تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 227 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

14 help

سلام به همه ی دوستان....من دنبال یه مک بوک پرو با گرافیک قوی میگردم،(سقف قیمت تا 3,000,000)کدوم مدلش از همه بهتره؟؟ممنون میشم راهنماییم کنین

2. این کاربر از Roham_N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

9 RE

سلام به همه ی دوستان....من دنبال یه مک بوک پرو با گرافیک قوی میگردم،(سقف قیمت تا 3,000,000)کدوم مدلش از همه بهتره؟؟ممنون میشم راهنماییم کنین
    با سلام خدمت شما دوست عزیز،

قوی ترین مک بوک پرو از هر لحاظ ،همینیه که تو امضامم!(از نظر گرافیک دارای دو کارت گرافیک GF9600M GT و GF9400M GT هست!)

اگه خواستی بگو تا مشخصات کاملشو بزارم!

قیمت هم ؛
    با گارانتی نقش 2700000ت

با گارانتی رادان 2670000ت

باگارانتی الماس پایتخت 2650000ت
    Last edited by Microsoft24; 15-09-2009 at 23:53.

4. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alisharapova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز من همین مک بوک پرو رو که شما تو امضاتون گذاشتید رو 1 هفته ای میشه خریدم به قیمت 2630000 خیلی ازش راضی هستم.چند تا سوال در موردش داشتم.
    1-منظورتون از داشتن دو کارت گرافیک چیه؟دقیقا برای خود من این سوال پیش امده بود که منظورش از 9400 و 9600 چیه اگه توضیح بدید ممنون میشم؟
    2-علاوه بر سیستم عامل مکینتاش روش سیستم عامل ویندوز ویستا هم نصبه حالا یه سری سوال در مورد این دارم
    که بعضیا ادعا میکنند کار کردن با ویندوز ویستا در اپل و بخصوص بازی کردن در این سیستم عامل برای دستگاه ضرر داره و اپل که به حرارت کم معروفه تبدیل به تنور میشه ایا راسته یا نه لطفا تخصصی توضیح بدید نه اینکه مثل بقیه فقط بگید اره یا نه؟
    ممنون میشم اگه سوالات منو جواب بدید
    با تشکر

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز من همین مک بوک پرو رو که شما تو امضاتون گذاشتید رو 1 هفته ای میشه خریدم به قیمت 2630000 خیلی ازش راضی هستم.چند تا سوال در موردش داشتم.
    1-منظورتون از داشتن دو کارت گرافیک چیه؟دقیقا برای خود من این سوال پیش امده بود که منظورش از 9400 و 9600 چیه اگه توضیح بدید ممنون میشم؟
    2-علاوه بر سیستم عامل مکینتاش روش سیستم عامل ویندوز ویستا هم نصبه حالا یه سری سوال در مورد این دارم
    که بعضیا ادعا میکنند کار کردن با ویندوز ویستا در اپل و بخصوص بازی کردن در این سیستم عامل برای دستگاه ضرر داره و اپل که به حرارت کم معروفه تبدیل به تنور میشه ایا راسته یا نه لطفا تخصصی توضیح بدید نه اینکه مثل بقیه فقط بگید اره یا نه؟
    ممنون میشم اگه سوالات منو جواب بدید
    با تشکر
    با سلام خدمت شما دوست عزیز ،
    1- ببین دوست من مک بوک شما دارای دو چیپست گرافیک ( GF9600M GT و GF9400M GT) هست ، وقتی شما دارید کارای معمولی (مانند اینترنت ، دانلود ، موسیقی و...) رو انجام می دهید ، در حقیقت مک بوک شما از چیپست گرافیکی GF9400M GT استفاده می کند ، اما وقتی دارید بازی می کنید یا با Photo Shop یا Final Cut Studio یا به طور کلی میشه گفت کارهای گرافیکی سنگین می کنید مک بوک شما از چیپست گرافیکی GF9600M GT استفاده می کند!

توضیح اینکه این switch بین دو کارت گرافیک به طور کاملا اتوماتیک انجام می شود!

2-در مورد این سئوال (سئوال 2) نظر خودتون چیست؟؟؟؟

ببین دوست من این حرفها همه اش شایع هست! وهیچ کدوم تا حالا ثابت نشده! و ثابت هم نخواهد شد!

من خودم تا حالا رو مک بوکم یه مدتی XP داشتم یه مدتی vista یه مدتی هم seven rc واز وقتی هم به snow leopard آپگرید کردم ، وقت نکردم ویندوز بریزم ! تا حالا هم نه دستگاه داغ شده ، نه تنور نشده ، نه اغز کیبورد بخار در اومده نه ....

راستی اگر خواستی به snow leopard اپگرید کنی ، آموزشش تو این تاپیک هست!
    به شایعات هم توجه نکن!(می دونی چرا ؟ چون وقتی یک گربه (استعاره از انسان) دستش به گوشت (استعاره از محصولات اپل) نمی رسه ، می گه بو میده(کنایه از داغ کردن)!!!!!!) اگر هم تو فروم های خرجی خوندی ! زیاد فرقی نداره ! چون اپل از نظر قیمت در تمام دنیا بالاست! بنابراین گربه زیاده!

سئوالی بود در خدمتم ،
    با تشکر،
    M24

7. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی دوست عزیز دقیقا مثلی که زدید رو قبول دارم البته ورژن جدید این مثل امده که اینجا من مینویسم.
    میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه رژِیم دارم.اصلا برای خود من این طرز فکر خیلی جالب و خنده دار بود چون اپل هم مانند سیستم های دیگه یه دستگاه حالا چه بخواد روش xp باشه یا vista یا macintash چه فرقی به حالش میکنه.پس به شما اعتماد میکنم و بازی کردن و سایر کارایی که تو vista راحت تر میتونم انجام بدم رو کار کنم.
    و اینکه ایا با این لپ تاپ میشه بازی GTA IV رو کامل اجرا کرد ؟
    Last edited by alisharapova; 16-09-2009 at 16:26.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

با اجازه ی بزرگان من چند تا نکته رو ذکر میکنم :

1. این که ویستا روی اپل ها هم نصب میشه تنها جنبه ی سمبلیک داره چون این کار عملی هست ولی سرعت سیستم به شدت پایین میاد و اپل ها که به تولید حرارت کم مشهور هستن , تبدیل میشن به تنور

2. توجه داشته باشین با اینکه اکثر لپ تاپ های اپل با رم های 2 گیگ و با سی پی یو های نه چندان قوی مثل 2 یا 2.1 هستن , اما سرعتی برابر با لپ تاپ های دارای ویندوز که رم های 3 و 4 گیگ و سی پی یو های قوی مثل 2.4 یا 2.5 هستن رو دارن , چون سیستم عامل سازگار تری با دستگاه خود دارن و مکینتاش سیستم عاملی سبک تر و در عین حال حرفه ای تر هم هست

پس : کانفیگ پایین تر در اپل چه بسا کارایی بالاتری هم داشته باشه نسبت به لپ تاپ های با کانفیگ بالاتر اما با سیستم عامل ویندوز

مخصوصا ویستا که نیاز به سخت افزار قوی داره که انتقاد ازش هم زیاده چون با شرکت های سازنده ی رم - سی پی یو و ..... ( سیاست اقتصادی نامرد ها که ریختن رو هم ) که مشتری رو مجبور به ارتقا میکنن

موفق .....
    دوست عزیز Microsoft24 اگه بالا رو بخونید یکی از افرادی که همین حرف رو زده دقیقا تو خود این تاپیک هستش که من براتون پستش رو گذاشتم که گفته داغ میکنه خوب ادم یکم شک میکنه هرکسی یه نظری میده.
    در مورد حرف این دوستمون چه نظری دارید؟حتما خودشون امتحان کردن که این نظر رو دادن دیگه؟
    و اینکه به snow leopard میترسم خودم اپگرید کنم قراره بفرستم اپل ایران اونجا برام کاراشو انجام بدن.
    با تشکر
    Last edited by alisharapova; 16-09-2009 at 16:52.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sib881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

به شایعات هم توجه نکن!(می دونی چرا ؟ چون وقتی یک گربه (استعاره از انسان) دستش به گوشت (استعاره از محصولات اپل) نمی رسه ، می گه بو میده(کنایه از داغ کردن)!!!!!!) اگر هم تو فروم های خرجی خوندی ! زیاد فرقی نداره ! چون اپل از نظر قیمت در تمام دنیا بالاست! بنابراین گربه زیاده!
    M24

شایعه نیست آقا. من خودم MB470LL/A دارم وقتی با ویندوز بوت کمپ کار می کنم واقعا مک بوکم داغ میشه.
    و اینکه علاوه بر داغ شدن ویندوز بوت کمپ خوره باطریه. مثلا من با همون سطح شارژ تو mac os تا 4 ساعت هم باطری نگه می داره ولی تو ویندوز ماکزیمم 2 ساعت نگه میداره.

ولی بازم Apple عالیه.

11. این کاربر از sib881 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای بابا باز برگشتیم خونه اول که؟اخرش ضرر داره یا نه ؟دیدید یکی میگه داره یکی میگه ضرر نداره؟
    دوست عزیز sib881 بازی کردن تو محیط ویندوز چی اونم براش ضرر داره؟داغ میکنه ؟بازی کند تر اجرا میشه یا چی ؟
    اخه xp با مکینتاش چه فرقی داره هر دو یک سیستم عامل هستن دیگه ؟
    حالا یکی یه جمع بندی کلی بکنه؟اخرش چی کار کنیم بهتره استفاده کنیم یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sib881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

11

ای بابا باز برگشتیم خونه اول که؟اخرش ضرر داره یا نه ؟دیدید یکی میگه داره یکی میگه ضرر نداره؟
    دوست عزیز sib881 بازی کردن تو محیط ویندوز چی اونم براش ضرر داره؟داغ میکنه ؟بازی کند تر اجرا میشه یا چی ؟
    اخه xp با مکینتاش چه فرقی داره هر دو یک سیستم عامل هستن دیگه ؟
    حالا یکی یه جمع بندی کلی بکنه؟اخرش چی کار کنیم بهتره استفاده کنیم یا نه؟
    از نظر بازی کردن مشکلی که نداره هیچ ، خیلی هم عالی اجرا می کنه. ولی بازم می گم هم زیاد داغ می کنه هم ویندوزش مثل چی باطری مصرف می کنه. ( در مقع بازی یا کارای سنگین هم بیشتر داغ می کنه هم بیشتر باطری مصرف می کنه که باید مد نظرتو باشه)
    البته فکر کنم دلیلش روشن شدن و سرعت گرفتن بیش از حد فن برای سرد کردنشه. ولی توی Mac OS این مشکلاتو نداره ها. آخه سیستم عامل و سخت افزارش خیلی با هم match هستن.
    به طور کلی اگه macbook رو می خواین بگیرین ولی بیشتر می خواین از ویندزش استفاده کنین کار خیلی اشتباهی انجام می دین. چون با این پولی که می خواین هزینه کنین می تونین یکی از بهترین مدل های دل یا وایو رو داشته باشین. حالا دیگه انتخاب با خودتونه
    ولی بازم به نظر من Apple یه چیز دیگه ست

14. 2 کاربر از sib881 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از نظر بازی کردن مشکلی که نداره هیچ ، خیلی هم عالی اجرا می کنه. ولی بازم می گم هم زیاد داغ می کنه هم ویندوزش مثل چی باطری مصرف می کنه. ( در مقع بازی یا کارای سنگین هم بیشتر داغ می کنه هم بیشتر باطری مصرف می کنه که باید مد نظرتو باشه)
    البته فکر کنم دلیلش روشن شدن و سرعت گرفتن بیش از حد فن برای سرد کردنشه. ولی توی Mac OS این مشکلاتو نداره ها. آخه سیستم عامل و سخت افزارش خیلی با هم match هستن.
    به طور کلی اگه macbook رو می خواین بگیرین ولی بیشتر می خواین از ویندزش استفاده کنین کار خیلی اشتباهی انجام می دین. چون با این پولی که می خواین هزینه کنین می تونین یکی از بهترین مدل های دل یا وایو رو داشته باشین. حالا دیگه انتخاب با خودتونه
    ولی بازم به نظر من Apple یه چیز دیگه ست
    خوب یه میز خنک کننده براش میگیریم مشکل داغ کردنش حل میشه میمونه مشکل باطریش که اونم فوق بالاش زیاد میزنیم به شارژ دیگه.
    ولی شما همش از اپل ایراد میگیری اخرش میگی اپل یه چیز دیگه ست جالبه نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •