تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 115

نام تاپيک: بهترین گوشی تا 400 تومن

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

شما يه مقدار يكطرفه قضاوت كردين
    x1 هم مزايايي داره
    ولي امنيا قيمتش مناسبه
    با در نظر نگرفتن قيمتها x1 بهتره
    سلام.

قطعا" x1 هم گوشی خوبیه من عرض کردم وقتی سبک و سنگین بکنیم با توجه به قیمت و بقیه شرایط امنیا گرفتنش ارجحیت داره.ضمن اینکه من هر دو رو تست کردم و نه اینکه فقط دیده باشم.
    ضمن اینکه برای خرید تمام این قضایا یک طرف شکل ظاهری هم مهمه که اون دیگه واقعا" سلیقه ای هست و همین یک مورد میتونه خیلی از مسائل دیگه رو تحت الشعاع قرار بده به هر حال دوستمون هر کدوم رو که خرید مبارکش باشه و من به شخصه در موارد دیگه مثل راه اندازی نصب برنامه و......که از دستم بر بیاد در خدمتشون(و در خدمت تمام دوستان) هستم.

2. 3 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

هر چه قدر پول بدی همان قدر هم استفاده میبری........تمام اومنیا دوستان میگن اومنیا قیمتش مناسبه ولی میشه به غیر از قیمت چیزای دیگه ای هم نام ببرید؟مثلن زیبایی محیط کار که در ایکس1 بهتره یا کیبرد ایکس1 که واقعن عالی میباشد.کیفیت ال سی دی که در ایکس1 زیاده.......

4. این کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

هر چه قدر پول بدی همان قدر هم استفاده میبری........تمام اومنیا دوستان میگن اومنیا قیمتش مناسبه ولی میشه به غیر از قیمت چیزای دیگه ای هم نام ببرید؟مثلن زیبایی محیط کار که در ایکس1 بهتره یا کیبرد ایکس1 که واقعن عالی میباشد.کیفیت ال سی دی که در ایکس1 زیاده.......
    و شارژ باطريش كه از همه پاكت پي سي ها بهتره
    راستي اين باتري با كدوم تط نوشته ميشه؟
    هرجا يه جور مينويسند

6. این کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

دوستان سلام . گفتم تاپيك ايجاد نكنم اگه زحمتي نيست من رو هم راهنمايي كنيد . من يكسالي هست كه N95 دارم . برادرم ميخواد گوشيشو عوض كن ميگه N95 بده به من برو يه گوشي ديگه بگير . 400 هم بهم ميده . حالا من موندم چي بگيرم ميخوام لمسي باشه . برنامه بخوره مثل N95 . خداييش n95 خيلي عالي بود اما ديگه تكراري شده . دوربينش هم خوب باشه . خودم 5800 رو در نظر دارم اما به نظره شما چي بهتره ؟ مرسي

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.

البته همیشه هر چقدر پول بدی آش نمیخوری ها مثل اینکه شما بری یک موری 4 گیگ رو طبقه همکف علاءدین بدون گارانتی بدون اسم و رسم و ....بخری 23 تومن بعد بری طبقه اول یک مموری 8 گیگ رو با مارک سندیسک با گارانتی بخری 20 تومن.
    منظورتون از زیبایی محیط کار چیه بگید تا اگر چیزی وجود داره و من ندیدم لااقل از این به بعد از گوشی که دارم بیشتر لذت ببرم.البته کیبردش رو قبلا" هم عرض کردم که کیبرد خوبیه.باطریش هم تفاوت چندانی با پاکت پی سی های دیگه نداره و اون چیزی که تو سایتهایی مثل جی اس ام آرنا نوشته نیست.
    البته ایرادهای دیگری هم داره مثل نصب هر دو روز یکبار برنامه گارمین ضعف در قسمت قرار گیری جای قلم تداخل یکسری از برنامه های استاندارد و غیر قابل استفاده بودن یکسری از تریک های رجیستری ولی به هر حال گوشی خوبیه نسبت به خیلی از گوشی های موجود در بازار با همین حدود قیمت.

9. 2 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

اتفاقن باطریش به نسبت باقیه پاکت پیسی ها بهتر میباشد........
    Last edited by merikh_merikh; 23-03-2009 at 00:21.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوستان سلام . گفتم تاپيك ايجاد نكنم اگه زحمتي نيست من رو هم راهنمايي كنيد . من يكسالي هست كه n95 دارم . برادرم ميخواد گوشيشو عوض كن ميگه n95 بده به من برو يه گوشي ديگه بگير . 400 هم بهم ميده . حالا من موندم چي بگيرم ميخوام لمسي باشه . برنامه بخوره مثل n95 . خداييش n95 خيلي عالي بود اما ديگه تكراري شده . دوربينش هم خوب باشه . خودم 5800 رو در نظر دارم اما به نظره شما چي بهتره ؟ مرسي
    سلام.

برنامه خور باشه یعنی چی؟ چه جور برنامه هایی و در کل انتظاراتتون رو بفرمایید دوستان حتما" راهنمایی میفرمایند.

12. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

يعني بشه برنامه ريخت توش ديگه يعني همون سيمبيان باشه . من زياد وارد نيستم . ولي فقط لمسي باشه . مرسي

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

و شارژ باطريش كه از همه پاكت پي سي ها بهتره
    راستي اين باتري با كدوم تط نوشته ميشه؟
    هرجا يه جور مينويسند
    فکر میکنم با این:ط
    به گزینه ی بسیار مهمی اشاره کردین.ایکس1 باطری بسیار قدرتمندی داره...........

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

دوستان سلام . گفتم تاپيك ايجاد نكنم اگه زحمتي نيست من رو هم راهنمايي كنيد . من يكسالي هست كه N95 دارم . برادرم ميخواد گوشيشو عوض كن ميگه N95 بده به من برو يه گوشي ديگه بگير . 400 هم بهم ميده . حالا من موندم چي بگيرم ميخوام لمسي باشه . برنامه بخوره مثل N95 . خداييش n95 خيلي عالي بود اما ديگه تكراري شده . دوربينش هم خوب باشه . خودم 5800 رو در نظر دارم اما به نظره شما چي بهتره ؟ مرسي
    اگه يكم رو پولت بزاري ميتوني i900 بگيري. شايد يكم گرون باشه ولي وقتي با بقيه پاكت پي سي ها مقايسش ميكني واقعاً ميفهمي كه چقدر ارزونه.
    i900 ويندوز موبايله و از نظر برنامه خيالت راحت.همه امكانات ديگه رو هم داره و يه دوربين 5 خوب كه البته يكم از n95 ضعيفتره ولي توي پاكت پي سي ها بهترينه. بعد از عيد بدون گارانتي فكر كنم بتوني 450 گير بياري.
    به نظر من ديگه سيمبين نگير چون نسبت به 9.2 كه روي n95 هست فرقي نكرده و زود ازش خسته ميشي ولي پاكت پيسي هم گسترده تره و هم جزاب تر و براي شما غير تكراري
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by hasanmotori; 23-03-2009 at 00:32.

16. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •