میکنی!

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خوب شما وارد ویستاپنلت میشی..
    بعد گزینه فایل منیجر رو انتخاب میکنی و در مسیر htdocs فایل هاتو آپلود میکنی..
    یه دیتابیس هم میسازی و وردپرس رو نصب میکنی!
    ببخشید اما من یه توضیح جزیی تر میخواستم.آخه تو قسمت راهنمای وردپرس فارسی نوشته:
    >> ساخت یک کاربر : علاوه بر یک دیتابیس شما نیاز به یک کاربر نیز دارید . برای این کار باید از قسمت دوم صفحه استفاده کنید . در قسمت username یک نام مثلا نام خودتان یا وبلاگتان را وارد کنید ( مثلا navid یا asroone ) در قسمت password نیز یک رمز عبور تعیین کنید و در آخر روی create user کلیک کنید . پس از انجام این کار مثل مرحله قبل پیغام ساخت کاربر را دریافت می کنید . یکبار دیگر روی دکمه go back کلیک کنید تا به همین صفحه باز گردید .
    >> اتصال کاربر به دیتابیس : در این مرحله شما باید دیتابیس ساخته شده را به کاربری که ساختید وصل کنید . بدین صورت که از لیست user نام کاربری که ساخته اید را انتخاب کنید و از لیست database نیز دیتابیس ساخته شده را انتخاب کنید . توجه داشته باشید که در این قسمت مانند تصویر باید تیک گزینه all خورده باشد . پس از اطمینان روی دکمه add user to database کلیک کنید .
    نکته : پس از ایجاد یک دیتابیس و یک کاربر در ۲ مرحله اول تغییراتی در نام دیتابیس و نام کاربر شما بطور خودکار داده می شه ( معمولا ) . این تغییرات متناسب با نام کاربری شما در کنترل پنل هاستتون خواهد بود . مثلا اگر نام کاربری شما برای ورود به هاستتون myname باشه و شما در قسمت دیتابیس نام دیتابیستون رو wp انتخاب کرده باشید نام دیتابیس شما به این ترتیب هست : Myname_wp . همین اتفاق برای نام کاربری شما می افته . توجه داشته باشید که در فایل wp-config.php شما باید نام کامل یعنی myname_wp را وارد کنید نه wp .
    من دقیقا با ساخت کاربرش مشکل دارم و نمی فهمم چه جوری میشه همچین کاری کرد.

تاريخ عضويت
    Nov 2008

7

بابا یکی بگه چه جوری میشه کاربر ساخت و اون رو به دیتابیس ساخته شده وصل کرد؟
    یعنی هیچ کس نمی دونه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بابا یکی بگه چه جوری میشه کاربر ساخت و اون رو به دیتابیس ساخته شده وصل کرد؟
    یعنی هیچ کس نمی دونه؟
    بابا به چه زبونی بگم.تورو خدا کمکم کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه eimanpaladin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اطراف خونمون

پيش فرض

سلام دوست عزیز این نوشته وردپرس برای هاست های پولی هست شما همام کاری که دوتمون گفتند رو انجام بدید
    و فایل های خود را آپلود کنیدفقط توجه داشته باشید حجم آپلود فایل 2 مگابایت هست پس یا فایل وردپرس خودتان را زیپ کنید
    یا با استفاده از نرم افزار های FTP خوب وقتی آپلود کردید به سایتان مراجعه کردهونصب را ادامه دهید اگه مشکلی بود بگید !!!!
    در ضمن قبل از آپلود تمامی فایل ها در پوشه htdocs را حذف کرده و درهمین فولدر فایل های خودتان را آپلود کنید.

7. این کاربر از eimanpaladin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز این نوشته وردپرس برای هاست های پولی هست شما همام کاری که دوتمون گفتند رو انجام بدید
    و فایل های خود را آپلود کنیدفقط توجه داشته باشید حجم آپلود فایل 2 مگابایت هست پس یا فایل وردپرس خودتان را زیپ کنید
    یا با استفاده از نرم افزار های FTP خوب وقتی آپلود کردید به سایتان مراجعه کردهونصب را ادامه دهید اگه مشکلی بود بگید !!!!
    در ضمن قبل از آپلود تمامی فایل ها در پوشه htdocs را حذف کرده و درهمین فولدر فایل های خودتان را آپلود کنید.
    به نظر شماFileZilla خوبه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

از شما ممنونم که کمکم کردید.بالاخره این وبلاگ وردپرس رو زدم.بازم ممنون....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

برادرا خواهرا دستم به دامنتون الان چندین ساعته دارم دور خودم میگردم الکی،یکی بیاد به من یاد بده اف تی پی چیه و چجوری باید ورد پرس رو اپلود کنم،باقیش رو یاد میگیرم،جان مادر بزرگاتون جان اونی که دوس داری،اگه بلتی و به من نگی ایشالا کچل شی :((

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •