تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 227 از 227 اولاول ... 127177217223224225226227
نمايش نتايج 2,261 به 2,266 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

با سلام
    بنده یک لپ تاپ
    Apple MacBook Pro MJLQ2
    خریداری کردم ،
    چون تا حالا با سیستم عامل مک و لپ تاپ های اپل کار نکردم لطفا راهنماییم کنید.
    میخواستم یکسری لوازم جانبی که مورد نیازم میشه مثل موس و دی وی دی درایو اکسترنال ، کاور لپ تاپ رو تهیه کنم ، به نظرتون چیا ضروری هست و چه مارکی بگیرم خوبه؟
    فروشنده ای که ازش لپ تاپ رو خریدم میگفت که فقط از لوازم جانبی مارک خود اپل خریداری کنم و میگفت که در صورت استفاده از دی وی دی درایو اکسترنال سایر مارک ها و موس سایر مارک ها ، یو اس پی لپ تاپ میسوزه.
    آیا حقیقت داره؟
    در مورد نرم افزار ها کلا سیستم عامل مک چطوریه؟
    آیا باید برای نرم افزار های پولی ، لایسنس خریداری بشه؟ یا از نرم افزار های کرکی میشه استفاده کرد؟
    لطفا اگه میشه یکسری نرم افزار های ضروری ،و چند تا
    IDE و
    کد ادیتور خوب این سیستم عامل رو جهت برنامه نویسی بهم پیشنهاد کنید.
    چون رشتم کامپیوترنرم افزار هست ، یک سری نرم افزار های ضروری رو که به نظرتون میرسه پیشنهاد بدید، چون فروشنده قرار شد یکسری نرم افزار برام رایگان نصب کنه.

یه سوال دیگه هم داشتم ، به نظرتون چه ویندوزی (8.1 یا 10)
    به چه صورتی (بوت کمپ ،
    یا Parallels Desktop
    نصب کنم وآیا بهتره ارجینال باشه یا کرک

ببخشید زیادی پرسیدم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

با سلام
    بنده یک لپ تاپ
    Apple MacBook Pro MJLQ2
    خریداری کردم ،
    میخواستم یکسری لوازم جانبی که مورد نیازم میشه مثل موس و دی وی دی درایو اکسترنال ، کاور لپ تاپ رو تهیه کنم ، به نظرتون چیا ضروری هست و چه مارکی بگیرم خوبه؟
    فروشنده ای که ازش لپ تاپ رو خریدم میگفت که فقط از لوازم جانبی مارک خود اپل خریداری کنم و میگفت که در صورت استفاده از دی وی دی درایو اکسترنال سایر مارک ها و موس سایر مارک ها ، یو اس پی لپ تاپ میسوزه.
    آیا حقیقت داره؟
    آیا باید برای نرم افزار های پولی ، لایسنس خریداری بشه؟ یا از نرم افزار های کرکی میشه استفاده کرد؟
    IDE و
    چون رشتم کامپیوترنرم افزار هست ، یک سری نرم افزار های ضروری رو که به نظرتون میرسه پیشنهاد بدید، چون فروشنده قرار شد یکسری نرم افزار برام رایگان نصب کنه.

به چه صورتی (بوت کمپ ،
    یا Parallels Desktop

ببخشید زیادی پرسیدم.
    با تشکر
    اينكه اگر إز سخت افزار ديگه اي استفاده كنيد پورت ميسوزه كملا چرت هست استفاده از هر نوع هارد و موس استاندارد مشكلي نداره
    براي كاور بهتره مارك موشي بگيريد البته بهتره در صورت لزوم بخريد چون وزن و ضخامت دستگاه افزايش پيدا ميكنه
    سخت افزار هاي برقي خود اپل امكانت بيشتري دارند مثلا مجيك موس قابل مقايسه با يك موس معمولي نيست
    مثل ويندوز هر نرم افزار كرك يا غير كرك ميشه نصب كرد
    پيشنهاد ميكنم بسته نرم افزاري گردو رو بخريد هيلي نرم افزار كرك شده داره
    سايت اپل اپس هم براي دانلود مناسب هست
    نرم افزار ضروري افيس ١٦ افزونه پاراگون ntfs و... بنظرم خودتون نصب كنيد بهتره فروشنده ها هر چيزي كه ب دستشون برسه نصب ميكنن
    در مورد ويندوز هم ١٠ بنظرم بهتره نوعش بستگي ب كار شما دارد اگر كار مهمي دلريد بوت كمپ ولي اگر سردستي ميخواي پارالل
    بوت كمپ از سخت افزار ها بهتر پشتيباني ميكند
    كرك نصب كنيد

3. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

با سلام
    بنده یک لپ تاپ
    Apple MacBook Pro MJLQ2
    خریداری کردم ،
    آیا حقیقت داره؟
    IDE و

به چه صورتی (بوت کمپ ،
    یا Parallels Desktop

ببخشید زیادی پرسیدم.
    با تشکر
    محصولات خود اپل کیفیت خیلی خوبی داره. از برندهای دیگه هم می تونید استفاده کنید، هیچ مشکلی پیش نمیاد. با توجه با بودجتون انتخاب کنید. از نرم افزارهای کرک شده هم می تونید استفاده کنید فقط باید تنظیمات تو قسمت Privacy and Security تغییر بدید و روی everywhere بذارید تا نرم افزارهای کرک شده نصب بشن.
    X-Code ادیتور خوبیه که خود اپل دولوپ کرده. Eclipse هم مناسبه. اگه C# کار می کنید هم از Visual Studio بر روی ویندوز.
    برنامه های VLC, Evernote , Folx Pro, FruitJuice پیشنهاد می کنم که قطعا کاربردی هستند. ما بقی اپ ها با توجه با نیازتون :‌Office for MacOSX , Telegram , Chrome, Android File transfer ,....
    اگه قصد بازی کردن دارید فقط از Bootcamp استفاده کنید وگرنه Parallels از پس همه نرم افزارهای مهندسی تقریبا بر میاد. کرک شدش قطعا از بخش پشتیبانی محرومه که در هر صورت تو کشور ما زیاد مرسوم نیست.

5. این کاربر از Xathura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام! من به یه مساله با آیتونز برخوردم.
    آهنگای داخلش کامل نبود. منم تمام فولدر موزیکم رو گرفتم انداختم داخل پنجره آیتونز..
    حالا متوجه شدم یکسری آهنگها رو کپی شدن تو فولدر اختصاصی آیتونز و این اشتباهه
    من فقط میخواستم تو لایبراری آیتونزم نمایش داده بشن.. الان یه سری آهنگارو که تو اسپات لایت میزنم دوتا هست!
    چه باید کرد؟ مرسی

- - - Updated - - -

آهنگای داخلش کامل نبود. منم تمام فولدر موزیکم رو گرفتم انداختم داخل پنجره آیتونز..
    من فقط میخواستم تو لایبراری آیتونزم نمایش داده بشن.. الان یه سری آهنگارو که تو اسپات لایت میزنم دوتا هست!
    چه باید کرد؟ مرسی

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چه باید کرد؟ مرسی

- - - Updated - - -

چه باید کرد؟ مرسی
    داخل Preferences که میرید (حالا نمیدونم Mac دارید یا Windows)، بریدن قسمت Advanced و اون تیک Copy files to media folder when adding to library رو بردارید.

8. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض پتنت‌ جدید اپل برای یک لپ‌تاپ تاشو

پتنت‌ جدید اپل برای یک لپ‌تاپ تاشو

شرکت "اپل" پتنت جدیدی را برای یک لپ‌تاپ تاشو به ثبت رساند که لولای آن می‌تواند مانند ورقه‌های کاغذ خم شود.
    به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، در پتنت این لپ‌تاپ تاشو آمده که می‌تواند از یک تکه ماده تشکیل شود.
    لولا لپ‌تاپ هم مسطح بوده و بر خلاف طراحی خشن همه لپ‌تاپ‌ها می‌تواند به آرامی خم شود.
    این طراحی جدید با قرارگیری لایه‌های قابل خم شدن و نازک امکان‌پذیر می‌شود.
    هر کدام از این لایه‌ها می‌توانند اتصالات بین اجزاء موجود در دو طرف لپ‌تاپ را برقرار کنند.
    به طور ویژه، این طراحی به لایه‌های لولای تاشو لپ‌تاپ اجازه می‌دهد به نحوی متراکم شوند که ارتباط مکانیکی میان صفحه نمایش، کیبورد و پد ردیابی باقی بماند.
    در بخشی از توضیح این پتنت آمده که برای توسعه یک نمایشگر منعطف که می‌تواند با ساختار خمیدنی لپ‌تاپ همپوشانی داشته باشد، می‌توان از فناوری لایه ای استفاده کرد.
    اخیرا شرکت اپل تعدادی پتنت راجع به فناوری‌های خم‌ شدنی و تاشو ثبت کرده است. گرچه که این شرکت هنوز دستگاهی را با استفاده از این فناوری منتشر نکرده است.
    اپل حق اختراع دیگری را هم برای یک آیفون تاشو ثبت کرد که دارای صفحه نمایش تاشو است.
    انتهای پیام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •