تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 227 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 تاپیک دوباره باز گشایی شد ! دوستان خواهشا به قوانین احترام بزارید!

نقل قول نوشته شده توسط mohsenfhm
    امید جان می خواستم راهنماییم کنی . من تصمیممو گرفتم .

بین دومدل موندوم .اگر میشه راهنماییم کن ؟؟

نمی دونم mb991 بگیرم یا mb 985 .

در ضمن کار من هم برق و الکترونیکه و باید برای پروگرام کردن و... نیاز دارم که لپ تاپ رو داخل کارگاه ها و موتور خونه ها ببرم به همین دلیل حیفم میاد که مک بوک پرو رو این جور جا ها ببرم به خاطر همین موضوع باید دو تا لپ تاپ بگیرم که احتمالا دل 1564 بگیرم . می خواستم کمکم کنی که ببینم تصمیمی که گرفتم درسته ؟؟؟

میشه یه مقایسه ی اجمالی رو این دو مدل داشته باشی :
    mb991 mb 985
    خب با اجازه ی اساتید محترم انجمن ، من اولین پست بعد از بسته شدن تاپیک رو میدم!

خب ببینید دوست من ، این دو مدل از نظر کتنفیگ بصورت زیر هستند :

Apple MacBook Pro MB991LL/A

Part Number: MB991LL/A
    Processor: Intel® Centrino2 P8700 2.53 GHz Processor Speed (3MB L2 Cache, 1066MHz FSB)
    Memory (RAM): 4096MB DDR3 SDRAM
    Hard Drive: 250+ GB HDD (5400rpm, Serial-ATA)
    Optical Drive: DVD±RW Super Drive DL
    Battery: 60-watt-hour lithium-polymer
    Display: 13.3'' WXGA LED-backlit Glossy display (1280x800)
    Graphics: NVIDIA GeForce 9400M graphics processor with 256MB of DDR3 SDRAM shared with main memory
    LAN: Integrated 10/100/1000 Ethernet
    Wireless LAN: Integrated Wi-Fi (802.11n)
    Speaker: Built in stereo speakers
    BlueTooth: Built-in Bluetooth 2.1 + EDR
    I/O: 2x USB 2.0 / VGA-Out / 1x FireWire 800
    Other: Mini DisplayPort , iSight Camera, Backlit Keyboard, Multi-Touch trackpad
    Precision aluminum unibody,SD card slot
    Operating System: Mac OS X v10.6 Snow Leopard
    Weight: 2.04 Kg

Apple MacBook Pro MB985LL/A

Part Number: MB985LL/A
    Processor: Intel® Centrino2 P8800 2.66 GHz Processor Speed (3MB L2 Cache, 1066MHz FSB)
    Memory (RAM): 4096MB DDR3 SDRAM
    Hard Drive: 320GB HDD (5400rpm, Serial-ATA)
    Optical Drive: DVD±RW Super Drive DL
    Battery: 73-watt-hour lithium-polymer
    Display: 15.4'' WXGA+ LED-backlit Glossy display (1440x900)
    Graphics: NVIDIA GeForce 9600M GT with 256MB DDR3 and NVIDIA GeForce 9400M 256MB DDR3 shared with main memory
    LAN: Integrated 10/100/1000 Ethernet
    Wireless LAN: Integrated Wi-Fi (802.11n)
    Speaker: Built in stereo speakers
    BlueTooth: Built-in Bluetooth 2.1 + EDR
    I/O: 2x USB 2.0 / VGA-Out / 1x FireWire 800
    Other: Mini DisplayPort , iSight Camera, Backlit Keyboard, Multi-Touch trackpad
    Precision aluminum unibody,SD card slot
    Operating System: Mac OS X v10.5 Leopard
    Weight: 2.49 Kg

اگر CPU و بقیه ی چیز ها رو بزاریم کنار ،

MB985LL/A یک مدل 15" با دو چیپست گرافیکی 256MB هست! اما MB991LL/A یک مدل 13" با یک چیپست 256MB داره! این فرق عمده شونه!

در ضمن دوست من ، اگر شما نگران کثیف شدن و خط وافتادان و این حرفها هستید ، به راحتی می تونید از کیس های speck ساخته شده برای مک بوک و مک بوک پرو استفاده کنید ! این قاب ها کریستالی هستند واز هر نوع ضربه جلو گیری می کنند، من خودم بیرنگ انداختم !!

اما این رنگ هاشه!:

رنگ های مات :

رنگ های براق :

اما اگر بازم اصرار داری دو تا لپ تاب بگیری ، پیشنهاد میکنم ، اون یکی رو studio 1555 بگیری ، از نظر قیمت و کانفیگ هم مناسبه!

2. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

شما انگار یه چیزیتون میشه ! وقتی من نه آیفون دارم و نه مک بوک دارم نه آیپاد دارم و نمیدونم اینها چطور کار میکنن و چه امکاناتی دارن , چطور میتونم بفهمم اینو ؟؟؟؟؟؟؟؟ بهتره به جای مسخره کردن , بگین حوصله جواب دادن ندارم !!!

خب ببینید ،

آیفون گوشی هوشمندی ست که از اینترنت می تونه استفاده ی بهینه کنه ، علاوه بر ان چون پردازشگر گرافیکی داره می تونه برنامه و بازی های گرافیکی رو اجرا کنه درست مثل PSP ، حتی Adobe Photo Shop ورژن آیفون داره! خب iPad هم می تونه این کار هارو بکنه ، برای همین گفتم می تونه آیفون باشه اما با صفحه ی بزرگتر 9.8 اینچی! از طرفی ipad هم مثل iphone دارای Multi Touch هست با این تفاوت که 5 انگشت هم تشخیص میده!

PSP که مخفف Playstation Portable هست ، یعنی کنسول بازی قابل حمل Playstation و محصول سونی ، خب iPad با توجه به بازی هاش که اکثرا ساخت بزرگترین شرکت های بازی سازی مانند EA Games , Rock Star , CAPCOM و... هست ، بنا براین می تونه جای PSP باشه!

آیپاد موسیقی و فیلم اپل هستش ، که این امکان نیز ، علاوه بر iphone در ipad هم اضافه شده!

گفتم amazon kindle ، این دستگاه کتابخوان الکتونیکی شرکت آمازون هستش ، در ipad نیز قسمتی با نام iBooks وجود داره که میشه تمام کتاب های الکترونیکی رو با وصل شده به فروشگاه اپل خریداری کرد!

گفتم می تونه ، مک بوک شما باشه چون سیستم عاملش یه چیزی بین سیستم عامل آیفون و مک ه! و از طرفی به کیبورد بیسیم اپل متصل میشه!

ipad در دو مدل wifi و wifi+3G عرضه میشه! که مدل دوم سیم کارت میخوره! البته اپل تاکید کرده که فقط برای 3G ونه چیز دیگه!

اطلاعات بیشتر :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن کسی قصد مسخره کردن شما رو نداره! این شمایید که باید درست سئوال خود رو مطرح کنید!

Last edited by Microsoft24; 30-01-2010 at 15:08.

4. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid.tipic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض یک پیشنهاد

متاسفانه به تذکری که قبلا داده بودیم توجهی نشد .
    دوستان این تاپیک و بقیه تاپیک های برند ها محلی برای گرفتن مشاوره خرید نیست .
    در صورت ادامه این روند مجبور به تعطیلی کامل این تاپیک ها هستیم .

فعلا این تاپیک بسته میشه برای پاکسازی کلی و همینطور بررسی فعالیت برخی از اعضا و برخورد با کسانی که قوانین رو رعایت نمیکنند .

با تشکر
    pami_wega

پ.ن : تاپیک باز شد ، در صورت عدم رعایت قوانین از طرف هر شخصی به شدت برخورد خواهد شد .
    با سلام دوباره
    البته اگه این انجمن و همین طور بقیهٔ انجمن‌ها تفکیک بشن خیلی عالی می‌شه چون به نظرم الان خیلی‌ در هم بر همه یعنی‌ یک نظم نسبی‌ داره و واقعیت اینه که می‌شه تفکیکش کرد کامل ولی‌ خوب این کار یه مقدار سختم می‌شه برای بعضی‌ دوستان مثلا به نظر من الان تو این سایت تنها کسی‌ که اطلاعات مفیدی به دوستداران اپل میده آقای امید بعد حالا مثلا اگه امید خان بخواد کسی‌ رو در زمینهٔ خرید یا مشکلات پس از خریدو توضیح برنامه‌ها و ... راهنمایی‌ کنه باید مدام از این انجمن به یه انجمن دیگه بره و صبح تا شب انجمن گردی کنه برای رفع مشکلات ملت مگر اینکی‌ مثلا ما مشکلات هر برندی رو در داخل همون انجمن قرار بدییم به طور مثال یه بخشی که هست الان بحثو گفتگو در مورد لپ تاپ‌های اپل ،خود این رو به چند بخش تقسیم کنیم مثلا مقایسه مدل‌های لپ تاپ‌های این برند ، مشکلات سخت افزاری این برند،مشکلات نرم افزاری این برند ،اخبار مربوط به این برند و مشاوره خرید ، مقایسه کانفیگ و ...
    فکر می‌کنم یا باید به همین روشی‌ که داره میره جلو بره جلو یا باید همه چیز تفکیک بشه که هم از لحاظه زمانی‌ مردم وقتشون گرفته نمی‌شه و زود تر به مورد مدّ نظر میرسن و هم اینکه به خاطره پیدا کردن یه مطلب مجبور نییستن ۵۰ صفحه رو بخونن که اصلا خیلی‌ از مطالبی که می‌خونن رو به دنبالش نییستن و مستقیم می‌رن سر اصل مطلب
    به عنوان مثال من شخصاً دنبال کرک ویندوز ۷ بودم کلی‌ تاپیکو انجمن هست که اصلا معلوم نیس چی‌ به چیه و هر کسی‌ در یه جایی‌ یه کرک گذاشته.یا شما برین به بحث و تبادل نظر در مورد لپ تاپ‌های سونی کلی‌ صفحه هست که آدم سرش گیج میگیره بخواد همرو بخونه در صورتی‌ که خود اینو می‌شه تفکیک کرد نسبت به مدل‌های سونی مثلا بحث در مورد سری fw ، cz و...

6. این کاربر از vahid.tipic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

اميد جان ممنون از شفاف سازي .

نياز ديدم كه تاريخچه اپل رو اينجا بزارم .

تاريخچه اپل :

هرروز به محبوبیت محصولات اپل در بین کاربران افزوده می شود.هرروز به میزان طرفداران این شرکت در سرتاسر جهان اضافه می گردد.شرکت اپل یک شرکت چند ملیتی آمریکائی است که در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفرنیا در دره سیلیکون کشور آمریکا قراردارد و کسب و کار اصلی آن فناوری های رایانه ای است.
    این شرکت دردهه 70 میلادی با معرفی ریز رایانه های apple i,apple ii,apple iii و پس از آن مکینتاش به بازار به آغاز و گسترش نوعی رایانه شخصی کمک فراوانی کرد.
    اپل معمولا به تولید سخت افزارهای نوین و دارای طراحی صحیح معروف است.از محصولات سخت افزاری این شرکت می توان آی پاد , آی مک و آی فون را نام برد.همچنین این شرکت در زمینه تولید نرم افزار هم فعالیت دارد.نرم افزارهای آی تیونز , آی لایف و سیستم عامل مورد استفاده در رایانه های این شرکت mac os 10 نیز نمونه هایی از فعالیت نرم افزاری این شرکت هستند.
    ریاست این شرکت برعهده"استیو جابز " است.او در سال1976 با ارائه رایانه اپلii به پسند عام قرارگرفتن مفهوم رایانه خانگی کمک بسیار کرد.بعدها او یکی از اولین افرادی بود که به ارزش تجاری بالقوه رابط گرافیکی کاربر و موشواره ای که در مرکز تحقیقات شرکت زیراکس در پالوالتو ساخته شده بود آگاه گشت و برافزوده شدن این فناوریهای نوین به رایانه اپل مکینتاش نظارت کرد.
    امروزه به عنوان مدیر ارشد عملیاتی شرکت اپل , جابز به نجات دهنده اصلی این شرکت معروف شده است.خصوصا پس از به نتیجه رسیدن ایده ایی که وی اصرار و علاقه ای شخصی به آن داشته است :آی پاد
    همچنین او نایب رئیس و مدیر عامل استودیوی پویانمائی پیکسار نیز بوده است.این شرکت یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید محصولات سینمائی است که از پویا نمائی رایانه ای استفاده می کنند.
    در 24زانویه2006 شرکت والت دیزنی تمامی سهام شرکت پیکسار را به مبلغ4/7میلیارد دلار خریداری کرد و تمامی مدیریت این شرکت عظیم را از زیر دستان آقای جابز درآورد.

تاریخچه:
    تاسیس اپل(1976تا1980)
    کمپانی اپل در سال1971 با دوستی استیو وازنیاک 21 ساله مهندس کامپیوتر و استیو جابز 16 ساله متولد شد.به طوری که با گذشت 6 سال از آشنائی این 2نفر در سال1977 این کمپانی با معرفی رایانه شخصیapple i که در گاراژ خانه جابز به صورت دستی ساخته شده بود رسما با نام تجاریapple computer inc به بازار فناوری وارد شد و توانست ظرف مدت کوتاهی با فروش تعدادی از این مدل رایانه شخصی اعتباری برای خود دست و پا کند.
    بلافاصله در سال 1977 اپل نوع دیگری از رایانه شخصی یعنیapple ii را وارد بازار کرد که به دلیل مجهز بودنش به فلاپی درایو25/5 اینچی از رقبای دیگر خود درآن دوره نظیرcomodore که از نوار مغناطیسی برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می کرد پیشی گرفت.
    در سال1980 اپل سعی کرد با معرفی مدلapple iii که به نوعی بهینه شده سری apple ii به شمار می آمد با بزرگترین رقیب آن دوره یعنی ibm که با تجهیز کامپیوترهای خود به سیستم عامل dos توانسته بود سهم زیادی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد وارد رقابت جدی شداما به دلیل ایراداتی که در طراحی این مدل وجود داشت مجبور شد تا صدها دستگاه ازapple iii فروخته شده را به کمپانی برگردانده و از همین جا با تعیین و تشخیص راه حلهای ممکن برای رفع مشکل مدل apple iii ایده ساخت مدلی جدید خلق شد.

لیزا و مکینتاش(1981تا1989)
    در سال1983 اپل باارائه مدل لیزا(lisa) که اولین رایانه مجهز به ماوس و سیستم عامل دارای واسط گرافیکی , آیکون ها و پنجره ها بود توانست انقلابی بزرگ در زمینه رایانه های شخصی به وجود آورد.
    بعد از آن درسال1984 سیستم عامل مکینتاش توسط اپل درحالی روانه بازار شد که تبلیغات بسیارگسترده ای برایش انجام گرفته بود.
    ظهور مکینتاش و ارائه نسخه های مختلف برنامه های نشر رومیزی توسط کمپانی ادوبی(adobe)نظیرpage maker و بعدها برنامه ساخت انیمیشن موجب شد تا مکینتاش در بین اتشاراتی ها و سازندگان فیلم وموسیقی طرفداران بسیاری پیدا کند.بسیاری از نرم افزارهای مشهور کنونی مانند مایکروسافت ورد و ادوب فتوشاپ اولین بار برای رایانه های مکینتاش نوشته شدند.
    اواسط دهه1980 اپل دارای 2 دپارتمان بود.یکی روی سری های apple ii که خاص ماربران خانگی بود کار می کرد و دیگری روی سیستمهای مکینتاش که مخصوص کاربران حرفه ای طراحی شده بود کار می کرد.
    اپل روی این دو دپارتمان تحقیقات بسیاری را انجام داد اما با تمام تلاشها و تحقیقات مکینتاش نتوانست به سهم بازاری مشابه دهه70 کامپیوترهایapple ii دست پیداکند اما همچنان به رقابت خود با کامپیوترهای ibm ادامه داد.

دوران طلائی(1989تا1991)
    ارائه مدل جدیدی از رایانه های قابل حمل توسط اپل در سال1989 به نام macintoch portable کلید خورد و بعد از آن نوت بوکpower book وارد بازار شد.نوت بوکی که با همکاری کمپانی سونی و به کارگیری باتری های 2ساعته و صفحه مانیتور 19اینچی و هارددرایو 20مگابایتی به فرمی کاملا ارگونومیک طراحی شده بود توانست درسال1991 سود زیادی رانصیب این کمپانی کند.
    این دوران به قدری در دوران کاری اپل سودآور و درخشان به شمار می آید که ازآن به عنوان دوران طلائی یاد می کنن.

سال های نزول(1990تا1993)
    به دلیل ایجاد اختلافاتی در شرکت , استیو جابز بین سالهای 1985 تا 1997 از اپل کناره گیری کرد.با یاد گیری چند درس دردناک بعد از معرفی رایانه حجیم مکینتاش پرتابل در 1989 اپل به طراحی صنعتی روی آورد و استراتژی خود را بر پایه ارائه 3مدل رایانه قابل حمل بنا کرد.
    موفقیتpower book و چند محصول دیگر اپل در این مدت باعث افزایش سود مالی شرکت شد.
    مجلهmac addict سالهای 89تا91 را دوره اول طلایی مکینتاش نام گذاری کرد.ولی دوره طلایی ادامه پیدا نکرد.
    ویندوز یک رابط جدید را به نمایش گذاشت که به عقیده بسیاری از مردم از نظر کارایی به راحتی مکینتاش بود.
    اپل , مایکروسافت را متهم به سرقت الکترونیکی و کپی برداری از روی مکینتاش کرد ولی ویندوز به پیشرفت خود ادامه داد.
    در طول دهه90 اپل خط تولید خود را گسترش داد.اپل تنوع زیادی از محصولات را ارائه می داد.هزینه تولید این گوناگونی محصولات از یک طرف و گسترش محبوبیت ویندوز مایکروسافت که با تبلیغات زیادی همراه بود از طرف دیگر منجر شد اپل تا مرز ورشکستگی پیش رود.

همکاری بزرگ(1994تا1997)
    در اوایل دهه 90 اپل به این نتیجه رسید که برای باقی ماندن در جهان رایانه باید مکینتاش را بازنویسی کند.احتیاجات کاربران و برنامه های رایانه ای با سخت افزار و سیستم عامل های فعلی قابل پاسخگوئی نبودند.
    در سال1994 اپل طرفداران خود را با اتحاد با رقیب قدیمی خود یعنی ibm و موتورولا غافلگیر کرد.این یک پیشنهاد جدید برای تولیدیک رایانه جدید بود که از سخت افزار آی بی ام و موتورولا و نرم افزار اپل استفاده می کرد.
    اپل با این اتحاد امید داشت که از مایکروسافت , تنها رقیبش جلو بیفتد.بعد ازآن اپل خط تولیدpower macintoch را راه اندازی کرد که از پردازنده POWER PC IBM به جای سری 68K موتورولا استفاده می کرد.سیستم عامل اپل برای پردازنده جدید بازنویسی شد.
    در اواسط دهه90 اپل برروی بهبود قابلیتهای سیستم عامل مکینتاش کار می کرد , بعد از اولین تلاش برای تغییر کدهای آن , اپل به نتیجه رسید که بهتر است نوشتن یک سیستم عامل جدید را آغاز کند و بعد آن را مطابق رابط کاربری مکینتاش اصلاح کند.بعد از شکست پروژه مشترک با ibm برای نوشتن سیستم عامل جدید , اپل سیستم عامل NEXTSTEP را که محصول شرکت استیو جابز بود خریداری کرد و استیو جابز دوباره به شرکت قدیمی خود بازگشت.
    در9جولای1997 هیئت مدیره اپل جابز را بعد از 12سال ضرر مالی و ارزش سهام پائین به سمت مدیر عامل منصوب کرد.
    جابز کار خود را به عنوان مدیر عامل موقت شروع کرد و دست به اصطلاح گسترده ای در ساختار اپل زد.

شروع دوباره(1998تا2005)
    در1998 یک سال بعد از بازگشت جابز به شرکت , اپل یک مکینتاش کامل را به نام imac به بازار معرفی کرد.
    یک طراحی جدید که بیشتر استانداردهای اپل را مانندSCSI و ADB را حذف کرده و به جای آن دو درگاه USB قرار داده بود.
    درحالی که از نظر فنی چندان قابل توجه نبود دارای یک خاصیت ابتکاری جدید بود یعنی پوسته پلاستیکی شفاف که در رنگ های آبی و سفید ارائه می شد.
    800000سیستم imac در سال98 فروخته شد.بعد از سال93 این اولین سالی بود که اپل به سود می رسید.
    در سال 2001 اپل سیستم عامل MAC OS X را ارائه کرد که برپایه NEXTSTEP و UNIX BSD بنا شده بود. بین مشتریان و حرفه ای ها به ثبات و قابلیت اعتماد بالا همراه با ضریب امنیتی یونیکس و با یک رابط کاربری که استفاده آسان از آن را تضمین می کرد شناخته شد.
    در اواخر سال 2001 اپل اولین ipod که دستگاه پخش دیجیتال موسیقی قابل حمل بود را ارائه کرد.محصولی که با فروش بیش از 42میلیون از آن به طرز شگفت آوری موفقیت آمیز بود.
    ipod با itunes (که برنامه ای برای فروش موسیقی به قیمت هر آهنگ 99 سنت است) همراه شد.
    تا فوریه2006بیش از یک میلیارد آهنگ قابل بارگیری از اینترنت برای آی پاد وجود داشت.
    در مارس 2005 اپل پشتیبانی خود را از فناوری جدید BLU-RAY سونی اعلام کرد و به BLU-RAY ASSOCIATION پیوست.
    جابز در ژوئن 2005 در یک سخنرانی از فروش رایانه های جدید مکینتاش با پردازنده اینتل در ژانویه 2006 خبر داد. وی همچنین گفت که انتقال مکینتاش از power pc به اینتل تا سال2007 طول خواهد کشید.

عصر اینتل(2006 تا کنون)
    اپل در10ژانویه2006 اولین رایانه هایش را با چیپست اینتل ارائه کرد.لپ تاپ جدید mac book pro با سری قدیمیpower book جایگزین شد که حدود 4 برابر سریعتر از آن بود و imac جدید که 2 تا3 برابر عملکردش سری تر شده بود.
    هردو از پردازنده های اینتل با تکنولوژی CORE DUO استفاده می کردند.
    مشارکت اپل و اینتل یک اصطلاح جدید را میان کاربران رایانه به وجود آورده است .مکتل"mactel" در جواب عبارت "wintel" که به کامپیوتر هایی که با پردازنده intel و سیستم عاملwindows کار می کردند اطلاق می شد ساخته شده است.
    البته این عبارت هیچگاه توسط یک مقام رسمی دو شرکت استفاده نشده است و بیشتر در میان طرفداران رواج پیدا کرده است.
    م:بایت خراسان

واقعا حیف بود که در انجمن اپل یک تاریخچه از شرکت محبوبمان در آن نباشد.البته کمی وکاستی هائی وجود دارد که امیدوارم بر من ببخشید.البته من در سدد کاملتر کردن این تاریخچه خواهم بود.........به امید آن روز

8. 2 کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 تذکر

دوستان توجه کنند :

از این به بعد ،

این تاپیک فقط و فقط بحث وتبادل نظر پیرامون محصولات مکینتاش هست!

در مورد سئوالت و مشاور ه قبل از خرید به تاپیک زیر :

کد:
    در مورد سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری به تاپیک زیر :

کد:
    در مورد دانلود ، درایور و نرم افزار های مک ، به تاپیک زیر :

کد:
    در مورد سوالات و اشکال های بعد از نصب ویندوز به تاپیک زیر :

کد:
    می دونم دارم توضیح واضحات می دم! اما دوستان خواهشا توجه کنند!

Last edited by Microsoft24; 31-01-2010 at 00:17.

پروفشنال zerolight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Apple California

پيش فرض

ممنونم از راهنماییتون .

امید جان لینک که مشکل داره . تو سایت خود اپل هم رفتم که چنین چیزی نبود . تو سایت یوتوپ هست که متاسفانه نمی شه دانلود کرد.
    محسن جان لطف کن لینک یوتوب رو بفرست من تیدیلش میکنم

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

محسن جان لطف کن لینک یوتوب رو بفرست من تیدیلش میکنم

اينم لينك يوتوپ :

کد:
    خبرش رو بديد.

پروفشنال zerolight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Apple California

پيش فرض

اينم لينك يوتوپ :

کد:
    خبرش رو بديد.
    کد:
    اگه سریع بجنبی می تونی از همین لینک بگیری من هم اگه بتونم یه جا آپ میکنم لینکش رو میزارم

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

پيش فرض هورررررااااااااااا

سلام بالاخره منم به جمع اپل داران پیوستم (مکبوک پرو 15 اینچی گرفتم 2550 البته با مخلفات شد 2775) کاشکی زودتر دستم بیاد دادم برام ویندوز نصب کنن و یه سری نرم افزار
    حیف که اسنو لئوپارد یکم گرونه برا یه دی وی دی ایرانی زورش میاد 50 تومن بده نمیشه یه جوری دانلود کرد؟ یا اپگرید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ممنو امید عزیز از توضیحاتتون . با همه اینها من به این دستگاه خوش بین نیستم چون امروز توی نارنجی مطالبی رو در این زمینه خوندم که دید منو کلن نسبت به آی پد عوض کرد . به هر حال بگذریم .. شاید بعدن چیزهای بهتری به بازار بیاد و این تازه اول راه هست !
    یک سوال از دوستان داشتم . باطری آیپادی که 4 سال قبل خریده بودم درست از سری اول آیپادهای نانو هست که تازه به بازار اومده بود , مدتیه دیگه زیاد شارژ نگه نمیداره . در ایران تعمیرگاهی هست که باطری آیپاد رو عوض کنه ؟ و آیا ارزش داره این کار یا بهتره یه نو بخرم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •