تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با سلام,کدامیک از خودروهای لوکس زیر را می پسندید؟

راي دهنده
102. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • benz

38 37.25%
  • bmw

48 47.06%
  • lexus

16 15.69%
صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 68 از 68

نام تاپيک: benz یا bmw یا lexus?

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ببین سعید جان من خودم طرفداره سرسخت لکسوس هستم اما هر چه قدر کیفیت ساخت لکسوس بالا باشه به بنز نمیرسه شاید با بی ام وه برابر یا گاهی بهتر از بی ام وه باشه اما هنوز لکسوس خیلی کار داره تا به بنز برسه

2. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

حال و حوصله بحث کردن ندارم
    حتی خو طرفدارای مرسدس هم از کیفیت پایین سری های تازه مرسدس از جمله c و glk و .... مینالن

تو کیفیت تو دنیا لکسس حرف اول و آخر و میزنه و بی رقیبه
    ب ام و هم که الان برترین کیفیت تو محصولات آلمانی ارائه میده
    این تصوری هم که فکر می کنین مرسدس بهتره به خاطر سابقه خوب مدل های قدیمی مرسدس تو ایرانه

4. 3 کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام
    توجه کنید که با اسم بنز و BMW سالهاست که آشنایت داریم و چون از قدیم به عنوان ماشین لوکس مدزن و قابلیتهای زیاد شناخته می شدند. ولی لکسوس نامی است جدید و تازه وارد ایران شده حتی جندین سال مه تولید میشوه شاید از لحاظ تکنولوژی و کارایی دست کمی از Benz و یا BMW نداشته باشه ولی قبول کردن آن کمی سخته
    دوست عزیز لکسس بعد از 30 سال وارد ایران شده...کجاش نامی است جدید؟:|

نگاه کنید یک اول بگم که کسایی که پشت هیچکدوم از مدلهای جدید بنز و بی ام و و لکسس ننشستند فقط از روی تیپ و اطلاعات کاغذی دارن نظر میدن....

من تجربه راننگی با هر3را دارم
    درسته که بی ام و توی بعضی مدلهاش خیلی هندلینگ خوبی داره ولی اصلا میزان دید اطراف خوبی نداره...ولی در کل انگار خودت با ماشین یکی هستی که این حس راحتی رو بهت میده

بنز هم از لحاظ کیفیت خیلی خوب هست که البته بعضی مدلهاش نه!

لکسس....
    من خودم طرفدار لکسس هستم خیلی خیلی دوستش دارم توی آپشن در محدوده قیمت حرف اول رو میزنه...
    توی تکنولوژی هم همینطور....

اگر بخوایم مثلا مدل لکسس ES رو با BMW 325 یا 330 مقایسه کنیم واقعا توی مانور دهی سبقت ES حرف اول رو میزنه...

یکی نوشته بود که بنز پرچمدار تکنولوژی بوده و هست!
    اصلا قبول ندارم

لکسس از خیلی وقت پیش در مورد صدای اتومبیلهاش تبلیغ میکرد که یک سال بنز ازش شاکی شد و گقت اصلا نباید باشه راننده باید صدای موتور را حس کنه!!خب این نشونه ضعفش بود!

یا مثلا BMW موتور V12 ارائه داد بنز گفت دنیا به موتور V12 نیازی نداره بعد خودش V12 تولید کرد!

سری C جدید بنز یک جوری خشن هست!

بی ام و هم تقریبا ساده

ولی لکسس یکم شیکتر و زیباتر کار کرده....همینطور ترکیب رنگ و چوب....

کلا بی ام و همینطور که میدونید جنبه اسپرت تری داره که سری 5 یکم اسپرت بودنش کمتر شده ولی اگر بخوایم با سری ES و C بنز مقایسه کنیم یک جوری حس خستگی توی هندلینگش وجود داره

در ضمن اینکه بنز یا بی ام و کدام بهتر است سوالی هست که خیلی وقت پیش مطرح شده ولی جواب دقیقی نمیشه ارائه داد!

خب خیلی ها میگن بنز درسته که ابهت بیشتری داره و ظاهر خشن ولی کلاس لکسس و بی ام و هم کم نیست ولی عموم کمتر لکسس را میشناسن

مثلا من ES350 داشتم شب هم بود یه ماکسیمایی اومد کنارم گفت کمری 2010 هست؟!!!!!!

6. این کاربر از meha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

تو تمام کلاس های موجود در بازار ها به غیر از SUV و MPV مرسدس کارهاش و تولیداتش از 2 برند نامبرده بهتر هست . شاید شما از نظر کیفیت مواد بکار برده شده در داشبورد توی سری C ها بتونید از مرسدس ایراد بگیرین که اونم فقط بخاطر هزینه های بالاتر کارگرهای مرسدس هست که تولیداتش 99% داخل خود آلمان هست . شما عمر طولانی تجهیزات موتور رو مقایسه کن با زلم زیلوائی که لکسوز رو داشبورد کاراش اضافه میکنه . و باز بنظر من بی ام دبلیو و لکسوز فقط باید برای دوم شدن تو این مبارزه شرکت کنند و تمام.

8. این کاربر از armia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

من نظر شخصی خودم رو میگم
    من تو کل اتومبیل ها مرسدس رو به همه ترجیح میدم به نظر من اون لوگو ستاره ایش به کل ماشین های جهان ارزش داره

10. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

تو تمام کلاس های موجود در بازار ها به غیر از SUV و MPV مرسدس کارهاش و تولیداتش از 2 برند نامبرده بهتر هست . شاید شما از نظر کیفیت مواد بکار برده شده در داشبورد توی سری C ها بتونید از مرسدس ایراد بگیرین که اونم فقط بخاطر هزینه های بالاتر کارگرهای مرسدس هست که تولیداتش 99% داخل خود آلمان هست . شما عمر طولانی تجهیزات موتور رو مقایسه کن با زلم زیلوائی که لکسوز رو داشبورد کاراش اضافه میکنه . و باز بنظر من بی ام دبلیو و لکسوز فقط باید برای دوم شدن تو این مبارزه شرکت کنند و تمام.
    در مورد عمر موتور مربوط به مدلهای قدیمی بنز هست باید 12 سال دیگه در مورد سری C و لکسس ES و BMW سری 5 نظر داد....

درضمن شما دقت کردید مثلا تعویض روغن بنز و بی ام دابلیو چه قدر پر هزینه هست؟

درضمن بنز و بی ام دابلیو معروف هستند به اینکه حتی در رانندگی های طولانی هم خستگی را تجربه نمیکنی...لذت رانندگی!

ولی لکسس از اونا راحت تر هست مخصوصا صندلی ها.....

درسته من طرفدار لکسس هستم ولی خودم از بنز خیلی خوشم میاد ابهتش و کیفیتش ولی خب این عمر باعث گرانی اون شده....

مثلا شما آپشنهای لکسس Ls460 را باید با بنز S350 و بی ام دابلیو سری 7 مقایسه کنید....!ولی بعد از مقایسه به اختلاف قیمت سرسام آور هم توجه کنید....

مثلا اگر هیوندای جنسیس کره ای نبود مثلا از شرکت بنز بود مطمئن باشید قیمتش بالای 140 میلیون خواهد بود
    Last edited by meha; 14-10-2009 at 20:42.

پروفشنال WaTeRsTyLeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تو باغچه

پيش فرض

شما رو جمله اولت یه بار دیگه فکر کن بنز 2 برابر بی ام و suv داره g class که برای چند سال متوالی بهترین انتخاب شد .از نتیجه نظر سنجی واقعا تعجب میکنم بی ام و اصلا رقیب بنز نیست رقیب audi که از ائودیم کم میاره لکسوسم ماشین خوبیه ولی بعد از ماشینای المانی.
    در کل این ما نیستیم که باید در مورد بنز نظر بدیم بلکه این بنزه که در مورده ما نظر میده

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

در خواست های فراوان برای قفل .

بی هدف و نتیجه بودن بحث.

اندازه کافی ادامه پیدا کرد و نظرات و ایده ها رو دیدیم.

به این سه دلیل تاپیک قفل میشه.

14. 2 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •