تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 127 از 227 اولاول ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,261 به 1,270 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

کاربر فعال انجمن عکاسی sinaxex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام من میخوام یه مک بوک پرو بخرم ولی منتظر این هستم که اپل مدل های جدیدشو عرضه کنه اما هرجا گشتم هیچ چی راجع به مدل های سال 2011 پیدا نکردم میخواستم بدونم اصلا اپل قصد همچین کاریو داره که مدلهای جدید بده؟ و اگه احتمالش هست زمان حدودیش کیه؟ ( منظورم از مدل های جدید اینه که مثلا گرافیک 512 رو به 1 ارتقا بده) ممنون
    طبق اخبار گفته شده همین پنج شنبه قراره خط تولید مک بوک جدید ایجاد بشه و ان شاا تا عید قطعا مک بوک جدید که امکانات بسیار بیشتری هم داره قابل تهیه خواهد بود

آقا من میخوام نت بوک بخرم .... بینه 3 تا نوت بوک گیر کردم .... "MacBook Pro MC374LL/A" ، "dell Inspiron 5010" ، "VAIO EA3EGX/BJ"

چشم بد جوری این مک پرو رو گرفته ، از طرفی میخوام ویندوز سون هم داشته باشم ، اینم میدونم که میشه روش سون رو نصبید ... ولی من وقتم یه مقدار کمه، تا 2 شنبه بیشتر وقت ندارم ، بعدش میرم دانشگاه به اینترنت زیاد دسترسی ندارم تا قبله عید هم نمیام دیگه... حالا میخوام ببینم میتونم تو این چند روز چیزایی که برا نصبه سون لازمه دانلود کنم و برم یونی درستش کنم ؟ آیا به مشکله اساسی بر نمیخورم؟فارسی ساز و اینا چی؟

شاید یه مقدار سوالام خنده دار باشه برا شما ها ... ولی من که تا حالا تجربه مک ندارم یه خورده میترسم ..مخصوصا وقتی که وقتم هم ندارم .... حالا بعد از 3 سال دوباره اومدم اینجا تا ازتون کمک بگیرم دوباره ....
    پیشاپیش از کمکتون ممنونم.
    بهترین سورس برای یادگیری مک همین اینترنت هست. در همین اینترنت شما میتونید اموزش نصب ویندوز روی مک بوک رو یاد بگیرید میتونید اموزش کامل سیستم عامل مک را فربگیرید به طوری که حرفه ای شوید فقط کمی وقت باید بزارید و در سایت های اموزش مقالات رو مطالعه کنید همین

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مک بوک های جدید به زودی عرضه خواهند شد و من انتظارات شخصی ام رو از مک بوک پرو های جدید میگم:

1. مهاجرت کامل به SSD آنبرد همراه با پشتیبانی از TRIM
    2. استفاده از Sandy Bridge
    3. استفاده از چیپ های گرافیکی سری Geforce 500M
    4. حذف اپتیکال درایو و HDD ، یا حداقل حذف یکی از اینها و وجود گزینه ای برای انتخاب یکیشون موقع Config کردن
    5. پورت های USB بیشتر (سه تا) ، یا حداقل با فاصله بیشتر بین اون دو پورت
    6. وجود پورت Light Peak !
    7. وجود پورت HDMI
    8. استفاده از صفحه IPS (خیلی ایده آل میشه دیگه )
    9. بالا نبردن قیمت!

اینها انتظارات من برای آپدیت ایده آله ... گرچه صد درصد همه اینها اتفاق نمی افته ولی امیدوارم بعضی هاشون اتفاق بیفته.

3. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مک بوک های جدید به زودی عرضه خواهند شد و من انتظارات شخصی ام رو از مک بوک پرو های جدید میگم:

4. حذف اپتیکال درایو و HDD ، یا حداقل حذف یکی از اینها و وجود گزینه ای برای انتخاب یکیشون موقع Config کردن
    7. وجود پورت HDMI
    9. بالا نبردن قیمت!

اینها انتظارات من برای آپدیت ایده آله ... گرچه صد درصد همه اینها اتفاق نمی افته ولی امیدوارم بعضی هاشون اتفاق بیفته.
    دل کلا" خیلی چیزها میخواد!
    اما اپل هیچ وقت نمیاد یهو ملتو سیراب کنه. سیاستش قطره چکانی هست.
    به علاوه این همه تغییر به خصوص اون مانیتور و اس اس دی اثر محسوسی روی قیمت دارن
    اپل هم حاشیه سودشو میخواد حفظ کنه

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

7. وجود پورت HDMI
    9. بالا نبردن قیمت!

البته این بحث ها برای سری 13" هست و اینکه اینی که تو گفتی اگر بیاد روش فکر نکنم قیمتش کمتر از 2300 بشه { جداقلش تو ایران } ولی واقعا به این چیزهایی که گفتی نیاز داره برای بهترین بودن

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

البته این بحث ها برای سری 13" هست و اینکه اینی که تو گفتی اگر بیاد روش فکر نکنم قیمتش کمتر از 2300 بشه { جداقلش تو ایران } ولی واقعا به این چیزهایی که گفتی نیاز داره برای بهترین بودن
    برای همه سایزها می تونه باشه ... به نظر من مشکلی نیست اگه برای بعضی آپشن ها (مثلا صفحه IPS) هزینه اضافی گرفته بشه و اونها رو به عنوان کانفیگ های گرون قیمت عرضه کنه، ولی بالاخره باید یکی دنیا رو به سمت جلو پیش ببره و یکی باید بگه HDD ها دیگه بدرد نمی خورن، دوران CD/DVD به سر رسیده و ... ، و خب همیشه اپل این افتخار رو داشته از حذف فلاپی دیسک تا USB و ... گرفته تا محدودیت های نرم افزاری و عدم پشتیبانی از Blueray .

کلا این سیاست هاست که آدم رو به اپل علاقمند می کنه نه خشکل بودن لپ تاپ ها و آیفون هاش!

اگه نباشه جاش خالی می مونه x4n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

7. وجود پورت HDMI
    9. بالا نبردن قیمت!

شایعاتی مبنی بر :

استفاده از دو هارد یکی معمولی و یکی هم SSD (که سیستم عامل مکینتاش روش نصب میشه) هست

استفاده از نسل جدید پردازنده ها هست ! Sandy Bridge

هنوز در مورد گرافیک خبری نشده

چند پارت نامبر و قیمت هم اومده توی نت که هنوز معلوم نیست درست هست یا نه !! ولی اگه Sandy Bridge و 2 تا هارد گذاشته باشن به نظر من که خیلی خوبه و اون قیمت ها زیاد نیست ! ( منتظرم سری جدید معرفی بشه که برم بخرم )

بعضی ها هم میگن که احتمالاً روز تولد استیو معرفی بشن

و ما همچنان منتظریم :(

منبع : مک هلپ

8. این کاربر از x4n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز مخصوصا آقا امید
    کار من بیشتر با نرم افزارهای طراحی مانند ansys و abaqus و sap و ... هست از انجایی که خیلی به apple علاقه دارم میخواستم راهنماییم کنین که این برنامه ها واسه مک هم نوشته شدند یا نه؟در ضمن اگه بخوام با این برنامه ها با ویندوز اپل کار کنم جواب میده یا نه؟(چون انسیس برنامه سنگینی هست).و چه سیستمی رو پیشنهاد میکنید که بخرم تا از هر لحاظ بهترین باشه(قیمتش مهم نیست)
    متشکرم

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

مك بوك پروي 2011 معرفي شد

براي اطلاعات بيشتر به اينجا مراجعه كنيد :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. این کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

x4n

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز مخصوصا آقا امید
    کار من بیشتر با نرم افزارهای طراحی مانند ansys و abaqus و sap و ... هست از انجایی که خیلی به apple علاقه دارم میخواستم راهنماییم کنین که این برنامه ها واسه مک هم نوشته شدند یا نه؟در ضمن اگه بخوام با این برنامه ها با ویندوز اپل کار کنم جواب میده یا نه؟(چون انسیس برنامه سنگینی هست).و چه سیستمی رو پیشنهاد میکنید که بخرم تا از هر لحاظ بهترین باشه(قیمتش مهم نیست)
    متشکرم
    دوست عزیز اگر بهترین کانفیگ اپل رو بخری 100% برنامه هات اجرا میشه تو ویندوز یا مک در مورد بهترین کانفیگ هم در صفحات قبل بهمراه یکی از دوستان توضیحات کافی رو دادیم پس دو صفحه قبل رو بخونید.

اگر هم کانفیگی میخوای که مطمئن باشی که کارت خوب پیش میره و قیمتش هم مناسب تر باشه مدلهای 15 اینچ پیشنهاد میشه که تمام مدل هاش کار شما رو پیش میبره.

دقیق نمیدونم این نرم افزارها چقدر cpu و گرافیک لازم دارن ولی چون نرم افزار های سیمولیشن هستن بنظرم 13 اینچ ها زیاد بکارتون نمیان.(کارتون رو انجام میدن ولی با سرعت کمتر.)

من تا حالا ندیدم مک بوک پروم کم بیاره (13" و 2.66 gh)

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

داخل مك بوك پرو چه ميگذرد ؟؟؟‌

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •