تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 320 از 370 اولاول ... 220270310316317318319320321322323324330 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,191 به 3,200 از 3692

نام تاپيک: ◄ ™ Asus اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

يكي از بچه ها گفتش :گرافیک 6770 هم با 555 تو یه رده هست.فرق خاصی با هم ندارن.تو سایت notebook check هم 6770 دو رده بالاتره.ولی خیلی تفاوت محسوسی ندارن و مثل همن.من که از 6770 کاملا راضیم
    پس چطوره بلاخره ؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز اگه حرفمو با دقت خونده باشی نوشتم تو اجرای بازیها موفق تر بوده/و در کل بستگی به استفاده شما داره/الان خودم روی سیستمم گرافیک 6770 انداختم و ازش خیلی راضیم/ 555 هم گرافیک خوبیه و جفتشون تقریبا در یک رده هستند/وبرای انتخاب باز بر میگرده به استفاده شما از اون
    Last edited by majidli; 02-04-2012 at 16:23.

2. این کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

با سلام بر دوستان عزیز: میخواستم بدونم کسی از دوستان تا حالا با این دو مدل asus کار کردند!!! مدل k53 sc و a53 sv (هر دو core i5هستن)!!! من نمیدونم کدام بهتر و جدیدتر هست !! لطفا راهنمایی کنید!! و ایا usb3 دارند این دو مدل؟؟؟؟
    به نظر شما کدام را بخرم؟؟؟

سپاس

4. این کاربر از lakers320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

با سلام بر دوستان عزیز: میخواستم بدونم کسی از دوستان تا حالا با این دو مدل asus کار کردند!!! مدل k53 sc و a53 sv (هر دو core i5هستن)!!! من نمیدونم کدام بهتر و جدیدتر هست !! لطفا راهنمایی کنید!! و ایا usb3 دارند این دو مدل؟؟؟؟
    به نظر شما کدام را بخرم؟؟؟

سپاس
    سلام/دوست عزیز این دو مدل از کانفیگ خوبی برخورداره/مدل a53sv نسبت به مدل k53sc از سی پی یو ضعیفتر و در عین حال دارای حجم هارد بیشتر و گرافیک قویتر هستش ولی دارای پورت usb2میباشد که در مدل k53sc دارای پورت usb3 هستش
    ولی در کل اگه بودجه بیشتری تخصیص بدین میتونین از سری n انتخاب کنید که از تکنولوژی بهتری در این سری استفاده شده
    یا علی

6. 2 کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    A53 كه USB3 هم داشته باشه تو بازار هست.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

سلام
    A53 كه USB3 هم داشته باشه تو بازار هست.
    سلام/تو پست فبلی هم اشاره شده که a53 usb2هستش
    اگه به دنبال usb3هستین از سری n انتخاب کنین که این قابلیت تو سری n بکار گرفته شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه lakers320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام/دوست عزیز این دو مدل از کانفیگ خوبی برخورداره/مدل a53sv نسبت به مدل k53sc از سی پی یو ضعیفتر و در عین حال دارای حجم هارد بیشتر و گرافیک قویتر هستش ولی دارای پورت usb2میباشد که در مدل k53sc دارای پورت usb3 هستش
    ولی در کل اگه بودجه بیشتری تخصیص بدین میتونین از سری n انتخاب کنید که از تکنولوژی بهتری در این سری استفاده شده
    یا علی
    با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
    من با مشاوره که از بچه های سایت گرفتم به من گفتن که تو رنج یک ملیون و پانصد تومان این دو مدل از asus خوب هست!!
    حالا من موندم کدام یک از این دو مدل را بگیرم!!! در کل asus تنوع محصولش توی این رنج خیلی کم هست!! در مورد سری n باید بگم که خیلی گران هست!!! اگر قیمت ها پایین بیاد شاید گرفتم! ولی لپ تاپ های سری n خیلی بزرگ و سنگین هستند و قیافه جالبی ندارند!!! راستی شما مطمئن هستید که a53sv پورت usb3 نداره!!!
    لطفا راهنمایی کنید؟؟

سپاس

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
    من با مشاوره که از بچه های سایت گرفتم به من گفتن که تو رنج یک ملیون و پانصد تومان این دو مدل از asus خوب هست!!
    حالا من موندم کدام یک از این دو مدل را بگیرم!!! در کل asus تنوع محصولش توی این رنج خیلی کم هست!! در مورد سری n باید بگم که خیلی گران هست!!! اگر قیمت ها پایین بیاد شاید گرفتم! ولی لپ تاپ های سری n خیلی بزرگ و سنگین هستند و قیافه جالبی ندارند!!! راستی شما مطمئن هستید که a53sv پورت usb3 نداره!!!
    لطفا راهنمایی کنید؟؟

سپاس
    این دو مدل از ایسوس که انتخاب کردین خوب هستن/ سری n با وجود سنگینی از زیبایی هم برخوردارند مثلا مدل n53sv ظاهر زیبایی داره هرچند باز بر میگرده به سلیقه شخص
    در سری n از تکنولوژی sonic master و قابلیت تکنولوژی icepower استفاده شده که در بین لبتاپ های حاضر از شفاف ترین و با کیفیت ترین صداها برخور دار است
    و همچنین استفاده از تکنولوژی super hybrid engine برای صرفه جویی در مصرف انرژی و...
    اما در مورد usb2 بودن مدل a53 میتونین به این لینک مراجعه کنین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه شماره در خصوصی تون میزارم باشون تماس بگیرین باز بپرسین که آیا a53 مدل دیگری داره که usb3 باشه یا نه
    Last edited by majidli; 04-04-2012 at 18:35.

11. این کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zarger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام همگی من میخواستم 1600 غش 1700 تومان لپ تاپ ایسوز بخرم اما یه چنتا سوال داشتم قبلش باید بگم که من لپ تاپ برای همچی میخوام :d فیلم ... نت ... موزیک ...سفر ... کار گرافیکی یکمی هم بازی:d ...
    15 اینچم باشه سی پیو 5 یا 7
    1.از این سری بامبو u43 که بدنه چوبی داره حدودا به قیمت 1480 اینطوراس ایا ارزش رو داره من اینقدر پول بابت این کانفیگ ضعیف بدم ؟ اخه خیلیم خوشگله لامصب !
    2. از سری n55sn .... نظرتون چیه ؟
    3.k53sd چی ؟
    4. یا کلا چه دلی پیشنهاد میدین واقعا با این وضع بازار ارزش خرید داره که پشیمونیی نیاره (آدم پیش خودش بگه کاش اون رو خریده...
    5.و اینکه الان بخرم بهتره یا 2 3 ماه دیگه ؟
    6. تو بعضی سایت ها قیمت هایی 100 تومان زیر قیمت نسبت به بقیه سایت ها دارن با همان کنفیگ و گارانتی ! که زنگم که زدم میگه چون مغازه نداریم تنو سایت اینقدر کمتر سود میکنیم که فروش بره ... .آیا درسته ؟ ازشون میشه اطمینان داشت ؟ مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه hidden-knight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Charnel

پيش فرض

سلام دوستان
    من 27 دی ماه ی لپ تاپ asus n43 sl خریدم اما دوشنبه هفته قبل هاردش به ملکوت اعلا پیوست!
    نمیدونم چرا اینجوری شد، لپ تاپ رو خاموش کردم و بعد از نیم ساعت برگشتم دیدم ویندوز بالا نمیاد!
    سی دی ویندوز رو گذاشتم رفتم توی آپشن و دیدم درایور هام سرجاشن اما همشون برای اینکه فضایی برای نصب ویندوز ارائه بدن غیرفعال بودن
    هنوز چهار ماه هم نشده!
    حدود 4 روزه که تحویل دادم به گارانتی و گفتن 20 روز دیگه میاد
    اینم گفتن که یکی دیگه هم همین مشکل رو با همین مدل داشته
    ضمنا برا من از همون اول که خریدم اسپیکر سمت چپش خراب بود!
    شانس ندارم که
    میخواستم بگم همه چی رو تست کنین حتی اسپیکر!!!

14. 2 کاربر از hidden-knight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

سلام همگی من میخواستم 1600 غش 1700 تومان لپ تاپ ایسوز بخرم اما یه چنتا سوال داشتم قبلش باید بگم که من لپ تاپ برای همچی میخوام :d فیلم ... نت ... موزیک ...سفر ... کار گرافیکی یکمی هم بازی:d ...
    15 اینچم باشه سی پیو 5 یا 7
    1.از این سری بامبو u43 که بدنه چوبی داره حدودا به قیمت 1480 اینطوراس ایا ارزش رو داره من اینقدر پول بابت این کانفیگ ضعیف بدم ؟ اخه خیلیم خوشگله لامصب !
    2. از سری n55sn .... نظرتون چیه ؟
    3.k53sd چی ؟
    4. یا کلا چه دلی پیشنهاد میدین واقعا با این وضع بازار ارزش خرید داره که پشیمونیی نیاره (آدم پیش خودش بگه کاش اون رو خریده...
    5.و اینکه الان بخرم بهتره یا 2 3 ماه دیگه ؟
    6. تو بعضی سایت ها قیمت هایی 100 تومان زیر قیمت نسبت به بقیه سایت ها دارن با همان کنفیگ و گارانتی ! که زنگم که زدم میگه چون مغازه نداریم تنو سایت اینقدر کمتر سود میکنیم که فروش بره ... .آیا درسته ؟ ازشون میشه اطمینان داشت ؟ مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام/مدل k53sdمدل خوبیه اما دوتا ضعف داره یکی نداشتن پورت usb3 واینکه تاچ پدش یکم کوچیکه/n55snبهتره یعنی در کل از سری n ببگیری خیلی بهتره/روی این مدلn53svهم یکم کار کن/مدل خیلی خوبیه و برای شما که هم فیلم میبینی و هم بازی میکنی خوبه چون صفحه نمایشش fullhdهستش
    در مورد خریدم بهترین کار اینه پول نقدو برداری بری بازار قشنگ بگردی بهترین قیمت رو پیدا کنی و بعد بخری
    Last edited by majidli; 14-04-2012 at 23:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •