تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 370 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 3692

نام تاپيک: ◄ ™ Asus اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه yumyum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    کسی اطلاع داره قیمت n61ja تو چین چقدره؟
    یکی از دوستام داره میره چین آیا ارزشش رو داره که از اونجا این مدل رو برام بیاره؟
    البته باید بگم از کامپیوتر چیزی سر در نمیاره آیا میشه به نمایندگی های اسوس در چین اطمینان کرد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

سلام
    کسی اطلاع داره قیمت n61ja تو چین چقدره؟
    یکی از دوستام داره میره چین آیا ارزشش رو داره که از اونجا این مدل رو برام بیاره؟
    البته باید بگم از کامپیوتر چیزی سر در نمیاره آیا میشه به نمایندگی های اسوس در چین اطمینان کرد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    به چینی ها تو هیچ زمینه ای نمیشه اعتماد کرد مگر اینکه از سایت ایسوس چین بخرید.
    من خاطره ی بدی دارم از خرید کردن از چینی ها

داره خودمونی میشه aminbritney's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

10دلیل برای خرید 1کی از نوت بوک های اسوس

*کیفیت محصولات Asus
    تمامی محصولات asus و بویژه نوت بوک های آن بر اساس آخرین استانداردهای جهان ساخته شده اند.و با گذراندن آزمون های بسیار حرفه ایی در آزمایشگاهای بسیار مجهز و با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عرضه می گردند.

*نوت بوک های Asus ،اولین نوت بوک های دارای تاییدیه tco'99 در دنیا
    tco'99 سخت گیرانه ترین استاندارد موجود در جهان در زمینه emi (عدم انتشار امواج الکترومغناطیس)،اکولوژی (استفاده از مواد محافظ محیط زیست)،ارگونومیک و انرژی(فن اوری مربوط به تولید باتری)میباشد.

*کسب تاییدیه سازمان بین المللی استاندارد iso
    Asus توانایی خود را برای داشتن مدیریت کیفیت و حفظ اصول زیست محیطی با کسب استاندارد های iso-14001 , iso-9002 وohsas18001 نشان داده است.

*مجموعه ایی از کامل ترین فن آوری های روز دنیا
    Asus با پشتیبانی پیشرفته ترین فن آوری روز دنیا مانند طراحی ظاهری نوت بوک ها،عملکرد بی نظیر آنها در انجام عملیات کامپیوتری، قابلیت بالای حمل و نقل و برقراری ارتباطات قوی بیسیم و باسیم توانسته است تا سهم قابل توجهی از بازار فروش را از آن خود کند.

*گارانتی 2ساله در سراسر ایران و جهان
    تمامی سری نوت بوک های Asus از 2سال ضمانت در ایران و جهان برخوردار میباشند.این گارانتی برخلاف گارانتی های موجود در بازار از نظر تامین قطعات و تعمیرات کاملا مجانی بوده و در واقع بیانگر توانایی بالای کمپانی Asus در جهت ارائه محصولاتی با کیفیتی بالا و تضمین خدمات پس از فروش میباشد.

*کسب جوایز معتبر جهانی
    از جمله جوایز معتبر جهانی که Asus موفق به دریافت آن شده است میتوان if design award نام برد که به جایزه اسکار محصولات کامپیوتری شهرت دارد و بالاترین افتخاری است که 1محصول کامپیوتری در سطح دنیا میتواند کسب کند

*استفاده از فن آوری منحصر بفرد به منظور بهبود کیفیت
    فن آوری هایی مانند color shine-type و Asus splendid video intelligence که در محصولات Asus از آنها استفاده شده است.موجب افزایش کیفیت تصویر بصورت خودکار و از طریق بهبود وضوح رنگ،نور و شفافیت تصویر میگردد.

*سری نوت بوک های Asus همرا با وب کم
    استفاده از میکروفن و وب کم با کیفیت تصویری عالی در نوت بوک های Asus به شما این امکان را میدهد تا همواره با دوستان خود ارتباط داشته و در عین حال دردسرها مربوط به اتصال سیم های گوناگون را نیز دیگر نخواهید داشت

*طراحی بی نظیر
    استفاده از مواد مقاوم و با کیفیت در ساخت نوت بوک های Asus در کنار طراحی زیبا و شکیل و در عین حال ساده،چشمان هر بیننده ای را بخود جلب می نمایند.

*انجام بدون وقفه سرگرمی های دیجیتال
    کاربران میتوانند برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را با استفاده از تی وی تیونر و همچنین ---_t تعبیه شده در نوت بوک های Asus بدون نیاز به هرگونه اتصال خارجی و سیم اضافه مشاهده نمایید.

اینا هم جایزه هایی که تا به حال اسوس دریافت کرده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    -------
    بنده مسئول فروش لپ تاپ های اسوس تو هایپر استار هسم.چون اینجا جای این حرفا نیست به لینک های زیر مراجعه کنید(تاپیک ها 1کی هستند-فقط آدرس ها فرق میکنن)

داره خودمونی میشه yumyum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به چینی ها تو هیچ زمینه ای نمیشه اعتماد کرد مگر اینکه از سایت ایسوس چین بخرید.
    من خاطره ی بدی دارم از خرید کردن از چینی ها
    میتونید آدرس این سایت رو که میگید برام بزارید؟
    تو کدوم قسمت از سایت اسوس میشه نمایندگی های رسمیشون رو تو چین پیدا کرد؟

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

میتونید آدرس این سایت رو که میگید برام بزارید؟
    تو کدوم قسمت از سایت اسوس میشه نمایندگی های رسمیشون رو تو چین پیدا کرد؟
    ک
    این سایت ایسوس چینه ولی چون همش رو چینی نوشته من چیزی نفهمیدم
    کد:

آخر فروم باز labkhand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    روی لب های شما

11 لپ تاپ N61Jq asus

بچه ها نظرتون راجع به لپ تاپ مدل N61Jq چیه؟...کسی اینجا این لپ تاپ رو داره؟

اطلاعات بیشتر در مورد این لپ تاپ
    کد:

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

بچه ها نظرتون راجع به لپ تاپ مدل N61Jq چیه؟...کسی اینجا این لپ تاپ رو داره؟

اطلاعات بیشتر در مورد این لپ تاپ
    کد:
    از لحاظ مشخصات فرقی با M60J نداره. از لحاظ ظاهری هم M60J کنترل پنل تاچ برای مولتی مدیا داره اما N60j
    رم M60J مشخصاتش DDR3 1333 MHz اما در سایت ایسوس برای N61Jq زده 1066
    M60J گرفیک Nvidia GT240 1GB DDR3 رو داره اما N61jq گرافیکش ATI Mobility™ Radeon® HD 5730, 1G DDR3 است.
    M60J یک سیستم عامل 8 ثانیه ای جهت کارهای ضروری داره اما اینطور که من میبینم N61Jq نداره.

بقیه مشخصات مشترک هستند و فرقی نمیکنند.

آخر فروم باز labkhand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    روی لب های شما

پيش فرض

از لحاظ مشخصات فرقی با M60J نداره. از لحاظ ظاهری هم M60J کنترل پنل تاچ برای مولتی مدیا داره اما N60j
    رم M60J مشخصاتش DDR3 1333 MHz اما در سایت ایسوس برای N61Jq زده 1066
    M60J گرفیک Nvidia GT240 1GB DDR3 رو داره اما N61jq گرافیکش ATI Mobility™ Radeon® HD 5730, 1G DDR3 است.
    M60J یک سیستم عامل 8 ثانیه ای جهت کارهای ضروری داره اما اینطور که من میبینم N61Jq نداره.

بقیه مشخصات مشترک هستند و فرقی نمیکنند.
    ممنون ولی من میخواستم بدونم اینجا کسی با این لپ تاپ کار کرده؟...ازش راضی بوده یا نه؟

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

ممنون ولی من میخواستم بدونم اینجا کسی با این لپ تاپ کار کرده؟...ازش راضی بوده یا نه؟

آره, خیلی ها خریدند و دارند استفاده میکنند. نظر کسانی که این لپ تاپ رو خریدند رو میتونی در تاپیک مخصوصی که فقط برای این مدل زده شده بخونی. لینک زیر.

کد:

10. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من حدود 1-2 ماه میشه که خریدم و ازش راضی هستم، تا حالا که به هیچ مشکلی برنخوردم. Ram اونهم DDR3 1333 MHz هست. یک برنامه داره هم که می‌تونی طوری تنظیمش کنی تا خیلی خیلی سریعتر بوت بشه و حداقل برای رفتن توی نت براحتی باهاش کار کنی. سرعت خیلی خوبی داره، زیاد گرم نمیشه (فکر کنم یکی از خنک‌ترین لپ تاپ‌ها باشه)، یک کیف و یک ماوس هم همراهش هست، کلا من خیلی راضیم و فکر نمی‌کنم تا چندین سال دیگه نیازی به نعویض اون داشته باشم.

12. 2 کاربر از rahnemoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •