تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 24 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 235

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی مس کرمان | لاله های نارنجی

اگه نباشه جاش خالی می مونه frontlines's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مظلومی : مس سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب می کند/ باید مراقب حواشی باشیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با اطمینان از کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا یاد کرد و تیمش را شایسته دستیابی به این مهم دانست.

پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: از زمانی که هدایت تیم فوتبال مس کرمان را برعهده گرفتم یکی از اهداف اصلی ما دستیابی به یکی از رده‌های اول تا سوم جدول رده بندی و کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا بود. خوشبختانه امروز به این هدف نزدیک شده‌ایم و تا پایان لیگ برای رسیدن به آن می جنگیم.

وی با تاکید بر اینکه تیم‌های رقیب مس کرمان برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا همه قابل احترام و شایسته هستند، افزود: در حال حاضر سه تیم صبای قم، سپاهان اصفهان و پرسپولیس با 49 امتیاز سایه به سایه تیم مس حرکت می کنند و منتظر یک لغزش از سوی ما هستند تا به رده سوم جدول صعود کنند. در شرایط فعلی کار ما دشوارتر از گذشته شده است و باید از جایگاهی که به زحمت به دست آورده ایم با چنگ و دندان حراست کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در ادامه تاکید کرد که نارنجی پوشان کرمانی باید مراقب حواشی‌های مخربی باشند که آنها را تهدید می کند.

مظلومی اذعان داشت: درحال حاضر مردم کرمان امیدوار شده‌اند که تیم شهرشان در فصل آینده برای نخستین بار حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را تجربه خواهد کرد. ما نهایت تلاش خود را به کار می بندیم تا این امیدواری به یاس تبدیل نشود. من به تیم خود اطمینان دارم و می دانم می توانیم به راحتی سهیمه این رقابت‌ها را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که "آیا به همکاری خود با تیم مس کرمان در فصل آینده نیز ادامه خواهید داد؟"، گفت: من تا پایان فصل آینده با تیم مس کرمان قرارداد داخلی دارم. پس از پایان فصل جاری لیگ برتر برای آینده تصمیم گیری خواهم کرد و با مدیران مس کرمان مذاکره می کنم.
    منبع: خبرگزاری مهر

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

12 تيم فوتبال صنعت مس سال جديد را با پيروزي آغاز کرد

راه آهن شهررى صفر - صنعت مس كرمان يك

گل: اِدرلوسيانو (دقيقه ۶۰)

داور: محمود رفيعى

كمك ها: مرتضى كريمى و مجيد ويشگاهى

ورزشگاه: اكباتان تهران

تماشاگر: حدود ۵۰۰ نفر

راه آهن شهررى

حسين آشنا، عليرضا نورمحمدى، ابراهيم كريمى، حميدرضا ديوسالار، على محمد دهقان، داود حقى، مهدى تارتار، امير ابوچااز دقيقه ۷۲ بهنام بيرانوند، حسين پاشايى از دقيقه ۶۲ هاملت ميختاريان، مجتبى زارعى از دقيقه ۴۲ امين تركاشوند(۱۰) و سهراب انتظاري

سرمربى: محمود ياوري

صنعت مس كرمان

سيدمهدى رحمتى، مرتضى ابراهيمى، اميرحسين صادقى، جلال اميديان، فرزاد حسين خانى، اِدرلوسيانو، روح الله بيگدلى از دقيقه ۱+۹۰ مهدى كيانى، مجيد خدابنده لو از دقيقه ۵۷ مهدى رجب زاده ، على حمودى، فرزاد آشوبىو فراز فاطمى از دقيقه ۷۱رودريگو داسيلوا

سرمربى: پرويز مظلومى

شرح گل

گل مس: پاس عمقى رجب زاده به لوسيانو رسيد. ضربه خوب وى در داخل محوطه جريمه با برخورد به دست آشنا به گل تبديل شد.

لحظات حساس

دقيقه يك: ارسال كرنر حقى از راست با ضربه سر انتظارى همراه شد كه سيدمهدى رحمتى به سختى توپ را راهى كرنر كرد.

دقيقه :۵۴ ارسال على محمد دهقان از سمت راست و شوت محكم سهراب انتظارى از كنار دروازه به بيرون رفت.

دقيقه :۷۷ ضربه ايستگاهى حقى از فاصله ۲۵ مترى پس از برخورد به زمين توسط رحمتى به صورت ناقص دفع شد.

دقيقه :۸۷ سانتر دهقان از جناح راست روى سر سهراب انتظارى فرود آمد و توپ به شكلى خطرناك از بالاى دروازه عبور كرد.

دقيقه ۳+:۹۰ پاس عرضى مهدى كيانى به مهدى رجب زاده رسيد و ضربه وى تير افقى دروازه راه آهن را به لرزه در آورد.

شرح بازى

ديدار ۲ تيم راه آهن شهررى و مس كرمان در شرايطى آغاز شد كه مس براى حفظ جايگاه سوم خود نياز مبرمى به ۳ امتياز داشت. از سوى ديگر راه آهن نيز كه در خانه خود بازى مى كرد اميد زيادى به پيروزى در اين ديدار داشت. نيمه اول بازى، چندان دلچسب نبود و ۲ تيم بيشتر در ميانه ميدان بازى را دنبال كردند. به همين خاطر موقعيت گل خوبى را روى دروازه ها شاهد نبوديم.

در نيمه دوم راه آهن بازى خوبى را انجام نداد و همين موضوع زمينه را براى خوب بازى كردن مس فراهم كرد. مسى ها در نيمه دوم بازى بهترى را نسبت به حريف خود انجام دادند و مزد زحمات خود را نيز گرفتند و ۳ امتياز ارزشمند ديگر را به اندوخته خود افزودند تا همچنان در جايگاه سوم جدول رده بندى باقى بمانند.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض كفاشيان در ديدار استاندار كرمان: تيم مس همانند الماس در ليگ برتر می‌درخشد

علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال در ديدار با "دهمرده" استاندار كرمان گفت: تيم فوتبال صنعت مس همانند يك الماس در بين تيم‌هاي ليگ برتري مي‌درخشد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس ، وي يكي از مهمترين اهداف فدراسيون را توسعه فوتبال در استان‌ها دانست و گفت: امروزه فوتبال در بين جوامع و ملت‌ها از اهميت و جايگاه ويژه‌اي برخوردار است و ما نيز بايد در زمينه‌ي رشد و پيشرفت اين ورزش سرمايه‌گذاري مناسبي انجام دهيم.

رييس فدراسيون فوتبال با بيان اين مطلب كه فوتبال كرمان در چند سال گذشته در رده‌هاي سني مختلف پيشرفت‌هاي مطلوبي داشته است، اذعان كرد: يكي از مهمترين نشانه‌هاي بارز اين پيشرفت تيم فوتبال مس كرمان است كه همانند يك الماس در بين تيم‌هاي ليگ برتري مي‌درخشد.

كفاشيان افزود: از مهمترين برنامه‌هاي فدراسيون فوتبال در استان كرمان معرفي اين شهر به عنوان كانديداي طرح آسياويژن به كنفدراسيون فوتبال آسيا است.

وي تصريح كرد: با انجام اين طرح مي‌توانيم حركت بسيار خوبي در جهت ارتقاء و رشد هر چه بيشتر فوتبال در استان كرمان انجام دهيم كه در اين زمينه اعتباري در حدود 400 ميليون تومان به صورت غير نقدي كه شامل امكانات و تجهيزات ورزشي است، ارائه خواهد شد.

كفاشيان با بيان اين مطلب كه استانداري كرمان و اداره‌ي تربيت بدني بايد در راه پيشرفت اين طرح با ما همكاري لازم را انجام دهند، تاكيد كرد: يكي از مهمترين نكاتي كه در كرمان ديده مي‌شود وحدت و اتحادي است كه بين مسوولين ورزش ومديران استان وجود دارد كه به عقيده‌ي من اين نكته در راه پيشرفت ورزش بسيار به كرمان كمك خواهد كرد

وي در پايان گفت: ‌اميدوارم تيم فوتبال صنعت مس كرمان با كسب عنوان سوم رقابتهاي فصل جاري ليگ برتر و با صعود خود به ليگ قهرمانان آسيا شادي را به مردم كرمان تقديم كند و با ارائه‌ي بازيهاي قابل توجه و مطلوب در ليگ قهرمانان سال آينده موجبات افتخارآفريني فوتبال ايران شود.

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

بازی بعدی مس باکی هست

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

بازی بعدی مس باکی هست

((هفته سی و دوم))

يکشنبه 23 فروردين

سايپا کرج - ابومسلم مشهد، ساعت 16:45، ورزشگاه انقلاب کرج

سپاهان اصفهان - استقلال اهواز، ساعت 16:45، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

ملوان بندرانزلي - مقاومت سپاسي شيراز، ساعت 16:45، ورزشگاه تختي انزلي

پاس همدان - صباي قم، ساعت 16:45، ورزشگاه قدس همدان

پيام خراسان - راه آهن شهرري، ساعت 16:45، ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد

مس کرمان - داماش گيلان، ساعت 16:45، ورزشگاه باهنر کرمان

پيروزي - پيکان قزوين، ساعت 16:45، ورزشگاه آزادي تهران

برق شيراز- ذوب آهن اصفهان، ساعت 16:45، ورزشگاه حافظيه شيراز

فولاد خوزستان - استقلال تهران، ساعت 19، ورزشگاه تختي اهواز

پيش از اين قرار بود دو بازي از هفته سي و يکم باشگاه‌هاي برتر ميان تيم‌هاي استقلال تهران با ملوان بندرانزلي و صباي قم با پيروزي تهران در اول فروردين سال 88 برگزار شود.

آخر فروم باز pedramch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥ اهواز ♥♥♥ وبـســایت: www.pedramch.com

پيش فرض

سلام دوستان..
    من طرفدار تیم پرسپولیس هستم ولی واقعا خوشحالم که تیمای دیگه لیگ برتر هم دارن جای خودشونو بین هوادارا پیدا میکنن..
    افتتاح این تاپیکو به همه ی هوادارای مس تبریک میگم!
    امیدوارم روز به روز تعدادشون افزایش پیدا کنه!

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

سلام دوستان..
    من طرفدار تیم پرسپولیس هستم ولی واقعا خوشحالم که تیمای دیگه لیگ برتر هم دارن جای خودشونو بین هوادارا پیدا میکنن..
    من امیدوارم که سهمیه کسب کنیم

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

سلام دوستان..
    من هم از اینکه میبینم پرسپولیس هوادار‎های فهمیده‏ای مثل شما داره خوشحالم

ممنون دوست عزیز

من هم امیدوارم پرسپولیس امسال قهرمان جام باشگاه‏های آسیا بشه

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض علي کفاشيان: صنعت مس نماينده شايسته‏ای برای کشورمان در جام باشگاههای آسيا می‎شود

رييس فدراسيون فوتبال از تيم صنعت مس به عنوان يکي از تيم هاي خوب و با کلاس فوتبال ايران ياد کرد .

به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس رييس فدراسيون فوتبال ظهر امروز در جمع اعضاي مجمع عمومي هيات فوتبال استان كرمان گفت: تيم فوتبال صنعت مس كرمان در راس تيم‌هاي استان بسيار تيم خوبي است كه مطمئنا مي‌تواند نماينده فوتبال ما در جمع آسيايي‌ها باشد و به نظر من اگر به جام باشگاه‌هاي آسيايي راه يابد بازيهاي بسيار خوبي را به نمايش خواهد گذاشت.

علي کفاشيان با اشاره به وضعيت خوب فوتبال كرمان گفت: در همه مقاطع در اين استان همدلي خوبي بوده ‌كه باعث پيشرفت فوتبال استان شده در حالي كه در برخي استانها اختلافات به حدي است كه ريشه برخي فعاليت‌ها را با خطر مواجه كرده است.

علي كفاشيان با اشاره به آمار 49 تيم حاضر در ليگ‌هاي كشور از كرمان گفت: آمار بسيار اميدواركننده‌اي است، بسيار بسيار آمار خوبي است كه ما را به دانسته‌هاي فوتبال‌مان اميدوار مي‌كند.

وي افزود: تيم فوتبال مس كرمان در راس تيم‌هاي استان بسيار تيم خوبي است كه مطمئنا مي‌تواند نماينده فوتبال ما در جمع آسيايي‌ها باشد و به نظر من اگر به جام باشگاه‌هاي آسيايي راه يابد بازيهاي بسيار خوبي را به نمايش خواهد گذاشت.

وي يادآور شد: در آينده نزديك برنامه ويژه‌اي براي استان كرمان خواهيم داشت و با سرمايه‌گذاري‌هايي كه در بخش ساخت و سازهاي فوتبال استان مي‌شود در آينده يكي از محورهاي اصلي فعاليت در كشور خواهد شد.

علي كفاشيان خواستار همكاري بيشتر جهت توسعه آموزش و برنامه‌هاي آموزشي مربيگري و داوري فوتبال در استان شد.

مجمع انتخاباتي هيات فوتبال استان با حضور 2 كا نديدا، عباس مصدقي و مراد حاج جعفري برگزار شد كه مصدق به نفع جعفري كنار رفت و وي با حداكثر آراء (18 رای)‌به عنوان رييس هيات فوتبال استان كرمان انتخاب شد.

عبدالرضا برهاني نژاد مديرعامل باشگاه صنعت مس ، ايرج کهندل سرپرست تيم فوتبال صنعت مس ، مهدي محمدي مربي تيم فوتبال صنعت مس و فرزاد حسين خاني کاپيتان اين تيم در اين نشست حضور داشتند .

آخر فروم باز pedramch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥ اهواز ♥♥♥ وبـســایت: www.pedramch.com

پيش فرض

من هم از اینکه میبینم پرسپولیس هوادار‎های فهمیده‏ای مثل شما داره خوشحالم

ممنون دوست عزیز

من هم امیدوارم پرسپولیس امسال قهرمان جام باشگاه‏های آسیا بشه
    خواهش میکنم!
    ممنون/
    انشالله شما هم سهمیه کسب کنید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •