تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 173 از 174 اولاول ... 73123163169170171172173174 آخرآخر
نمايش نتايج 1,721 به 1,730 از 1735

نام تاپيک: راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام و احترام.
    من یه هارد مکستور دارم که دچار همین مشکل عدم شناسایی شده،میخام از طریق راه حلی که شما اساتید مطرح کردید احیاءش کنم فقط مشکل من اینه که هاردم SATA نیست از مدل های قدیمی تره (ATA)که سوکت 40 پین بهشون وصل میشه.من باید سیم های رابط USB to ttl رو به کدوم قسمت و کدوم پین ها وصل کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر فراوان.
    برای هاردهای قدیمی فرق میکنه و باید با دستگاه تعمیر هارد فریمور و ماژول اصلاح کرد

داره خودمونی میشه mahanomah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان سلام
    چند وقتیه هاردم دچار مشکل شده.
    رو سیستمم یه هارد 200 گیگ دارم که از اول بوده و یه هارد یک ترا هم بعدا بهش اضاف کردم. البته الان چندین ساله که اضاف کردم و هیچ مشکلی نبوده.
    اخیرا هنگام کار با ویندوز بخصوص کپی پیست کردن روی هارد یک ترا، سیستم پیغام Delayed write Failed میداد. زیاد جدی نگرفتم. یه مدت گذشت تا اینکه رفته رفته ویندوزم کند و کندتر شد و همش هنگ میکرد و درایو های هارد یک ترا رو نمیشناخت.
    تا اینکه امروز دیگه اصلا بالا نمی اومد و باید کابل هارد یه ترا رو قطع کنم تا بالا بیاد.
    لطفا کمکم کنید مشکل چیه؟ آیا از پاوره؟؟
    اگه پاور رو عوض کنم و هاردم بدسکتور شده باشه باید چیکار کنم؟
    خیلی میترسم اطلاعات هارد یک ترام پریده باشه، راه حل چیه؟؟؟
    اینم بگم که هارد اصلیم به قوت خودش باقیه و هیچ مشکلی نداره ضمنا ویندوز هم عوض کردم مشکل کندی حل شده اما دیگه هارد یک ترا باید قطع باشه وگرنه بالا نمیاد.
    ببخشید طولانیه میخواستم کامل توضیح داده باشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen_hot20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام هاردساتا مکستور دارم توبایوس و موقع نصب ویندوز نشون نمیده ایا درست میشه ضمنا همون مینبردی که این هارد با لا نیورد با ی هارد قدیمی ک سیمش از این چند پینهاست وجای سوکتش چند پینهست بالا اومد.ایا با اینفرق کابل این دو هارد.یکی میاره بالاودیگری ک کابلشون فرق میکنه بالانمیاره میشه گفت عیب از منبرد نیست چون اول مینبرد شک داشتم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen_hot20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

ضمنا بهترین هارد ۱یا۲ترابرای pc,چیه فکنم ساتا۲باشه pc
    asus P5qc mainهست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز..من هارد ۵۰۰ مکستور دارم که مشکل پیدا کرد..کابل ttl رو خریدمو کاملا طبق دستورات عمل کردم..توی هایپر ترمینال باید اول اون دستور رو میزدیم که دور موتور هارد بیاد پایین و بعدش یه دستور دیگه رو بزنیم که دوباره موتور هارد بره بالا...بدبختانه دور موتور اومد پایین ولی وقتی دستور بالا بردن رو زدم دیگه spin up نشد و همش ارور LED داد..حالا دیگه موتور دورش بالا که نمیره اصلا..وقتی هم که هارد رو با مادربرد وصل میکنمو وقتی سیستم رو روشن میکنم دیگه سیستم بالا نمیاد و اصلا توی بایوس شناسایی نمیشه...ولی وقتی بورد رو از روی هارد باز میکنمو فقط خود بورد رو وصل میکنم به مادربرد توی بایوس دقیقا مدل هارد شناسایی میشه..میخواستم همینجوری با CD فیرمور رو اپدیت کنم که وقتی A رو میزنم دیگه اصلا ادامه پیدا نمیکنه..چیکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دیگه هیچکس هم که وجود نداره که اینجا بخواد جواب بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    چند وقت پیش جابجایی داشتم و هارد رو از کیس باز کردم که صدمه نبینه
    اما وقتی بستمش دیگه بالا نیومد
    الان دیتیکت میشه و در DEVISE MANAGER هم شناخته میشه اما صداش یکم بد شده و دسترسی به درایوها هم ندارم
    وقتی به قسمت Disk management میرم یا با نرم افزارمیخوام شناساییش کنم کلا سیستم هنگ میکنه و مجبورمیشم کابلشو بکشم
    لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه
    صدای هارد و تصویر مدلش رو قرار میدم
    تصویر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صداها
    سلام
    بعد از سه سال کسی نیست جواب بده لطفا
    Last edited by ata.royalfalcon; 18-02-2019 at 18:03. دليل: حجیم بودن عکس - بصورت لینک ویرایش شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    بعد از سه سال کسی نیست جواب بده لطفا
    درود..به احتمال بسیار قوی هاردت دچار بدسکتور شده..و باید بدسکتور گیری بشه..توی این فروم هم که قانون شده که باید ۵ تا پست گذاشته بشه تا اجازه بده که پیام خصوصی بفرستیم..اگر شما میتونی به من پیام خصوصی بفرست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درود..به احتمال بسیار قوی هاردت دچار بدسکتور شده..و باید بدسکتور گیری بشه..توی این فروم هم که قانون شده که باید ۵ تا پست گذاشته بشه تا اجازه بده که پیام خصوصی بفرستیم..اگر شما میتونی به من پیام خصوصی بفرست
    فرستادم دوست عزیز

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یه نکته خیلی مهم بگم ، هاردهای سری 7200.12 به بعد سیگیت معمولا Non-resident Glist دارن که اگه به این روش تعمیر کنید 90% اوقات هارد دیتکت میده و شما فکر میکنید هارد درست شده، درصورتی که به مشکل Intrupt برخوردین، مثلا تا 10گیگ اول هارد رو فقط میتونید بخونید و بقیه ش بدسکتور میشه، و تعمیرش هم فقط با دستگاههایی مثل p3000 و Mrt شاید انجام بشه اون هم به سختی. پس حواستون باشه اگه دیتا براتون مهم هست بدین به مراکز ریکاوری.
    Last edited by siamak5561; 19-08-2019 at 10:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •