تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 227 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان ببخشید یه سوال از اونهایی که مک بوک دارن دارم! من شنیدم مک بوک ها مودم ندارن راسته؟ آیا مودم های اکسترنال تو بازار بهشون میخوره؟
    الان قیمت مک بوک پرو 13 اینچی چنده؟ کجا رو واسه خریدش توصیه میکنید؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من كه گفتم مودم نداره

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض Apple is The Best

با سلام خدمت دوست عزیزم!
    بله ، گفته ی شما کاملا درست است لپ تاب های اپل (البته اشتباه نشه کل سیستم های اپل) مودم اینترنال ندارند اما مودم اکسترنال Apple USB Modem با قیمت 65000 تومان (اگه بگی گرونه بی انصافی کردی! اپله دیگه!) و با گارانتی نقش هست!

درباره ی محصولات اپل خدمت شما دوست عزیزم عرض کنم که... شرکت هایی در ایران این محصولات رو عرضه می کنند (البته بگم شامل تمام محصولات اپل از نرم افزار تا تمام سیستم ها مانند Mac pro)

مانند:
    (1) - شرکت اپل ایران
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تمام محصولات ازجمله نرم افزار های اپل با گارانتی
    (2) - شرکت رادان مک
    کد:
    (3) - شرکت نقش
    کد:
    نوت بوک ولپ تاب و سیستم های imac و لوازم جانبی با گارانتی

اینم بگم که در یکسر ی از این شرکت ها خدمات خوبی ارائه میشه ، مانند نصب ویندوز در کنار لئوپارد!
    در ضمن من حدودا از سه سال پیش به سمت اپل رفتم و تا حالا پشیمون نشدم! (به قول یکی از بچه ها اپل واسه ماشین های دیگه یه بنزه! )
    Last edited by Stream; 15-07-2009 at 22:35. دليل: لطفا قوانین مطالعه شود!

4. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mhshaker71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با سلام خدمت دوست عزیزم!
    بله ، گفته ی شما کاملا درست است لپ تاب های اپل (البته اشتباه نشه کل سیستم های اپل) مودم اینترنال ندارند اما مودم اکسترنال Apple USB Modem با قیمت 65000 تومان (اگه بگی گرونه بی انصافی کردی! اپله دیگه!) و با گارانتی نقش هست!

درباره ی محصولات اپل خدمت شما دوست عزیزم عرض کنم که... شرکت هایی در ایران این محصولات رو عرضه می کنند (البته بگم شامل تمام محصولات اپل از نرم افزار تا تمام سیستم ها مانند Mac pro)

مانند:
    (1) - شرکت اپل ایران
    کد:
    (2) - شرکت رادان مک
    کد:
    (3) - شرکت نقش
    کد:
    نوت بوک ولپ تاب و سیستم های imac و لوازم جانبی با گارانتی

اینم بگم که در یکسر ی از این شرکت ها خدمات خوبی ارائه میشه ، مانند نصب ویندوز در کنار لئوپارد!
    در ضمن من حدودا از سه سال پیش به سمت اپل رفتم و تا حالا پشیمون نشدم! (به قول یکی از بچه ها اپل واسه ماشین های دیگه یه بنزه! )
    بله دوست عزیز همین طوره
    متاسفانه مردم ما با محصولات apple آشنا نیستند
    طراحی بسیار قشنگشون منو کشته
    جوری که تمام لب تاپ های دیگه در مقابلش بسیار یوغور و زشتند
    Last edited by mhshaker71; 14-07-2009 at 02:21.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله دوست عزیز همین طوره
    متاسفانه مردم ما با محصولات apple آشنا نیستند
    طراحی بسیار قشنگشون منو کشته
    جوری که تمام لب تاپ های دیگه در مقابلش بسیار یوغور و زشتند

شما دوست من دقیقا حرف دل منو زدی!

البته سری جدید محصولات اپل به جز طراحی زیبا و منحصر بفرد ، دارای Performance بسیار بالایی هستند!

که در هیچ موردی کم نمیارن ، البته باید تاکید کنم که در هیچ موردی! (بازی+کار با نرم افزار های سنگین گرافیکی+کار با Visual Studio+...)

بسیاری از نرم افزار های گرافیکی (شرکت Adobe و...) مانند Photoshop ابتدا برای مک نوشته شده بودند !

با این وجود بسیاری از مردم فکر می کنند که نرم افزارهای تحت مک ناشناخته یا گرون یا اینکه تو ایران پیدا نمی شه! بعضی هم که میگن چون هسته ی سیستم عامل مک او اس ایکس BSD است (اپن سورس) پس باید نرم افزار های ان رایگان باشد!!! اخه شما یه نرم افزار مانند Final Cut Studio شرکت اپل رو با چه نرم افزار دیگری تحت لینوکس می تونید مقایسه کنید ، اصلا قابل مقایسه هست؟؟؟؟؟؟؟ (البته من خودم لینوکس کارم!)

تازه شما می تونید +مک (به جز لئوپارد) ، ویندوز (تمام ورژن ها از 3.1 تا 7)، لینوکس (تمام توزیع ها :Ubuntu,kubuntu,fedora,red hat,...) ، ُ سولاریس شرکت سان مایکرو سیستمز (Solaris , Open Solaris) ،
    بی اس دی (BSD , Free Bsd) نصب کنید! اینو میگم ، چون این کارو کردم! وهدف تبلیغ ندارم!
    همانطور که میگم رو xps m1530 از شرکت دل شما نمی تونید مک بریزید!(البته نسخه های هک شده ای هست مانند: ideneb , iAktos,iPC و... که پشتیبانی از تمام سخت افزار ها رو نداره، مثلا رو 1530 شما صدا ندارید وهیچ کاری نمی تونید بکنید) که بعضی میگن شرکت اپل انحصار طلبه ، در صورتی که شما می تونید یه مک اوس ایکس اورجینال از اپل بخرید و اونو روی بی نهایت مک بوک ، مک بوک پرو ، مک مینی ، آی مک و... نصب کنید! 

7. 4 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مک بوک های apple درسته که گرون هستند ولی واقعا از نظر سخت افزاری و سیستم (شاید الان قبول نداشته باشید) از لب تاپ های دیگه برتر هستند
    مثلا وقتی شما یک لب تاپ دل رو چند بار سریع باز و بسته کنی می بینی که شل می شه ولق می خوره ولی apple اصلا این طور نیست
    درمورد کیبورد هم که می دونین برای این که کیبورد لب تاپ ها خراب نشه خیلی ها کیبورد جدا برای لب تاپشون می خرن ولی apple هرچقدر که روی کیبورد و موسش بکوبی هیچیش نمی شه
    و شارژرش رو هم طوری ساختن که به صورت آهنربایی وصل وقطع می شه (پس اگه پاتون به سیم شارژر گیر کرد مک بوکتون با شارژرش کشیده نمی شه و روی زمین نمیوفته)
    امیدوارم اطلاعات خوبی باشه

پروفشنال Bayazee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tmp/

پيش فرض

مدتی هست منم به جمع مک کار ها پیوستم !! خیلی راضی هستم. قبلا برند های دیگه رو هم داشتم اما انصافا مک یه چیز دیگست ! حداقل برای من. اما این تبلیغ و نوشته ها نباید باعث بشه که خیلی ها برن و یه مک بخرن و بعد پشیمون بشن ! یا حداقل فکر کنند پولشونو دور ریختن ! دوستان سوالی داشتن خوشحال می شم بتونم کمکی بکنم.

سیستمی که دارم :

MacBook Pro 2.66 | 4GB ram | 320G hd | bus 1066 و ...

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض D:

اما این تبلیغ و نوشته ها نباید باعث بشه که خیلی ها برن و یه مک بخرن و بعد پشیمون بشن ! یا حداقل فکر کنند پولشونو دور ریختن ! دوستان سوالی داشتن خوشحال می شم بتونم کمکی بکنم.
    اما دوست من کسی که به سمت مک میره ، هیچ وقت پشیمون نمیشه!! (این ثابت شده است!)

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اما دوست من کسی که به سمت مک میره ، هیچ وقت پشیمون نمیشه!! (این ثابت شده است!)
    این حرف کاملا درسته
    فقط باید بلد باشی که چجوری باش کار کنی
    اون وقت می فهمی که کار کردن باش خیلی راحت تر از PC هست.

داره خودمونی میشه R.NaFaS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام...من دنباله یه macbook pro تو رنج قیمت 29000 میگردم....یه مودل خوب به من معرفی کنین ممنون میشم....راستی اپل تو کنفرانس wwdc 2009 یه سری macbook pro جدید معرفی کرد،وارد بازار شده؟؟(قیمت هاش چجوریه؟؟)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •