تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 169 از 174 اولاول ... 69119159165166167168169170171172173 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,681 به 1,690 از 1735

نام تاپيک: راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

لینک پست اول حذف شده است.
    ----------------------------------------
    ویرایش:
    از این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جدید دریافت شد.

از "MJHamed" متشکرم.
    Last edited by Reza_Sadeghi; 16-01-2015 at 10:57.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ممنون ازراهنمایی شماسربلند باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض تشکر

ممنون ازراهنمایی شماسربلند باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز دوتا هارد مکستور Model: MAXTOR STM3160813AS, Serial: 9SY2X13N, Firmware: MC1J دارم یکیش تو بایوس ظرفیت 4 گیگ رو نشون میده و اسم هارد و سریالش و فریمورش خودبخود عوض شده - شده این Model: ST_M13FQBL, Serial: QNR_BFW, Firmware: 1117F38D و موقع کار با نرم افزار های پارتیشن بندی روش نوشته bad disk اون راههای استفاده از روش usb to ttl رو استفاده کردم اصلا کار نکرد usb to ttl موندم چیکار کنم لطفا راهکاری اگه بلدید اعلام کنید و ضمنا اون یکی هارد که سالمه رو خواستم فریمورشو آپدیت کنم تحت داس اما موقع دانلود خطا می ده و البته فریمور خودشو دانلود کردم از اینجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ضمنا وقتی هارد روشن میه تا حدود 3 دقیقه صدای خفیف تیک تیک میاد بعدش که صداش قطع میشه سیستم بوت میشه و اصلا صدا نمی ده
    Last edited by mohsen-shal; 02-03-2015 at 20:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز کامپیوتر من بعد از ذوشن شدن ویندوزش بالا نمی یاد و می گه ctrl+alt+delرا بزن امتحان کردم دوباره همان پیغام می یاد هارد دیگه ای داشتم که با ان ویندوز بالا امده و هارد قبلیهم روی ساتا 2 قرار دادم ولی پارتیشن ویندوز هارد قبلی رو اصلا نشون نمی ده فقط پارتیشن های دیگش می یاد که امکان نصب ویندوزم به من نمی ده به نظر شما کاری می شه کرد من منتظر راهنماییتون هستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم ، من هارد لپ تاپم wd6400bevt هست و الان detect نمیشه و متاسفانه خیلی دوست داشتم بتون مطالب مفید اینجارو مطالعه کنم که وقت دوستان و با سوال تکراری نگیرم ولی وقت نداشتم، میخواستم راهنماییم کنید که چیکار میتونم انجام بدم، هارد صدمه نخورده فقط یه بار خاموش کردم و فرداش که روشن کردم detect نشد و اینکه من مبدل ttl به usb هم دارم ، مرسی از راهنماییتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    دیروز داشتم با کامپیوترم کار میکردم خیلیم عادی بود ولی وقتی امروز روشنش کردم تو بوت که قطعات رو شناسایی میکنه بعد کلی مکث هارد ST31000528AS - Seagate barracuda 7200 1TB ام رو شناسایی نمی کنه لازم به ذکره هارد نه ضربه دیده و نه دستکاری شده ، متشکر میشم اگه راهنمایی کنین!!!
    اطلاعات هارد از خوده هارد برام مهم تره
    Last edited by sajjadxdj; 11-10-2015 at 20:19.

کاربر فعال تعمیرات هارد دیسک رضا امیر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    USA

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم ، من هارد لپ تاپم wd6400bevt هست و الان detect نمیشه و متاسفانه خیلی دوست داشتم بتون مطالب مفید اینجارو مطالعه کنم که وقت دوستان و با سوال تکراری نگیرم ولی وقت نداشتم، میخواستم راهنماییم کنید که چیکار میتونم انجام بدم، هارد صدمه نخورده فقط یه بار خاموش کردم و فرداش که روشن کردم detect نشد و اینکه من مبدل ttl به usb هم دارم ، مرسی از راهنماییتون

سلام دوست من
    اون ابزار و لوازم مربوط هست به هارد های سیگیت آن هم تعداد معدودی از آن ها نه همه. حال آنکه هارد دیسک شما وسترن دیجیتال است و ایراداتش کلا با هارد دیسک های سیگیت متفاوت می باشد .
    گذشته از این حرف ها هارد دیسک شما می تواند یکی از ایرادهای زیر را پیدا کرده باشد.
    1- خرابی ویروسی و نرم افزاری
    2- خرابی سکتوری مانند بدسکتور
    3- خرابی در فیرم ویر هارد دیسک و ماژول های خاص منطقه سرویس این ایراد در هارد دیسک های وسترن دیجیتال بسیار شایع است
    4- خرابی رام و یا رام ماژول ها این ایراد در هارد دیسک های وسترن دیجیتال بسیار شایع است
    5- خرابی برد هارد دیسک
    با این حال بهتر است هارددیسک خود را به یک متخصص نشان دهید.
    اما جای نگرانی نیست به احتمال بالای 90 درصد مشکل شما قابل حل است

مرجع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال تعمیرات هارد دیسک رضا امیر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    USA

پيش فرض

سلام
    دیروز داشتم با کامپیوترم کار میکردم خیلیم عادی بود ولی وقتی امروز روشنش کردم تو بوت که قطعات رو شناسایی میکنه بعد کلی مکث هارد ST31000528AS - Seagate barracuda 7200 1TB ام رو شناسایی نمی کنه لازم به ذکره هارد نه ضربه دیده و نه دستکاری شده ، متشکر میشم اگه راهنمایی کنین!!!
    اطلاعات هارد از خوده هارد برام مهم تره

سلام دوست من
    این یکی از ایرادات شایع در هارد دیسک های سیگیت است و بنا به نقصی که در یک یا چند ماژول منطقه سرویس پیش می آید هارد دیسک در یک حالت مشغولی میماند و عموما قادر به برگرداندن اطلاعات خود ( دیتکت شدن یا شناسایی شدن ) نمی باشد. البته ایرادات دیگری نیز قابل پیش بینی هستند مانند بدسکتور و خرابی های بد افزاری و آسیب دیدگی های هد هارد دیسک و...
    بهتر است که هارد خود را به یک متخصص نشان دهید تست هارد شما هزینه ای در بر نخواهد داشت فقط مراقب هاردتان باشید .
    راستی میتوانید از همان برد TTL نیز استفاده کنید البته هزینه خرید آن با سپردن هارد به دست یک نفر پروفشنال فکر کنم یکسان باشد و گارانتی بهتری دارید.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •