تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: شبکه های استانی

آخر فروم باز RoYaYeEe_NiIiLi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    >>زندان<<

پيش فرض

سلام دوستان...ببخشید من نمی دونستم دیگه کجا می تونم این سوال رو بپرسم...گفتم اینجا کسایی هستن که بدونن تکرار سریال عید امسال کی از شبکه ی اصفحان پخش می شه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

سلام تاپیک خوبیه
    ولی من اکثر شبکه ها رو دیدم
    شبکه تهران عالیه
    شبکه اصفهان هم در رتبه دوم قرار داره
    شبکه های دیگه هم تقلید میکنن از فیلم های تهران راست میگم بخدا تاحالا ازشون یه فیلم که توی استان خودشون باشه ندیدم و یا فیلم خارجی میزارن مخصوصا این هرمزگان

شبکه های تهران 24 ساعته هس
    شبکه اصفهان و خراسان از صبح شروع به کار میکنن
    و بقیه هم ساعت 3 بعد از ظهر به بعد (بستگی داره برنامه باشه یا فوتبال )

ولی از نظر پوشش ورزشی شبکه آذربایجان شرقی خیلی خوبه تیماش دسته 2 هست ولی بازیاشون رو میزاره

ولی شبکه اصفهان اینقد خسیس که مثلا وقتی تیم سپاهان با پرسپولیس داره شبکه 3 پخش میکنه بازیشو اون دیگه نمیزاره بازیو

حدودا نزدیک 20 خورده ای شبکه روی ماهواره اینتلست هست
    و نزدیک 5 تا هم روی آسیا ست (هرمزگان-سیستان و بلوچستان - کرمان- یزد - زنجان)
    اگه همرو یک جا جمع بشه و برای همه ی استانها بدون ماهواره بشه پخش شه واقعا عالیه ولی ............

3. این کاربر از nafas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام
    چه تاپیک خوب و با حالی.جاش خالی بود
    من هم مثل اغلب دوستان شبکه های استانی را از طریق ماهواره می بینم و مثل اغلب دوستان معتقدم شبکه تهران در رتبه اول،اصفهان در رتبه دوم قرار دارد و بقیه استانها هم که فعالیت معمولی دارند.اما نکته مه درباره این شبکه ها این است که وضعیت پخش فیلم ها و سریال های غیر بومی اسف بار است یعنی تکرار مکررات به توان بی نهایت.
    یه مثال خاص که خودم شاهدش بودم یک روز اغلب شبکه ها داشتن یک سریال ایتالیایی را به فاصله 5 تا 10 دقیقه نشان می دادند(سریال ایتالیایی که یک وکیل مرد خوشتیپ را متهم به قتل کرده بودند واونم می خواست با کمک یک خانوم به افریقا بره تا دست خلاف کارهارو رو کنه و...)
    من هم خنده ام گرفته بود و هم بهت زده شده بودم.
    درباره شبکه اصفهان هم که خوب برنامه خوبی داره.مخصوصا برنامه های نمایشی که از تیم طنز پردازانی مثل قدرت الله ایزدی و حسن اکلیلی استفاده می شود.چند سال پیش هم یک برنامه ای داشت به اسم برگ سبز که اونم خوب بود(البته واسه همان زمان).تابستان دو سال پیش هم که از ساعت 1 ظهر به عبد به ترتیب سریال داستان های جزیره ارتش سری را پخش می کرد و بعد هم یک برنامه قوی درباره تاریخ اصفهان.و البته مثل روال هر سال تابستان ها هر روز فیلم می ذاره هرچند تکراری.

در کل شبکه های استانی برای آشنایی بیشتر با زبان لهجه رسوم لباس غذا و جاهای دیدنی استانهای دیگر مفید هستند.البته به نظرم بهتر است طرحی ریخته بشه که شبکه ها را وادار به رقابت بکنه و تولیدات بیشتر.

5. 3 کاربر از Asalbanoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

اسم شبکه اصفهان چیه؟
    افلاک است؟
    اخه من شبکه ای به اسم اصفهان ندارم

داره خودمونی میشه abolfazl35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    شهر عروس كوير ايران

پيش فرض

اسم شبکه اصفهان چیه؟
    افلاک است؟
    اخه من شبکه ای به اسم اصفهان ندارم

دوست عزیز فرکانسش اینه :

11088
    v
    3600
    esfahan irib

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

شبکه استانی یزد شبکه جالبیه:
    اولها که خوشبختانه تولید بومی نداشت فیلم زیاد میذاشت. منتها مشکلش این بود که اکثرشون خیلی قدیمی بودن. تا اینکه به فکر افتادند که یجورایی تولید داخلی داشته باشند.
    این واحد متاسفانه مشکلات زیادی داره:
    اول اینکه به نظر نمی رسه افراد ماهر و کاردانی در آن باشد. برنامه های سطحی و تقلید دست چندم از برنامه ای سیما از خصوصیات اکثر برنا مه ها هست. تولید سریالهای ابکی با بازیهای خیلی ضعیف نیز از کارهای این شبکه هست که احتمالا کلی به خودشون مفتخرند که تولید داخلی دارن.

اما ناگوارترین قسمت این برنا مه ها بخش خبر این شبکه هست. این بخش که ظاهرا اساسی ترین بخش هر شبکه وطنی هست در این شبکه خیلی غیر قابل تحمل است. بر اساس برنامه اخبار این شبکه در استان یزد فقط چند اتفاق می افتد:

1- برگزاری نماز جمعه، جلسات بسیح و استانداران و شورای شهر که همیشه خدا هم نماینده و امام جمعه حضور دارن و درباره اهمیت موضوع سخنرانی میکنن. (این قسمت تقریبا 80 درصد خبر ها را شامل میشه)

2- خبرهای فرهنگی هنری که اکثر آن مربوط به برگزاری نمایشگاههای قرآنی و مذهبی در سطح فوق العاده کوچک و ابتدایی هست. گویی در این شهر خبری از نقاشی، موسیقی، گرافیک ، فیلم و ... نیست.

3- گزارش وضع هوا: تقریبا همه مخاطبان اخبار به همین منظور خبرهای قبلی را تحمل میکنند. اما تولید کنندگان خبر اینو نمی دونن چرا که وقتی نمودار دمای شهرهای مختلف روی صفحه می اید بلافاصله از صفحه محو می شود. گویا تولید کننده نمی داند که برای خواندن دمای مثلا 10 تا شهر حداقل یه 10 ثانیه لازم است!

اجرا کنند گان زن حتما شش دانگ چادری هستند تا مبادا "دار العباده " بودن شهر زیر سوال برود و مجریان مرد هم حتما باید حد اقل ته ریش قابل رویتی داشته باشند. حالا خدا را شکر که یکی از از مجریان مرد اخبار به شبکه خبر رفته و اونجا فهمیده که اگه آدم میتونه قیافه جذاب تری هم داشته باشه !

تولیدات داخلی این شبکه کیفیت ندارد. به نظر میرسه که مسئولان آن تنها به این فکرند که در رتبه بندی شبکه ها امتیاز بالایی کسب کنند و واسه همین مثلا تولید داخلی می کنند.
    دریغ از یک فیلم خوب. دریغ از یک مستند چشمگیر، دریغ از یک برنامه هنری قابل تامل و نیمه حرفه ای. بهترینشان همون چند سریال بود که بیشتر جذابیتشون استفاده از لهجه بومی بود. وگرنه فیلمنامه، موسیقی متن و ... که هیچ.

فکر کنم برای شبکه استانی مثل یزد زیادی نوشتم!

آخر فروم باز mahsa1469's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

سلام تاپیک خوبیه
    ولی من اکثر شبکه ها رو دیدم
    شبکه تهران عالیه
    شبکه اصفهان هم در رتبه دوم قرار داره
    شبکه های دیگه هم تقلید میکنن از فیلم های تهران راست میگم بخدا تاحالا ازشون یه فیلم که توی استان خودشون باشه ندیدم و یا فیلم خارجی میزارن مخصوصا این هرمزگان

شبکه های تهران 24 ساعته هس
    شبکه اصفهان و خراسان از صبح شروع به کار میکنن
    و بقیه هم ساعت 3 بعد از ظهر به بعد (بستگی داره برنامه باشه یا فوتبال )

ولی از نظر پوشش ورزشی شبکه آذربایجان شرقی خیلی خوبه تیماش دسته 2 هست ولی بازیاشون رو میزاره

ولی شبکه اصفهان اینقد خسیس که مثلا وقتی تیم سپاهان با پرسپولیس داره شبکه 3 پخش میکنه بازیشو اون دیگه نمیزاره بازیو

حدودا نزدیک 20 خورده ای شبکه روی ماهواره اینتلست هست
    و نزدیک 5 تا هم روی آسیا ست (هرمزگان-سیستان و بلوچستان - کرمان- یزد - زنجان)
    اگه همرو یک جا جمع بشه و برای همه ی استانها بدون ماهواره بشه پخش شه واقعا عالیه ولی ............
    اما به نظر من اصفهان مزخرف ترین شبکه ی استانی هستش درسته کمی زودتر از سایر استان ها برنامه اش پخش می شه ولی از ساعت 12 بعدراز ظهر نه صبح از این لحاظ هم که می گید برنامه هاش تکراری هستش من توی هیچ کدوم از شبکه ها ندیدم که سریال های شبکه 1و2و3 رو پخش کنه و براش تکرار بذاره به جز اصفهان!!!
    و این که می گید باقی استان ها یه فیلم که ساخته ی خودشون باشه ندارن و اکثرا تکراری پخش می کنن باید بگم اکثر این فیلمها رو اول تهران پخش می کنه بعد فورا اصفهان ازش تقلید می کنه و همون رو با کیفیت پایین تر پخش می کنه و بعد هم باقی استان ها پس به نوعی همه از یکی تقلید میکنن که البته نمی شه گفت تقلید آخه همه که نمی تونن شبکه ی تهران رو ببینن ...!!
    و اما در مورد مخصوصا هرمزگان باید بگم هرمزگان برنامه های داخلی زیادی داره سریال های داخلی هم داره البته نمی دونم الآن چیزی در حال پخش داره یا نه ولی قبلا سه شنبه ها اگه اشتباه نکنم سریال های کاملا استانی رو پخش می کردن و....

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اما به نظر من اصفهان مزخرف ترین شبکه ی استانی هستش درسته کمی زودتر از سایر استان ها برنامه اش پخش می شه ولی از ساعت 12 بعدراز ظهر نه صبح از این لحاظ هم که می گید برنامه هاش تکراری هستش من توی هیچ کدوم از شبکه ها ندیدم که سریال های شبکه 1و2و3 رو پخش کنه و براش تکرار بذاره به جز اصفهان!!!
    و این که می گید باقی استان ها یه فیلم که ساخته ی خودشون باشه ندارن و اکثرا تکراری پخش می کنن باید بگم اکثر این فیلمها رو اول تهران پخش می کنه بعد فورا اصفهان ازش تقلید می کنه و همون رو با کیفیت پایین تر پخش می کنه و بعد هم باقی استان ها پس به نوعی همه از یکی تقلید میکنن که البته نمی شه گفت تقلید آخه همه که نمی تونن شبکه ی تهران رو ببینن ...!!
    و اما در مورد مخصوصا هرمزگان باید بگم هرمزگان برنامه های داخلی زیادی داره سریال های داخلی هم داره البته نمی دونم الآن چیزی در حال پخش داره یا نه ولی قبلا سه شنبه ها اگه اشتباه نکنم سریال های کاملا استانی رو پخش می کردن و....
    سلام
    دوست عزیز اگر از انتقاد دوست قبلی ناراحت شدید دلیل نمی شه که با این ادبیات صحبته کرده و بخواهید به دلیل انتقام جویی چشمتون را به روی همه چیز ببندید.اینو نمی گم چون خودم اصفهانیم یا از شبکه اصفهان تعریف کردم..خیر اصلا و ابدا....
    در کل همه شبکه های استانی به غیر از تهران که یک جوری منبع تغذیه بقیه شبکه های استانی است..دیگر شبکه ها اغلب برنامه های غیر بومی خود را از شبکه تهران می گیرند
    در مورد اینکه فقط شبکه اصفهان سریال تکراری می ذاره که دیگه از اون حرفهاست...
    خود من شاهد بودم و هستم که سریالی مثل کبری 11 از اغلب شبکه های استانی پخش شده یا همان سریال ایتالیایی که در پستم ذکر شده.....

کمی انصاف بد نیست دوست عزیز

11. این کاربر از Asalbanoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

...و اما در مورد مخصوصا هرمزگان باید بگم هرمزگان برنامه های داخلی زیادی داره سریال های داخلی هم داره البته نمی دونم الآن چیزی در حال پخش داره یا نه ولی قبلا سه شنبه ها اگه اشتباه نکنم سریال های کاملا استانی رو پخش می کردن و....
    فکر کنم نباید شبکه های استانی را با آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری اشتباه گرفت که در پی دفاع از آن بر آییم!
    صرف برنامه داخلی داشتن که امتیاز نیست.
    من حاضرم شبکه استانی ها بجای برنامه های سطحی داخلی یه فیلم خارجی و یا داخلی به درد بخور پخش کنند.

البته شبکه استانی "دنا" برنامه های داخلی زیبایی داره که من گاهی دیده ام.

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

جالبه فیلم که شبکه تهران میگذاره شبکه خراسان باز همون را سانسور میکنه و پخش میکنه
    مثلا اهنگش را قطع میکنه یا اصلا وقتی داره با یک زن صحبت میشه تو فیلم همونی که تهرانی ها سانسور کردن که فقط کله زن نشون میده همون را اینا بازم سانسور میکنن و دیگه هیچی نشون داده نمیشه
    مشهدی ها چقدر بدبختن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •