تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 227 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام بالاخره منم به جمع اپل داران پیوستم (مکبوک پرو 15 اینچی گرفتم 2550 البته با مخلفات شد 2775) کاشکی زودتر دستم بیاد دادم برام ویندوز نصب کنن و یه سری نرم افزار
    حیف که اسنو لئوپارد یکم گرونه برا یه دی وی دی ایرانی زورش میاد 50 تومن بده نمیشه یه جوری دانلود کرد؟ یا اپگرید؟
    من شخصا به شما تبریک می گویم !

در مورد snow leopard بهتره از دی وی دی های اورجینال که تو بازار هست استفاده کنی ! اما دی وی دی های رایتی از رو نسخه ی اور جینال هم کارتون رو را میندازه! که حدودا 20 تومنه! فکر کنم الماس پایتخت داشته باشه! اما دانلود ، به نظرمن بهتره این کار رو نکنی ! چون سیستم عامل ه شماست و اگر یک موقع مشکلی داشته باشه! دردسر خواهید داشت!

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

ممنو امید عزیز از توضیحاتتون . با همه اینها من به این دستگاه خوش بین نیستم چون امروز توی نارنجی مطالبی رو در این زمینه خوندم که دید منو کلن نسبت به آی پد عوض کرد . به هر حال بگذریم .. شاید بعدن چیزهای بهتری به بازار بیاد و این تازه اول راه هست !
    یک سوال از دوستان داشتم . باطری آیپادی که 4 سال قبل خریده بودم درست از سری اول آیپادهای نانو هست که تازه به بازار اومده بود , مدتیه دیگه زیاد شارژ نگه نمیداره . در ایران تعمیرگاهی هست که باطری آیپاد رو عوض کنه ؟ و آیا ارزش داره این کار یا بهتره یه نو بخرم ؟
    من که تا این دستگاه رو نگیرم وامتحان نکنم ، نمیتونم نظر بدم!

به نظر من که نو شو بخری بهتره!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام بالاخره منم به جمع اپل داران پیوستم (مکبوک پرو 15 اینچی گرفتم 2550 البته با مخلفات شد 2775) کاشکی زودتر دستم بیاد دادم برام ویندوز نصب کنن و یه سری نرم افزار
    حیف که اسنو لئوپارد یکم گرونه برا یه دی وی دی ایرانی زورش میاد 50 تومن بده نمیشه یه جوری دانلود کرد؟ یا اپگرید؟
    سلام
    در مورد اسنولپرد هم، هیچ مشکلی پیش نمی‌آد ( من نسخه تورنت رو نصب کردم )
    در زمینهٔ آپدیت‌ها و بقیهٔ چیزها. اساساً در هنگام نصب برنامه‌های اپل ( چه پولی و چه غیرپولی ) مثل خود سیستم‌عامل یا iLife ـِ ۷۹ دلاری یا iWork ـِ ۷۹ دلاری ( یا حتی تا جایی که می‌دونم برنامه‌های چندهزاردلاریش) هم نیازی به وارد کردن سریال نیست و در هیچ مرحله‌ای هم چک نمی‌شه که آیا برنامه نسخهٔ اصله یا نه. و کلاً‌ همیشه اصل بر برائته، و در مورد اپل، هیچ وقت هم خلافش ثابت نمی‌شه چون هیچ وقت درستیش رو امتحان نمی‌کنه! پس با خیال راحت ( و وجدان ناراحت ) مثل من می‌تونید تا ابد از اسنولپرد استفاده کنید و آپدیت‌هاشو دریافت کنید. چیزی مثل Microsoft Windows Genuine هم وجود نداره که همه‌ش مزاحمتون بشه. اگر بخواید، در همین تهران هم می‌تونید نسخهٔ اصلشو خریداری بکنید ( ۴۰ هزار تومن ) ، بازار پایتخت.
    و اگه نخواید میتونید دانلود کنید و نصب کنید (:

فقط اگر خواستید که اسنولپرد رو نصب کنید ( که ۱۰۰٪ باید این کار رو بکنید ) بهتره که اول تمام فایل‌هاتون رو بریزید روی هارد اکسترنالتون. بعد دی‌وی‌دی نصب رو داخل دستگاه بذارید و ریستارت کنید و کامپیوتر رو با دی‌وی‌دی بوت کنید. در حالت نصب عادی ( Upgrade ( نیازی به این کار نیست و اصلاً‌نمی‌خواد ریست بکنید. اما برای Fresh Install باید این کار رو بکنید. حالا موقع نصب، در ابتدا موقعی که می‌خواید پارتیشن مقصد رو برای نصب انتخاب کنید، اون رو به فرمت non case-sensitive فرمت کنید که بعد از نصب،بتونید از برنامه هایی مثل فتوشاپ هم استفاده کنید.

البته با این کار، چون Fresh Install ـه قاعدتاً تمامی هارد پاک می‌شه و تمامی تنظیماتتون از بین می‌رن و ممکنه که شما اینو نخواید.

باز هم یه راه حلی وجود داره که موقع نصب، هم بتونید فرمت پارتیشن رو عوض کنید و هم تمامی تنظیماتتون رو به سیستم‌عامل جدید بیارید و اون هم استفاده از برنامهٔ Migration Assistant ـه که (فکر کنم، چون تا حالا باهاش کار نکرده‌م) تمامی اطلاعات ضروری رو می‌ریزه روی همون هارد اکسترنالتون و بعد از Fresh Install اسنولپرد، خودش دوباره و به شکلی هوشمندانه همه چیز رو بر می‌گردونه سر جای خودش. چون تا بحال از این روش استفاده نکرده‌م، نمی‌تونم چیز بیشتری بگم و بهتره اگر خواستید این کار رو بکنید، حتماً در انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون رو بپرسید تا افراد بسیار باتجربهٔ اونجا که خیلی‌هاشون بیشتر از ۱۰-۱۵ ساله که مکینتاش دارن توضیح بدن؛ چون ممکنه این‌جوری نباشه.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام
    در مورد اسنولپرد هم، هیچ مشکلی پیش نمی‌آد ( من نسخه تورنت رو نصب کردم )
    در زمینهٔ آپدیت‌ها و بقیهٔ چیزها. اساساً در هنگام نصب برنامه‌های اپل ( چه پولی و چه غیرپولی ) مثل خود سیستم‌عامل یا iLife ـِ ۷۹ دلاری یا iWork ـِ ۷۹ دلاری ( یا حتی تا جایی که می‌دونم برنامه‌های چندهزاردلاریش) هم نیازی به وارد کردن سریال نیست و در هیچ مرحله‌ای هم چک نمی‌شه که آیا برنامه نسخهٔ اصله یا نه. و کلاً‌ همیشه اصل بر برائته، و در مورد اپل، هیچ وقت هم خلافش ثابت نمی‌شه چون هیچ وقت درستیش رو امتحان نمی‌کنه! پس با خیال راحت ( و وجدان ناراحت ) مثل من می‌تونید تا ابد از اسنولپرد استفاده کنید و آپدیت‌هاشو دریافت کنید. چیزی مثل Microsoft Windows Genuine هم وجود نداره که همه‌ش مزاحمتون بشه. اگر بخواید، در همین تهران هم می‌تونید نسخهٔ اصلشو خریداری بکنید ( ۴۰ هزار تومن ) ، بازار پایتخت.
    و اگه نخواید میتونید دانلود کنید و نصب کنید (:

فقط اگر خواستید که اسنولپرد رو نصب کنید ( که ۱۰۰٪ باید این کار رو بکنید ) بهتره که اول تمام فایل‌هاتون رو بریزید روی هارد اکسترنالتون. بعد دی‌وی‌دی نصب رو داخل دستگاه بذارید و ریستارت کنید و کامپیوتر رو با دی‌وی‌دی بوت کنید. در حالت نصب عادی ( Upgrade ( نیازی به این کار نیست و اصلاً‌نمی‌خواد ریست بکنید. اما برای Fresh Install باید این کار رو بکنید. حالا موقع نصب، در ابتدا موقعی که می‌خواید پارتیشن مقصد رو برای نصب انتخاب کنید، اون رو به فرمت non case-sensitive فرمت کنید که بعد از نصب،بتونید از برنامه هایی مثل فتوشاپ هم استفاده کنید.

البته با این کار، چون Fresh Install ـه قاعدتاً تمامی هارد پاک می‌شه و تمامی تنظیماتتون از بین می‌رن و ممکنه که شما اینو نخواید.

باز هم یه راه حلی وجود داره که موقع نصب، هم بتونید فرمت پارتیشن رو عوض کنید و هم تمامی تنظیماتتون رو به سیستم‌عامل جدید بیارید و اون هم استفاده از برنامهٔ Migration Assistant ـه که (فکر کنم، چون تا حالا باهاش کار نکرده‌م) تمامی اطلاعات ضروری رو می‌ریزه روی همون هارد اکسترنالتون و بعد از Fresh Install اسنولپرد، خودش دوباره و به شکلی هوشمندانه همه چیز رو بر می‌گردونه سر جای خودش. چون تا بحال از این روش استفاده نکرده‌م، نمی‌تونم چیز بیشتری بگم و بهتره اگر خواستید این کار رو بکنید، حتماً در انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون رو بپرسید تا افراد بسیار باتجربهٔ اونجا که خیلی‌هاشون بیشتر از ۱۰-۱۵ ساله که مکینتاش دارن توضیح بدن؛ چون ممکنه این‌جوری نباشه.
    تا یه جایی رو خوب اومدی ، وبعد خرابش کردی !

ببینید نرم افزار های اپل مثل ilife , iwork ,.... با یک سریال فعال میشند ! اما بدون سریال فقط 30 روزه اند! (یعنی Trial Version)

برای نصب Snow Leopard هم بهتره آپگرید کنین!

دوست عزیز من خودم تو ایرماگ عضوم ، وبرای جناب ایلیا خان هم احترام خاصی قاعلم ! ، اما این قدر دیر به دیر آپ دیت میشه ! که حال آدم رو میگیره! من خودم سه روزه یک سئوال پرسیدم! هنوز هیچ کس به تاپیک نگاه هم ننداخته!

4. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    So Far

پيش فرض

با سلام
    من هفته گذشته این مدل رو خریدم MC226ZP/A میخاستم نظر دوستان رو بدونم
    در ضمن یه سوال هم داشتم
    برای اسفاده از لپ تاپ بهتره همیشه تو شارز باشه یا هر وقت شارز تمام شد و کدوم حالت بهتره
    خیلی ممنون
    البته من این و توی یه تاپیک دیگم مطرح کردم که به جواب نرسیدم و الان اینجا گذاشتم

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

با سلام
    من هفته گذشته این مدل رو خریدم MC226ZP/A میخاستم نظر دوستان رو بدونم
    در ضمن یه سوال هم داشتم
    برای اسفاده از لپ تاپ بهتره همیشه تو شارز باشه یا هر وقت شارز تمام شد و کدوم حالت بهتره
    خیلی ممنون
    البته من این و توی یه تاپیک دیگم مطرح کردم که به جواب نرسیدم و الان اینجا گذاشتم
    با سلام خدمت شما دوست عزیز ، وعرض تبریک!

مدل خوبی ست ! البته خوب که چه عرض کنم ! عالیه!

ببین شما هر جور دوست داری شارژ کن ، اما یادت باشه حداقل هفته ای یکبار بزار شارژش کامل خالی شه (جوری که خاموش شه!) بعد فول شارژ کن ، جوری که باتری 100% بشه! نه 99% !

این به طور رسمی تو سایت اپل هم اومده!

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

13 سلام

واقعا جالب و مسخرست نسخه های کپی شده ویندوز سون که اگه بخوای قانونی اپگرید کنی دویست دلاری برات اب میخوره تو بازار ultimate رو میفروشن سه تومن حالا اسنو لئوپاردو کپی شدشو میخری بیست تومن با اینکه نسخه ی اصلیش خیلی ارزون تر ویندوزه
    فعلا به خاطر محدودیت دانلود نمیتونم بگیرمش هرچند پول دانلودش چندان قیمتش با خرید یه dvd برا من تفاوت نمیکنه 
    واقعا ادم باید تو خرید نرم افزارای اپل با یکی شریک بشه وگرنه اینجوری باید یه چیزی نزدیک به خود پول لپتاپت خرج کنی
    راستی اگه کسی با قیمت ارزون تر میتونه برام پست کنه بهم ایمیل بزنه ممنون میشم

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

مباركتون باشه . كدوم مدل رو گرفتيد ؟

يه سوال براي من پيش اومد . وقتي مك بوك پرو مي خري روش مك نصب نيست ؟؟

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مگه میشه نصب نباشه!
    معلومه که نصبه تازه iLife هم فول روش نصبه

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

پيش فرض

مباركتون باشه . كدوم مدل رو گرفتيد ؟

سلام چرا نصب هست ولی نسخش قدمیه leopard هست گکه نسخه ی جدید snow leopard میشه
    من این نام گذاری مدل لپتاپای اپل رو هنوز درست یاد نگرفتم مشخصاتشو میذارم

Core 2 Duo 2.8GHz 4GB DDR3 /NVIDIA GeForce 9400M & GeForce 9600M GT HDD 500GB

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    So Far

پيش فرض

با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز یک سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه در ویندوز بطور پیش فرض تعریف شده که از تمام پهنای باند اینترنت استفاده نکنه و ما خودمون میتونیم این محدودیت و رفع کنیم
    میخاستم بدونم در مک هم این محدودیت تعریف شده
    ممنون 

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •