تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 33 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 327

نام تاپيک: آموزش تنظیمات Nod32 و Smart Security ← تنظیمات نسخه 4 در پست دوم

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

كركي جان ممنون كه لطف كردي و وقت گذاشتي .(الان4 دقيقست كه صفحه هنوز كامل لود نشده)
    خيلي ممنون

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

Reza و IVAN جان خواهش میکنم . کاری نکردم. هر چند که وقت زیادی رو برای عکس گرفتن و نوشتن توضیحاتش
    خواست اما خب واقعا آشنا شدن با قسمت های مختلف این آنتی ویروس برای دوستان لازم بود و به همین دلیل من
    نیز با توجه به نیاز دوستانمون این توضیحات رو نوشتم.

امیدوارم که بتونه مورد استفاده قرار بگیره. هر چند که خود من نیز اول کاسپرسکای رو قبول دارم اما ناد 32 رو هم همیشه
    فعال در کنار کاسپر دارم چونکه واقعا ااین دو با هم میتونن یک صد دفاعی خوبی در مقابل ویروسها و تروجانها باشند.

بخصوص هوش مصنوعی ناد 32 که جای حرف نداره و میشه روش حساب کرد.

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

1

ممنون كركي جان به خاطر توضيحات كاملتون ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه goldfish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

توضیحاتتون جناب کرکی خیلی جامع بود
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

كركي جان مرسي ...واسه كسپر هم اموزش دا ري؟

پروفشنال borzou_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    پشت هیچستا نم

پيش فرض

Cracki جان سلام وممنون از زحمات شما
    من دوتا سئوال برام پيش اومده كه گفتم مطرح كنم :
    اول اينكه اگه اشتباه نكرده باشم شما در قسمي از فرمايشاتتون گفتيد كه يه تنظيم خاصي بايد انجام بديم تا اينكه موقعي كه يه ويروس خواست وارد كامپيوتر بشه وما پشت كامپيوتر نيستيم اونا پاك كنه تا مشكلي پيش نياد (چون در حالت عادي ميپرسه كه من ويروس پيدا كردم چكار بايد بكنم وشما با توجه به گزينه هاي كه پيش رو هست دستور ميديد كه چكار بكنه ) .خوب حالا من با توجه به تجربيات كمي كه از اين انتي ويروس بدست اوردم مطمئنم كه در اين حالت اگر نود32 يه ويروسي را پيدا كنه ودر حالتي باشه كه مجبور باشه از ما سئوال بكنه كه چه عكس العملي را انجام بده اجازه هيچ گونه نفوذ وفعاليتي را به ويروس يا تروجان نميده وبه قولي اونا قرنطينه ميكنه تا ما بهش بگيم كه چكار بكنه پس به نظر من اينطوري نيست كه اگه ما پشت سيستم نباشيم وحالت CLEAN را انتخاب نكرده باشيم ويروس بتونه نفوذ كنه ..اگر انتي ويروس در حالت سئوال كردن باشه مزيتهاي ديگه اي هم داره مثلا ما ميخواهيم يه فايل دانلود كنيم واين فايل يه برنامه keyloger هست وما به اون فايل احتياج داريم در حالت مد نظر شما اون فايلا پاك كرده وبه قرنطينه ميبره كه بعد هم البته ميتونيم از قرنطينه درش بياريم ولي اگه از ما در همون ابتدا سئوال بكنه بهتر نيست ؟

دوم به فرض اينكه اين تنظيمات در حالت انلاين بدرد بخورند سئوال من اينه : در اسكن دستي كه ديگه چه سئوال بكنه و چه خودكار اونا پاك بكنه فرقي نداره چون ويروسي قصد نفوذ نداره بلكه نفوذ كرده وما الان پيداش كرديم و بهتره انتي ويروس از ما سئوال بكنه كه چه عكس العملي را نشون بده چون ممكن هست اون مورد پيدا شده مثلا Magic-PS باشه يا برنامه هاي جاسوسي ديگه كه خود ما مخصوصا از اونا داريم استفاده ميكنيم وتوي كامپيوتر ما ذخيره شدند.

اميدوارم باعث سردرد نشده باشم خواستم نظرما بگم ومنتظر جواب هستم
    باز هم ممنون وموفق باشيد

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

Borzou جان در مورد سؤال اولتون که من خودم هم قبل از اینکه تنظیمات رو بنویسم توضیح دادم که ناد 32 خودش ویروس وارد شده رو بلاک میکنه. یا شاید ویروس از طریق یک فایل فشرده شده که دارای پسورد است وارد بشه. در این حالت نه تنها ناد 32 بلکه هیچ آنتی
    ویروس دیگری نیز قادر به کشف ویروسی که در داخل این فایل فشرده شده است نمی باشند. و زمانی که شما پسورد فایل را وارد
    می کنید و فایل رو از حالت فشرده شده در میارد ناد 32 ویروس را بلاک کرده و به شما پیغام میدهد. این توضیحات رو همونطور که
    گفتم قبلا در صفحه اول توضیح دادم اگر دوباره اون قسمت رو بخونید متوجه خواهید شد.

اما در مورد 2 تا سؤال دومی که از من پرسیدید من نمیتونم جواب بدم چون این که شما دوست دارید ناد بهتون خبر بده یا نده کاملا
    مربوط به اختیارات و سلیقه شخصی خود شما میباشد. این شما هستید که از آنتی ویروس استفاده میکنید نه من. ولی اگر من
    یا کس دیگه ای باشد شاید دوست نداشته باشه که ناد 32 بهش خبر بده . بهر حال ویروسی یا تروجانی که در داخل سیستم وجود
    داره بهر حال باید پاک بشه. و اگر قرار باشه که در آخرش هم پاک بشه چه دستی پاک بشه و چه اتوماتیک فرقی نمیکنه.

این تنظیمات ناد 32 رو بصورت اتوماتیک در میاره و سریعتر از حالت معمولی میکنه و حالا اگر شما قسمتی را دوست ندارید انجام
    بدید سلیقه شخصی شما میباشد و من نمیتونم به شما بگم که مثلا Theme وینوزتون رو عوض کنید. من در اینجا نحوه عوض کردن
    Theme یا شکل ظاهری رو توضیح دادم و نوع انتخاب تماما مربوط به خودتون میشه.

و اما در مورد Magic-PS که اشاره کردید خود ما داریم از این برنامه استفاده میکنیم. باید بگم که در اینجا بهتره بگید که شما دارید
    استفاده میکنید نه ما. چون ما گفتن من و یا کس دیگه ای رو هم شامل میشه. در حالی که من خودم شخصا از این جور برنامه ها
    استفاده نمیکنم و به هیچ کسی هم پیشنهاد نمیکنم که استفاده بکنه.

و اما در مورد تنظیماتی که توضیح دادم ناد 32 رو اتوماتیک میکنه یک نکته وجود داره . همانطور که خودتون هم اشاره کردید شما
    چه ویروس رو با پیغام دادن ناد 32 پاک کنید و چه اتوماتیک با توجه به این تنظیمات پاک بشه در هر دو حالت ویروس کشف شده و
    پاک شده به قرنطینه هدایت میشود و اگر فایلی رو که دوست داشتید برگردونید میتوان با رفتن به قرنطینه اونو برگردونید و کارتون رو
    انجام بدید.

دوست عزیز شاید شما تنها نفری باشید که از کامپیوتری که در اختیار دارید استفاده بکنید و براتون هم هیچ فرقی نمیکنه که ناد 32
    در هنگام پیدا کردن ویروس بهتون خبر بده یا نده . اما این رو هم در نظر داشته باشید خانواده ای رو که اکثر اعضای آن از آن پی سی
    دارند استفاده میکنند و همه اونا هم در کارشون خبره نیستند. پس حتما باید تمامی برنامه ها تا حد امکان بصورت اتوماتیک تنظیم
    بشن که برای کسی ایجاد مشکل نکنه. بر فرض مثال پدر و مادر یک نفر بغیر از باز کردن سایت و نوشتن آدرس سایت هیچ چیز
    دیگری از کامپیوتر بلد نیستند . در زمانی که این پدر و مادر در حال گشتن در اینترنت هستند آیا اگر ویروسی وارد بشه میتونند
    بفهمند که کدام گزینه در ناد 32 برای پاک کردن ویروس وارد شده هستش؟

در اینجا من پدر و مادرای گرامی رو بعنوان مثال بیان کردم. در حالی که این امکان وجود داره که برای یکی دیگر از اعضای خانواده
    اتفاق بیوفته. و یا میتونم بگم کامپیوتر هایی رو که در کافی نت ها یا مراکز عمومی هم استفاده میشند دقیقا به همین موضوعی
    که اشاره کردم بر میگردند. حالا با توجه به توضیح مختصری که دادم من شخصا این توضیحات رو که در صفحه قبل نوشتم برای
    آشنایی کاربران با قسمت های مختلف این آنتی ویروس بود و تنظیم کردن آنتی ویروس هر کسی با توجه به نیازش میتونه صورت
    بگیره و در ضمن کاملا شخصی و اختیاری میباشد. به همین دلیل در بالا نیز به شما گفتم که سوال شما رو نمیتونم جواب بدم چون
    این سوال مربوط به سلیقه و نیاز خودتون میشه نه من.

اما اگر من بخوام نظر شخصی خودم رو بگم . میتونم بگم که این تنظیمات رو من به هر کسی پیشنهاد میکنم چون با توجه به این
    تنظیمات هم مواردی که ناد 32 نتونسته ویروسی رو پاک کنه از بین میره و هم اینکه امنیت سیستمش رو توسط این آنتی ویروس
    بیشتر میکنه.

امیدوارم که متوجه شده باشید که این تنظیمات جنبه عمومی داره و هیچ اصراری هم برای کسی وجود نداره . ولی هیچ کسی
    هم نمیتونه اینو انکار کنه که بهترین تنظیمات برای بالا بردن امنیت سیستم بر روی آنتی ویروس ناد 32 همین تنظیماتی است که
    توضیح دادم.

موفق باشید.
    کرکی.

8. این کاربر از Cracki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای مجید فینا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه
    بغیر از یکی که گفتی سرعت لود رو میگیره همشو اجرا کردم

دمت گرم

10. این کاربر از مجید فینا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط doyenfox
    كركي جان مرسي ...واسه كسپر هم اموزش دا ري؟
    دوست عزیز نسخه های نهایی که فعلا برای کسپرسکای وجود داره نسخه های خیلی ساده ای هستند که
    بهترین تنظیمات نیز براشون از قبل بصورت پیش فرض قرار داده شده.

اما برای نسخه 2006 آن که فعلا در حالت آزمایشی هست باشه حتما اگر نسخه نهایی اون اومد قسمت های مختلف
    اون رو توضیح میدم تا بیشتر با این آنتی ویروس آشنا بشید. بخصوص قسمت کنترل کردن برنامه ها و رجیستری ویندوز
    که حتما احتیاج به توضیح دادن داره.

ولی چون فعلا نسخه نهایی نیست من نمیتونم از الان چیزی رو توضیح بدم چونکه هر لحظه ممکنه تنظیمات آن با توجه
    به اینکه نسخه آزمایشی هست تغییر کنه. پس فعلا صبر مینیم تا نسخه نهایی بیاد آنوقت حتما به خواسته شما هم
    رسیدگی میکنم.

موفق باشید.

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

cracki جان
    تصاوير به علت حجم بالا بسيار دير لود مي شوند لطفا تصاوير را کم حجم کن تا زودتر لود شوند يا لااقل براي اين آموزش فايل pdf بساز

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •