تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: جلوگیری از آمدن ایمیلهای ناخواسته

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    اول از همه بگم این تایپیک برای 312 روز پیشه.

اما اگه تو گوگل سرچ کنیم اولین سایتی هست که میاد.("جلوگیری از ایمیل های ناخواسته")

یه سوال دارم .
    من تونستم از گروه هایی که الکی توش عضو شدم رهایی یابم اما یه سری ایمیل که ربطی به گروه ها نداره هنوز برام میاد.
    راستش اون اوایل یه سایتی نوشت شما 100000000مین بازدید کننده اید.و برنده جایزه شدید.
    منم که خوش باور اون لیستو پر کردم.منتها به اسم یه نفر دیگه.
    خلاصه از اون موقع این اعصاب برا ما نذاشته.ایمیلاش میره تو اسپم.اما اسپم هم نمیخوام بره.

میخوام بدونم راهی هست جلوشو بگیرم؟
    اسم طرف همیشه تو ایمیل هست.
    اصلا دوست ندارم فیلطرشون کنم . میخوام از اون جایزه هه انصراف بدم.
    فکر کنم 3 سالی هست که اینجوریه.
    راستی جی میلم اینطوریه.
    مسخره تو سایت gallery.mobile9.com نوشت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tenacious's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعضی هرز نامه ها هستن که می خوان از زنده بودن ایمیل شما آگاه بشن و یه گزینه Unsubscribe ادامه ایمیلشون قرار می دن، اگر روی اون گزینه کلیک کنی، یه نامه واسه سیستم های فرستنده ایمیل از طریق شما فرستاده می شه و اینجاست که مصیبت به وجود میاد! در اصل شما با این کار، زنده بودن و فعال بودن ایمیل رو به اونها گزارش کردید!

3. 2 کاربر از Tenacious بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    طهران

14

1- ابتدا برای حذف عضویت از گروه و پایان دادن به دریافت ایمیل یكی از ایمیل‌های ان گروه را باز كنید. در انتهای ایمیل روی Unsubscribe كلیك كنید. پنجره‌ی ارسال ایمیل باز خواهد شد. در Subject عنوان Delete را تایپ كرده و نامه را ارسال كنید. Subject می‌تواند خالی باشد
    رفیق به عکس نگاه کن، یکسری از ایمیل های تبلیغاتی گزینه ی Unsubscribe رو ندارن!

پس چه جور باید اون ها رو Block کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام. چطور میتوانم ایمیلم را به حالت کلاسیک برگردانم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.
    مشکلی که بنده داشتم اینه که روزانه چندین ایمیل نا خواسته از گروه های ایرانی دریافت می کنم.
    البته من تا جایی که یادم هست ایمیلم رو جایی وارد نکردم.
    و روزانه هم آدرس آنها را بلام میکنم ولی بی فایده هستش.
    ضمن اینکه من عضو هیچ گروهی نیستم.
    شما چه راهکاری پیشنهاد میکنید.
    ممنون
    Last edited by adrian_h_r; 13-01-2013 at 12:53.

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.
    مشکلی که بنده داشتم اینه که روزانه چندین ایمیل نا خواسته از گروه های ایرانی دریافت می کنم.
    البته من تا جایی که یادم هست ایمیلم رو جایی وارد نکردم.
    و روزانه هم آدرس آنها را بلام میکنم ولی بی فایده هستش.
    ضمن اینکه من عضو هیچ گروهی نیستم.
    شما چه راهکاری پیشنهاد میکنید.
    ممنون
    یادمه یاهو بود فکر کنم
    که در حالت پیشفرضش واسه عضو شدن گروه نیازی به تاییده شما نیست... منم عضو نشده بودم... اما اون جایی که گروهامو نشون میداد رفتم دیدم بله تو این همه گروه عضو شدم... از گروها رفتم بیرون و بعد رفتم حالت پیش فرضشو عوض کردم... گوگل هم همینطوره
    شمام بگردین پیداشون میکنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یادمه یاهو بود فکر کنم
    که در حالت پیشفرضش واسه عضو شدن گروه نیازی به تاییده شما نیست... منم عضو نشده بودم... اما اون جایی که گروهامو نشون میداد رفتم دیدم بله تو این همه گروه عضو شدم... از گروها رفتم بیرون و بعد رفتم حالت پیش فرضشو عوض کردم... گوگل هم همینطوره
    شمام بگردین پیداشون میکنین
    ممنون از پاسختون دوست عزیز.
    راستش من Group Edit رو چک کردم.
    دیدم که عضو هیچ گروهی نیستم.
    ولی حالت پیش فرض رو تغییر دادم امیدورام درست بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ایمیل‌های غیر شخصی معمولاً از راه‌های زیر به صندوق ما ارسال می شوند:
    1. خودمان تقاضای عضویت(SUBSCRIBE) در آنها را کرده ایم که در این نوع ایمیل‌ها در پایین نامه قسمتی وجود دارد که به ما در مورد چگونگی UNSUBSCRIBE شدن آموزشهای لازم را داده است و کافی است به با مراجعه به انتهای نامه و دنبال کردن مراحل ذکر شده از عضویت خارج شویم و اولین مرحله برای خلاص شدن از نامه هایی که فکر می‌کنید شما برای دریافت آن درخواستی ارسال نکرده اید نظر انداختن به انتهای نامه است.
    2. هنگام ثبت نام در یکی از سرویسهای رایگان یک سایت مانند سرویس پست الکترونیکی رایگان شما به صورت پیش فرض عضو چندین خبرنامه نیز می‌شوید که برای رهایی از این مشکل همیشه باید هنگام پر کردن این فرمها دقت کنید تا گزینه هایی که مربوط به ارسال نامه های تبلیغاتی و یا خبری است را از حالت انتحاب خارج کنید.
    3. دوستان شما و یا خود شما با پیدا کردن یک مطلب جالب آن را به ایمیل ضمیمه می‌کنید و نام تمام دوستانتان را در قسمت TO و یا CC قرار می‌دهید و هر کدام از دوستان شما این ایمیل را برای یک دسته از دوستانشان FORWARD میکنند و این زنجیر باعث میشود شرکت‌ها‌ به آدرس شما دسترسی پیدا کنند و بدون درخواست شما روزانه، هفتگی و ماهانه ایمیل‌های تبلیغاتی خود را ارسال کنند.
    yahoo mail
    در یاهو تمامی آدرس هایی که دوست ندارید از آنها ایمیل دریافت کنید را یادداشت کنید. به قسمت آپشنOptionرفته و در سمت راست بالا به روی اسپمSpam کلیک کنید. در قسمت دوم که بلوک ایمیل آدرس می باشد آدرس های مزاحم را ثبت کنید. مراحل را ذخیره کنید. تبریک می گویم چون دیگر ایمیل ناخواسته نخواهید داشت. اگر از یکی از گروه‌های یاهو ایمیلی دریافت می‌کنید که در آن گروه عضو نیستید. به راحتی با انجام تنظیمات زیر همیشه از شر گروه‌های مزاحم که بدون اجازه شما رو Add می‌کنند راحت شوید.

جلوگیری از دریافت ایمیل‌های ناخواسته در گروه‌های یاهو (Yahoo Groups)
    ابتدا برای این که توسط هیچ گروهی Invite یا Add نشوید مراحل زیر را دنبال کنید.
    1وارد این آدرس شوید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2روبه روی آدرس ایمیل خود روی Edit کنید.
    3در صفحه باز شده تیک کنار دو گزینه اول را بردارید و روی Save changes کلیک کنید
    4 مطمئن باشید دیگر بدون اجازه در هیچ گروهی عضو نخواهید شد. حتی دعوتنامه از گروه‌ها دریافت نخواهید کرد.
    5دریافت ایمیل از گروه‌هایی که هم اکنون در آن‌ها عضوید همچنان ادامه خواهد داشت برای رفع این مشکل قسمت بعد را بخوانید

برای خروج از گروه یا گروه هائی که ناخواسته در آنها عضو شده اید مراحل زیر را طی کنید :

1- ابتدا به آدرس : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید. ممکن از اول از شما آدرس ایمیل و رمز وردتان را بخواهد درست مثل زمانیکه میخواهید ایمیل تان را چک کنید . ایمیل و پسوردتان را وارد کرده و Sing in بشوید .

2- در صفحه ی جدید درست در سمت راست درست بالای نوار آبی روی My Groups کلیک کنید .

3- در این صفحه روی Edit My Groups کلیک کنید .

4- در این صفحه در سمت راست زیر Leave Group در تیک باکسهائی که موجود است همه را تیک بزنید .

اگر تعداد گروهها زیاد بود و در چند صفحه بودند همه ی صفحات را تیک بزنید .

گزینه ی Save change را کلیک کنید .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •