تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 370 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 3692

نام تاپيک: ◄ ™ Asus اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بسیار ممنون از راهنماییتون
    همیشه همرامه..دیگه همه جایی که فکر کنین میبرم چون لازمش دارم
    چون میخوام چندین سال برام بمونه و دیگه محتاج عوض کردنش نشم اینقدر حساسیت دارم
    میخوام بهترین انتخاب باشه به هر نحو
    یکی همین مدلی رو که شما انتخاب کردید خریده و ریویو کرده و بقیه هم در انجمن در موردش نظر دادند. این سایتشه هم عکس داره و هم توضیحات.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یک چیزی رو من هم تجربه ای به شما بگم. مثلا همین asus u80 حدود 2100 گرم ورن داره و 14 اینچم هست. در 14 اینچی ها کارت گرافیک خوب و یا سی پی یوی عالی خیلی کمتر از 15 اینچی هایی هست که مابین 2600 تا 2800 گرم وزن دارند.

اگر وزن 500 تا 600 گرم اضافه برای شما تغییر چندانی نمیکنه. من به شما پیشنهاد میدم در بین 15 اینچی ها با همین بودجه ای که دارید انتخاب کنید. حتما یک سیستم قویتر رو با همین قیمت پیدا میکنید. اگر هم همین 14 اینچ با وزن کمتر رو میخواهید من مدل ایسوز رو پیشنهاد میدم. به نظر من طرف دل نرو. هر چند که اون هم کانفیگ خوبی داره اما اگر من باشم ایسوز بر میدارم.

2. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران - آریاشهر

پيش فرض

یکی همین مدلی رو که شما انتخاب کردید خریده و ریویو کرده و بقیه هم در انجمن در موردش نظر دادند. این سایتشه هم عکس داره و هم توضیحات.

کد:
    یک چیزی رو من هم تجربه ای به شما بگم. مثلا همین asus u80 حدود 2100 گرم ورن داره و 14 اینچم هست. در 14 اینچی ها کارت گرافیک خوب و یا سی پی یوی عالی خیلی کمتر از 15 اینچی هایی هست که مابین 2600 تا 2800 گرم وزن دارند.

اگر وزن 500 تا 600 گرم اضافه برای شما تغییر چندانی نمیکنه. من به شما پیشنهاد میدم در بین 15 اینچی ها با همین بودجه ای که دارید انتخاب کنید. حتما یک سیستم قویتر رو با همین قیمت پیدا میکنید. اگر هم همین 14 اینچ با وزن کمتر رو میخواهید من مدل ایسوز رو پیشنهاد میدم. به نظر من طرف دل نرو. هر چند که اون هم کانفیگ خوبی داره اما اگر من باشم ایسوز بر میدارم.
    مبارکت باشه
    میتونی تو تاپیک زیر نکات مثبت و منفی لپتاپ رو بنویسی
    نکات فنی تر هم تو همین تاپیک برسی میکنیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

12

کد:

بسیار ممنون از راهنماییتون
    خوب وزن مهمه...اما وقتی کانفیگ بهتر هست به زور هم شده حملش میکنم
    شما مدل خاصی مد نظرتون هست؟
    (البته بگم من یه تاپیکی به عنوان شرکتی به نام جونیپر هم زدم!که مدل هایی از این شرکت هم معرفی کردم که در نوع خودش بسیار با صرفه و جالبه)

داره خودمونی میشه hamed_wise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Air

پيش فرض

آخر متوجه نشديم تلفظ ايسوز درسته يا اسوس ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
    اسوس ( به گفته مسوول فروش دیجیتال)

6. این کاربر از hamed_wise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تلفظ درست اين برند اَسوس است نه ايسوز

8. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اسوس ( به گفته مسوول فروش دیجیتال)
    تلفظ درست اين برند اَسوس است نه ايسوز

با عرض شرمندگی از هر دوی شما عزیزان. من چندین ساله که تو انگلیس زندگی میکنم و هیچ ادعایی هم نسبت به اینکه اینجا هستم ندارم. در این مدت یاد گرفتیم که a را ای و u را در بعضی جاها بعنوان آ بیان کنیم. مثل unable... unbelievable..unaccepted

اگر بخواهیم تلفظ آسوس رو به انگلیسی بنویسم باید اینطوری باشه usuce یا همان usus . اما باز هم نمیشه چون حرف دومی که بعد از حرف s قرار گرفته جزو حروف صدا دار است و در نتیجه این دو کلمه بصورت یوزوس و یوساز خوانده خواهند شد.

در تمامی کلیپ های زیر که از یوتیوب هستند Asus را ایسوز تلفظ میکنند. البته اس اخر را یک چیزی مابین اس و زد باید تلفظ بشه اما برای راحتی کار میشه همون زد تلفظ کرد یعنی ایسوز.

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    اگر فکر میکنید که باز هم اشتباه میکنم حرفی ندارم همون آسوس یا اسوس تلفظ کنید
    در کلیپ های بالا فقط کافیه ثانیه های اول رو نگاه کنید و خوب گوش بدید.

10. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

واقعا چقدر تلفظ دقیق مهم هست!مخصوصا برای لپتاپ
    اگر بلد نباشی نمی تونی بخری! اگر هم خریدی چون بد تلفظ کردی خراب در میاد!

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اگر فکر میکنید که باز هم اشتباه میکنم حرفی ندارم همون آسوس یا اسوس تلفظ کنید
    در کلیپ های بالا فقط کافیه ثانیه های اول رو نگاه کنید و خوب گوش بدید.
    اين تلفظ يك لغت تايواني هست دوست عزيز نه انگليسي ،‌ با قواعد زبان انگليسي تلفظ شما درست است
    هر لغت بايد با تلفظ مرجع ادا بشه نه صرفا زبان انگليسي چون به رسم الخط انگليسي نوشته شده

در ضمن من نگفتم آ ، اَسوس تلفظ درست مي باشد با تلفظ درست تايواني

كلمه اسوس از كلمه Pegasus كه نام يك اسب يوناني است گرفته شده است ، سپس اومدن به جاي اين كلمه از 4 حرف آخرش استفاده كردند تا در ليست ها بر اساس حروف الفبا در رده هاي اول قرار بگيرد

13. 3 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آقا به خدا رفتین نمایندگیش بگین یکی از اینا میخوام...اصلا اسم هم نگین طرف میفهمه چه برسه تلفظ اسم
    کارکناشم نمی دونن چی تلفظ کنن!
    بیخیال
    من راحت ترم بگم ایسوز میگم ایسوز
    یکی میگه اسوس......بگه....به من چه:d

15. این کاربر از majidhosseini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران - آریاشهر

پيش فرض

اين تلفظ يك لغت تايواني هست دوست عزيز نه انگليسي ،‌ با قواعد زبان انگليسي تلفظ شما درست است
    هر لغت بايد با تلفظ مرجع ادا بشه نه صرفا زبان انگليسي چون به رسم الخط انگليسي نوشته شده

در ضمن من نگفتم آ ، اَسوس تلفظ درست مي باشد با تلفظ درست تايواني

كلمه اسوس از كلمه Pegasus كه نام يك اسب يوناني است گرفته شده است ، سپس اومدن به جاي اين كلمه از 4 حرف آخرش استفاده كردند تا در ليست ها بر اساس حروف الفبا در رده هاي اول قرار بگيرد
    آقا به خدا رفتین نمایندگیش بگین یکی از اینا میخوام...اصلا اسم هم نگین طرف میفهمه چه برسه تلفظ اسم
    کارکناشم نمی دونن چی تلفظ کنن!
    بیخیال
    من راحت ترم بگم ایسوز میگم ایسوز
    یکی میگه اسوس......بگه....به من چه:d
    خودشون رو کاتالوگ فارسی زدن اسوس(اصلا باید از فرهگستان هنر بخواییم معادلی برای این واژه نامنوس پیدا کنه) ....بماند
    Last edited by amir_dre; 29-12-2009 at 09:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •