تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 114 از 227 اولاول ... 1464104110111112113114115116117118124164214 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,131 به 1,140 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

پيشنهاد ميكنم حتما با مكينتاش اورجينال كار كنيد !‌نظرتون بر مي گرده
    من با نسخه ی اصلی هم کار کردم ولی تفاوت چندانی ندیدم.
    منظورم اون امکاناتی که نام بردید بود. مثل شارژر آهنربایی و باتری طولانی و ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shahin_SOURNA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    !Here

پيش فرض

من با نسخه ی اصلی هم کار کردم ولی تفاوت چندانی ندیدم.
    منظورم اون امکاناتی که نام بردید بود. مثل شارژر آهنربایی و باتری طولانی و ...
    هر کسی نمیتونه ببینه!
    کدوم مدل؟
    شارژر آهنربایی شاید اما باتری ۱۰ ساعت؟ اونم فوجیتسو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من به حداقل ۸ ۹ مورد اشاره کردم :
    اول و مهمتر از همه اینکه اپل سیستم عامل مکینتاش داره.(خود این سیستم عامل دنیایی از مزایا هست، سرعت بالا ، محیط user friendly , طراحی گرافیکی فوق العاده ، بهترین گزینه برای انجام کارهای گرافیکی و گشت و گذار در اینترنت...)
    دوم ۱۰ ساعت باتری نگه میداره.
    ۳-وزنش بسیار کمه ۱۳ اینچی ها ۲ کیلو هستند.
    ۴-طراحی ش بی نظیره.
    ۵-ترکپد مولتی تاچ داره که کار کردن باهاش غوغاست.
    ۶-سوپر درایوش مکشی هست (مثل ضبط ماشین سی دی رو به داخل میکشه.)
    ۷-به هیچ وجه با مکینتاش داغ نمیکنه.
    ۸-شارژرش آهنربایی هست و اگه سیم اتفاقی کشیده بشه لپ تاپ زمین نمی افته بلکه شارژر جدا میشه و چندین مزایای ریز و درشت دیگه...
    راستی شما اگه روزی ۱۰-۱۲ ساعت با کامپیوترت کار کنی چند بار ویندوز اون رو بر اثر هنگ کردن ریست میکنی؟؟
    مکینتاش به خاطر کرنلی که داره و پایداری بالا به ندرت هنگ میکنه. من در طی حدودا ۱ سال فقط ۱ بار سیستمم فریز شده.

3. 3 کاربر از Shahin_SOURNA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

هر کسی نمیتونه ببینه!
    کدوم مدل؟
    شارژر آهنربایی شاید اما باتری ۱۰ ساعت؟ اونم فوجیتسو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من به حداقل ۸ ۹ مورد اشاره کردم :

راستی شما اگه روزی ۱۰-۱۲ ساعت با کامپیوترت کار کنی چند بار ویندوز اون رو بر اثر هنگ کردن ریست میکنی؟؟
    مکینتاش به خاطر کرنلی که داره و پایداری بالا به ندرت هنگ میکنه. من در طی حدودا ۱ سال فقط ۱ بار سیستمم فریز شده.
    در 5 ماه اخیر 3 بار.
    جواب سوال قبلیت رو هم میدم بگردم پیدا کنم.
    در ثانی 10 ساعت رو هم قبول ندارم پسرخالم لپتاپی که خریده از اپل نوشتن 10 ساعت باتری داره ولی بعد از 2ماه بیشتر از 6 ساعت باتری نگه نمیداره(تازه خیلی به دقت شارژش میکرد)

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    !Here

پيش فرض

در 5 ماه اخیر 3 بار.
    جواب سوال قبلیت رو هم میدم بگردم پیدا کنم.
    در ثانی 10 ساعت رو هم قبول ندارم پسرخالم لپتاپی که خریده از اپل نوشتن 10 ساعت باتری داره ولی بعد از 2ماه بیشتر از 6 ساعت باتری نگه نمیداره(تازه خیلی به دقت شارژش میکرد)
    یعنی میخوای بگی ویندوز نه هنگ میکنه خیلی هم پایداره و ویروس هم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    والا من که از ویندوز استفاده میکردم روزی نبود که چندین بار هنگ نکنه.
    منتظر جواب میمونم.
    ایشون نمیدونم چه بلایی سر باتری شون آوردن ولی الان باتری من بعد از ۹ ماه ۹۸ درصد شارژ نگه میداره، دوستان توی مک هلپ تا حالا کسی زیر ۹۰٪ فکر نمیکنم اومده باشه.
    به دقت شارژ میکرد؟ روش استفاده از باتری و کالیبره کردنشون رو میشه بگید.
    موفق باشید

6. این کاربر از Shahin_SOURNA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه taban341's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

سلام شاهین جان دوستمون گفت یه لپ تاپ توپ میخام واسش Apple MC373LL/A سفارش دادم حالا قرار شده کاراشو من انجام بدم می خام ویندوز نصب کنم. خیلی سخته؟جای هست آموزش گذاشته باشین ؟
    به نرم افزار خاصی نیازه واسه بوت یه مثل لپ تاپ های دیگه تو تنظیمات بایوس باید دوی دی رام رو اول بزارم بوت شه و مراحل بعدی رو انجام بدم.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

یعنی میخوای بگی ویندوز نه هنگ میکنه خیلی هم پایداره و ویروس هم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منتظر جواب میمونم.
    ایشون نمیدونم چه بلایی سر باتری شون آوردن ولی الان باتری من بعد از ۹ ماه ۹۸ درصد شارژ نگه میداره، دوستان توی مک هلپ تا حالا کسی زیر ۹۰٪ فکر نمیکنم اومده باشه.
    موفق باشید
    100% شارژ میشه ولی میزنه 6 ساعت در حالی که تو manual نوشته 10 ساعت

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    !Here

پيش فرض

100% شارژ میشه ولی میزنه 6 ساعت در حالی که تو manual نوشته 10 ساعت
    اوه!! اول از همه باید این نکته رو بگم که میزان باتری لپ تاپ های اپل لحظه ای محاسبه میشه و بر اساس کاری هست که شما از لپ تاپ میکشید، یعنی ممکنه اگه شما یه برنامه ی سنگین رو باز کنید باتری تون نیم ساعت کمتر کار کنه و نشانگر باتری تون هم طبیعتا ساعت کمتری رو نمایش میده،
    اما اگه شما سایت اپل رو خوب خونده باشید نوشته ۱۰ ساعت زمانی محقق میشه که شرایطی رو داشته باشین که اول باید باتری تون فول باشه، دوم ایرپورت off باشه و مهمتر اینکه نور صفحه در حدود ۶۰٪ باشه.

سلام شاهین جان دوستمون گفت یه لپ تاپ توپ میخام واسش Apple MC373LL/A سفارش دادم حالا قرار شده کاراشو من انجام بدم می خام ویندوز نصب کنم. خیلی سخته؟جای هست آموزش گذاشته باشین ؟
    به نرم افزار خاصی نیازه واسه بوت یه مثل لپ تاپ های دیگه تو تنظیمات بایوس باید دوی دی رام رو اول بزارم بوت شه و مراحل بعدی رو انجام بدم.
    سلام عزیزم نه اصلا سخت نیست خیلی هم راحته و از ویندوز ریختن روی پی سی آسون تره،یعنی مراحل بایاس و اینا نداره.
    معین جان زحمت آموزش مرحله به مرحله و تصویری اش رو کشیده:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

اوه!! اول از همه باید این نکته رو بگم که میزان باتری لپ تاپ های اپل لحظه ای محاسبه میشه و بر اساس کاری هست که شما از لپ تاپ میکشید، یعنی ممکنه اگه شما یه برنامه ی سنگین رو باز کنید باتری تون نیم ساعت کمتر کار کنه و نشانگر باتری تون هم طبیعتا ساعت کمتری رو نمایش میده،
    اما اگه شما سایت اپل رو خوب خونده باشید نوشته ۱۰ ساعت زمانی محقق میشه که شرایطی رو داشته باشین که اول باید باتری تون فول باشه، دوم ایرپورت off باشه و مهمتر اینکه نور صفحه در حدود ۶۰٪ باشه.

سلام عزیزم نه اصلا سخت نیست خیلی هم راحته و از ویندوز ریختن روی پی سی آسون تره،یعنی مراحل بایاس و اینا نداره.
    معین جان زحمت آموزش مرحله به مرحله و تصویری اش رو کشیده:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی من هنوز متقاعد نشدم که چرا لپتاپ های اپل انقدر گرونن.
    گیریم که باتری و وزن و ابعادشون تکه ولی بازم تفاوت 300-400 تا 600-700 دلاری؟!!!!
    تازه اگه روی این لپتاپ های معمولی هم مک بریزی باطریشون میره رو همون 3-4 ساعت

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    !Here

پيش فرض

ولی من هنوز متقاعد نشدم که چرا لپتاپ های اپل انقدر گرونن.
    گیریم که باتری و وزن و ابعادشون تکه ولی بازم تفاوت 300-400 تا 600-700 دلاری؟!!!!
    تازه اگه روی این لپتاپ های معمولی هم مک بریزی باطریشون میره رو همون 3-4 ساعت
    فقط باتری و وزن و ابعاد؟ توی اون پست م ۷ ۸ تا دلیل که به ذهنم میرسید رو گفتم بهتون بازم که فقط این ۳ تا رو میگین.
    تازه به اونهایی که گفتم کیفیت بالای قطعات رو اضافه کن، همچنین مهندسی قطعات یعنی قطعه هایی که توی مک بوک استفاده شده با هم نهایت مچ شدن و هماهنگی رو دارن، و این یعنی بالاترین پرفورمنس، اگه شما به سایت هایی مثل اینتل (تولید کننده سی پی یو های اپل) یا دیگر تولید کنندگان سر بزنی میبینی جلوی بعضی محصولات نوشته Special For Apple MacBooks یعنی این قطعه مخصوص استفاده در لپ تاپ های اپل هست و کلا برای این منظور طراحی شده.
    من دیگه نمیدونم یه لپ تاپ چی مزیت هایی میتونه داشته باشه تا به خاطر اونها پول بیشتری بگیره؟؟؟؟
    همین ترکپد مولتی تاچ که با یک انگشت و ۲ انگشت و ۳ انگشت و ۴ انگشت کار های مختلف انجام میده از نوع تاچ خازنی هست (با گرمای دست کار میکنه) و گرونترین تاچ پد حساب میشه، حالا شما بازم بیا بگو فقط طراحی ش خوبه و باتری.
    راستی من هنوزم منتظر مدل فوجیتسو هستما.
    موفق باشی

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

فقط باتری و وزن و ابعاد؟ توی اون پست م ۷ ۸ تا دلیل که به ذهنم میرسید رو گفتم بهتون بازم که فقط این ۳ تا رو میگین.
    تازه به اونهایی که گفتم کیفیت بالای قطعات رو اضافه کن، همچنین مهندسی قطعات یعنی قطعه هایی که توی مک بوک استفاده شده با هم نهایت مچ شدن و هماهنگی رو دارن، و این یعنی بالاترین پرفورمنس، اگه شما به سایت هایی مثل اینتل (تولید کننده سی پی یو های اپل) یا دیگر تولید کنندگان سر بزنی میبینی جلوی بعضی محصولات نوشته Special For Apple MacBooks یعنی این قطعه مخصوص استفاده در لپ تاپ های اپل هست و کلا برای این منظور طراحی شده.
    من دیگه نمیدونم یه لپ تاپ چی مزیت هایی میتونه داشته باشه تا به خاطر اونها پول بیشتری بگیره؟؟؟؟
    همین ترکپد مولتی تاچ که با یک انگشت و ۲ انگشت و ۳ انگشت و ۴ انگشت کار های مختلف انجام میده از نوع تاچ خازنی هست (با گرمای دست کار میکنه) و گرونترین تاچ پد حساب میشه، حالا شما بازم بیا بگو فقط طراحی ش خوبه و باتری.
    راستی من هنوزم منتظر مدل فوجیتسو هستما.
    موفق باشی
    پرفورمنسش اونقدر تاثیر نداره چون اپل داره با قطعات ارزون تر کار قطعات گرون تر رو میکنه پس بازم باید ارزون تر بشه نه گرون تر.کیفیت قطعات هم که تو ایسوس هم خیلی بالاس و شاید بالاتر از اپل.(اگه میدونی بگو از چه مارک های استفاده میکنه) ایسوس از این قطعات استفاده میکنه
    هارد : سی گیت و WD
    رم : kingston , hynix
    مونیتور : samsung
    مین بورد و گرفیک: این دوتا هم که ایسوس میزنه که مین بورد ایسوس که به نظر من بهترینه و گرافیک هاش هم جزو 3 تای اول هست
    تاچ پد هم که خازنی بودنش تو لپ تاپ تاثیر نداره. مزیت خازنی اینه که خش نمیفته که تو لپتاپ این بحث مطرح نیست. مولتی تاچ ایسوس هم که 3 تا انگشت رو ساپورت میکن

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

منتظر جواب میمونم.
    موفق باشید
    ویروس های ویندوز زیاده ولی پایداری 7 بد هم نیست. بحث مک به نظر من منتفیه دیگه چون مک کاملا مثل نسخه ی ارجینال رو دستگاه های دیگه نصب میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •