تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 227 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اول اینکه در حال حاضر قیمت محصولات اپل در حد سایر برندهاست. مثلا apple در حد قیمت سونی است . این سونی است که تازه داره پول برند هم میگیره. سری z رو نگاه کنید. درثانی کیفیت ساخت اپل رو هیچ لپ تاپی نداره.

سوال بعدی اینکه آیا به همراه لپ تاپهای مک CD ریکاوری مک رو هم میدهند. آیا سیستم مک اگر دچار مشکل شد چطور باید آن را ریکاوری کرد؟

با تشکر
    بله ، 2 دی وی دی همراه دستگاه است!
    بعد ببین ، ریکاوری مک خیلی کم پیش میاد ، اگه پیش اومد از طریق دی وی دی شماره ی 1 مک رو دوباره می ریزید ! همین ، دی وی دی شماره ی 2 هم شامل یک سری نرم افزار هست!

اگه خواستی سیستم هیچ وقت دچار مشکل نشه ، کافی ماشین زمان رو فعال کنی ویک بکاپ بگیری!
    در کل مک نسبت به ویندوز ، پایداری بالایی داره!
    موفق باشید!

2. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز شما جواب سوال اول منو با این جواب دادید که برو روی اپل ویندوز نصب کن.در حالی که من پرسیده بودم آیا اون نرم افزار روی مک قابل نصب؟؟
    حالا اگر من قرار باشه برم ویندوز نصب کنم سوال من اینه که آیا دادن پول اضافی مثلا یک میلیون برای داشتن کار با مک عاقلانست؟اگر می شه بگید که برای داشتن یک لپ تاپ اپل با مشخصات 1640 که معرفی کردم چه قدر باید اضافی بدم؟
    در ضمن من اگر جواب سوال اولم می دونستم الکی سوال نمی پرسیدم.ممنون می شم جواب بدید البته اگر مثل پست قبلی واسه خودتون متاسف نشید.
    دوست من ، من جواب سئوال اول شما رو تو پست 69 دادم!
    از بین نرم افزار هایی که گفتید فقط Office است که ورژن مک دارد! (من گفتم که اگه نرم افزار هایی که گفتید بخایین ، باید ویندوز نصب کنید!)
    Last edited by Microsoft24; 04-08-2009 at 15:17.

داره خودمونی میشه behzad.mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    IRAN-ABADAN

پيش فرض

یه سایت فارسی فروش برای نوت بوک های اپل اگه میدونید معرفی کنید و اینکه ویندوز ویستا و 7 هم روی نوت بوک های اپل نصب میشن؟
    گارانتی محصولات اپل چه شرکتیه (نوت بوک)؟؟؟

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یه سایت فارسی فروش برای نوت بوک های اپل اگه میدونید معرفی کنید و اینکه ویندوز ویستا و 7 هم روی نوت بوک های اپل نصب میشن؟
    گارانتی محصولات اپل چه شرکتیه (نوت بوک)؟؟؟
    آدرس سايت با پ.خ داده شد
    ويندوز هم روي مك بوك ها نصب ميشه به شرط موجود بودن درايور ها
    گارانتي هاي متفرقه هم در ايران زياد هستند ( هيچ كدام تحت نظارت مستقيم اپل نيستند )

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض RE

آدرس سايت با پ.خ داده شد
    ويندوز هم روي مك بوك ها نصب ميشه به شرط موجود بودن درايور ها
    گارانتي هاي متفرقه هم در ايران زياد هستند ( هيچ كدام تحت نظارت مستقيم اپل نيستند )
    دوست من ، نصب ویندوز در اپل احتباج به هیچ درایوری نداره!!! (لطفا اگر از مطلبی اطلاع ندارید ، اظهار نظر نکنید! چون موجب گمراهی یک عده دیگه میشه! با تشکر)

خود Bootcamp تمام درایور هارو نصب میکنه!

7. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست من ، نصب ویندوز در اپل احتباج به هیچ درایوری نداره!!! (لطفا اگر از مطلبی اطلاع ندارید ، اظهار نظر نکنید! چون موجب گمراهی یک عده دیگه میشه! با تشکر)

خود Bootcamp تمام درایور هارو نصب میکنه!
    شما اولا لحن صحبت رو درست بفرماييد

شما Boot Camp رو هم استفاده بفرماييد تا برايتان ويندوز XP و درايور ها رو تهيه كنه احتمال عدم شناسايي سخت افزارهايي نظير iSight Camera و مودم و ريموت كنترل و ... هست و نياز به Package جانبي براي نصب لازمه .
    با Boot Camp كه براتون آهنگ نميسازه درايور ميسازه كه براي نصب و استفاده ويندوز لازمه ، هيچ سيستم عاملي بدون درايور نميتونه با سخت افزار در ارتباط باشه
    شما جوري گفتي كه انگار Boot Camp خود درايور ويندوز هست ، نه خير اين برنامه كه اپل منتشر كرده واسطه اي براي توليد درايور هاي ويندوز هست
    لحن صحبت شما هم از بحث قبلي بدون تغيير مونده و انگار با من كينه اي داريد ، لطفا برطرف بشه .

از اينكه در مورد سطح اطلاعات اينجانب هم اظهار نظر مي فرماييد ممنون هستم ولي شما كه خودتون رو كارشناس اپل مي دانيد و خودتون رو صاحب اين تاپيك حيف است در ايران مانده ايد ...
    Last edited by Pami; 05-08-2009 at 00:19.

9. 4 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما اولا لحن صحبت رو درست بفرماييد

شما Boot Camp رو هم استفاده بفرماييد تا برايتان ويندوز XP و درايور ها رو تهيه كنه احتمال عدم شناسايي سخت افزارهايي نظير iSight Camera و مودم و ريموت كنترل و ... هست و نياز به Package جانبي براي نصب لازمه .
    با Boot Camp كه براتون آهنگ نميسازه درايور ميسازه كه براي نصب و استفاده ويندوز لازمه ، هيچ سيستم عاملي بدون درايور نميتونه با سخت افزار در ارتباط باشه
    شما جوري گفتي كه انگار Boot Camp خود درايور ويندوز هست ، نه خير اين برنامه كه اپل منتشر كرده واسطه اي براي توليد درايور هاي ويندوز هست
    لحن صحبت شما هم از بحث قبلي بدون تغيير مونده و انگار با من كينه اي داريد ، لطفا برطرف بشه .

از اينكه در مورد سطح اطلاعات اينجانب هم اظهار نظر مي فرماييد ممنون هستم ولي شما كه خودتون رو كارشناس اپل مي دانيد و خودتون رو صاحب اين تاپيك حيف است در ايران مانده ايد ...

بببین دوست من شاید ، یک ذزه رک بودم!

ولی در هر صورت متاسفم!

در ضمن Bootcamp تمامی درایور هارو نصب مکنه !، از درایور کارت گرافیک ، بلوتوث ، وایرلس ، تاچ پد و... گرفته تا iSight Camera و اپل ریموت .... بنا براین این عدم شناسایی که شما میگی کجاست!!!!

این عکس از سایت اپل گرفته شده (درباره ی Bootcamp):

ولی اگر لحن من تند بوده ، متاسفم!
    Last edited by Microsoft24; 05-08-2009 at 14:33.

11. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

وقتی مکبوک میگیرد ۲ DVD به شما داده میشه که یکی از اونها DVD بکآپه که واسه مکه و DVD دوم مربوط به درایورهای مکبوکه

کافیه بعد از نصب ویندوز DVD رو بذارید .و از اتوران یه گزینه داره که همه جیو نصب میکنه اونو بزنید حله

iSight,Video,sound و همه چی نصب خواهد شد
    حتی مالتی تاچه ترکپد هم اوکی میشه یعنی واسه رایت لکیک کردن کافیه دو انگشت رو بزنید و همچنین واسه Scroll

و یه توصیه دارم بهتره یکم باهم بهتر برخورد کنید

13. این کاربر از GiggleClub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستانی که مک بوک دارن یا کلا از سیستم عامل مکینتاش استفاده میکنن برنامه های مورد نیازشون مثل یاهو مسنجرو Speed Download رو از کجا میارن؟

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تو فرومهای Warez
    همه چی پیدا میشه

این خیلی خوبه:
    warez-bb.org

قسمت mac برید و حالشو ببرید

16. این کاربر از GiggleClub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •