تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 227 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض RE

نصب ویندوز کنار مک که مسلم ولی میگن که با لپ تاپ apple زیاد اداپته نیست و سرعتش خیلی پایین میاد!!

اولا سلام خدمت شما دوست عزیز،

ثانیا شما با چه منطقی این حرفو میزنی ! (اوصولا میگن ، میگن ، بدرد نمی خوره ، هر وقت خودت ازمایش کردی ، یا خودت دیدی حرف بزن!) آخه مگه سیستم های اپل مگه با پردازنده های اینتل وکارت گرافیک انویدیا عرضه نمی شن (پس نه تنها با لپ تاب های دیگه فرقی ندارن ، بلکه یک سر وگردن از همه شون بالاترن (چون اپله دیگه ، کیفیت محصولاتش همیشه در سطح عالیه!)) ، پس بازم دلیلی برای پایین بودن سرعت نمی بینم! پس دلیل شما چیست!

ثالثا نصب ویندوز یکی از قابلیت های مک اواس ایکس است!(پس بدون مطلعه حرف نزن!)

در ضمن خوب است بدونید که نصب ویندوز در مک بسیار اسان تر از لب تاپ های معمولی است ! ،به جایی اینکه درایور های مختلف رو دانلود و نصب کنی ، کافیه دی وی دی لئوپاردو داخل دستگاه بزاری ، و با نصب BOOTCAMP در ویندوز تمام سخت افزار های اپل شناسایی خواهند شد! بنا براین سیستم بسیار سبک تر از لپ تاب های دیگر است!

اگه خواستی بیشتر بدونی می تونی به لینک های زیر مراجعه کنی! (البته خوب بود که قبلش این کارو می کردی!!!!!!!)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    فکر کنم یکی از سنگین ترین نرم افزار های تحت ویندوز که در سیستم ها ولپ تاب ها (غیر اپل) باعث سنگینی سیستم عامل ویندوز میشه Visual Studio 2008 هست ، که من این نرم افزار را در MacBook Pro MB986LL/A به راحتی استفده می کنم!

اگه حرفی زدم قصد تبلیغ نداشتم ، اگر هم به کسی توهین شد ! جدا متاسفم!
    Last edited by Microsoft24; 01-08-2009 at 19:19.

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza.mansori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان یک سوال،

برای نصب دفعه اول ویندوز در کنار مک ، در محیط مک می توانم با bootcamp ویندوز را نصب کنم. حال برای دفعات آینده برای تعویض ویندوز باید چیکار کنم ؟ یعنی در اپل چطور باید درایور ویندوز را فرمت کرد؟

با سپاس

داره خودمونی میشه amir_b16111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام شما ظاهرا به جای اینکه بگید رو مک چه نرم افزار های کاربردی نصب بشه قصد تخریب دارید.

ثانیا شما با چه منطقی این حرفو میزنی !
    اوصولا میگن ، میگن ، بدرد نمی خوره ، هر وقت خودت ازمایش کردی ، یا خودت دیدی حرف بزن!
    (پس بدون مطلعه حرف نزن!)
    اولا درسته من این خودم اپل ندارم ولی با توجه به حرف بیشتر بچه ها که تو این تاپیک پست گذاشتن و اکثرا اپل دارن این حرف زدم.ثانیا منظوره من این بود که چون سیستم مک برای لپ تاپای اپل ساخته شده با این سیستم نسبت به ویندوز بیشتر مچ و نتیجتا وقتی یک لپ تاپ با یک ویندوز خاص ارائه میدن مسلما ویندوز های دیگه نباید با اون کارایی سیستم عامل مخصوصش داشته باشه مگر نه با این ویژگی های مک چرا ملت رو لپ تاپاشون نصبش نمی کنن.ثالثا با توجه به قیمتای اپل اگه بخوام یک لپ تاپ با امکانات سونی یا دل بگیرم باید پول تقریبا پول دو برابر بدم.نمونش من قصد دارم xps 1640 با امکانات: cpu 2.66,ram 4GB ddr3,video card ati mobility 4670,hard 500GB 7200 rpm
    بگیرم که در میاد $1600.شما که همه چیز اپل می دونید بگید چند در میاد.شما میگید مثلا رم اپل یه چیزه دیگس.اگه شما سیستم عامل لپ تاپ خودتون کنار این xps بذارید بازم میگید مثلا ویندوز 7 رو اپل بهتر کار میکنه در حالی که من مطمئنم قیمت در اومده لپ تاپ شما بیشتره.
    در هر حال منم خودم از لپ تاپای اپل واقعا خوشم میاد و واقعا اگه این مشکلات نداشت با هر قیمتی می خریدمش.ایشالا خدماتشم تو ایران هر روز بهتر بشه.
    امیدوارم دفاع شما از روی تعصب به لپ تاپتون نباشه.
    Last edited by amir_b16111; 02-08-2009 at 00:30.

پروفشنال pouya_99999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان میشه قیمت سری pro رو توی آلمان بمن بدید ؟ 13 اینچ باشه . مرسی

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان یک سوال،

برای نصب دفعه اول ویندوز در کنار مک ، در محیط مک می توانم با bootcamp ویندوز را نصب کنم. حال برای دفعات آینده برای تعویض ویندوز باید چیکار کنم ؟ یعنی در اپل چطور باید درایور ویندوز را فرمت کرد؟

با سپاس

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام دوستان میشه قیمت سری pro رو توی آلمان بمن بدید ؟ 13 اینچ باشه . مرسی
    gheymate roze foroshgahe rasmi apple dar sarasare germany :

کد:

7. 2 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض Re

دوستان یک سوال،

با سپاس
    اولا سلام ،
    بعد از نصب ، برای حذف ویندوز کافی است ، bootcamp رو در مک باز کنی ، بعد گزینه ی اول (یعنی create or remove windows partition) رو بزنی! بعد هم به راحتی پارتیشن ویندوز رو حذف کنی!

برای اینکه یک ویندوز دیگه اضافه کنی ، گزینه ی دوم (یعنی Start the windows installer) رو بزن!

یک پیشنهاد برای شما
    فایل (PDF) زیر آموزش کامل استفاده از bootcamp رو بع راحتی توضیح داده !

دانلود از سایت اپل:
    کد:

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض RE

سلام شما ظاهرا به جای اینکه بگید رو مک چه نرم افزار های کاربردی نصب بشه قصد تخریب دارید.

اولا درسته من این خودم اپل ندارم ولی با توجه به حرف بیشتر بچه ها که تو این تاپیک پست گذاشتن و اکثرا اپل دارن این حرف زدم.ثانیا منظوره من این بود که چون سیستم مک برای لپ تاپای اپل ساخته شده با این سیستم نسبت به ویندوز بیشتر مچ و نتیجتا وقتی یک لپ تاپ با یک ویندوز خاص ارائه میدن مسلما ویندوز های دیگه نباید با اون کارایی سیستم عامل مخصوصش داشته باشه مگر نه با این ویژگی های مک چرا ملت رو لپ تاپاشون نصبش نمی کنن.ثالثا با توجه به قیمتای اپل اگه بخوام یک لپ تاپ با امکانات سونی یا دل بگیرم باید پول تقریبا پول دو برابر بدم.نمونش من قصد دارم xps 1640 با امکانات: cpu 2.66,ram 4GB ddr3,video card ati mobility 4670,hard 500GB 7200 rpm
    بگیرم که در میاد $1600.شما که همه چیز اپل می دونید بگید چند در میاد.شما میگید مثلا رم اپل یه چیزه دیگس.اگه شما سیستم عامل لپ تاپ خودتون کنار این xps بذارید بازم میگید مثلا ویندوز 7 رو اپل بهتر کار میکنه در حالی که من مطمئنم قیمت در اومده لپ تاپ شما بیشتره.
    در هر حال منم خودم از لپ تاپای اپل واقعا خوشم میاد و واقعا اگه این مشکلات نداشت با هر قیمتی می خریدمش.ایشالا خدماتشم تو ایران هر روز بهتر بشه.
    امیدوارم دفاع شما از روی تعصب به لپ تاپتون نباشه.
    اولا دوست من ،
    من واقعا برای شما متاسفم ، چون شما نه تنها تا حالا با مک کار نکردید ، بلکه هیچ اطلاعات در ستی هم درباره ی مک ندارید!
    برای خودم هم متاسفم (چون نباید جواب شما را داد!)

خوب حالا ، بگذریم!
    شما یک دلیل منطقی برای مچ نشدن اپل با ویندوز رو بگید! البته حرف شما یک موقعی (حدود 4 یا 5 سال پیش) درست بود ، چون اپل از پردازنده های Power G استفاده میکرد ، ام نه الان که داره از پردازنده های اینتل (Core 2 Duo) استفاده میکنه !!! (ببین من دارم برات دلیل میارم ، بعد شما میگی من قصد تخریب دارم!!)

ببین منخودم روی xps m1530 از چهار سیستم عامل و مدیا دیرکت استفاده میکنم ، طبق حرف شما دیگه کارایی سیستم از دست رفته است! نه دوست من!

در مورد قیمت بالا محصولات اپل ، شما که تا حالا با مک کار نکردید ، خوب معلمه این حرف رو می زنی! اما کسی که یک بار با محصولات اپل کار کنه دیگه سراغ هیچ برندی نمیره! (یادمه این حرف رو استیو جابز در معرفی آیفون در سال 2008 زد!)

در ضمن شما هیپ وقت نمی تونید لئوپارد رو روی یک سیستم غیر اپل درست اجرا کنی !!!!! (هک شده ها که به زور نصب میشه بعد یا صدا نداره یا.... مانند ideneb , ipc ,iAkros,... مال خودت!)

10. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir_b16111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اولا دوست من ،
    من واقعا برای شما متاسفم ، چون شما نه تنها تا حالا با مک کار نکردید ، بلکه هیچ اطلاعات در ستی هم درباره ی مک ندارید!
    برای خودم هم متاسفم (چون نباید جواب شما را داد!)

خوب حالا ، بگذریم!
    شما یک دلیل منطقی برای مچ نشدن اپل با ویندوز رو بگید! البته حرف شما یک موقعی (حدود 4 یا 5 سال پیش) درست بود ، چون اپل از پردازنده های Power G استفاده میکرد ، ام نه الان که داره از پردازنده های اینتل (Core 2 Duo) استفاده میکنه !!! (ببین من دارم برات دلیل میارم ، بعد شما میگی من قصد تخریب دارم!!)

ببین منخودم روی xps m1530 از چهار سیستم عامل و مدیا دیرکت استفاده میکنم ، طبق حرف شما دیگه کارایی سیستم از دست رفته است! نه دوست من!

در مورد قیمت بالا محصولات اپل ، شما که تا حالا با مک کار نکردید ، خوب معلمه این حرف رو می زنی! اما کسی که یک بار با محصولات اپل کار کنه دیگه سراغ هیچ برندی نمیره! (یادمه این حرف رو استیو جابز در معرفی آیفون در سال 2008 زد!)

در ضمن شما هیپ وقت نمی تونید لئوپارد رو روی یک سیستم غیر اپل درست اجرا کنی !!!!! (هک شده ها که به زور نصب میشه بعد یا صدا نداره یا.... مانند ideneb , ipc ,iAkros,... مال خودت!)

حالا اگر من قرار باشه برم ویندوز نصب کنم سوال من اینه که آیا دادن پول اضافی مثلا یک میلیون برای داشتن کار با مک عاقلانست؟اگر می شه بگید که برای داشتن یک لپ تاپ اپل با مشخصات 1640 که معرفی کردم چه قدر باید اضافی بدم؟
    در ضمن من اگر جواب سوال اولم می دونستم الکی سوال نمی پرسیدم.ممنون می شم جواب بدید البته اگر مثل پست قبلی واسه خودتون متاسف نشید.
    Last edited by amir_b16111; 03-08-2009 at 20:45.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان اول اینکه در حال حاضر قیمت محصولات اپل در حد سایر برندهاست. مثلا apple در حد قیمت سونی است . این سونی است که تازه داره پول برند هم میگیره. سری z رو نگاه کنید. درثانی کیفیت ساخت اپل رو هیچ لپ تاپی نداره.

سوال بعدی اینکه آیا به همراه لپ تاپهای مک CD ریکاوری مک رو هم میدهند. آیا سیستم مک اگر دچار مشکل شد چطور باید آن را ریکاوری کرد؟

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •