تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با سلام,کدامیک از خودروهای لوکس زیر را می پسندید؟

راي دهنده
102. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • benz

38 37.25%
  • bmw

48 47.06%
  • lexus

16 15.69%
صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 68

نام تاپيک: benz یا bmw یا lexus?

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

بنز
    چون همیشه پرچمدار تکنولوژی در صنعت ماشین بوده

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

اگه فقط برند مورد نظرت هست بترتيب من اينجوري دوست دارم
    1 bmw
    benz 2
    3 لكسوس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من تنها کسی هستم که Lexus رو زدم چرااااااااااااااااااا؟؟!!
    ولی تو هر کلاسی فرق میکنه حقیقتا مثلا:
    اگر یه ماشین لوکس گرون قیمت بخوای که اصالتم داشته باشه به همراه آخرین تکنولوژی های روز و با انتخاب های متععدش قیمتش حتی از دو برابر هم بیشتر بشه و بتونی به موتور سفینه هم با زنگولک AMG روش سفارش بدی، بدون شک کلاس S مرسدس همیشه حرف اول و آخر رو میزنه و من بسیار بسیار این ماشین رو دوست دارم،
    اگر دنبال ماشین Sport هستی گرچه مرسدس دست بزرگی در این امر داره و ماشین های فوق العاده هم داره ولی باید قبول کرد سری M کمپانی BMW با موتورهای فوق العادش خاص هستند و عالی و لکسس هم بجز IS چیزی نداره که البته اونم در مدل IS F حرفهایی برا گفتن داره.
    اگر دنبال یه ماشین لوکس هستی که در عین حال حال و هوای Sport هم داشته باشه بدون شک ماشینی بهتر از کلاس CL مرسدس و یا برادر کوچیکترش CLS جای فکر کردن هم نمی زاره گرچه باید بیشتر از یه کلاس S پول مرسدس CL بدی، و البته باید گوشه چشمی به خودرویی مثل Lexus GS هم داشت ولی مرسدس CL کجا و لکسس GS کجا.
    ولی اگر مثل من یکمی تفکر امریکایی و عاقلانه دارین و دنبال یه ماشین با کیفیت ساخت عالی و لوکس می گردین که وقتی می شینی توش فرقش رو با خونتون نفهمی و خیلی بیشتر از قیمتش، امکانات در اختیارتون بزاره و خیلی هم دنبال اسم مرک و BMW نباشید، بدون شک انتخاب از Lexus حرف اول و آخر رو میزنه.
    و....
    Last edited by milky way; 09-03-2009 at 01:03.

4. 3 کاربر از milky way بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

یه سوالی داشتم دوستان انصافا راستش رو بگن. قصد اهانت و جسارت ندارم ولی کسایی که bmw رو انتخاب کردن تا حالا تو bmw نشستن؟ تفاوتش با بنز میدونن چیه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

یه سوالی داشتم دوستان انصافا راستش رو بگن. قصد اهانت و جسارت ندارم ولی کسایی که bmw رو انتخاب کردن تا حالا تو bmw نشستن؟ تفاوتش با بنز میدونن چیه؟
    نه عزيز من ننشستم ولي اينجا مقايسه دو خودرو نيست مقايسه برند هست كه هركي سلقيه داره يكي bmw دوست داره يكي نه
    اگه مدل خاصي بود ميشد يك همچين چيزي گفت ولي اينجا فقط سليقه حكم ميكنه و بس
    البته من گردنم از مو باريك تره ها

7. این کاربر از 2299 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

نه عزيز من ننشستم ولي اينجا مقايسه دو خودرو نيست مقايسه برند هست كه هركي سلقيه داره يكي bmw دوست داره يكي نه
    اگه مدل خاصي بود ميشد يك همچين چيزي گفت ولي اينجا فقط سليقه حكم ميكنه و بس
    البته من گردنم از مو باريك تره ها
    شما سروری. یکی از بچه ها 320 داشت فروخت c200 گرفت. خودش میگفت زمین تا آسمون فرق میکنن. منم خودم توشون نشستم واقعا قابل مقایسه نیستن. بنز توش خیلی نرمتره و کیفیت ساختش بهتره. فرمونش اون قدر نرمه که فکر میکنی خلاصی داره. سیستم کروزکنترلش سرعت ماشین رو با دکمه زیاد میکنه. حالا جزئیات رو بخوام بگم تا فردا صبح طول میکشه. در کل در مقایسه با ب ام و لذت رانندگیش خیلی بیشتره. تو ب ام و که میشینی اصلا احساس نمیکنی تو یه ماشین گرون قیمت نشستی. من هم هر جا که ریویو خوندم از دو تا ماشین بنز و ب ام و گفتن بنز یه سر و گردن بالاتره. حالا میخواد S کلاس باشه یا SL.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پسر امروز از شریعتی رد می شد یه لکسس دیدم پشت ویترین مشکی با آرم طلایی

چه کلاسی بود ...نمایندگی لکسس بود فکر کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

شما سروری.
    سالاري
    یکی از بچه ها 320 داشت فروخت c200 گرفت. خودش میگفت زمین تا آسمون فرق میکنن. منم خودم توشون نشستم واقعا قابل مقایسه نیستن. بنز توش خیلی نرمتره و کیفیت ساختش بهتره. فرمونش اون قدر نرمه که فکر میکنی خلاصی داره. سیستم کروزکنترلش سرعت ماشین رو با دکمه زیاد میکنه. حالا جزئیات رو بخوام بگم تا فردا صبح طول میکشه. در کل در مقایسه با ب ام و لذت رانندگیش خیلی بیشتره. تو ب ام و که میشینی اصلا احساس نمیکنی تو یه ماشین گرون قیمت نشستی. ا SL.
    گفتم كه مدل خواصي در نظر نيست اينجا
    من هم هر جا که ریویو خوندم از دو تا ماشین بنز و ب ام و گفتن بنز یه سر و گردن بالاتره. حالا میخواد S کلاس باشه ی
    فكر نمي كنيد يكم بي انصافي باشه ماشين هاي bmw خودرو هاي خيلي خوبي هستن اين دو خودرو ساز تقريبا هميشه رقباي سر سختين براي همديگه

داره خودمونی میشه orangeboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دبي

پيش فرض

هر كدوم يه خصوصياتي دارن..............

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لكسس:كيفييت و كارايي خوبي داره,ابشنهاش هم عاليه.......از همه مهمتر اينكه هزينه نگهداريش اون دوتا خيلي كمتره.

مرسدس بنز:ماشين با شخصيتها..........بيشتر رئيسها ازش استفاده ميكنن.......اخر پرستيجه......بيشترين مشكلش سيستم برقيشه...........بعد يه مدت ادمو كلافه ميكنه........ولي اخرش بنزه............

BMW:ماشينيه كه نسل جوان خيلي بهش علاقه دارن..............بهترين مزييتش هندلينلگ بسيار خوبشه....تنوع مدلش خيليه تو هر كلاسيش حالت اسبرتشو حفظ كرده.....X5 X6 640 740 330 تازگيها در صدد توليد M1 هستش.........

12. 3 کاربر از orangeboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

دقیقاً من هم از bmw یکم بیشتر خوشم میاد به دلیل اینکه تو تقریباً تمام کلاس هاش تم اسپرتشو حفظ کرده و هندلینگ بهتری نسبت به بنز داره ، نسبت به لکسس ... نمی دونم؟؟

شکی توش نیست که بنز بهترین ماشین هارو در مقایسه با دو مدل دیگه می زنه و منم خیلی به بنز علاقه دارم ولی وقتی به یه سری کلاس هاش یا مدل هاش که نگاه می کنی نمیدونی الان این به درد پلوخوردن می خوره یا کوهنوردی یا کل کل !!!

بنز و bmw رو به یک اندازه دوست دارم با این حال .

لکسس رو دوست ندارم ، نمیدونم چرا.

بچه ها اگه تجربه هاتونو با این ماشین های فوق العاده با ما در میون بزارید خیلی ممنونتون میشیم .

14. این کاربر از علیرضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •