تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 49

نام تاپيک: روش مفید برای از بین بردن میخچه چیست ؟

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض روش مفید برای از بین بردن میخچه چیست ؟

سلام
    در پای راست من خیلی وقته که میخچه در اومده ! تازگیا تعداد بیشتری با اندازه ی کوچکتری ایجاد شده اند !
    خیلی جا ها خوندم که دلیلش کفش تنگه ! ولی کفش من اصلا تنگ نیست !
    بعضی جاها هم بهداشت پاها رو به میان کشیده بودند که در این مورد هم من کوتاهی ای نکرده ام !
    آیا روشی موئیر برای از بردنش هست ؟!
    درد در حالتی که فشاری بهش وارد بشه حس میشه !
    محل میخچه ها هم در بین شیار کف پا ست .
    در ضمن قبل از مراجعه به پزشک فکر کردم بهتره اینجا بیان کنم !
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

پروفشنال as13851365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

چون این تایپیک رو پیدا کردم دیگه یک تایپیک جدید ایجاد نکردم ! ( از جناب Beny-Nvidia هم معذرت می خوام که توی تایپیک ایشون سوالم رو مطرح می کنم )

آقا در در انگشت دست من میخچه وجود داره حالا نمی دونم باهاش چی کار کنم ! البته در پاهام هم وجود دارن ها ولی من بیشتر با دست هام مشکل دارم ( چندشم می شه به چیزی دست بزنم )

در حالت کلی : دو سال قبل ( 1386) سه تا میخچه در پای سمت راستم وجود داشت هر کاری ( خود درمانی ) اعم از سوزاندن ، بریدن ، کوشت بستن ، سیر بستن ، سرکه زدن و ... کردم هیچ تاثیری در این سه تا میخچه نداشت تا این که بیخیال شدم دو ماه قبل (بهمن 87) انگشت دست چپم کمی خارش پیدا کرد وقتی که کمی توجه کردم دیدم یه حباب مانندی داره از زیر پوستم بیرون می آد بعد از 2 روز که اون حبابه داشت به سطح پوست نزدیک می شد یکی دیگه درست 18 میلیمتر پایینتر از حباب اولی پیداش شد و بعد از 3 روز حبابه تبدیل به میخچه شد و تازه درد دل من تازه شد وقتی به کف پام نگاه کردم دیدم از سه تا میخچه دوتاش نیستن و یکی از میخچه ها هم که در پاشنه پای راستم بو به انتهای پاشنه گشیده شده است حالا من یک میخچه در پا و دو تا در انگشت دستم دارم

اونجوری هم که در قوقولی چستجو کردم چیزه جالبی پیدا نکردم (بیشتر یافته های من تکراری بود تمام سایت ها یک مطلب رو کپی کرده بودن ) تا این که در انجمن چستجو کردم و فقط دو تا تایپیک بود یکی همین و یکی هم درباره چست کلوئید!

حالا واقعا چه کار می شه کرد که از شر این میخچه ها خلاص بشیم ؟

موقعیت میخچه ها :
    یک میخچه در پای سمت راست با قطر 5 میلیمتر قبلا در پایین پاشنه به سمت داخل پام بود ولی حالا کشیده شده به سمت چپ و انتهای پاشنه
    دو میخچه در انگشت دست چپ با قطری به اندازه 3 میلیمتر

اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

من سياه دونه رو به صورت پودر در آوردم و با سركه مخلوط كرده و به صورت خمير در اومد بعد شبا تا صبح با يه باند مي پيچيدم روي ميخچه ولي يك ماه طول كشيد تا خوب شد.
    يه راه ديگه هم هست كه يه چسب خاصي هست كه تو دارو خونه ها ميفروشن اون انگار سريع تر خوب ميكنه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

از دوست گرامی جناب starpars بابت راهنمایی که دادن ممنون هستم

تا اونجایی که من در باره میخچه فهمیدم اگر درناحیه ای از پوست فشاری وجود داشته باشه میخچه ظاهر می شه ولی در انگشت دست من که نه فشاری هست و نه کاری نمی دونم چرا میخچه زده بیرون!؟!؟

من دیروز یک چسب میخچه خریدم به قیمت 450 تومان و زدم روی یکی از میخچه های دستم گفتن که بعد از 3 روز چسب رو باز کنم و من هم تا سه روز دیگه نتیجه رو می گم.

اگه دوستان دیگه چیزه جدیدی درباره علت پیدایش میخچه انواع میخچه مضایا و معایب میخچه اندازه ها راههای درمانی سنتی و طبی و کلا چیزه جدیدی داره بگه ممنونش می شم

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

به من گفتن چسب میخچه رو سه روز ببند روی میخچه همه چی حله !

من هم دو روز قبل یک چسب میخچه خریدم و زدم روی میخچه فردا شب ساعت 9 سه روز این چسب تمام می شه امروز از روی فضولی چسب رو باز کردم تا بررسیش کنم کمی تعجب کردم چسبه علاوه بر میخچه کمی هم از انگشت من رو هم سفید کرده حالا نکنه اندازه همان سفیدی سوراخ بشه ؟!؟

این عکس رو همین لحظه گرفتن ببینید آیا وضعیت درسته نکنه اشتباهی رخ داده باشه و ما یکی از انگشتان خودمان را از دست بدیم !؟!؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت

پيش فرض

فکر نکنم مشکلی باشه چون اونی که توی پای منم بود همینجوری بود . کم کم چسب میره و میخچه رو نابود میکنه اگه خواستی به دکتری کسی نشونش میدادی هم بد نبود واسه اطمینان. البته دکترا معمولا با یه چاقوی جراحی میخچه رو راحت در میارن

7. این کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

کسی از دوستان با این چسب به نتیجه ای رسیده ؟

دیشب سه روز این چسب تمام شد مسئول دارو خانه می گفت وقتی که سه روزش تمام شد چسب رو باز می کنی و میخچه هم همراه چسب از پوستت جدا می شه ولی این جوری نشد میخچه کاملا سفید شده و سرجاش مونده در ضمن بیحس هم شده یعنی ناحیه سفیدی که چسب رو انگشت دستم ایجاد کرده کلا بیحس شده

حالا چی کار کنم ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت

پيش فرض

والا من که از چسب استفاده نکردم ولی بی حس میشه . من که میگم برو به یکی نشونش بده تا قشنگ ببینه و بهتر راهنماییت کنه.

10. این کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

دوست گرامی starpars جان ممنون که داری همراهیم می کنی خیلی خیلی ممنون.

من قبلا فکر می کردم که با برداشتن چسب میخچه خودش می افته ولی امروز که چسب رو برداشتم تازه فهمیدم که کار چسب چی هست !؟

کار این چسب میخچه این است که اون قسمت از کوشت رو می کشه وقتی که پوست سفید شده رو کندم به هسته میخچه رسیدم و حالا دوباره چسب رو روی هسته میخچه چسبوندم تا اون قسمت از کوشتم رو هم بکشه .

نکته اگه می خواهید نتیجه بهتری و زودتری از این چسب بگیرید به نظر من اول قسمت برجسته میخچه رو ببرید بعد جسب رو بچسبونید نا زودتر به هسته برسید

فکر کنم اگه این جوری پیش بره به امید خدا همه چیز حل خواهد شد اگر زمانی چیزی نظرم رو جلب کرد حتما در این قسمت مطرح می کنم

12. این کاربر از as13851365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

استفاده از دارويي فوق العاده ناياب به اسم verumal!!!
    بهترين راهه!ولي اگه پيداش كردي جايزه داري!يعني من تهران رو زيرو رو كردم واسه داييم تا آخر واسش گير آوردم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •