تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: پرشیا یا ال90 از نظر ظاهر قیمت موتور اتاق؟

راي دهنده
171. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • پرشیا؟

57 33.33%
  • ال؟90

114 66.67%
صفحه 2 از 16 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 159

نام تاپيک: مقایسه تندر فول و پارس معمولی

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

این قدر با هم دعوا نکنید
    من خودم با elx 205 تا رفتم(جاده کفی هم بوده!!)(جا داشت بیشترم برم ولی حقیقتا چون چرخهام بالانس نبود و ارتفاع ماشین هم خیلی بالا هست و به نظرم اصلا استاندارد نیست ترسیدم بیشتر از این برم!)
    توی کمری هم نشستم که رانندش 220 تا رو پر کرده(اونم کفی بود)
    در مورد تندر 90 هم بگم شتابش بیشتر از 405 و پرشیا معمولی و سمند هست(elx رو هنوز تست نکردم ولی شاید از elx هم بیشتر باشه و همه اینها بستگی به وضعیت های مختلف هم داره!!)
    ولی الان 2 تا از دوستام(قبلا یکی بود الان شده 2 تا) خیلی خیلی پشیمونن که چرا پرشیا رو فروختن (1 elx و 1 معمولی) و الان تندر 90 خریدن چون میگن اصلا باهاش حال نمیکنیم
    ولی مطمئنا کسانی هم هستن که بیان و بگن اصلا با پرشیا حا نمیکنیم و تندر رو ترجیح میدیم

شرکت رنو اگه شرکت خوبی بود و میخواست از خودش اثر خوبی در ایران به جا بزاره خاطره ی تلخ از رنو 5 و رنو 21 رو به جا نمیزاشت.
    راستی رنو 5 کجاش بده؟؟؟

ماشین خود من 405 هست که 1.5میلیون خرج تیونیگش هم کردم(چه اشتباهی) الان هم 126 اسب بخار قدرت داره
    راستی من یه جا دیگه هم پرسیدم این 126 اسب رو از کجا اینقدر دقیق اندازه گرفتین؟؟؟
    اگه از روی اعداد و ارقام میگین فکر میکنم یکم زیاد میگین !!!
    0 - 100 چند ثانیه؟؟ با زانتیا 2000 شتابش برابری میکنه؟؟ 1.5 خرج چه جاهایی شده؟ کدوم قسمت ها؟
    ولی با تمام احترامی که به پرشیا میذارم(از صمیم قلب دوستش دارم)
    و واقعا از تندر 90 بدم میاد !!!!(توی دلم) اصلا به صرفه نیست که تندر 90 فول رو کنار بذاری و پرشیا 17 میلیونی رو انتخاب کنی حالا 405 بحثش واقعا جداست(عاشق 405 هستم )
    Last edited by D r i v e r; 03-03-2009 at 22:42.

آخر فروم باز لوگان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اول:ایران گاری نه ایران خودرو
    دوم:اگه قبول داری ایران گاری پس تندر هم اسمش فرقون90 چون اگه ایران گاری نبود فرقون 90 هم نبود
    سوم:شرکت رنو اگه شرکت خوبی بود و میخواست از خودش اثر خوبی در ایران به جا بزاره خاطره ی تلخ از رنو 5 و رنو 21 رو به جا نمیزاشت.
    چهارم:حالا درسته قیمتش گرونه ولی اگه یه آدم عاقل رو بزاری بخوان در مورد پرشیا و فرقون90 مقایسه کنن خودت از همه کس بهتر میدونی که پرشیا رو انتخاب میکنه
    پنجم:وقتی 2 3 سال از خریدن ماشینت گذشت بعد قضاوت کن که تازه ثبت نام کردی تازه تحویل گرفتی این حرفا رو بزنی
    ششم:هروقت فامیل کله گنده تو ایران خودرو داشتی که بپرسی این چیزا رو بعد قضاوت کن
    هفتم شما اگه ایران گاری رو قبول نداری چرا فرقون 90 خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من فقط دلیل میخوام یه دلیل منطقی و درست حسابی که بگو تندر بجز قیافه از پرشیا بدتره.
    ایران گاری فرقون و همه اینها رو قبول دارم و میدونم ماشین هایی لگنی مثل پرشیا هم مال لگن سازان هستن و تندر لا اقل یه نطارتی روشن هست.
    در جوابت که تندر رو فرقون معرفی کردی.
    و واقعا متاسفم و من تا شما رو قانع نکنم که تندر از پرشیا از همه لحاظ بهتره ول کن نیستم.
    البتین چند روز وقت ندارم هفته بعد یه بحث اساسی رو باید شروع کنیم.

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من ال 90 رو انتاخب كردم . ولي اگه ال 90 فول باشه صد در صد سرتر ه!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

من فقط دلیل میخوام یه دلیل منطقی و درست حسابی که بگو تندر بجز قیافه از پرشیا بدتره.
    ایران گاری فرقون و همه اینها رو قبول دارم و میدونم ماشین هایی لگنی مثل پرشیا هم مال لگن سازان هستن و تندر لا اقل یه نطارتی روشن هست.
    در جوابت که تندر رو فرقون معرفی کردی.
    و واقعا متاسفم و من تا شما رو قانع نکنم که تندر از پرشیا از همه لحاظ بهتره ول کن نیستم.
    البتین چند روز وقت ندارم هفته بعد یه بحث اساسی رو باید شروع کنیم.
    هندلینگ 405 و پرشیا از تندر بهتره
    از نظر اسپرت پذیری هم مطمئنا 405 و پرشیا از تندر سر هستن
    توی elx هم که توانایی های حرکتی و ترمز abs چهار چرخ دیسکی و سیستم ebd و صندلی ها قابل تنظیم برقی و 5 اسب قدرت بیشتر (که هردو موتور با یکم دستکاری بهتر میشن ) (استاندارد)
    البته اون 5 اسب فقط و فقط یه برتری جزیی هست و گشتاوری برابر با 155 نیوتن بر متر که تندر 90 148 نیوتن بر متر هست.
    ولی باور کنین تندر 90 نسبت به قیمتش خیلی سر تر از پرشیاست ولی خوب پرشیا برای من یه چیز دیگست
    بعضی چیزها دیگه اعتقادی شده و کار از آمار ارقام گذرونده
    خداییش دارن از مردم برای قیمت پرشیا سو استفاده میکنن!!!
    مثلا من یه هاچ بک از سایپا خریدم 8330 که فکر کنم حداقل 400 به خاطر اسم هاچ بک بودن اضافه دادم نسبت به پراید صندوق دار
    چرا؟؟؟ منم نمیدونم ولی این خودش از نظر من یه کلاه برداری هست ولی از نظر درس اقتصادی که تو دانشگاه خوندمش و پاسش هم نکردم هرچی تقاضا بیشتر باشه و عرضه کم در نتیجه====> قیمت بالاتر میره

آخر فروم باز metal_militia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

این قدر با هم دعوا نکنید

راستی من یه جا دیگه هم پرسیدم این 126 اسب رو از کجا اینقدر دقیق اندازه گرفتین؟؟؟
    اگه از روی اعداد و ارقام میگین فکر میکنم یکم زیاد میگین !!!
    0 - 100 چند ثانیه؟؟ با زانتیا 2000 شتابش برابری میکنه؟؟ 1.5 خرج چه جاهایی شده؟ کدوم قسمت ها؟
    ولی با تمام احترامی که به پرشیا میذارم(از صمیم قلب دوستش دارم)
    و واقعا از تندر 90 بدم میاد !!!!(توی دلم) اصلا به صرفه نیست که تندر 90 فول رو کنار بذاری و پرشیا 17 میلیونی رو انتخاب کنی حالا 405 بحثش واقعا جداست(عاشق 405 هستم )
    مقدار هورس پاور رو تا حدودی حدسی گفتم
    یک سیستم هدرز و منیفولد با هاوارد از یک شرکت معتبر ایتالیایی (الان تهران نیستم و اسمش هم اصلا یادم نمیاد)
    که تا 17 اسب بخار افزایش قدرت داشت و با نصب حدود 850 (اگه اشتباه نکنم) برام اب خورد
    سیستم ----- هوا با چرخاننده با مارک جی ار فرانسه که 85 یورو برام اب خورد
    و اصلاح منیفولد ورودی هم که خود ----- و سیرکولیتو 4 اسب و اصلاح سیستم هم فک کنم 2 3 اسب داشته باشه
    من اعداد رو حدودی میگم شاید از 115 اسب تا همون 126 اسب
    یک سری تقییراتی هم دادیم که بماند!

من هم زیاد در مقوله طراحی از تندر خوشم نمیاد که نقد های قوی دارم مخصوصا طراحی داخلیش هم جالب نیست
    البته 405 هم زیاد دندون گیر نیست (من خودم کورسا رو با اینکه خیلی خیلی ضعیف تره بیشتر دوس دارم)
    ولی حقیقتا باید قبول کرد تندر خودرو بسیار بسیار قوی و خوبی هست و مخصوصا با قیمت و امکاناتش !
    این پستی که دوستمون زد رو من نتونستم تحمل کنم
    ازشون هم عذر میخام اگه جایی از حرف هام تند بود و برخورنده!!!!
    با زانتیا و تندر به راحتی برابری میکنه ولی میدونید که تندر 10.5 و زانتیا 1800 11.6 هست و 2000 زانتیا هم 11(دنیای خودرو ومجله ماشین هم چنین ارقامی رو ذکر کرده اند)
    ما در تست هامون اعداد مختلفی بدست اوردیم

در مورد حداکثر سرعت هم نمیدونم دم خروس رو باور کنم یا قسم روباه(ترو خدا بد برداشت نشه فقط خواستم مثال بزنم ) من که 405 بیشتر از 200 نداره ماشین های دیگه هم حداکثر سرعتشون رو میدونم خیلی با این اوصاف فرق میکنه

وقتی تستر مجله ماشین (اذر ماه) که از پراید تا گالاردو و... رو تست کرده حداکثر سرعت کمری رو 205 تست کرده
    من چی رو باور کنم حال باز کمری خیلی فرق میکنه تا اشغالایی مثه 405 و پرشیا و....
    احتمالا باد موافق به پشت ماشین میومده چون ....

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

در مورد حداکثر سرعت هم نمیدونم دم خروس رو باور کنم یا قسم روباه(ترو خدا بد برداشت نشه فقط خواستم مثال بزنم ) من که 405 بیشتر از 200 نداره
    شاید باور کردنش برات سخت باشه
    من یه بار توی 405 نشستم (حدود 5 سال پیش) راننده میگفت که کاملا فرانسویه
    توی جاده کفی کیلومترش رو حتی از 200 گذروند و چسبوند به صفر کن !!!!
    شما هم که میگین 126 اسب بخار مطمئنا باید زانتیا 1800 رو لول کنین چون وزن 405 با باک پر (حدود 70 لیتر نمیدونم میشه چند کیلو) 1100 کیلو اعلام شده و زانتیا 1264 کیلو
    دوم اینکه زانتیا 1800 همش 112 اسب قدرت داره ولی ماشین شما(طبق گفته خودتون!!!!!)126 اسب قدرت داره
    زانتیای 2000 هم باید لول کنین ولی دوست من اصلا نمیشه به آمار و ارقام اطمینان کرد(کاش میشد )

آخر فروم باز لوگان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

هندلینگ 405 و پرشیا از تندر بهتره
    از نظر اسپرت پذیری هم مطمئنا 405 و پرشیا از تندر سر هستن
    توی elx هم که توانایی های حرکتی و ترمز abs چهار چرخ دیسکی و سیستم ebd و صندلی ها قابل تنظیم برقی و 5 اسب قدرت بیشتر (که هردو موتور با یکم دستکاری بهتر میشن ) (استاندارد)
    البته اون 5 اسب فقط و فقط یه برتری جزیی هست و گشتاوری برابر با 155 نیوتن بر متر که تندر 90 148 نیوتن بر متر هست.
    ولی باور کنین تندر 90 نسبت به قیمتش خیلی سر تر از پرشیاست ولی خوب پرشیا برای من یه چیز دیگست
    بعضی چیزها دیگه اعتقادی شده و کار از آمار ارقام گذرونده
    خداییش دارن از مردم برای قیمت پرشیا سو استفاده میکنن!!!
    مثلا من یه هاچ بک از سایپا خریدم 8330 که فکر کنم حداقل 400 به خاطر اسم هاچ بک بودن اضافه دادم نسبت به پراید صندوق دار
    چرا؟؟؟ منم نمیدونم ولی این خودش از نظر من یه کلاه برداری هست ولی از نظر درس اقتصادی که تو دانشگاه خوندمش و پاسش هم نکردم هرچی تقاضا بیشتر باشه و عرضه کم در نتیجه====> قیمت بالاتر میره
    هندلینگ رو شک دارم ولی با این حال قبول.
    در مورد elx بحث نمیکنم ولی تندر از پرشیا معمولی به جز همین هندلینگ و... بهتره.
    اسپرت پذیری نیز قبول ندارم.
    ولی بقیه صحبت هاتون رو قبول دارم.
    در مورد elx خوب اونجوری بنز هم از خیلی ماشین ها بهتره ولی قیمتش؟!
    اگه بدون قیمت بخواییم در نظر بگیریم کلا همه این ماشین ها به درد نخورن. خوب هیچ کس مثلا اگه پول داشته باشه بنز و ب ام و رو ول نمیکنه پرشیا یا تندر بخره

8. این کاربر از لوگان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ritana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اول:ایران گاری نه ایران خودرو
    دوم:اگه قبول داری ایران گاری پس تندر هم اسمش فرقون90 چون اگه ایران گاری نبود فرقون 90 هم نبود
    سوم:شرکت رنو اگه شرکت خوبی بود و میخواست از خودش اثر خوبی در ایران به جا بزاره خاطره ی تلخ از رنو 5 و رنو 21 رو به جا نمیزاشت.
    چهارم:حالا درسته قیمتش گرونه ولی اگه یه آدم عاقل رو بزاری بخوان در مورد پرشیا و فرقون90 مقایسه کنن خودت از همه کس بهتر میدونی که پرشیا رو انتخاب میکنه
    پنجم:وقتی 2 3 سال از خریدن ماشینت گذشت بعد قضاوت کن که تازه ثبت نام کردی تازه تحویل گرفتی این حرفا رو بزنی
    ششم:هروقت فامیل کله گنده تو ایران خودرو داشتی که بپرسی این چیزا رو بعد قضاوت کن
    هفتم شما اگه ایران گاری رو قبول نداری چرا فرقون 90 خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    پيش از پاسخگوئي به شما بگويم اسم ماشين شما پژو پارس است نه پرشيا !!

اولا اسم اين شركت محترم ايران گاري نيست !
    بلكه اصل آن شركت ايران بخور است !

دوما در اينكه قورباغه ( پژو 405 ) را رنگ كرده اند و بنام قناري ( پرشيا) به شما غالب كرده اند تقصير من و ساير كاربران طرفدار تندر نيست !! بلكه تقصير اين شركت ايران بخور است كه سر شما را با يك اسم زيبا يعني پرشيا و بقولي ديگر پارس كلاه گذاشته ! و با قيمت 17 ميليون تومان ناقابل سركيسه نموده اند .

سوما اگر واقعا معتقديد كه تندر فرقون است تقصير شما نيست تقصير اين شركت ايران بخور است كه با يك نام غلط انداز شما را فريب داده !

چهارما يكي از نزديكان من يك پارس صفر گرفته صد رحمت به تراكتور !! موقعيكه درجا به اين ماشين گاز ميدهيد موتور ماشين نعره ميزند! و هزارتا صداي عجيب و قريب از آن بيرون ميايد .

پنجما تمامي افرادي كه الان نزديك 3 سال از گرفتن تندر آنها گذشته راضي هستند اما من كسي را ميشناسم كه در ماه دوم گيربكس پژو پارس را پائين آورده و دست آخر از بس ماشين اذيتش كرده آنرا فروخته .

ششما اگر ميخوهيد از قيافه تندر لذت بيشتري ببريد اين عكسها را ببينيد تا متوجه بشوير معني اسپرت كردن چيه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. 2 کاربر از ritana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

پيش از پاسخگوئي به شما بگويم اسم ماشين شما پژو پارس است نه پرشيا !!

اولا اسم اين شركت محترم ايران گاري نيست !
    بلكه اصل آن شركت ايران بخور است !

دوما در اينكه قورباغه ( پژو 405 ) را رنگ كرده اند و بنام قناري ( پرشيا) به شما غالب كرده اند تقصير من و ساير كاربران طرفدار تندر نيست !! بلكه تقصير اين شركت ايران بخور است كه سر شما را با يك اسم زيبا يعني پرشيا و بقولي ديگر پارس كلاه گذاشته ! و با قيمت 17 ميليون تومان ناقابل سركيسه نموده اند .

سوما اگر واقعا معتقديد كه تندر فرقون است تقصير شما نيست تقصير اين شركت ايران بخور است كه با يك نام غلط انداز شما را فريب داده !

چهارما يكي از نزديكان من يك پارس صفر گرفته صد رحمت به تراكتور !! موقعيكه درجا به اين ماشين گاز ميدهيد موتور ماشين نعره ميزند! و هزارتا صداي عجيب و قريب از آن بيرون ميايد .

پنجما تمامي افرادي كه الان نزديك 3 سال از گرفتن تندر آنها گذشته راضي هستند اما من كسي را ميشناسم كه در ماه دوم گيربكس پژو پارس را پائين آورده و دست آخر از بس ماشين اذيتش كرده آنرا فروخته .

ششما اگر ميخوهيد از قيافه تندر لذت بيشتري ببريد اين عكسها را ببينيد تا متوجه بشوير معني اسپرت كردن چيه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آفرین به شما که میدونی اسمش چیه صدآفرین

اگه توجه کرده باشی گفتیم خالی بندی رو بزارین کنار که نمیدونم پسر خالت یا فامیلتون پرشیا خریده فلانه اصلا همچین چیزی وجود نداره صدای تراکتور بده این وسیله ی نقلیه هست نه تراکتور احتمالا وسیله ای که فامیل شما گرفته تراکتور بوده و از کارخانه ی تراکتور سازی ایران بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by popo_p990; 06-03-2009 at 19:58.

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام.

پست هایی که در تاپیک تندر بودن رو به اینجا انتقال دادم تا هم تاپیک اختصاصی تر بشه و هم تاپیک تندر منحرف نشه.

لطفا به همدیگه توهین نکنید، همدیگه رو مسخره نکنید و فقط با دلیل حرف بزنید.

13. 5 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •