تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: !! Install RealTek Audio Driver Failure

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض !! Install RealTek Audio Driver Failure

سلام دوستان ، من زیاد با قوانین این بخش پی سی ورلد آشنا نیستم به هر حال اگه جای نامناسبی تاپیک رو ارسال کردم شرمنده ...

توی یه بازی مشکل صدا داشتم درایور کارت صدام رو حذف کردم تا ببینم مشکل درست میشه یا نه ولی وقتی خواستم دوباره درایور رو نصب کنم این ارور رو میده :
    !! Install RealTek Audio Driver Failure
    ویندوز جدید ریختم بازم این ارور میاد ؛ در ضمن Found New Hardware هم هیچی نمیشناسه و هر دفعه که ویندوز رو روشن میکنم میاد و به نتیجه نمیرسه !
    اگر مشکلم رو گرفتید لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی افسرده شدم ، تازه هارد سوختمو عوض کرده بودم که اینم داره بازی در میاره . اگر هم مشکلم رو نگرفتید بگید بیشتر توضیح بدم . به قول یارو گفتنی باور کنید اگر مشکلم حل بشه همتون رو دعا میکنم

داره خودمونی میشه rezaabbaspour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

در سري جديد مادربردها كه داراي تكنولوزي
    high difination audio
    هستند بصورت سرچ قطعه سخت افزاري شناسايي نمي شود ابتدا بايد نرم افزار high difination audio از سي دي راه انداز مادرببرد كه بصورت اتوران مياد نصب شود و سپس كارت صوتي نصب بشه و در بعضي مادربردها فقط يك گزينه براي كارت صوتي داريم كه بايد از سي دي راه انداز كه بصورت اتوران مياد نصب كنيم
    درضمن در اين مادربرد ها براي بار دوم كارت صوتي نصب نميشه حتي اگه كارت صوتي درست نصب شده باشد در صورت نصب مجدد همان خطاي شما رو ميده
    اگه جواب نگرفتي نوع ويندوزتو هم عوض كن اين خطا در ويندوز xp arian 2006 بيشتر مواقع حتي نميذاره كارت صوتي فعال بشه ويندوزهاي پروفيشنال بهتر جواب ميدهند موفق باشي

3. این کاربر از rezaabbaspour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •