تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 39 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 387

نام تاپيک: هارد 1 ترابایت! مسئله این است : سیگیت یا مکستور یا وسترن دیجیتال

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوست عزیز مبارک باشه. به هر حال بازار ایران همیشه همینطوریه!

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ادم این همه تحقیق کنه بعد وقتی میره وسط اصلا قدرت انتخاب نداشته باشه
    برای تمام کسانی که دارن این بازار رو میگردونن متاسفم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

منم می خواستم یه هارد 1 ترابایت بگیرم که Performance اش خوب باشه. دنبال WD Black Caviar و یا سیگیت 7200.12 بودم. دو سه بارم رفتم بازار (آخرین بار همین دیروز) اما هیچ کدومو نداشتند. امروز تصمیم گرفتم برم یه F1 سامسونگ بگیرم زنگ زدم سام سرویس گفت 150 (!). بیخیال شدم. قیمتش تو خارج حدود 100 دلاره (!).
    تصمیم گرفتم تا اومدن WD Black Caviar یا سیگیت 7200.12 صبر کنم.
    یه سوال : به نظر شما این هاردهای جدید کی وارد می شن؟ یعنی امکان داره این یکی دو هفته ای بیان تو بازار ایران یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

منم می خواستم یه هارد 1 ترابایت بگیرم که performance اش خوب باشه. دنبال wd black caviar و یا سیگیت 7200.12 بودم. دو سه بارم رفتم بازار (آخرین بار همین دیروز) اما هیچ کدومو نداشتند. امروز تصمیم گرفتم برم یه f1 سامسونگ بگیرم زنگ زدم سام سرویس گفت 150 (!). بیخیال شدم. قیمتش تو خارج حدود 100 دلاره (!).
    تصمیم گرفتم تا اومدن wd black caviar یا سیگیت 7200.12 صبر کنم.
    یه سوال : به نظر شما این هاردهای جدید کی وارد می شن؟ یعنی امکان داره این یکی دو هفته ای بیان تو بازار ایران یا نه؟
    احتمالش پایینه. بطور کلی بازار تا عید یعنی همین قطعات که الان هم می بینید.

کـاربـر بـاسـابـقـه R e Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

نتیجه :

من کل بازار رضا را گشتام همه مکستور را بلا استثنا داشتند و بعضی سیگیت را کنارش که هممه را چک کردم همگی 7200.11 بود ! و واقعا بعضیها خیلی پرت بودند میگفتند آقا چه فرقی میکنه اون برای تبلیغش میگن به یارو گفتم میدونی پلاتر چیه!؟ گفت : نه گفت پس بیخیال (آخه به طرف گفتند خوابیده آب نخور عقلت کم میشه گفت عقل چیه بهش گفتند هیچی شما راحت باش )

وسترن دیجیتال جز یک مغازه کسی نداشت اونهم سری گرین را !

رفتم مجتمع کامپیوتری ایران از طبقه ی چهارم تا زیرزمین را گشتم نبود که نبود ! وسترن هیچ کس نداشت سیگیت هم مثل بازار رضا همه سری 11 و دوپلاتره بود! یه جا گفت بیا آقا 12 هست گفتم چند گفت 106 گفتم میشه ببینم (خوشحال کیفور ) گفت بفرما : نگاه کردم با قیافه ی عاقل اندر سفیه بهش میگم آقا این هارد 500 گیگبایت هست دیگه هیچی نگفت !

از پاساژ ولیعصر و ایرانیان هم که چیزی نگم بهتره چون بعضیها اسم ترابایت هم به گوششون نخورده بود !

در نهایت با توجه به بررسیهایی که در همین هارد شده بود و تحقیقات خودم آخر برگشتم بازار رضا وهارد 1ترابایت وسترن دیجیتال سری کاویار گرین با ضمانت نامه ی 3 ساله ی سازگار ارقام خریدم 115 تومان !

دوستان نظری سوالی حرف خاصی دارند من در خدمتم !
    سلام
    مبارک باشه مصطفی جان
    منم خیلی وقته که تصمیم گرفتم یه هارد اکسترنال 1 ترا بخرم ولی با این آشفته بازار فعلا بیخیال شدم تا ببینم اوضاع بعد از عید چه طور پیش میره !
    مصطفی جان یه چند تا سوال داشتم در رابطه با این هاردی که خریدی اگه جواب بدی ممنونت میشم عزیز

1 - سرعت انتقال فایل ها چه طوره ؟ مثلا یه فایل 700 مگی (فیلم) رو در عرض چند ثانیه منتقل می کنه ؟
    2 - از نظر صدا و لغزش چه طوره ؟داغ می کنه ؟
    3 - از ntfs ساپورت میکنه ؟
    4 - میشه به طور مستقیم از روی خود هارد فیلم دید ؟یا طول میکشه تا لود شه ؟چون من بیشتر برای آرشیو فیلم میخوام بخرم.

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه I HAVE RETURNE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    NO WHERE

پيش فرض

شرمنده دوستان فکر کنم samsung f2 هم داره تولید میشه! خبری دارین؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

شرمنده دوستان فکر کنم samsung f2 هم داره تولید میشه! خبری دارین؟
    معرفی شده ولی مثل اینکه هنوز وارد بازار نشده.

8. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه I HAVE RETURNE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    NO WHERE

پيش فرض

چون تبلیغاتش رو به صورت محسوسی توی سایتهای خارجی میشه دید!!!

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه مصطفی جان
    منم خیلی وقته که تصمیم گرفتم یه هارد اکسترنال 1 ترا بخرم ولی با این آشفته بازار فعلا بیخیال شدم تا ببینم اوضاع بعد از عید چه طور پیش میره !
    مصطفی جان یه چند تا سوال داشتم در رابطه با این هاردی که خریدی اگه جواب بدی ممنونت میشم عزیز

1 - سرعت انتقال فایل ها چه طوره ؟ مثلا یه فایل 700 مگی (فیلم) رو در عرض چند ثانیه منتقل می کنه ؟
    4 - میشه به طور مستقیم از روی خود هارد فیلم دید ؟یا طول میکشه تا لود شه ؟چون من بیشتر برای آرشیو فیلم میخوام بخرم.

ممنون
    سلام رضا جان. من به خاطر دانشگاه در این 2-3 روز اصلا فرصت نکردم استفاده کنم. انشاءالله تا جمعه شب مفصلا به سوالهاتون پاسخ میدم !

قربانت : مصطفی عشقی

11. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض معذرت خواهی بابت تأخیر

سلام
    مبارک باشه مصطفی جان

ممنون
    مرسی رضا جان

ببخشید دیگه مسافرت کارهای دم عید همه چی به هم تلاقی پیدا کرد که الآن در خدمتتون باشم

پاسخ سوالات :

1- ببین اصلا به این سوال نمیشه دقیق پاسخ داد چون این قضیه چند صورت پیدا میکنه که هر کدام داستانش فرق میکنه

الف) از رو سی دی یا دی وی دی فایل را بریزی رو هارد
    ب) از یه درایوش به درایو دیگه ای بریزی
    ج) از هارد دیگه ای (که اون حالا با آی دی ئی یا ساتا یا یو اس بی وصله، هر کدام فرق میکنه) رو این هارد میریزی
    د) .....

این قضیه مستلزم این هست که سیستم واحدی در اختیار داشته باشیم یککی از حالتهای بالا را برای همه نوع هاردی تست کنیم که این عملکرد بنچمارکها هست

البته نمیخوام بپیچ.نم یا توجیه کنم ولی در نتیجه : هارد خیلی سرعتش بالاست یعنی من که لذت بردم به چند طریق بالا که تست کردم سرعتش کاملا راضی کننده بوده برای من و انتظارات من را که برآورده کرده مطمئن باشید که از لحاظ سرعت و ... پشیمان نخواهید شد از خریدتون

2- اصلا و ابدا. اینو به شخصه تست کردم صداغ اصلا لرزش اصلا و داغ کردن هم اصلا

3- مگه میشه ساپروت نکنه ؟! اگه نکگنه که این هارد 2 قرون هم ارزش نداره والله هارد 20گیگ سامسونگ که سال 1377 خریدم هم این امکان را داشت

4- اصلا از این لحاظها رو این هارد شک نکنید. واقعا چیز توپ و معرکه ای هست.

اگر خواستی بخری بگو که بهت آدرس بدم بری بگیری. من تو این آشفته بازار (که مافیا های خفنی داره) یک مغازه دیدم که این محصول را داشت
    یکی از دوستان همین فوروم که از شهر دیگری بود گفت به من و من براش تهیه کردم و استفاده کرده حالا بهش میگم ایشون هم نظرات خودش را بگه

13. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •