تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 58

نام تاپيک: ظاهر P30World را برای خود سفارشی کنید

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

13 ظاهر P30World را برای خود سفارشی کنید

(آپدیت شده در 24 آبان 88) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام بر تمامی دوستان هم انجمنی!!
    شاید شما هم دیگه از دیدن ظاهر آبی رنگ فروم خسته شده باشید و دوست داشته باشید که گزینه هایی وجود داشته باشه تا شما بتونید ظاهر P30World را تا حدودی بسته به سلیقتون تغییر بدید
    در این آموزش من قصد دارم روشی رو به شما معرفی کنم تا بتونید ظاهر P30World را برای خودتون سفارشی کنید
    در ابتدا باید بگم که این روش در مرورگر های فایرفاکس و SeaMonkey (کلا محصولات شرکت موزیلا حتی Flock)و اپرا و اینترنت اکسپلورر و
    گوگل کروم قابل استفاده هست
    که در فایرفاکس و SeaMonkey کیفیت کار بیشتره!
    تا به امروز (24 آبان 88) روشی برای استفاده در سافاری پیدا نکردم!
    باید بگم که کد ها رو من در اینترنت پیدا کردم و آنها را برای P30World ویرایش و آماده کردم و در سایت userstyles.org قرار داده ام تا شما بتونید به راحتی از آنها استفاده کنید

این آموزش فقط بر روی دامین های زیر جواب میدهد
    forum.p30world.com
    forum.p30world.net
    forum.p30world.ir

آموزش ها برای هر مرورگر به صورت زیر می باشد

• فایرفاکس

محتوای مخفی: فایرفاکس 
    ابتدا افزونه Stylish را از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید و آنرا روی مرورگرتون نصب کرده سپس مرورگر را ریسیت کنید
    حالا یکی از استایل هایی که در پست های بعدی معرفی میشوند را انتخاب کرده و وارد آدرس سایت آن شوید
    پس از ورود به صفحه استایل مورد نظر روی گزینه Install with Stylish (در قسمت بالا سمت چپ صفحه استایل)کلیک کنید

و صبر کنید تا پنجره ای به شکل زیر ظاهر شود

ابتدا برای اینکه استیل مورد نظرتون رو تست کنید روی گزینه Preview کلیک کنید و نتیجه را در ظاهر انجمن ببینید
    سپس در صورتی که از استیل مورد نظر خوشتون امد روی گزینه Install کلیک کنید و از P30World جدید لذت ببرید
    در صورتی که خواستید بعد از ذخیره کردن یک استایل آن را غیر فعال کنید هنگامی که در فروم هستید روی آیکون Stylish در Statusbar کلیک کنید و استایل را انتخاب کنید تا تیک کنار آن حذف شده و استایل غیر فعال شود
    حتما قبل از استفاده از استایل دیگر استایل قبلی را غیر فعال کنید و فقط از یک استایل برای تغببر ظاهر انجمن استفاده کنید

• SeaMonkey

محتوای مخفی: SeaMonkey 
    کاملا مشابه روش فایرفاکس میباشد فقط افزونه آن را از قسمت افزونه های مرورگر سیمانکی دانلود کنید (همینطور مشابه با دیگر محصولات موزیلا مانند Flock)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• اپرا

محتوای مخفی: اپرا 
    روش اول:
    برای استفاده از این قابلیت در اپرا شما باید به مسیر زیر برید
    Tools > Preferences... > Advanced > Content > JavaScript Options

و در قسمت User JavaScript files با کلیک بر روی Choose یک فولدر به آن اختصاص دهید و OK کرده خارج شوید
    حالا استیل مورد نظرتون رو از پست های زیر انتخاب کرده و وارد آدرس آن شوید
    در صفحه ظاهر شده روی دکمه Load as user Script کلیک کنید تا صفحه کدها نمیان شود

صفحه مورد نظر را بدون تغیر نام و پسوند که به طور مثال به صورت P30World Theme.user.js است (با استفاده از گزینه Save as در منوی File) ذخیره کنید
    فایل ذخیره شده را به فولدری که در قسمت User JavaScript files مشخص کردید کپی کنید
    نتیجه را با باز کردن P30world ملاحظه کنید
    نکته:

1. در مرورگر اپرا صفحه انجمن پس از لود شدن تغییر میکند!!! (همون کیفیت که اول کار گفتم در فایرفاکس بهتره)
    2. به هیچ عنوان 2 فایل مربوط به تغییر شکل انجمن را باهم در پوشه User JavaScript files قرار ندهید
    3. نکته قابل توجه برای کاربرای اپرا اینه که اگه برای بهبود قابلیت های ویرایشگر انجمن ، برای سایت پی سی mask as IE رو انتخاب کردید باید غیر فعالش کنید تا اینطور مثل من سرکار نروید

right click -> edit site performance -> network -> Browser identification -> Identify as Opera

روش دوم:

کیفیت کار در این روش بهتر از روش قبلی است ولی برای تمامی استایل ها امکان پذیر نیست
    این روش فقط برای استایل هایی کاربرد دارد که در صفحه نصب آنها گزینه Load as plain CSS وجود داشته باشد (مانند استایل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ر)

برای استفاده از این روش وارد صفحه نصب استایل مورد نظر شده و گزینه Load as plain CSS را انتخاب کنید
    صبر کنید تا کد به صورت کامل لود شود سپس آن را با استفاده از گزینه save as در منوی File در مکانی دلخواه ذخیره کنید
    دقت کنید پسوند فایل ذخیره شده CSS باشد
    اکنون وارد صفحه اصلی انجمن شوید (forum.p30world.com یا دامین های دیگر که در اول پست اشاره کردم)
    اکنون به منوی Tools بروید و در قسمت Quick Preferences گزینه Edit site Preferences را انتخاب کنید

در پنجره ظاهر شده وارد تب Display شوید

در قسمت My style sheet گزینه Choose را انتخاب کنید
    در پنجره ظاهر شده وارد مسیری که فایل شامل کد CSS را در آنجا ذخیره کردید شوید و فایل CSS را Open کرده و ok کنید
    اکنون از ظاهر جدید P30world لذت ببرید

• اینترنت اکسپلورر

محتوای مخفی: اینترنت اکسپلورر 
    من روی اینترنت اکسپلورر 8 با استفاده از IE7Pro تست کردم و جواب داده است
    وارد آدرس زیر استالی مورد نظرتون در پست های زیرین بشید و روی دکمه Load as user Script کلیک کرده و فایل ظاهر شده را دانلود و ذخیره کنید
    فایل دانلود شده حامل کدهای جاوا اسکریپت که به کد های greasemonkey معروف هستند ،است
    برای استفاده از این کد شما باید از یکی از نرم افزار های زیر استفاده کنید

1.Trixie
    بهترین گزینه برای استفاده از افزونه و یا اسکریپت های گریس مانکی بر روی اینترنت اکسپلورر همین تریکسه. بعد از دانلود و نصب این برنامه بر روی سیستم دیگه میتونید هر اسکریپتی رو روی آی ایتون نصب کنید کافیه که اون ها رو تو فولدر برنامه کپی کنید و از منوی Option تو آی ای افزونه هاتون رو فعال کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    IE7Pro.2
    یکی از معروف ترین و بهترین افزونه های برای آی ای این افزونه است. این افزونه علاوه بر ویژگی هایی که به آی ای اضافه میکنه، این امکان رو هم به شما میده که افزونه های گریس مانکی رو روی آی ایتون نصب کنید.
    ابتدا به سایت زیر بروید و IE7Pro را دانلود کرده و نصب کنید
    کد:
    (توجه کنید در هنگام نصب گزینه Enable user script فعال باشد)

پس از دانلود و نصب نرم افزار استایل مورد نظر را انتخاب کرده و وارد صفحه نصب آن شوید
    در قسمت بالا سمت چپ صفحه استایل گزینه Load as user script را انتخاب کنید

سپس بعد از لود شدن کامل اسکریپت کد آن را در مکانی ذخیره کنید (با استفاده از گزینه Save asد) البته ممکن است بعد از کلیک بر روی گزینه Load as user script پنجره دانلود ظاهر شود که حامل همان اسکریپت کد است
    فایل حامل اسکریپت کد را بدون تغییر نام (دقت کنید پسوند فایل ieuser.js باشد) به پوشه userscripts در محل نصب IE7Pro انتقال دهید C:\Program Files\IEPro\userscripts
    IE را اجرا کرده و وارد تنظیمات IE7Pro بشوید (با استفاده از منوی Tools یا آیکون IE7Pro در Statusbar مرورگر) و به قسمت User Script بروید

در صورتی که اسکریپت کد انجمن در لیست نبود روی دکمه Reload All Scripts کلیک کنید
    سپس اسکریپت کد انجمن رو با کلیک بر بروی تیک باکس کنارش فعال کنید و ok کنید

از ظاهر جدید انجمن لذت ببرید
    نکته: Script پس از لود شدن کامل صفحه انجمن فعال می شود تا شما بتوانید تغییرات رو ببینید (همون کیفیت کار که اول گفتم)

• گوگل کروم

محتوای مخفی: گوگل کروم 
    ابتدا روی Shortcut کروم بر روی دسکتاپ یا Quick launch (بسته به سلیقتون) کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید

در تب Shortcut در قسمت Target به آخر خط رفته و(در ویندوز xp بعد از کاراکتر
    ") عبارت زیر را اضافه کنید و Ok کنید
    کد:

سپس مرورگر را با استفاده از همین شرتکات باز کنید
    حال استایل مورد نظر خودتون را انتخاب کنید و وارد صفحه نصبش بشید
    در قسمت بالا سمت چپ صفحه استایل گزینه Load as user script را انتخاب کنید

پس از لود شدن کامل اسکریپت صفحه کد را با استفاده از گزینه Save page as ذخیره کنید
    مرورگر را بسته و فایل ذخیره شده حامل کد را بدون تغییر نام (دقت کنید پسوند فایل باید js باشد) به پوشه
    User Scripts در مسیر زیر (بسته به نوع ویندوزتون) انتقال دهید
    کد:
    درصورتی که پوشه User Scripts در این مسیر وجود ندارد خودتان آن را بسازید

گوگل کروم را اجرا کنید و از تغییرات انجمن لذت ببرید
    نکته: Script پس از لود شدن کامل صفحه انجمن فعال می شود تا شما بتوانید تغییرات رو ببینید (همون کیفیت کار که اول گفتم)

فهرست استایل هایی که تاکنون معرفی شده اند:

نکته:
    دوستان با توجه به اینکه هر کدام از استایل ها ممکن مشکلاتی داشته باشند و من هر دفعه
    مشکلاتشون رو خرد خرد برطرف می کنم برای اینکه همیشه آپدیت باشند کافیه که هر از
    چندگاهی در قسمت Manage Styles افزونه Stylish روی Find Updates کلیک کنند تا در صورتی
    که استایلی به روز شده از آن مطلع شده و استایلهای خودشون رو به روز کنند

برای آشنایی بیشتر با امکانات Stylish و greasemonkey به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید
    نظر و پیشنهاد یاتون نره

تمام حقوق مادی و معنوی این آموزش متعلق به انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میباشد
    Last edited by satttanism; 15-11-2009 at 20:40.

2. 189 کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

_LOVE_CODER_,*Batman*,"_",a1000a,Acro-Crown,adibboby,adrenalin,Advanced Ali-001,alex_pk,alinaserifar,Amin,amin_fixfox,Amin.P30,amintnt,Amir Hossein,amirakhavan,Amirdb,ar.behnam,Arash_K7,Arashdn,Aref_2008,armin_software,aRThaS_08,ask_bl,احمد ترابی,bayern,Behsood,Benygh,bersam,Bibi Gol,boeing_747,Bs_panzer,capitan black,CATALONIA,Cleeev,Crespo,D o l f i n,danial_848,darklord_8,dimah2005,Divpic,DJ POLESTAR,Don Thomas,ebicross,ehsannirvana,Elendil1,ElmO,ELSIN,EngineeR EhsaN,farbod N73 me,Farshadd,france,gmuosavi,Gune Baxan,H M R 0 0 7,Hadi King,hadi665,Haj_Amoo,hamed9,Hamid Reza,Hamid110,hamijoon,HardWare Professor,Hatek,havas_1980,hheadshoter,HOMAYOON.F,Hossein Adeli,Hossein_nasa62,iAR11,Iman_m123,irankhalij,J U N I P E R,Javadgenral,Kaptian Black,karin,Kianoosh,kinder,king_darkness,Kurosh,Layken,lazy,LeBron,Legend,Leyth,lindows,Linux Learner,Little Sparrow,M @ j i d,M E H D I,M O B I N,m.m.m5651,m.s.f,M@hdi-B,MaFia_King,Maggy_P,Mahdi/s,mahsa1469,Majid ²,majid-ar,Majid393,mali.sh,mamo,Marichka,Masoud King,masoud93,Mehdi.KinG,MehdiAkhbari,mehdy.z,Mehran,mehrzad3344,meisam317,merlin001,metana,Michael Ropy,MILAD MGH,minizoro,Miss Artemis,Mohammad King,mohammadflash2006,MOJIX,Mojtaba N87,Molibden,Morteza4SN,MrGee,nana a,nimafire,officer,omid2020-com,p30time,p3yman_xl,Pami,Payan,pcforlife,peaceful1,perjixen,peyman_nn,Peyman_Ranjbar,pezhmantoop,piremard,piroooz,R e Z a,R.P.G,Retired User,Reza_994,roozbeh1369,s_paliz,s.hidden,Saeed kmss-D,saeed_cpu_full,saeedn70,sam & snake,Samba,sansi,Scary Feelings,secretman,Šepehr,Shahin King,shahramcat,sia-saketi,sina1415,sinaset,singleguy,SIR MAMAD,SJDVampire,sms11,sourena,Stream,symk,tekken god,total_overdose,TR4NC3,Turok-71,Ultimator,unknown girl,VAHID,vahid_vaezinia,Vamp!r3,virus2009,Wisdom,wolfman_741,wordist,xeNociDe,Xo0oX,Xx Hossein xX,Y@var,Yi Yi,zed2,مرتضی nvcd

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض 1

کد:

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض 2

مشکل این استایل برطرف شد

کد:
    Last edited by satttanism; 23-03-2009 at 22:42.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض 3

آپدیت در 24 آبان:
    برطرف شدن مشکل نمایش داده نشدن دکمه ها

کد:
    Last edited by satttanism; 15-11-2009 at 20:42.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

[FONT="Arial Black"]سلام ...
    من اوو دومیه رو تست کردم ولی پستها رو نشون نمیده !بقیه مشکلی ندارند !
    کد:
    با اوون دوتایی که بک گراند خاکستری دارند دیگه هرکس مخفی بنویسه راحت میشه تشخیص داد !

کار جالبیه واقعا ممنون

7. 6 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

ممنون ...

برای منم اون با استایل سبز ، تو هر تاپیکی که میرم پستهاش نشون داده نمیشه ...... بقیه ایرادی ندارند ......

9. 3 کاربر از Majid393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

[font="arial black"]سلام ...
    من اوو دومیه رو تست کردم ولی پستها رو نشون نمیده !بقیه مشکلی ندارند !
    کد:
    با اوون دوتایی که بک گراند خاکستری دارند دیگه هرکس مخفی بنویسه راحت میشه تشخیص داد !

کار جالبیه واقعا ممنون
    انشاالله سر فرصت بررسی میکنم ببینیم میتونم این مشکل را برطرف کنم
    استایل های جدید هم معرفی خواهند شد
    Last edited by satttanism; 22-03-2009 at 23:37.

11. 6 کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

سلام
    واقعا کارت عالی بود پژمان جان
    الان استایل سبز رو استفادهخ کردم و هیچ مشکلی تاالان ندیدم
    روی اپرا دارم تست میکنم

بازم کار یکنم و نتیجه نهایی رو میدم

ویرایش:
    همونطور که بچه ها گفتن بعد از ارسال پست پستها نمایش داده نمیشه
    Last edited by H M R 0 0 7; 22-03-2009 at 12:59.

13. 2 کاربر از H M R 0 0 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

لطف کنند در این تاپیک پست ندن

نکته قابل توجه برای کاربرای اپرا اینه که اگه برای بهبود قابلیت های ویرایشگر انجمن ، برای سایت پی سی mask as IE رو انتخاب کردید باید غیر فعالش کنید تا اینطور مثل من سرکار نروید  

right click -> edit site performance -> network  -> Browser identification -> Identify as Opera 

15. 2 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

1

برای دوستان فایرفاکس : این ثیمی هست که من ساختمو ازش استفاده می کنم . کافیه در همون Stylish که دوستم بالا گفته بذارید .
    کد:بدلیل زیاد بودن کد لینک توسط دوستم تصحیح شد تا صفحه تاپیک منظم باشه . از اینجا نصب کنید :
    کد:
    برای تغییر پس زمینه این کد رو پیدا کنید و به دلخواه تغییر بدید :
    مثلا این :
    کد:
    Last edited by piremard; 30-03-2009 at 05:45.

17. 15 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •